Ana Sayfa » Patronlar » Ali Ağaoğlu kimdir?

Ali Ağaoğlu kimdir?

01 Aralık 2013

Ali Ağaoğlu kimdir?

Gerçek adı Ali İbrahim Ağaoğlu olan ünlü iş adamı 1954 yılında Trabzon’a bağlı Of ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Ali İbrahim Ağaoğlu (d. 3 Mart 1954, Of, Trabzon), Türk iş adamı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Beş çocuk babasıdır. 59 yaşındadır

Mart 2013 itibariyle Forbes’in yaptığı araştırmaya göre, 2.7 milyar ABD doları servetiyle, Türkiye’nin 8. dünyanın ise 527. en zengin iş adamıdır.

Ali Ağaoğlu,3 Mart 1954 tarihinde, Trabzon’a bağlı olan Of ilçesinde dünyaya geldi. Babası Mithat Ağaoğlu, İstanbul da döneminin tanınmış müteahhitleri arasındaydı. Babasının da etkisiyle gençlik yıllarında bir yandan okuyup bir yandan da inşaatlarda bu mesleği temelden öğrenen Ali Ağaoğlu, 1975 yılında babasının geçirdiği ciddi bir kalp rahatsızlığı sonrasında bir süreliğine aile işlerinin başına geçti; bu dönemde iş yükünden dolayı liseyi yarıda bırakmak zorunda kalmıştı.

Babasından ise ticari anlamda yollarını 1977 yılında ayırmasının ardından Ali Ağaoğlu Şirketler Grubu’nu kuran Ali Ağaoğlu, kısa bir süre içerisinde inşaat, turizm ve hizmet sektörünün ülkemizdeki en büyük isimlerinden birisi oldu. 1981 yılından itibaren toplu konut siteleri üretmeye başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, özellikle 1990’lı yılların sonlarında başladığı “My” konseptli yaşam alanları ile ülkemizde inşaat sektörünün geleceğini belirleyen isim oldu. My World, My Office, My Towerland gibi projeleri ile Ataşehir, Ayazma ve Çekmeköy bölgelerine büyük bir canlılık getiren Ağaoğlu Şirketler Grubu, 2010 yılını 1 milyar TL’lik bir ciroyla kapatırken, 2011 yılı için kendisine 2 milyar TL’lik bir hedef koyarak alanında liderliği sürdürmekte.

Şirketinin televizyonda yayınlanan reklamlarında rol alarak halk ile yakın ilişkiler kuran, farklı bir iş adamı profili çizen Ağaoğlu, iş yaşamının yanı sıra özel hayatı ve lüks araba tutkusuyla da kendisinden bolca sözettirdi. Aralarında Ferrari, Tesla ve Bentley’in de bulunduğu lüks araba koleksiyonu ile pek çok gazeteye ve tv programına haber olan başarılı iş adamı, lüks araba tutkusu ile tanınıyor.

Ali Ağaoğlu halen ayrı yaşadığı ilk eşi ile evlidir ve bu evlilikten iki çocuk sahibidir. Nikahlı ve nikahsız tüm eşlerinden toplam 5 çocuğu vardır. İlerleyen yaşına rağmen günde 15 ila 17 saat arasında çalışarak kendisini dinç tuttuğunu belirten başarılı iş adamı, 25’den fazla şirketi bünyesinde barındıran Ağaoğlu Şirketler gurubu’nun kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Ali Ağaoğlu, Ekonomi dergisi Forbes’in 2012 yılında yayınladığı “En Zengin 100 Türk” listesinde 10′uncu sırada yer aldı.

Ali Ağaoğlu’nun üç evi var: Ataşehir’de nikahlı eşi Semra Hanım’ın oturduğu evi, Ayten Alpar‘ın oturduğu Altunizade’deki ev ve “Bekarlık evim” dediği Vaniköy’deki evi.

Birincisi : Sema Ağaoğlu ile evlendi. Hala evli görünüyorlar. Alican (d.1992) ve Sena (d.1995) adında bir oğlu bir kızı var.

İkincisi : Ayten Alpar ile yaşadı. Mertcan (d.2006) adında bir oğlu var.

Üçüncüsü : Rus sevgilisi Sophia Larina

Dördüncüsü : Petek Ertüre (d.1981) ile birlikte yaşıyor. “Ali Ege” (d. Mayıs 2013) adında bir oğlu var.

Ali Ağaoğlu’nun bunlardan başka Burcu.K. adlı bir kadından, (d.2004) E.İ. Ağaoğlu isminde bir erkek çocuğu daha vardır. Ağaoğlu bu 4’üncü çocuğunu, 2005 yılında mahkeme kararıyla kabul etmek zorunda kaldı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, inşaat, enerji, ve turizm sektöründe hizmet vermeye devam ediyor.

Üç yıl sonra Ağaoğlu İnşaat Altunizade de My Dream sitesini inşa edince oraya taşınmış. Ancak çok sevdiği ilk gözağrısı villasını da boşaltmamış. My Dream sitesinde ise kendi yaptığı yeni villalar da değil, ikinci derece tarihi eser bir köşkte oturuyor. 90 yıllık köşkü yeniden hayata döndüren Ali Ağaoğlu, artık iki evde birden zamanını geçiriyor. En büyük hobisi bahçede mangal yapmak. Ancak, yoğun iş temposu içinde fazla fırsat bulamamaktan yakınıyor.

Ali Ağaoğlunun hayatında en fazla yeri çocukları, evleri ve otomobilleri tutuyor. Yoğun iş temposundan fırsat buldukça Ali Bey, tarihi köşkte 13 yaşındaki kızı Sena, 19 yaşındaki oğlu Alican ile zaman geçiriyor. Köşkün bahçesinde kızı Sena ve köpeği ile oynuyor. Ali Bey, “Çocuklarımla sohbet edip, köpekle oynamak beni rahatlatıyor. Onlarla birşeyleri paylaşarak dinleniyorum” diyor. Alican Ağaoğlu, liseyi İsviçre de okuyor, daha sonra da ekonomi tahsilini İngiltere de yapacak. Sena Ağaoğlu ise eğitimini Özel Irmak Koleji nde sürdürüyor.

Ali Ağaoğlu

Ali Ağaoğlu’nun hayatında en fazla yeri çocukları, evleri ve otomobilleri tutuyor.

Hızlı otomobil kullanmayı sevdiğini söyleyen Ali Bey in diğer tutkusu da Jaguar ı… Şirket merkezinden şantiyelere, evinden iş görüşmelerine gidip gelirken genellikle Jaguar ın direksiyonuna kendisi geçiyor. Sadece, trafiğin yoğun olduğu saatlerde şöförünü yanına alıyor.

Zaman zaman Kilyos’taki çiftliğine kendini attığını söyleyen Ağaoğlu, şöyle konuşuyor: “Doğayı ve hayvanları çok seviyorum. Kilyos taki çiftliğimde sebze meyve yetiştirmeyi seviyorum. Hayvanlarla ilgilenmek beni dinlendiriyor. Çiftlikte kuşlarım, ördeklerim, tavus kuşlarım, ineklerim, koyunlarım var.

Ali Ağaoğlu, Ağalara yakışır şekilde yaşıyor. Ali Ağaoğlu’nun evi Vaniköy’de 1.500 metrekare bahçe içinde 800 metrekare yalı. Bentley, Ferrari ve Rolls Royce gibi markalarında aralarında bulunduğu 10 milyon TL’lik otomobil garajı var. Cep telefonu terchi 24 bin dolar değerinde Vertu.

Ali Ağaoğlu’nun serveti 2.7 milyar dolar
Türk müteahhitlik sektörünün en önde gelen isimleri arasında yer alan Ali Ağaoğlu, Forbes Dergisi’ne göre 2,7 milyar dolarlık serveti ile Türkiye’nin en zengin 8.’inci ismi. 1954’te Trabzon’da doğan Ağaoğlu, 1975’den itibaren babasının işlerini üstlendi. 1980’lerin başından itibaren toplu konut projelerine girişen Ağaoğlu, 25’i aşkın şirketi bünyesinde bulunduran Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun başında bulunuyor. Grubun, devam eden binlerce projesi bulunuyor.

Ali Ağaoğlu’ndan nağmeler…

 • Cumartesi pazar dahil, yanımda Adriana Lima da olsa, sabah saat 7’de kalkar, duşumu alır, kahvaltımı yapar, işimin başına geçerim.
 • Hayatımda birinci önceliğim hep işim oldu. İşim benim hobim. İşkolik bir adamım. Önce iş, sonra aşk diyorum.
 • Anamdan bekar doğdum. Bekar, yakışıklı, sağlıklı bir adamım. Tabii ki dışarı da çıkarım, gezerim de, eğlenirim de…
 • Bir kızım, iki oğlum var. Bildiğim onlar. Bilmediğim başka varsa, DNA testi yapıp sonuca bakarız.
 • Favori arabalarım; Rolls Royce, Bentley, Ferrari… - İşte Ali Ağaoğlu’nun arabaları
 • Çeşitli markalardan 30-40 adet saatim var. Bunlardan biri de Breguet’dir. Saatte çok klasik tarzları değil, tasarım ürünleri beğenirim.
 • Donuma kadar Tom Ford giyerim.
 • Mekan ayrımım yok. Eğlenmeyi sevdiğim için çoğu mekana giderim.
 • Rakı balık çok severim. Kaliteli şarapları ve viskiyi de severim. Daha çok Chivas Regal içerim.
 • Karadeniz yemeklerine bayılırım. Anam bir karahalana dolması yapar, parmaklarınızı yersiniz. Ama genelde etçiyimdir. Kırmızı et ve balık tercihimdir.


Yorumlar (458)
 1. bilgin
  03 Ekim 2010 - 10:49

  selam ali ağaoğlu biz azeriyim.tanımak istiyorum.bodrumda yat işler çalışmaktayız.
  cevap versene çok sevinirim.
  saygılarımla

  cep no:05325164126

 2. coskun çelik
  27 Ekim 2010 - 20:11

  selam alibey ben ordunu ünye ilcesinde bi tekstil atölyesinde calışıyorum orta okulu bitridimden beri bu işiyapğıyorum ve cok az bi maas alıyorum 9 senedir bikızla birlikteyiz 2 senedir nişanlıyız ve hala dügün yapamadık siz baba adama benziyosunuz ve trabzonlusunuz sizinle görüsmek istiyorum siz bana yardımcı olabilirsiniz büyük bi işadamısınız neolur bana cevap yazın telefon numaram 0541 4927074

 3. ergün bulut
  29 Ekim 2010 - 16:46

  merhaba ali bey ben bartından yazıyorum geçmişinizi çok iyi araştırdım ama şanstalazım berberlik işi ile uğraşıyorum..24 yaşındayım.. gerçekten çok zeki birisiniz.ama bir şeyi unutmuşsunuz.unuttuğunuzu siz bulun artık.24yaşımdayım.24 yıldırda kiradayım.ben bu yaşama fitnei alıştım ama siz birğün kiralarda oturursanız şaşırmayın..ozaman unuttuğunuz aklınıza gelir köpeğinize verdiğinir değeri.hiçtanımadığınız bir insan oğluna. verdinizmi.kamera karşısında konuştuktan sonra unuttuğunuz bir kelime var.bu kelime size yazmış olduğum metinin içinde var .20 sene sonraki vaziyetiniz bana film.şeridigibi .göründü ruyamda.bende senin oo haline ağladım..kendinize çok iyi davranın allaha ısmarladık

 4. ERDAL
  29 Ekim 2010 - 19:27

  SLM ALİBEY ARKADASIN DEDİGİ GİBİ SİZE DÜNYA GÜLLÜK GÜLİSTANLIK KÖPEKLERLE OYNUOMUSUNUZ HAYVANLARI SEVİYOMUUSNUZ BİRAZ DA İNSANLARA DEGER VER TÜRKİYEDE O KADAR AÇ İNSANLAARIMIZ VAR AMA HİÇ BİRİNDEN BAGSETMİYOSUNUZ KÖPEKLER HAYVANLAR BASKA BİŞEY YOK SİZİN İÇİN DEMİ

 5. mustafa erdoğan
  30 Ekim 2010 - 20:21

  Çaykaralı olarak sizinle gurur duyuyorum. Kıbrıstan selamlar Allah sağlık ve uzun ömürler versin. 0542 8555161

 6. dogan dogan
  31 Ekim 2010 - 20:15

  yorumları okudum hiçte şaşırmadım,arkadaş çalış adam ol bahsettiğiniz kişi türkiye’nin ileri gelen üst düzey başarılı iş adamı ali ağaoğlu kalkıpta eleştireceğinize kendinize bakın çıkarcılar fırsatçılar kazananın malına gözünü dikip etrafta yüzü asık gezenlerdensiniz,rüyasında görmüş ali ağaoğlu 20 yıl sonra kirada oturacakmışta felan sen nerde oturuyorsun babanın evindemi?kimse kendini eleştirmiyor her yerde sizden olmak zorundamı..

 7. soner
  31 Ekim 2010 - 21:58

  bakın arkadaşlar bu kadar ileri görüşlü olmayın bence ali bey çalışmış ve çalışmış ve bu seviyeye gelmiş allah daha çok versin
  ali bey yolunuz hep açık olsun…

 8. özkan
  01 Kasım 2010 - 00:24

  ali abi allah yolunu acık etsin allah yardımcın olsun ben isterim ki dünyanın 1 numaralı zengini ol sonucta türksün şahsen gurur duyarım herkes ne ekerse onu biçmeye mecburdur hiçkim senin hiçkimsenin tarlasındaki ekine göz dikemez tekrar allah yolunuzu acık etsin allaha emanet olun ….

 9. yaral
  02 Kasım 2010 - 10:05

  valla ben yeni reklamlarda tanıdım evler çok pahalı kişiligine birşey diyemem resimlşer ne olduğunu gösteririyor başarılar

 10. filiz
  02 Kasım 2010 - 20:31

  inşallah bizim yazdıklarımızı okumaya vaktin vardır bn düzcede endüstri meslek lisesi üçünçü sınıf öğrençisiym ve mimari teknik yapı ressamlığı bölümünde okuyorum ve sizi yakından takip ediyorum sizi kendime örnek alıyorum ve inşaat mühendisi olmak istiyorum size hayatınızda başarılar nice yeni inşaatlara ali bey

 11. serdar aydın
  03 Kasım 2010 - 19:15

  yazdıklarınıza bayıldım. ya bu adam ukala biri olsa siz göremezsiniz bizimle ne işi olurdu kardeşim sizde o para olsa yazmadan önce düşünün siz ne yapardınız adam ameleleri ile kahvaltı yapıyorsa kelimelerin bittiği andır yakışır o arabaları almakla yanlış yapmış ben olsam jet flosu kurardım sizi daha iyi görmek için

 12. Mustafa
  04 Kasım 2010 - 10:08

  Yahu bırakın su bos ıslerı adam calısmıs kazanmıs ve bence kıbırlı degıl sonradan gorme degıl adam ıscılerıyle oturup konusuyor kahvaltı vs yapıyor … O kadar yogun tempo olsa sızde unutursunuz hatta belkı kendınızı kaybeder reklamlara cıkmazssınız .. Bızım ınsanımız nıye boyle arkadasss

 13. İsimsiz
  04 Kasım 2010 - 16:40

  Çalışmanın kazanmayı getirdiğini herkes iyi biliyor, insanı çalışmaya yönelten etkenlerin önemlilik derecesi, yapacağı işlerin kalitesi üzerinde önemli bir etkendir. Sayın Ağaoğlu’nun memleket sevgisine nail olduğu çok açık.Bizler de yeni yetişen gençler(21) olarak memleketimizi seviyoruz, onun için canımızı feda etmeye hazırız!Herkes ilgileri ve kabiliyetleri doğrultusunda, yaptığı işte en iyi olmaya gayret etmelidir ki belli bir alanda sivrilmiş insanın arkasından konuşmanın, onu kıskanmanın doğru olmadığının bilincine varılsın.Kısacası herkes önündeki ekmeği yemelidir.Ağaoğlu’nu taktir ediyor ve otomobil zevkini paylaşıyorum.

 14. Gülşah ÇALIM
  08 Kasım 2010 - 15:24

  Biliyorum burda yazılanların hiçbiri ALİ AĞAOĞLU tarafından okunmuyordur,ama Ali Ağaoğlu sevgisi bende bir başka…Yaptıgı çalışmalar ve buyuk basarıların altındaki imzalar verdiği emeklerin karsılıgıdır.Çalışarak biryerlerle gelmiş gercektende cok saygıdeger bir kişiliğe sahip.Allah yolunuzu acık etsin umarım daha bir çok gusel ve iyi işlere imzanızı atarsınız.

 15. mustafa çoşkun
  09 Kasım 2010 - 00:32

  ali abi kalbim seninle seni ben ve tüm ailem sewioruz allah daha çok wersin bana bi iş be abiii allaha emenet olun saygılarımla

 16. antonoio
  11 Kasım 2010 - 00:25

  yahu ne istiyosunuz adamdan calisin siiznde olsun cekemiyosunuz dert yanacagina sende calis seninde olsun neyse.ali bey bana borc verirmisin :)))))bu yazilanlardan sonra benim istedigim borcada birsey deyin hadi bakalim :)) hey allahim ya hadi kolay gelsin:

 17. ali şimşek
  11 Kasım 2010 - 13:11

  vay vay vay be

 18. Durmuş Şahin
  12 Kasım 2010 - 11:48

  Ali bey ALLAH Yardımcınız olsun yaptıklarınız ve yapacaklarınız için bir TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı olarak onur ve gurur duyuyorum selametle.

 19. mehmet ateş
  12 Kasım 2010 - 20:42

  ben TEKİRDAĞ’ın bıyıkali köyündenim.sizin tuğla fabrikanızda calıştım (elvan bey )zamanında beni ararsanız sizinle bir konu hakkında görüşmek istiyorum.şu anda Çerkez köyde ikamet etmekteyim.tel:0539 681 81 02

 20. NECATIN
  14 Kasım 2010 - 17:01

  Herkezin parasi pulu kendine BUYUK PARANIN BUYUK DERDI VE COK DUSMANI OLUR. ALLAH SALIK VERSIN GERISI DAHA KOLAY. HERKEZ COK PARASI OLSUN ISTER AMA AZLAN DA MUTLU OLMAK IYI .BALKAN ULKELERINDE PAZARLAMA MUDURLUGU YAPTIM YILARCA NELER GORDUM NELER ASLEN BULGARISTANLIYIM 37 YASINDAYIM SACLARIM AKARDI. SIMDI BELCIKA ANTWERPENDEYIM.SIRADAN VATANDASLARIN ARASINDA YASAMAK NE IYIMIS.necati0073@hotmail.com skayp adresim / necatin.hacimehmet / yazmak isteyenler olursa dertlesiriz ….0032……

 21. tades
  14 Kasım 2010 - 23:14

  alibey varlık hikaye mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi malda yalan mülkte yalan var birazda sen oyalan alibey önemli olan kabir hesabında zengin cevaplı amellerle hazırlıklı olmak sadece hayırhasenat deyil farz olan namaz zekat oruç hac vb farz olan ameller cehennem zebanileri acımasız

 22. kadir kaya
  17 Kasım 2010 - 15:00

  sayın ali ağaoğlu öncelikle kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım.şu nedenden dolayı sizi rahatsız ediyorum ben ist da öğrenciyim ve maddi durumum fazla iyi değil sizden tek ricam biraz harçlık yurttan ayrılıp arkadaşlarla eve yerleşmek istiyoruz sadece bunun için fazla birşey değil sadece evin kaporasını verecek kadar.

 23. ilker
  17 Kasım 2010 - 15:24

  s.a ali abi burdaki yazılanları okudum ama insanlar sizden bi beklenti içerisindeler.ben sadece sizinle bi tanışıp tokalaşmak istiyorum inş. ilerde bi gün karşılaşırız diyorum. kendinize iyi bakın a.e.o

 24. erol
  18 Kasım 2010 - 12:19

  Basarılarının devamını yuce allahtan nıyaz eder bayramını kutlar nıce bayramlar temelı ederım alı bey

 25. ali
  21 Kasım 2010 - 10:23

  biraz sans olabilir. onuda gereken yerde gereken hamle ile yapmıssınız tum islerini kendi yapmıyor demi yanında binlerce insana as veriyor buda bir hayırdır. islerinde basarılar diliyorum

 26. uğur
  21 Kasım 2010 - 16:24

  adam villasının bahçesinde mangal yapmaya fırsat bulamıyor çalışmaktan siz adama bencil diyorsunuz oldu yani çalışsın size yedirsin adam…

 27. murat erengül
  22 Kasım 2010 - 00:15

  slm ali abi senin hastanım yaa cok baba adamsın keske herkes sen gıbı olsa hayatı yasamasını bılen bırısın malının kolesı degılsın aynen dewam abı bıdaha gelmıcez bu hayata…

 28. genc-patron
  22 Kasım 2010 - 13:37

  ALİ BEY MERABA BEN LİSE İKİNCİ SINIFA GİDEN GENÇ BİR DELİKANLIYIM BİZLERE NE TAVSİYE EDERSİNİZ SİZİN GİBİ İŞLER YAPABİLMEK İÇİN NERDEN BAŞLAMAK GEREKİR CEVABINIZI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM….

 29. Volkan
  23 Kasım 2010 - 09:41

  Durmak yok yola dawammmm : ))

  • KAMİL SOĞANCI OĞLU
   10 Nisan 2012 - 12:42

   sayın ali bey öncelikle en içten dileklerim le başarılarınızın devamını dilerim sizi çok seviyorum sayın abim sizden bi isteğim olcaktı benim yaşım 30 evlenemedim işsizlikten aileme karşı çok mahcubum busene silahsız güvenlik sertifikası aldım ama iş blamadım sizden affınıza sığınarak bi iş istiycektim güvenlik sektöründe sizin yardım sever bir iş adamı olduğunuzu bildiğim için lütfen bna şirketlerinizden brinde iş verirseniz ömrümün sonuna dek size minnettar kalırım sayın çok kıymetli ali abim adresim kamil demirci oğlu caddesi gizem sitesi blok kat 3 no 6 ev tel 2151392 cep 05455275182 sakat bi ablam var oda sizi çok seviyor lütfen ali abi bna bi yardımcı olun en içten saygı ve sevgilerimi sunar ellerinizden öperim

 30. fatma
  23 Kasım 2010 - 11:22

  mümkünse bir daire istiyorum çok ihtiyacım var ama benim gerçekten ihtiyacım var lütfen dikkatealın…

 31. şenay
  23 Kasım 2010 - 11:28

  çok merak ediyorum nasıl böyle zengin olmayı başarıyorsunuz biz ekmek parası bulamıyoruz siz milyonlarla oyun oynuyorsunuz arabalar evler falan

 32. erdogan
  23 Kasım 2010 - 12:07

  zenginin mali zühürtün çenesini yorar fazla gürültü yapmayin yazik ediyosunuz kendinize

 33. özkan
  24 Kasım 2010 - 12:45

  zenginin malı zühürtün çenesini yorarmış Allah huzurlu mutlu güle güle yaşamayı nasip etsin gemisini yürüten kaptan helal olsun valla :)

 34. tuba
  24 Kasım 2010 - 14:31

  slm ali bey rabbim her işnizde yar ve yardımcınız olsun.ben atanamamış bir beden eğitimi öğretmeniyim,ALLAH’A şükür eşim sınıf öğretmeni çalışıyor.sizi çok iyi tanımıyorum ama cv nizi okuduğum kadarıyla benim için idol olacak bi insansınız,bende hayatta her işimi kendim yaptım üniversiteyi bile kendim çalışarak okudum malum aile durumu iyi olmayınca azmettim ve başardım ama ne talihsizliktir ki bir türlü atanamadım ve şuan işsiz olmak beni acayip bunaltmaktadır.yanlış analamayın be canım abicim size duygu sömürüsü falan yapmak değil niyetim sadece içimdekileri döküyorum şimdi ben dert babasımıyım diyeceksiniz haklısınız.şuan hatay yayladğında oturuyoruz bu taraflara yolunuz düşerse tanışmak isterim sizle eşim ve kızım la ellerinizden öp 4 yaşında kızım var amcası.ha bütün bunları neden mi yazdım reklamlarda izledim sizi ve çok muhabbetli olacağınızı düşündüm abicim RABBİME emanet lun

 35. fatma öztürk
  27 Kasım 2010 - 01:48

  ali bey ben eşimi 6 yıl önce kaybettim 2 yetime bakmakla yükümlüyüm sadece şu garibanlarımı okutmanı rica ediyorum. inşallah sesimi duyar bu mesajımı dikkate alırsın. saygılar

 36. özcan tosun
  27 Kasım 2010 - 05:20

  Ali AĞAOĞLU helal olsun sana toprağım ben de ak çaabatlıyım. Nerede çalışkan hakkıyla kazanan varsa o Trabzonludur. Memleketimin insanı işte. Bazı dengesizler binlerce laf etmiş yok aç insanlar var yok şöyle böyle. arkadaş sen araştırdın mı da konusuyosun? bu adam hayatını yardımlar uzerıne kurmustur. zengının malı fakırın agzını yorarmıs harbıden. sız de calısın da sızın de olusn uc kagıtcılar. adamı kıskanacagınıza tebrık etsenıze , helal olsun ne kadar basarılı bır ıs adamı dıye. ıllakı zırvedekını dusurmeye ugrasırsınız ama o sızı muhatap alıpta ılgılenmez bıle cunku ınsan olamamıssınız. Tebrık ederım alı abıcım. 61 Plaka bulursam hedıye edıcem sana

 37. aynur
  27 Kasım 2010 - 22:45

  ali bey sizin gibi önemli biri ile tanışmak isterim sizden isteğim oğlumun sizinle reklam filminde oynamasını isterim allah sağlıklı uzun ömür versin saygılarmla

 38. adem
  28 Kasım 2010 - 01:10

  bende trapzonluyum ve ali ağoğluyla gurur duyuyoruz ve bana yardımlarını bekliyorum.

 39. Ömer Faruk
  28 Kasım 2010 - 09:25

  Arkadaslar Gelecekteki İdolum Bir Yerde Okumustum Adam Gerektiginde Pazarda Limon Bile Satmıs Adam Havalı Degıl Cokta Alcakta Degil Tam Toplumun Sesını Duyacak Bir Adam Siyasete Atılmasını İstiyorum.

 40. huseyın akkaya
  29 Kasım 2010 - 02:12

  merhabalar ali bey banada yardımcı olurmusunuz acaba dugun yapacagım ama malum param yok :(((((((((((((

 41. seyit ali çelil
  30 Kasım 2010 - 19:06

  kardeşlerim alan razı veren razı ALLAH OLMAYANLARA VERSİN UNUTMAYALIMKİİİİ ZENGİNLİK COGUMUZU BOZAR ONNUDA ALAN ALLAH VEREN ALLAH ÖNEMLİ OLAN ALLAH İCİN KAZANMAK VE AHİRETİ ÖLÜMÜ COOOOOKK DUSUNMEKTİR NE KİŞİLER TANIDIM SAÇINI KESTİRMEYE LONDRAYA GİDENİ ÖLDÜ AMA E SACI KALDI ONU GÖTÜREN NE UCAGI O YUZDEN ALLAH HEP HERSEYİ HAYIRLISI OLARAK İSTEYİN AHİRET HAYATI DAHA TATLI VE ZEVKLİDİR ALLAH AZ VERİP BEZDİRMESİN COOK VERİP AZDIRMASIN ALLAH OLMAYANADA HAYIRLISIYSA VERSİN SAYGILAR ARKADASLAR…..

 42. OKAN
  02 Aralık 2010 - 04:45

  cok laf yalansız cok para haramsız olmaz bosuna söylüyorsunuz zenginin malı zugürtün cenesini yorarmıs allah herkezın gönlüne göre versin ….

 43. necmiye büyükakgül
  02 Aralık 2010 - 19:06

  SAYIN ALİ AĞAOĞLU YAPMIŞ OLDUĞUNUZ İŞLERDEN DOLAYI SİZİ GERÇEKTEN TEBRİK EDİYORUM.BEN ÜMRANİYEDE OTURUYORUM ÜÇ KIZIM VAR.ONLARI OKUTMAYA ÇALIŞIYORUM.EŞİM EMEKLİ KİRADA OTURUYORUM.DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ Bİ SOSYAL PROJE VARMI?BENİM SİZDEN RİCAM AZ GELİRLİ İNSANLARI,KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ YAPMAK GİBİ.SİZİ SÜREKLİ MEDYADANDAN İZLİYORUM,EVİ OLMAYAN KALMAYACAK DİYOSUNUZ.BİZİM İÇİN HAYAL BİLE DEĞİL.İNSANLARI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK GÖRÜYOSUNUZ ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.BENCE BÖYLE BİR DÜŞÜNCESİ OLAN BİR İNSANIN MUTLAKA BÖYLE BİR PROJESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.KISACASI BİZLERİDE DÜŞÜNÜRSENİZ ÇOK BÜYÜK SEVAP İŞLEMİŞ OLURSUNUZ.BİR TÜRK İŞADAMI OLARAK SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ.

 44. nilgün
  03 Aralık 2010 - 10:48

  ali agam sizden çok önemli bir konuda maddi degil manevi destek istiyorum ben memur bir ailenin kızıyım emekli olduktan sonra ticarete atılan babamın işleri çok kötü gitti ödeyemedigi çekleri nedeniyle suan alanya cezaevinde 2 aydan beri çalmadıgım kapı kalmadı kimse bugüne kadar iyi niyetli hiç bir yolsuzlugu olmayan bu insana bu kadar agır bir ceza verdiler bizler ailemiz paramparca olduk ben tek başıma küçük iş yerimden kazancımla babama ve anneme bakmaya çalışıyorum ama gücüm yetmiyor param olmadıgı için sikayetci taraflarla anlaşmaya varamıyoruz babam çıkmadanda bu borçları ödeme şansım yok bende iş yerimi kaybetmek üzereyim Ali agam ne olur bu kişilerle uzlaşmamız için bana yardımcı olun bir aileyi 65 yaşındaki babamı kurtarın ne olur merhametli yardım sever birisi oldugunuzu biliyorum bana lütfen yardımcı olun tek umudumuz sizsiniz

  • goktug
   20 Mart 2012 - 10:56

   merhaba nilgün hanımefendi sizin sıkıntılı bir süreçten geçtiğiniz belli bende size karşı tarafı ikna edip yardımcı olmak istiyorum. bana e-mail adresimden ulaşırsanız sevinirim. gktg45@hotmail.com

 45. Gökay
  03 Aralık 2010 - 15:40

  Çok komiksiniz ya çalışın sizinde olsun helal olsun çalışıp kazanmış şimdide hakkını veriyo

 46. hasan
  04 Aralık 2010 - 02:19

  mailleri okudum bende bir şeyler yazmak istedim akıllı insanları sever ve takdir ederim ali bey gerçekten akıllı bir iş adamı ve yaşamayıda biliyor tam bir ağa soy adı gibi bende yeni bir iş projesi için adım attım ama bütçemi aştı ortalama 500 bin tl tutarındaki iş için 200 bin lirayla giriştim yapacağım iş kendi arazime dinlenme tesisi yapmak ama finasmanım yetersiz umudum yok ama bana destek vermenizi istiyorum ne yapayım son çare olarak size yazdım bana 300 bin tl kredi verirmisniz ali bey ama gülmeyin teklifime

 47. efrahim arslan
  05 Aralık 2010 - 19:29

  ali bey ben 8 mart depremin üssü olan başyurt köyündeyim bende sizin gibi azimli ve çalışkan bir insanım köyde yaşiyorum ve dünyayı yakında takip ediyorum bende motorsiklet deisiyim sizide bir motorsiklet almanızı istiyorum eminimki memnun kalırsınız ve efrahim e tşk edersiniz saygılarımla başarınızın devamına

 48. serkan
  05 Aralık 2010 - 19:38

  sayın ali bey sizin basarılarınız beni cok gururlandırıyor oz gemmısınızı arastırdım butun zorlukların ustesınden gelmıssınız helal olsun.

 49. özen
  06 Aralık 2010 - 20:51

  sayın ali bey ben ordu ulubey güvenyurt köyündenim 36 yaşındayım ½90 görme engelliyim evliyim ve 3 çocuvum var 3üde okuyor vede durumları iyi ancak maddi durumum yok bana özürlü sıtadüsünde bir iş verirsen onları okutabilirim sizinde bir hayrınız olsun sana bol dua ederiz ilgilenirseniz çok seviniriz

 50. mehmet
  09 Aralık 2010 - 18:46

  selam ali bey allah yolunuzu bahtınızı acık eder işallah kendinize iyi bakın iş hayatınızda başarılar

 51. Nevin Birkenholz
  12 Aralık 2010 - 11:09

  Hallo,
  ben cok zamandir disarida yasiyorum, böyle bir is adami oldugunu bilmiyordum, simdi ögrendim.
  Dünyada yalniz basarili olanin Donald Trump olmadigina ispat etmis durumda
  Türk vatandasi olarak cok sevindim

 52. sanem
  12 Aralık 2010 - 11:45

  ben şunu demek istiyorum.bu yazılan msjların hç birini ali bey okumadığına adım gibi eminim.madem alibey bu yazılarla ilgilenmiyo neden yorum yazılıyo.beu arada ben yokatdan sanem.az önce sitede dolaşırken alibey yardım yapmaktan vaz geçmiş myazıyo.gülben ergenin ricası üzerine katılcam demiş vaz geçmiş.ben şunu demek istiyorum.yok bilmem sosyete toplanıp para topluyolar yardım yapıyolar.siz para toplayıp yardım yapacağınıza.milyarları bir yere bağışlayacağınıza dışarı çıkıngda bi ara mahallelere gidin sizin 100 ntl nize muhtaç nice injsanlar var yardım yapıyosanız çıkında orda yardım yapın.bilmem yatak odalarına şovalyeler,kapitone gardroplar bilmem neler bunlar sadece havadır.çevresine gösteriş yapmaktadır ben inanmam bu varlığınan mutlu olduğuna.çıkında dışarı çevrenizde koruma yada yağcı arkadaşlarınız olmadan tek başınıza çıkında dışarı bir dolaşın etrafta neler var.mutluluğa hasret.dicek sözüm bu kadar.okursan sevinirim

  • wolkan
   23 Nisan 2012 - 16:39

   yuregıne saglık sanem gercektende çok gusel seyler yazmıssın herkes bır cıkar pesınde deglmı bu dunyada ne demısler tok ne anlar acın halınden bır yetım bır fakır sewındrmk okadar guseldırkı oysa ama sadece bunlar sozde kalıyr neyse ıyı bk kendne

 53. dnzhn
  12 Aralık 2010 - 19:17

  yorumlara bak xD
  bu kadar çaresiz mi bu millet yahu çoğu yardım istemiş kimisi sitem etmiş adam çalışmış kazanmış helal olsun kimseye yardım etme gibi bir zorunluluğu yokken sağa sola onca bağış yapıyor her sene tüm sülalesini toplayıp 3 gün krallar gibi bakıyor onlara yeri geldimi yardımcı oluyor eminim surda sitem edenler ağaoğlunun yerinde olsa cogu akrabasını unutur

 54. adnan
  14 Aralık 2010 - 12:05

  sayın ali bey siz bir trabzonlu olarak trabzonsporla niye ilgilenmiyorsunuz trabzonspordan hiç bahsetmiyorsunuz trabzon spora bir katkınız bu güne kadar hiç bir katkınız oldumu ben hatırlamıyorum doğduğunuz toprakların takımına katkı yapmanızı bekliyorum adnan bayraktar trabzonspor divan üyesi
  not takımımıza devre arası bir futbolcu hediye edebilirsiniz selamlar

 55. Bayram Ali Ellidokuzoğlu
  14 Aralık 2010 - 12:23

  Sayın Ali Ağaoğlu,
  Sizi takdirle izliyorum, bir Of’lu olarak sizi takdir ediyorum, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Ben İTÜ İnşaat mezunuyum, Bir firmam var Toki müteahhitlerine Taşeronluk yapıyorum, ama malumunuz Tokide sağlam müteahhit sayısı parmakla gösterilecek kadar azaldı, tünel kalıp ve konvansiyonel kalıp işleri yapıyorum, en büyük arzum size iş yapmak, My World başlarken teklif vermiştim, ama kısmet olmadı,

 56. sıradan vatandaş
  14 Aralık 2010 - 13:40

  herkese slm arkadaşlar bence boşuna yazıyorsunuz yorumları okuduğum kadarıyla bir çok kişiler yardım bekliyor ya arkadaşlar allahtan sağlık isteyin bundan iyi zenginlik varmı şu okuduğum karelerin içinde pek az ali beyi tebrik eden allah herkesin yardımcısı olsun allah herkesin işini gücünü rast getirsin.

 57. erkan
  15 Aralık 2010 - 00:05

  merhaba alı bey
  ben 42 yaşında 3 çocuk babası ve akvaryum işleriyle uğraşmaktayım.sizin yaptığınız bu iş alanında benimde yapacağım işlerin olacağını hatırlatır bir iş imkanı verirseniz sevinirim.hayırlı işler dilerim

 58. ayten
  15 Aralık 2010 - 16:56

  Ali bey onca işinin arasında yorum okuyacak zamanı yoktur.Hanicevpları!!!!! Kimse onun umrunda değil.

 59. isimsiz
  16 Aralık 2010 - 11:30

  iyi çalışmalar işlerinizde başarılar

 60. pınar akgün
  16 Aralık 2010 - 12:01

  ALİ BEY LÜTFEN DİKKATE ALIN VE OKUMADAN GEÇMEYİN

  Ali bey.ben 30 yaşındayım.1 kızım ve 1 oğlum var.7,5 senelik evliyim.1997 yılında babamın ansızın ölümü benim,kardeşlerim ve annem için çok büyük bir kayıp oldu.en acı veren yanı ise annemle birlikte cesedini banyodan cıkarmaktı.bu zor günlerde kimse yanımızda olmadı.kendi çabalarımızla bugüne kadar geldik ama halen sıkıntılar peşimizi bırakmadı.hayat şartlarıyla mücadele ediyoruz.2008 yılı mart ayında kiradan kurtulalım dedik ve yarı bodrum bir ev aldık.halen borcunu ödemekteyiz.sakın yanlış anlamayın sizden ev istemiyorum.borç ödüyoruz ama borç bir türlü azalmıyor.çünkü hep masraf istiyor.rutubeti var ve her yağan yağmurda su basmasıyla karşı karşıya kalıyoruz.gecenin 1-2 sıne kadar dişarıda yağmur sularıyla uğraşıyoruz.su basması oldu ve çocuklarım bu olaya tanık oldular.korktular ve oğlum da kekemelik başladı.2010 yılı mayıs-haziran gibi.halen devam etmekte.ara ara düzeliyor ama sürekli tekrarlıyor.bu duruma çok üzülüyoruz.konuşamayınca aşırı derecede hırçınlaşıyor,sinirleniyor.çocuklarımın böyle rutubetli,sağlıksız bir evde büyümelerini istemiyorum.20000-23000 tl gibi bir borcumuz halen bulunmaktadır.isteğimiz borcumuz bittikten sonra daha iyi bir ev almak ve çocuklarımızı sağlıklı,temiz bir evde büyütmek.sizinde çocuklarınız var.bir anne veya baba için çocuklar deyince akan sular durur.benim ve eşim içinde böyle.2-2,5 yıldan beri iş aradım.allah a şükür 1 ay 1 haftadan beri calışıyorum.çocuklarıma bakacak kimse olmadığı için krese vermek zorunda kaldım aldığım maaşın büyük bir kısmı oraya gidiyor zaten.elime 300 tl gibi bir para kalıyor.300 300 dür dedim eşime maddi olarak biraz olsun yardımım olur diye düşündüm.bu yazdıklarıma inanmazsanız,zaman ayırırsanız sizi evimizde misafir etmek isteriz.bu sayede kendi gözünüzlede görmüş olursunuz.sizden bir babalık,bir büyüklük gösterip maddi anlamda yardımınızı,elinizi uzatmanızı umut ediyorum.duacınız olurum.ALLAH’A emanet olun.

  saygılarımla

  iyi çalışmalar

  tel no:0535-869-40-62

 61. metin
  16 Aralık 2010 - 23:56

  merhaba sayın ali bey sizleri ve ekibinizi canı günülden kutlar tebrik ederim inşallah yüce rabbim sizlere sağlık sıhat huzur nasip eder. başarı heyecandır, sizi en çok heyecanlandıran aslında başarınızdır başarısızlıga tahamülü olmayan ilkeri kriterleri disiplinli ve ileriye dünük yenilikçi ve vizyon sahibi birisiniz güründügü gibi ,siz insanlara taş duvardan umut ürüyorsunuz,sizinle çalışmaktan onur duyacagımı belirtmek istiyorum ,bana neden siz derseniz çünkü benim gibi bir elemana ihtiyacaınızın oldugunu düşünüyorum bende büyük bir inaşaat şirketinde çalışmaktayım inşaat tecrübesi olan kendisini kanıtlayan biriyimdir ikna kabiliyeti yüksek kış gürmüş biriyimdir sizden ricam sayın ali bey benide ekibinize katarsanız çaycılıktan bile devam etmeye razıyım çünkü ben sizi dört (4) yıl gibi bir zamanla dünyanın sayılı (4)dört büyük şirketinin sıralamasında görüyorum şimdiden hedefleri büyük bir insanın yanında çalışmak istiyorum lütfen ali bey benide ekibinize katın para benim için önemli degil önemli olan kendime ne katacagım ve sizden ögrenecegim çok şeyin olduguna inanıyorum yeşilin rengi hayatın mimarisi ALİ AĞA OĞLU. İLETİŞİM NOMARAM :0507 249 25 37

 62. havva
  18 Aralık 2010 - 21:03

  Merhabalar,ben ısparta’nın Eğirdir ilçesinde Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunda öğretmenlik yapmaktayım.Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim ve öğretim imkanı almasını her zaman hepimiz isteriz.Bunun için okulumuz bazı projeler yapmayı düşünüyor.Bu projelerin gerçekleşmesi için maddi desteğe ihtiyacımız var.Öğrencilerimiz için sizden maddi ve manevi destek talep ediyoruz.Teşekkür ederek,çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 63. ayhan kayhan
  19 Aralık 2010 - 17:06

  sayın ali amca.ben trabzon ili vakfıkebirden yazıyorum.ben sizi cok takdir ediyor cok seviyorum.size nasıl ulaşabilirim.benim tel 05462449214.hayattan bir tek isteğim annem ve babamın kendilerine ait kücük bir evde oturmaları.baba ancak sizden yardım alabiliriz.cok dürüstce yazıyom baba.selam.ellerinden öpüyom

 64. umutsuz
  20 Aralık 2010 - 00:03

  merhaba ali bey ben sizden yardım istiyorum ilgilenirseniz ve yardımcı olursanız cok hemde cok sevinirim sizin durumunuz buna musait inanınki yardımınızla bir hayat kurtulacak inş ilgilenirsiniz ve bana yardım edersiniz eger yardım ederseniz numaram 0541 267 13 28 simdiden tşkler inş ararsınız ve bir insanı mutlu edersiniz dua kazanırsınız benim gibi bir garibandan

 65. yorumsuz
  21 Aralık 2010 - 12:43

  Yorumların bir çoğu saçma arkadaşlar yuh yani adam dan para isteyen bile var yapmayın lütfn böyle şeyler kendinizi ve onurunuzunu ayaklar altına almayın.

 66. svm
  25 Aralık 2010 - 16:34

  acaba ali beyin bu yorumları okuyacak kadar vakti olduğunu düşünerek mi yazıyosunuz arkadaşlar.bunu çok merak ettim ali beye ulaşmanın başka yolu yok mu.

 67. dündar
  27 Aralık 2010 - 15:49

  ali bey başarılarınızın devamını diliyorum bu kadar serveti idare etmek her insanın harcı deyil insanla insan olmasını biliyosunuz herşeyden önce türk ve müslümansınız ALLAH tan dilerimki dünyanın en zengini olur şimdi oldugu gibi memlekete vatana hayırlı işler yaparsınız ama inanın işiniz çok zor tahmin edebiliyorum saygılar

 68. nuray
  29 Aralık 2010 - 13:47

  Vazgeçtım yazmıyorum.bizim insanlarımızla ugraşılmaz.Allah kolaylık versın herkes kendı işini bilip yapmış olsaydı her şey ne kadar kolay olurdu.ihtıyaç sahıplerı,de haklarını alırdı.ama bızım ınsanımız alışmış varken bıle yok demeye kımın ıhtıyacı var kımın yok bılınmıyo.dedıgım gıbı allah kolaylık versın.AMIIIIIIIN

 69. sedat gözütok
  29 Aralık 2010 - 22:51

  size ne adamın köpek sevmesinden arkadaş ya.belki insanlarda bulamadığı insanlığı hayvanlarda bulmuştur ali ağa.helal ali ağa seni tanımasamda çok seviyorum

 70. sedat gözütok
  29 Aralık 2010 - 22:56

  ali ağam mangalı seviyormuşsunuz.size dünyanın en lezzetli sucuğundan ikram etmek isterim adana hadırlı köyünden.isterseniz hemen yollarım 05425753955

 71. esra hasdemir
  09 Ocak 2011 - 01:48

  merhaba ali bey ben 6 senedir kirdayım ve 6 yaşında birde oglum var gzel evlere gittigimizde oglumun bana bizim ne zaman böyle evimz olacak demesi çok zoruma gidiyor fakat benim ev alacak demesi çok zoruma gidiyorum biliyorum çok zor ve saçma olack ama ev almama yardım edrmiziniz sizden altmış milyar destek bekliyorum bunu zis okumıcaksiniz ama ben yine yazma gerigi duydum yine de bir ümit rabbim hakkınızda hayırlı olanı gönlümüze gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı eylesin amin….. olumlu yada olumsuz lütfen bana dönün 05363669602

 72. Halit Emer
  09 Ocak 2011 - 22:53

  Komşusu açken tok yatan bizden değildir. H.Z. Muhammed (s.a.s.)

  Allah kimilerini yoksullukla kimilerini de zenginlikle imtihan eder.

  H.Z. Süleyman a.s. dünyanın gelmiş geçmiş en zengini idi. Ondan daha fazla zengin kimsede bir daha gelmeyecekti.

  Ama Rabbini ve rabbi karşısındaki acziyetini hiçbir zaman unutmadı!..

 73. svm
  11 Ocak 2011 - 22:50

  evet ya alışmışız millet olarak kolaydan kazanmaya,hakkımız olmasada sende fazla var bizede ver demeye.herkes rızkı olanı alır,hakettiği kadarını yer.yok dedikçe yok olur.başkasının malından medet umacağınıza çalışın çalıştığınız kadarıyla yetinmeyi öğrenin.nereye kadar başkası sizi sırtında taşıyacak.şurdaki yorumları okuyorumda çok üzülüyorum,insanların dilenci durumuna düşmelerine.herkes kendinden sorumlu,kimse kimsenin yükünü taşımak zorunda değil.tabi kendi istemediği sürece.bence burda dilenmek başkasından medet ummak,aç kalmaktan yada para yok diye evlenememekten daha kötü bir durum.ali bye okurmu bunları,okuyosa ne düşünür merak ediyorum.ben otistik çocukların olduğu bir okulda öğretmenlik yapıyorum.tek isteyeceğim çocuklar için ali beyin bişeyler yapması olurdu,eğer ona ulaşabilseydim.

 74. HABİL GÜVENÇ
  14 Ocak 2011 - 01:35

  Merhabalar benim adım Habil aslen samsunluyum Amasya da yaşıyorum işsizim ailemin dağılması annemin ölümünden sonra oldu babam ikinci evliliğini yapınca bizleri başından attı her birimiz biyere gittik fakat olmadı bir türlü doğru düzgün bi iş bulup ta çalışamadık çünki sahip çıkanımız yoktu bize büyüklük edicek kimse yoktu şu ağabeyimle birlikte bi bekar evinde kalıyoruz evi düzenlerken epey bi borca girdik ozaman lar 3 5 ödüyorduk fakat işsiz kalınca ödiyemez hale geldim bide ben nişanlıyım abim bekar kardeşim lise 3 sınıfa gidiyor okul yurdunda kalıyor neden üvey annem istemedi diye ben sizden yardım istiyorum cumhurbaşkanınada yazdım başbakana da yazdım bana gelen cevaplar aynen şöyleydi biz bu mesajlardan günde 100lerce 1000lerce alıyoruz sana yardımcı olamıycaz dediler yarın haciz gelicek borclarımı ödiyemedim diye bilmiyorum yarın ne yapıcam bana yardım etmenizi istiyorum lütfen Allah rızası için bu mesajı ali beye iletin çok iyilik yapan birisi ben bu yardımı asla karşıksız istemiyorum sadece benim bu sıkıntılarım giderilsin ben yine bi iş bulurum öderim geriye ama ne olur şu an şu sıkıntıdan kurtulmama yardım edin mayıs ayında düğün yapıcam borclarım bi taraftan düğün masrafları ayrı taraftan korkutuyor ne olur bu mesajı okuyun Allah rızası için size yalvarıyorum olumlu veyahut olumsuz bi haber edin diyorum ya bana ulaşabileceğiniz bütün adres bilgilerimi telefon numaralarımı her şeyimi vericem size ama ne olur yardım edin yarın icra gelicek haciz gelicek ben ne yapıcağımı bilmiyorum ne olur ali bey babamın yapmadığı büyüklüğü sizden bekliyorum tekrar tekrar söylüyorum ben sizden bu yardımı asla karşılıksız istemiyorum Allah aşkına yardım edin soğuk havada odun alamadım kömür alamadım geceleri bazen soğuk odalarda yatıyoruz babam bi sefer olsun aramadı ne yapıyosunuz diye açmısınız tokmusunuz diye ne olur ali abi yardım elinizi uzatın size yalvarıyorum bi hadisi şerifte yazar yetimi öksüzü garibanı sevindiren hacca gitmiş gibi olur cennetteki yerini hazırlamış olur Allah aşkına Allah rızası için yardım edin sizden mutlaka bi haber bekliyecem adres bilgilerim felan hepsi olucak bu mailde ne olur iki dakika ali ağabeynin okumasına yardımcı olun size yalvarıyorum adres bilgilerim şöyle

  HABİL GÜVENÇ

  MAHSEN MAHALLESİ GURBET SOKAK NUMARA : 1 MERİZFON / AMASYA 0541 686 91 55 0358 513 54 72

  BİR AİLEYİ KURTARMAK İÇİN YARDIM EDİN ALLAH RIZASI İÇİN ( BU MAİL GERCEKTEN YARDIMA İHTİYAC GERCEKTEN DARDA SIKINTIDA OLAN BİRİSİ TARAFINDAN YAZILDI LÜTFEN YARDIM EDİN)

 75. sedat özay
  17 Ocak 2011 - 03:53

  Ya arkadaşlar bırakın bu tür şeyleri hepinizin sıkıntılarınıza saygı duyuyorum ama ve ancak bu şekilde değil,yok sen büyük işadamısın yok ben buralıym adam zamanında çalışmış kazanmış bizim gibi yapmamış, bende siirtliyim ne olacak benimde sıkıntılarım var kendimce ama ALLAHA şükür kimsetye bu böyle şeyler yazmıyorum yakışmıyo size ve yalakalık yapmaya gerek yok bende iki yıldır evlenecem diyorum maddi imkansızlıklar el vermiyo ben sizin yerinize utanıyorum.böyle yapacağımıza çalışalım hep beraber

 76. hasan beşinci
  18 Ocak 2011 - 15:16

  helal olsun adam yapmış ALLAH daha çok versin ………….

 77. İBRAHİM YNS
  18 Ocak 2011 - 17:02

  Ali Bey gerçekten helal olsun. Tek başınıza türkiyenin en zenginleri arasına girdiniz. Bu üç günlük dünyada bu kadar ciddi rakamları kazanmnızda gerçekten para sevgisi mi yoksa birilerine karşı hırslandığınızdan mı bu kadar zengin oldunuz. Sadece merak ettiğim en büyük husus bu. Allah yolunuzu açık etsin. 0544 887 65 06

 78. yılmaz
  19 Ocak 2011 - 17:43

  sayın ali bey ben sakaryadan yılmaz ben 36 yasında 2 çocuk babasıyım su an 650 tl maasla çalışıyorum tek istegım 2 çocuguma onlara yakışır bir sünnet cemiyeti yapmak kaçtane bankaya gittiysem kredi vermediler benim sadece istegim 5 binliramın olmazsı şimdi bazı arkadaslar yanlış anlaya bilir hayatta sadece istegim bu zaten bi işim var baska bişeyde istemiyorum saygılar

 79. zeynel
  20 Ocak 2011 - 16:53

  size söylenecek çok şey var ama size tek söz bi düşünün oralara hakedipte mi geldiniz kaç kişi ezdiniz sizden çıkmassa illaki cocugunuzdan torunlarınızdan illaki birinden çıkar ama sizde haklısınız düzen bu yapçak bişey yok deme:)

 80. can can
  22 Ocak 2011 - 01:58

  Arkadaslar, ne ekersen onu bicersin derlerya o mesele.
  ben okulde pek becerili degildim bunun yanlis oldugunun farkina vardim ama ozaman cok gecti.
  ama isimi kurdum 4 sene önce ilk seneleri cok zorluk yasadim. am farkina vardim keske daha önceden kendi isimi kursaydim. suan 8 iscim var islerimde baya iyi nedenini sorucak olursaniz arkadaslarim gezerken ben calisiyordum, arkadaslarim uyurken ben calisiyordum ve isimi yaparken bugünü degil yarinlari düsünüyordum yani kaliteli calismayi tercih ettim. isteyen yapar cünkü nerden geldigi degil ne istedigi önemli.
  biz cok fakirdik laflarida bahane bizde cok fakirdik ve ben babasiz büyüdüm 3 kardesiz büyükleri benim ama fakir olamak yada sorumluluk tasimak beni dahada hirslandirdi.

  isteyen yapar eger gercekten isterse.

 81. ziya kurumahmutoğlu
  22 Ocak 2011 - 02:23

  sayın ali ağaoğlu mevlam yürüya kulum demiş birkere darısı bizlerin başına imretmiyorum sadece bundan ders çıkarmam gerektiğini biliyorum yüce mevlam hesabını veremeyeceğim bir çorapdahi bana nasip etmesin çalışanlarınızdan helallik mutlaka alın mevlamıza veremeyeceğimiz hesabımızın olmamasılazım yükünüz çok ağır allah yar ve yardımcınız olsun ,,,.oflu ziya.

 82. hasan başıbölükoğlu
  23 Ocak 2011 - 23:56

  sayın ali ağaoğlu herkes gibi bende yazzıyorum belki çok bir önemi yok ama yinede yazıyorum sizi taktir ediyorum bende sizin gibi çoçuklarıma iyi bir gelecek sağlamak için çalışıyorum ama bu şartlarda zorgibi yıllardır çalışıyorum ama elde hayat başka birşey yok tabiki alın beni yüceltin diyemem bu çalışmadan sahiplenmek olur bana yardım elinizi uzatın belki bende birgün sizin gibi olmasada evladımın karşına çıktığım zaman boynumu bükmeden senin için herşry senin için dediğim zaman elinge birşey olur en azından gurur benim bıraktığım odevam eder bırakacak birşeyim olursa sizden oda duacı olur saygılarımla 05326760841

 83. rıfkı
  26 Ocak 2011 - 16:50

  ali bey merhaba ben su an amerikada yasiyorum,4 adet benzin istasyonum var,5.istasyonumu almak istiyorum fakat yaklasık 1 milyon dolara ihtiyacım var,mümkünse bana bu parayı borc verirmisiniz.sizin icin buyuk bir para deil.acil cevap bekliyorum,

 84. ilhan arslan
  27 Ocak 2011 - 20:56

  slm sayın ali bey adım ilhan arslan trabzon tonya doğumluyum.ist bi pezaj şkt calışıyom calıştığım şktte ciddi anlamda maddi sıkıntı yaşıyoruz ben peyzaj işi haricinde süs bitki üretimide yapıyorum ben ve mimar arkadaşlarım bu işte 5 ile 12 yıl arası deneyimlerimiz var.sizten isteğimiz sizinle calışmak kesinlikle iş yapmadan sizten para talep etmiyoruz bizim önerimizi dikkate almanızı rica ediyoruz saygılar sunuyorum.tel 5497148784

 85. emlkns
  27 Ocak 2011 - 22:44

  bu maillerden hangisine olumlu cevap geldi acaba çok merak ettim yoksa hepsi görmemezlikten mi gelindi cevap alan ben aldımm yazarmı …

 86. esen geril
  28 Ocak 2011 - 02:41

  sayın ağaoğlu. Ulaudağdaki otede 800 yakınınızı her yıl ağırlıyormussunuz. Gelecek sene biz de çocuklarla bir gelsek. Garipler biraz açılsalar. Dualarımızı eksik etmeyiz.

 87. can mecit
  28 Ocak 2011 - 02:45

  Ali bey sizin inşaatlarınızda çalışmıştım. Ama erkan beyden şikayetçiyim. Lütfen irtibata geçebilirmisiniz benimle. Bizlere yaptıklarını bir bir anlatayım size. Sizde nasıl bir çalışanınız olduğunu bilin en azından. saygılar.

 88. can mecit
  28 Ocak 2011 - 02:46

  Ali bey arabalarınızdan bir tanesini bir günlüğüne alabilirmiyim. Önamli bir mevzu var talefonlaşırsak sevinirim.

 89. suat kurt
  30 Ocak 2011 - 04:13

  Leyn bi zengin adam gördnmzmü hemen fakirlere yardım sen rahatsın dünya güllük gülistanlık demeyn yav siizenee adam çalışmış yapmş allah vermiş ister fakire yardm eder ister etmez onunla allah arasında bişeey benımde beş kuruşm yok ne diyelm yanı adama benm paramla zengın olmadıya çalışmış olmuş tabiiii her zamanki gibi zenginin malı fakirirn ağznı yorar amaunutmayalmki o zengin olupda rahat yaşaayanlar herkesden daha çok çalışp daha çok uykusuz kalıyorlar biz iyi yatmasını bilirizz neyseee o ki dünya boş gez dolaş coşş

 90. ahmet hassan
  30 Ocak 2011 - 12:25

  ali abey biz çok para istiyoz
  gözümüz doymuyor…………

 91. suleyman
  30 Ocak 2011 - 17:54

  yahu gülmek için burayı okumak yetiyormus hepinizden Allah Razıolsun

 92. ayşe erkol
  05 Şubat 2011 - 18:32

  sayın ali bey ben ayşe erkol 2çocuğum var kızım büşranur 8 yaşında ve 7 yıldır epilepsi hastası şuanda devletin göndermiş olduğu rehabilitasyon merkezine gidşyor fakat hiçbir gelişme yok bu anne olarak beni çok üzüyor eşimde kalp ve ayzaymır hastası 76 yaşında hiç bir iş yapamıyor çok zor durumdayım lütfen yardım edin sizi reklamlara gördüm babacan birine benziyorsunuz her yere başvurdum ama bir yardım alamadım inşallah siz bana yardım edersiniz allaha emanet olun saygılarımla telefon 05366301033

 93. yusuf gökhan türk
  05 Şubat 2011 - 18:43

  sayın ali bey ben 10 senedir dış cephe kaplaması sayding ve inşaat ustasıyım şuanda da işim yok bir çocuk babasıyım zor durumdayım benim sizden ricam bana iş vermeniz elimden her iş gelir size bunu yazmamın neden sizi saygın bir kişiliğinizin olduğunu ve babacan birisi olduğunuzu biliyorum sizden yardım ve cevap bekliyorum telefon 05375155377

 94. ufuk
  06 Şubat 2011 - 20:52

  para bul guzel bende 27 yasındayım 180 kısılık bır sırketımız var ha babamdan kalma bende ısı ılerletıyorum suan jaguarım yok bmw z3 var bıde esımın audısı ama az kaldı 4 sene sonra agaolu senı gecıcem burdakı arkadaslar busayfada sıze ulasıcam tel nosu asagıda yazılı

 95. ENDER USLU
  10 Şubat 2011 - 22:27

  çalışanı,üreteni,başarılı olup işini büyüteni,yatırımlarına hız kesmeden devam edeni;bu tempoda çalışırken hayatın zevklerini tatmasını bileni tebrik ve taktir etmek gereklidir…

 96. deniz kart
  14 Şubat 2011 - 16:49

  bizim bir ödevimiz ülkemizn ekonemiye katkısı olan bir saneyeci veya bir işçinin hayatını yazıcktık bn ali ağaoğlunu seçtim şimdi burayı okucm ve başka siteleride bakıcam bussürü işçi var ama bn ali ağağlunu seçtim

 97. bade
  15 Şubat 2011 - 16:11

  ali abi sen hayır yapıyon güzel allah kabul etsin allah çok versin ben 40yaşındayım 2 çocuğum var çok perişanlıkla büyüttüm benim çocuklarım ellerinde kıyafet poşetiyle kovalandılar kendi anne bamız kovaladı cocuklarımı bizim sahipimizyok allahtan başka neymiş fakiriz fakiride allah yarratı ama bilmezlerbenim çocuklarıma haram yedirmedim omlarda şimdi harama bakmaz çok temiz çocuklarım var kendi aylemde bitek perişan olan benim evim yokdiye keşke benim de çocuklarımın evi olsa da bidaha kovalanmaz kapılarda derdim çok ama böyle yazmayla anlatamıyom lütven bana cevap yazın bana yardım çıkarmısınız tek ümidim sizsinizallah rızası peygamber efendimizin hatırı içinkızımda özllikle sizi çok seviyo oğlum asker kızım liseye gidiyookursanız menun olurum

 98. OZAN
  15 Şubat 2011 - 17:04

  sadece çalışmakla bu kadar zengin olunur mu şüphelerim var :)

 99. ahmet
  16 Şubat 2011 - 00:36

  ali amca canını yıyım be

 100. kasım
  20 Şubat 2011 - 00:36

  zenginiin parası züğürtün ağzını yorarmışş :D bütün yorum yapan arkadşları tebrik ediyorum.

 101. JeSsy
  20 Şubat 2011 - 15:39

  ya adamın hiç işi yok bunları okucak :D
  Şaka qibiSiniz.

 102. Talip
  23 Şubat 2011 - 18:17

  Yaşım 17 ama çok azimli biriyim bilgisayar bölümü okuyorum inşlh ufaktan başlayarak işLeri büyüdecem allahtan başkada kimseye el açmayın arkadaşLar çalışın azimLi olun siizn neyiniz eksik ali aqaoqlundan parasımı fazla onunda yoqdu villasımı onunda yoqtu çalış çalış çalış herşey olur .)

 103. Yunus Mete Özcan
  27 Şubat 2011 - 10:23

  Değerli Ali abicim, beni tanımazsınız. Ben Aslen Orduluyum ama 20 sene ÜMRANİYEDE yaşadım.Arkadaşınız İdris SEPKEN Hakkında sizinle bir konu görüşmek istiyorum. İşlerinizden fırsat bulurda beni ararsanız memnun olurum.Saygılar
  Yunus Mete Özcan Tel: 0 530 600 76 61

 104. murat çobanoğlu
  28 Şubat 2011 - 22:12

  merhaba sayın ali bey sızınle bır trabzonlu olarak gurur duyuyorum ve ayrıca türküyenın önde gelir isimlerının trabzonlu olması benı ayrıca gururlandırıyor ben mahaza müdürüyüm trabzonda sahıpşerı sefer oğullarıdır ayrıca trabzon spora destehnızı ve yardımınızı esırgememenızı umuyorum saygılarımı sunuyorum

 105. tülin
  06 Mart 2011 - 14:24

  Ben Ali Agaoglunu sinoplu sanıyodum.. :( hemsehirlim die gurur duyuyodum :) Tabii kide hala gurur duyuyorum Cunku bir Türk, ve de Başarılı bir Türk… Arkadaslar bende cok zor durumdayım ama öncelikle Yardımı Allah’tan bekleyin bence.. ve siz gercekten tarafsız dusunun nolur Ali Ağaoğlunun yerinde olsaydınız ve Surekli yardım istenseydi sizden ne yapardınız? hepimize yardm etmeye kalksa zaten elinde kurusu kalmaz ve o kurusu kalmadıktan snra dönüp yardm ettklernden birisi de yardm etmez emin olun.. bence yeterli sadakayı verip vermediğmize emin olalım neden zor durumda oldugumuzu dusunelm.. ayrıca hayvanlar acizdir ve biz onlarada bakmakla yukumluyuz bu hayatta… yani herseyi esit yapmalıyız fakire fıkarayada yardm etmeliyiz hayvanlarada bakmalıyız… ayrıca iyi durumdayken bunların hangisini ne kadar yaptıgımızı dusunmeliyiz bu hale nasıl dustumuzu cozersek Yuce Rabbım yardm edecektir.. inanın..

 106. çağdaş
  07 Mart 2011 - 16:59

  yukarıdaki metni okudum.metinde bir yanlış buldum çünkü ali ağaoğlunun tam 11 milyon tl lik bir garajı var bence bu garajdaki arabaları hergün kullanmalı çünkü bu arabalar çok iyi arabalardır ben olsam her gün birini kullanırdım.nediyim allah uzun ömür versin

 107. ahmet coksoy
  11 Mart 2011 - 12:19

  alı bey herkes calıssın kazansın

 108. hüseyin
  13 Mart 2011 - 05:21

  ali abi bende sakarya ünv. okudum da bu devirde peygamber efendimz gibi hersey ticarette bende ticaret yaptım ettim de pek yüzüm gülmedi allah senin yüzünü daha da fazla güldürsün inş. elestirilere hiç bakmıyorum bile cunku onlar senden menfaat bekleyen insanlar her halinle karizmasın abi inş. sadece 10dk da olsa yüz yüze konuşmak isterdim abicim baskada bir beklentim olmaz senden trakya tarafındada bir my tower yap abi allaha emanet ol türkiyenin senn gibi insanlara ihtiyacı var.

 109. recep
  13 Mart 2011 - 16:41

  yorumlara baktımda ne kadar yalaka insan varmış ya maşaALLAH… :)) ali ağaoğlu bu yorumlarınızı görmeyebilir siz en iyisi tweter dan mesaj atın :) şansınız açık olsun :)

 110. mete
  17 Mart 2011 - 15:03

  daha ileride neler yapmayı planlıyorsunuz

 111. cemresu
  17 Mart 2011 - 15:06

  ali ağaoğlu yaptığı evler kriz yüzenden kim alırki evleri diyeli 850 tl lik bir maaş alan adam nasıl alsın o vleri zengin olsada bir fark olmaz alamaz kimse

 112. erdoğan
  18 Mart 2011 - 17:04

  parası olan için 1000tl nin hiç önemi yok, parası olmayaan için 1tl,nin ne kadar önemi var. kimse kimseye yardım etmek zorunda değil ama tabiki,isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü demişler. he he he :) bende isterim

 113. mürsel çelik
  19 Mart 2011 - 14:44

  Sayın Ali AĞAOĞLU,

  İş hayatınızda size başarılar diliyorum. size laf atanlar diğer kişilere baksın biraz. ben de turizm sektöründe çalışıyorum varlıklı olan bir aile sarıgermede devletten yer kiralıyor ve benim bildiğim 5 yıl bende önce çalışan arkadaşım yani müdürümün (benden 5 veya 6 sene önce çalışmış bunuda hesaba koyarsak 10 veya 11 senedir orası hala yapılacak. sizin gibi yatırımcılar oldukça bizler kazanır ve işsiz kalmayız. lütfen siz çizginizden ayrılmayın. köpeğinizle bol bol vakit geçirin yeni yatırımlarınızı marmarise bekliyoruz… kendine has bak.. trabzoblu uşak…

 114. mahmut
  25 Mart 2011 - 02:00

  alican ingiltere ye işinin başına gececek sena bir eli yağda bir eli balda mahmut ve mahmut gibilerde çek babam çek

 115. Cem Koker
  29 Mart 2011 - 02:41

  Ali Bey….. alllah daha cok versin, benim yok, o yüzden`de sizi kiskandim. Gözüm kaldi malinizda.

 116. Sanrı
  31 Mart 2011 - 18:59

  Ali beyin’de işi gücü kalmadı sizin yorumlarınızı okuyacak öylemi : ) sizler elbette hayatta başarılı olmazsınız..Bu mevkide bir insanın bunlardan bir haber olacağını bildiğiniz halde bir sürü yazmışınız..Başarı zeka ister beraberindede Yaradanımızın izni ile gerçekleşir ve gider..Olay bu kadar.

 117. rizeli turan
  01 Nisan 2011 - 12:03

  başkanm görüyorsunki kimse bana birşyler yazmıyor nedenmi herkes guçlünün yanında avan ta peşinde servetınız olmasaydı kimse adam yerine koymazdı allah size servetınıze bırşey olmadan dost ve düşmanınızı göstermeyı nasb etsın

 118. esra
  01 Nisan 2011 - 16:25

  ya bu türkiyede ne kadar gerizekalı.boş kaldırım muhendisi.ac vermış bole.vay turkiyenin haline.calısın calısın ameleler.:):)

 119. osmankaldırım
  06 Nisan 2011 - 11:44

  SELAMIN ALEYKUM KİM NE DERSE DESİN TÜRKİYEDEKİ BU KADAR GODOMAN İÇİNDE HİÇ DEĞİLSE ÜŞENMEDEN KORKMADAN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYABİLEN BİRİ OLDUĞUNU GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUM BİDE HEMŞERİM OLMASI BEN DAHA ÇOK ONURLANDIRIYO… BU DÜNYANIN TEMELLİ SALTANATI MAKSİMUM 100 SENE ONDAN SONRASI 2 METRE ÇUKUR 2 METRE BEYAZ KEFEN NASIL YAŞARSA ÖLE GİDER İNSAN GAFİL OLMA EY İNSANOĞLU ELİNDE VAR OLANLARA SAHİP OLAN SEN DEĞİLSİN SEN SADECE BELLİ BİR GÜNE KADAR EMANETÇİSİN BU BİLİNÇLE YAŞAYA BİLENE NE MUTLU ÇALIŞMAK ÇALIŞMAK ÇALIŞMAK ( BU DÜNYA İÇİN TAMAM AMA AHİRET İÇİNDE GEREK ÇALIŞMAK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ GÜNLER…

 120. MUSTAFA
  08 Nisan 2011 - 22:37

  Ali bey karamana da gelip bi koopparatif yapmanız lazım burada ev ler cok pahalı yaptırması kolay ama satışlar cok pahalı aylık ödeme li ev almak isteyen cok kişi var karaman dan saygılarımla mustafa 15 senelik evlerin en aşşagı fiyatları 70 milyardan başlıyyor buralarada gelip ev yapmanız gerekiyor

 121. MUSTAFA
  08 Nisan 2011 - 22:41

  Ali bey karamana da gelip bi koopparatif yapmanız lazım burada ev ler cok pahalı yaptırması kolay ama satışlar cok pahalı aylık ödeme li ev almak isteyen cok kişi var karaman dan saygılarımla mustafa 15 senelik evlerin en aşşagı fiyatları 70 milyardan başlıyyor buralarada gelip ev yapmanız gerekiyor bi cevap verirmisiniz Ali bey

 122. tamer
  12 Nisan 2011 - 15:45

  ali bey öncelikle başarılarınızdan dolayı sizi kutluyorum bu yerlere nesıl geldiniz çok merak ediyorum babam 25 yıldan beri inşaatla ugraşıyo ama elde avuçte yine bişeyi yok anlamadım gitti yani

 123. yasemin
  13 Nisan 2011 - 07:46

  selamün aleyküm ali ağaoğlu beyfndi:bu size kaçıncı mesajm.bir bilsenz?benim hadmköyde,sınırderede,nakkaşta yerlerim var.bu konuda sizinle görüşmek istiyorum,benimde eve ihtiyacım var.lütfen sizden acil bir cevap bek.size ulaşmak,görüşmek mümkün mü?nasıl?bir türlü ulaşamadımda!lütfen…yasemin hnm..

 124. onder bozkurt
  15 Nisan 2011 - 09:56

  işinin hakkını veren verdiğininde karşılığını alan insan.Tebrik ve taktir ediyorum. Saygılarımla

 125. Berdan Altay Bucak
  15 Nisan 2011 - 11:42

  Selam Ali Bey,

  Şu anki arabam sizde de olan Lamborghini gallardo superleggera. 2007 model 34 AGA 36 plakalı arabanızın jantlarını çok beğendim, ben de göz zevkimi arttıracak şekilde bir jant değişikliği yapmak ve böylece arabamın sportif havasını desteklemek istiyorum. Acaba aracınızın jantlarını nereden temin ettiniz ya da tabir-i caizse şöyle söyliyim, jantlarınıza talibim benimle iletişime geçerseniz jantlarınızı almak isterim.
  Öte yandan özel BMW csl e46 M3 ümü satışa çıkarmış bulunmaktayım. Sizi özel hissettirecek ender arabalardan biridir ki, dünyada sınırlı sayıda üretilmiştir. Ve tabii ona da iyi bakacak birini aramaktayım. Araba merakınızı bildiğimden belirtmek istedim.
  Son olarak sizi bir gün ağırlamak, tanışmak isterim, tecrübelerinizden faydalanmak benim için paha biçilemez olacaktır.
  Beni ararsanız sevinirim
  İti günler dilerim..
  Tel. No : 0538 414 0 888

 126. YUSUF KATARCI
  15 Nisan 2011 - 17:23

  MRB SAYIN AGAOĞLU İSMİM YUSUF KATARCI GAZİANTEPLİYİM BU YIL M.K. ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM ŞİMDİ İSE GAZİANTEP’İN EN BÜYÜK ELEKTRİK FİRMASINDA PROJE TASARIM DEPARTMANINDA ÇALIŞIYORUM VE MESLEĞİMDE BELLİ BİR YERE GELDİM ( OTEL,HASTENE,APARTMAN,VİLLA PROJELERİ ÇİZİYORUM) SİZİN FİRMANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM :) CVB BEKLİCEM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

 127. ahmet
  17 Nisan 2011 - 18:19

  ya ne diosunuz siz çalışmakla bu kadar zengin olunur mu bu adam gömü bulduu

 128. sibel
  19 Nisan 2011 - 10:44

  Buraya telefonlarını bırakan siz insancıkların birer zavallı olduğunu düşünüyorum. O telefonlarınızı Ali Ağaoğlu şahsı kesinlikle aramayacaktır, zaten görmemiştir de. Sizler arayan birisi olursa o şahıs mutlaka bir sapık ya da dolandırıcı olur. Telefonlarınızı buraya bırakıp da Ali Ağaoğlu gibi bir sorumsuzdan medet ummayın.

  İnsan olmak istiyorsanız, insan olmak için çabalayın. Ancak bir Ağaoğlu olmak için çırpınmayın ve kendisinden tek bir medet bile ummayın!

  • oktay
   03 Mart 2012 - 20:14

   slmlar yazilarini okudum cok dogru yazmissin…sizi gercekten tanimak isterim acik sozlui oldugunuz icin…saygilar…

 129. Ali
  22 Nisan 2011 - 17:50

  Arkadaslar bosuna yazmayin ali agaoglunun bunlardan haberi bile yok

 130. berrin
  22 Nisan 2011 - 21:20

  merhaba ali bey ben 28 yaşındayım aslında burda yazan bütün yazıları okudum herkes çok acıklı şeyler yazmış bakıyorumda herkesin gözü ya evde yada arabada ama benim istediğim tek bişey var oda 2 ay sonra olaçak düğün masraflarımı kaşılamanız buda en fazla10000 lira tutar bu mail size ulaşırmı bilmiyorum ama umarımki eğer siz buraya yazılanları okuyorsanız benimde bu dileğimi yerine getirirsiniz ben aileme yük olmak istemiyorum çünkü onlarında durumu pek iyi diyil inş bu yazımı okursunuz saygılarımla..

 131. Çavuş
  23 Nisan 2011 - 02:12

  Mutluluk satın almak değil, yetinmektir…

 132. nevin aydın
  23 Nisan 2011 - 15:40

  syn ali bey ben bayanım ve işsizim ne olur bana bir iş evsizim yaşlı bi teyzeye bakıyordum vefat etti şimdi evim yk işim yk ne yapacagım yardım edin ben çalışarak hayatımı kazanmak istiyorum inşaatta bile calışırım yeterki iş olsun insan namusuyla calıştımı her yerde iş bulur allah aşkına iş verin bana emeklime 6 sene vr tamamlamk istiyorum 48 yaşındayım ama dinamik ve güçlüyüm sesimi duyun

 133. burhan emre
  25 Nisan 2011 - 16:33

  büyüyüm olarak sayın ağaoğlu diyerek başlıyım sözlerime siz istediğiniz kadar ev yaptırın istediğiniz kadar inşaat yaptırın ama şunu unutmayın sizin yaptığınız evlerin yakınında okul war we okula giderken sizin inşaat bölgesinden geçmek zorundayız yollarınız çamurlu we pis atıklarla dolu hadi bunları yapmıyorsunuz peki neden boşuboşuna çimentoların yol ,kenarlarına döküldüğünü gelip görmüyorsunuz bu davranışınız emin olunki 300 tane öğrenci tarafından çirkefleniyor ve bu gibi seler size yakısmadığı ayrıca bi an önce ispartakule ye gelmenizi rica ederiz bizi bu çileden çileyi başlatan kurtarsın artık

 134. eray
  28 Nisan 2011 - 19:28

  arkadaşlar bu devirde kimsenin kimseye faydası yok.Kendiniz çalışıp kazanacaksınız.Kazanamıyorsanız da şansınıza küseceksiniz.İnternet üzerinden istediğiniz şeylere bakın ayıp yahu.

 135. cafer
  30 Nisan 2011 - 10:19

  ben siziden sadece bir imzalıfoturafını istiyorum seni hayatımda ilkezgördüm allah sana binkatınıversin seni beladan kazadan kuruson 054306901152

 136. volkan gökçe
  16 Mayıs 2011 - 21:05

  mrb. ali abi ben istanbulda çalışıyorum ailem konyada oturuyo. aile durumumuz biraz kötü babam çiftçilik yapıyo. benim sizden bi ricam olcak.evim yok en büyük hayalim bi ev alabilmek evlenip yuva kurmak ama alcak durumum yok.bekar kalıyorum. sizden istegim bi ev ama ben ödemeleri yüksek oldugu için karşılayamıyorum bana bi ev alabilirmisiziz evin karşılıgında senet veya ne gerkiyosa yapabilirsiniz. ben size ayda 300.350 arası bi fiyatta ancak ödeme yapabilirim. hepsini öderim bu konuda söz veriyorum.lütfen istegimi geri çevirmeyin.cvp beliyorum olumlu yada olsuz.allaha emanet olun. numaram.05415974752

 137. halil
  29 Mayıs 2011 - 11:34

  çankırıdan sesleniyorum sana AĞAOĞLU kusurabakma ama ben sana yalakalık yapmıcam paranda senin olsun huzurnda ama unutma senden çokkkkkk zenginim senin asla satın alamıcan şey bende ne olduğunu merak ettin sen dur söyleyim sana ( yaşım 22 ) oldumu ben senden çok daha zenginim

 138. HASAN Erdem
  30 Mayıs 2011 - 10:59

  Zeninin malı Züğürdün işsiz güçsüzün çenesi yormus yine anlasılan,Yahu arkadas işiniz gücünüz yokmu,burda bu boş işlerle uğrasıcanıza gidin iş arayın .:)

 139. rustem taşgın
  02 Haziran 2011 - 16:19

  bak halil doru soyluyor ama alı agada 22 yasındaydı yani heryasın ayrı güzelligi var ama adamın ruhu genç zatn kardeşim allah dahada uzun ömürler versn yaşamayı çok seviyor çünkü belliki

 140. sosyal
  05 Haziran 2011 - 21:09

  kapitalizim,kominizim,sosyalizim yıkılıyor yeni bir sistem geliyor o sistemde hiç kimse hiç kimseden üstün, zengin, fakir değil bellirli kazançtan sonra para alınıp havuzda tutlacak havuzdan itiyaca göre dağıtılacak. Aç doymak bilmeyen insanoğlu nüfusu ıslah edilecek kaliteli, eğitimli az nüfuslu insaoğlu var olacak yüksek teknolojiyi doğayla iç içe kullanacak devletler yıkılacak bölgesel insanoğlu nüfusu etkin olacak hedef 2045

 141. gökmen karadeniz
  12 Haziran 2011 - 22:52

  Başarılı olmak her zaman sıkıntı sebebi olmuştur şahsen kendim den biliyorum fakirken bir ekmeğe muhtaçken okulda arkadaşımın getirdiği beslenme çantasından beslenirken çevremde kimse yoktu ama şimdi istediğimi yapıyor istediğim şekilde yaşıyorum çevremde sayısız insan var ama aması da bende kalsın .. çalışmak her şeyi getiriyor ben bunu biliyorum

 142. fakirim çok şükür
  25 Haziran 2011 - 14:29

  Salebe Hz. Peygamberin sahabelerindendir ve zengin olmak için Peygamberimizden (sav), ısrarla dua ister. Peygamberimiz, Salebe’ye kanaatkar olmasını tavsiye etse de Salebe’nin ısrarları üzerine onun zengin olması için dua eder.

  Bir zaman sonra, Peygamberimizin (sav) duasının kabulü sebebiyle Salebe, vadiler dolusu hayvan sürüsüne sahip olur. Önceleri mescitten ve Peygamberimizin yanından ayrılmayan Salebe, işlerinin çokluğu bahanesiyle, vakit namazlarına Mescidi Nebevi’ye gelmemeye, daha sonraları cuma namazlarını da terk etmeye başlar. En sonunda Peygamberimizin (sav) gönderdiği zekat memurlarını geri çeviren ve zekatı vermeyen Salebe için Peygamberimiz (sav): “Yazık oldu Salebe’ye.” buyurur…

  Evet; Salebe mal imtihanını kaybetmişti. Kaybedilen para değil, manevi imtihandı. Eğer Salebe, o zenginliğe rağmen, ibadetlerini terk etmeseydi, zekatını verseydi, elbette kendisine yazık etmeyecekti. Ve o serveti onun için fitne değil, bir rahmet ve bereket kaynağı olacaktı.”

 143. fatih ağaoğlu
  06 Temmuz 2011 - 11:12

  selamun aleyküm burada yazılanlar ne kadar menfaat içerikli olduğu gayet anlaşılmakta arkadaşların ali ağaoğlunu eleştirmek yerine bunun ne kadar gurur verici olduğunu anlamamaktasınız bizim ülkemizden böyle kariyerli milyonlarca iş istihdamı sağlayan ülkenin gelir ve giderlerine sahip iş adamları olması çok gurur verici ayrıca karadenizli olması daha çok gurur verici saygılarımla ALLAH C.C iş yoğunluğu versin iyi çalışmalar 0 507 663 78 61

 144. mehmet yaşar güler
  06 Temmuz 2011 - 20:23

  sevgili ali ağaoğlu ağabeyim benim sizden bir ricam var kendimi açıkca ifade etmek istiyorum ben aslen gaziantepliyim 1 yıldan beri sivasta ikametkah ediyorum sivasta mahalle arasında 16 metre lik bir dükkanda çiğköfte dürümü satmaktayım bu dükkanda ancak evimin kirasını dükkan kirasını zor çıkartmaktayım şuan itibariyle 2,5 aylık dükkan kira borcum var sakın beni yanlış anlamayın ben sizden para falan istemiyorum 1 kızım 15 yaşında 1 oğlum 14 1 oğlumda 11 bunları okutmaktayım yaşım 53 torba yasasından faydalanmak için bağkur a müracaat ettim 11 yıllık bağkurdan gün verdiler bağkurun 17. maddesinden ihya yasasından faydalandırdılar ancak toplam borcum 19.500 tl ayrıca 1.700 tl 31/07/2011 bu para yatmazsa tüm sigortalık haklarım durdurulacak haklarımı kayıp edeceğim ancak bu parayı yatırırsam 3,5 yıl sonra ssk dan emekli olma imkanım oluyor bu konuda çok mağdurum eğer bu konuda yardımcı olursanız 3,5 yıl sonra bu parayı size ödeme tahüdünde bulunuyorum çünkü 3 çocuk okutuyorum kendimizi zor geçindiriyoruz eğer kabul ederseniz size evrakları fakslamak istiyorum parayı bana değil muasebeciniz aracıyla devletin hesabına yani bağkur a yatırırsanız şimdiki olduğu gibi size ömür boyu duacıyız telefonum:(0346)2212670 cep:(0541)6432844 profesör çiğköfte /sivas

 145. mustafa yılmaz bahar
  11 Temmuz 2011 - 21:15

  öncelikle sizin gibi bir iş adamı ile aynı ülkede yaşadığım için gurur duyuyorum bende sağlık sektöründe çalışan ve geniş vizyon düşünen genç bir iş adamıyım ama dahada büyümek için cesaret alacak sizin gibi iş hayatında ülkesine ve milletine daha fazla yatırım yapan birisiyle tanışı sizin engin düşüncelereinizden faydalanmak isterim ve sizinle bizzat tanışmak isterim saygılarımla
  İş:0224 513 00 03
  Cep:0530 788 28 63
  DOĞAN OPTİK YÖN.KUR.BŞK.
  MUSTAFA YILMAZ BAHAR

 146. yagmur
  12 Temmuz 2011 - 19:12

  ali bey tamm baarmışsınız bi yere gelmiş siniz ama şunu bilin ki gerçekten çok şanslısınız biz daha 5 nilyarlık arabalara binemezken siz sefa sürüyorsunuz herkezsizin yerinizde olmak ister ama ne olur ki biraz fakirlere yardım etseniz fakir olmazsınız demi yani yarın bi gün ölüceksiniz o para pul ne olcak bari biraz sevap işleyin biraz fakirlerinde yüzü gülsün size allah razı olsun deseler yeter ya ne diyim allah tüm olmayanlara nasip etsin ama bn bu kadar para istemem şahsen sadece bi evim bi arabam olsun baska hiç bişey istemem by

 147. kadermisin nesin
  12 Temmuz 2011 - 22:24

  slm ali bey sizin güler yüzünüz ne bayılıyorum kendinize iyi bakın 05375058339 cevirmeniz yeterli ama sanmıyorum ben sizden hiç birşeyistemiyorum saygılarla hoşcakalın

 148. zavallı
  20 Temmuz 2011 - 08:22

  helal olsun size:D

 149. hasansabancı
  25 Temmuz 2011 - 15:57

  meraba ali bey
  ben sizi örnek alarak iş hayatıma yön veriyorum bazı zenginlerin dedikleri gibi küçük bir atelyeden türkiye ye yön veren iş adamı olmak gerçekten ieterim sizi haddimiz olmadan taktir ederim başarılarınızn devamını dilerim

 150. hasansabancı
  25 Temmuz 2011 - 15:58

  cep 0541 461 18 52 bana yardım elinizi uzatırsanız sevinirim sizin küçügünüz olarak sizden yardım bekliyorum

 151. betül
  26 Temmuz 2011 - 01:18

  size ne kardesım derdı tasası sızemı dusmus adam calısmıs kazanmıs sefasını suruyor yaptıgı ıyılıgı sızemı anlatacak sevapta gunahta gızlıdır ıyılıkte kotulukte olsa karsılıgını bulur elbet ınsan sız bunlarla ugrasıp duracagınıza onunuze bakın belkı bı ıse yarar ;)

 152. önder isvecli
  27 Temmuz 2011 - 15:57

  benim sizin hic bir seyiniz eihtiyacim yok hamdolsun…zorda olsa calisip didinip istanbulda evimide aldim…tek merak ettigim su ben isvecte yasiyorummm,, bilirsinizki isvec insaatta dunyada ilk 3 te,,, acaba diyorum ,,, isvec teknigini kullaniyormusunuz,,,, yapilarinizi az bi inceledimde amerikan ve kanada ruzgarini hhee biraz da laz ruzgarini hissettimmm …oo46735854242

 153. ercan
  27 Temmuz 2011 - 17:46

  tebrik ederum hemşerum allah dahada versunda bazi yorumlari okudum kızdum o yorumlari yapanlari neyse başarilarinin devamını dilerum…

 154. onur
  27 Temmuz 2011 - 20:55

  ali abi gözünün yağını yediğim abim açım abi allah rızası için bir ekmek parası abi allah rızası için!!! abi birde şu sendeki ferrarinin lastiklerinden bir tanesini bana versende bozdursam harcasam abi nolur abi!abi karım hasta çocuklarım aç birde senin şu seksen milyon adet dairelerinden sadece bir tanesini bana versen ali abi bak kimse görmez nolur abi telefon numaram 05432346787 abiiii:(birde manitalarından bir tanesinin memesini elleyebilirmiyim çok canım çekti abi:(

 155. erkan
  29 Temmuz 2011 - 10:07

  ALİ BEY BEN ESKİ KOMŞUN— ZENGİNİN MALI ZÜĞÜRDÜN ÇENESİNİ YORAR ADAMIM

 156. ilhan sarıyıldız
  01 Ağustos 2011 - 23:30

  dünya malı dünyada kalacak arkadaşlar bu kadar yalvaracağınıza
  sizi yaratan rabbinize yalvarsanız daha iyi olur

 157. mürsel çaçan
  02 Ağustos 2011 - 01:39

  ali abi mrb.ben antalya kemerde yıldızlı otellerin kış sezonunda onarım ve tadilatlarını yapmaktayım işimi düzgün yaptığımdan kış sezonunda işsiz kalmıyorum,sizin işnize ve ailenize olan bağlılığınızdan dolayı size bi hayranlığım var sizinle tanışmak bana büyük medeni cesaret verecektir,hatta bana bi taşaronluk işinizi verseniz sizi daha iyi tanımama fırsat vermiş olacaksınız burda pegas otellerin işini yapmaktayım genelikle, ülkü beyi tanırsınız refaransımızı ondanda alabilirsiniz nursal grup inşaat olarak..ayrıca kiriş world gül otelleri daha bi çok refarans verebilirim sizlere,ben en az sizin kadar işkoliğimdir çalışınca mutlu huzurlu oluyorum yazın boş boş durmak inanın çok canımı sıkıyor ben çalışmak istiyorum size yakın bazen sizi görebileceğim bi işinde bi taşaronluk verseniz bana inanın çok mutlu edersiniz..atalarım trabzon araklıdan diyarbakıra göç etmişler sene 1902de d.bakırda doğdum ama hep iş gereği gezmediğim şehir kalmadı şu an antalya kemerde yaşıyorum ailemle şirket ofisimde kamerde olur yaa bir gün kemere gelirseniz ofisimde bi çay içerseniz şeref vermiş olusunuz..saygılarımı hürmetlerimi sunuyorum..iş tlf..0242 814 42 01 fak.0242 814 42 02.gsm..0530 788 99 96.

 158. zeynep
  03 Ağustos 2011 - 00:38

  ali bey allah yardımcınız olsun bu kadar serveti helal yoda kazanmış ve sadakasını veriyosanız ne mutlu size eğer bunları haramla mazlumun ahını alarak kazanmışsanız üzülüyorum halinize bu kısacık hayata değmez birilerin canını yakarak zengin olmaya allah malımızın mülkümüzün hesabını veren kulardan eylesin inşallah helaldır servetin

 159. XXX
  05 Ağustos 2011 - 02:40

  Adamın Kralı Kralı !!!

 160. emel
  10 Ağustos 2011 - 09:28

  sayın ali ağaoğlu ve tüm iş adamlarına sesleniyorum ankarada yaşayan emekli memur eşiyim ve evim kirra 2 erkek çocuğum bu yıl ünüversiteyi dereceyle kazandı ltfen burs için yardımlarınızı bekliyorum lütfen

 161. yusuf
  10 Ağustos 2011 - 16:13

  aslan gibi adamsın….koçum benim……

 162. ayşe
  12 Ağustos 2011 - 06:09

  sayın ağaoğlu çok meşakkatli bir yüreğin var senin bana gösterirsen çok mutlu olruum lütfen es geçme bunu ena zıdnan bir görüşelim saygılar efendim a_can23@hot mail lle ualşrsanız sevinriim

 163. fatma
  13 Ağustos 2011 - 06:17

  adam akıllı parayı nerde ve nasıl kullanacağını biliyor:) MAŞALLAH… ALLAH daim etsin….

 164. ALİ AYDOĞAN
  17 Ağustos 2011 - 17:26

  Ali Ağaoğlu Servetinin hakkını yaşam tarzıyla veriyor parayla
  yapılabilecek Herşeyi yapıyor HELAL OLSUN………….

 165. gültekin
  17 Ağustos 2011 - 18:07

  slmlar.agaoglu bızım turkıyenın gururu oldugunu unutmayın .kendısı cok mutevazı bırıdır.dıger sonradan zengın olup da hava atanlardan degıldır benım hemserım.senın gıbı saygın kac kısı var su turkıyede ..bunu turkler de bılse

 166. abdullah çanakkale
  19 Ağustos 2011 - 01:40

  Ali Ağaoğlunun başarısını hayranlıkla takdir ediyorum.Allah size kolaylık ve uzun ömür versin Ali bey bu kadar çok yardım isteyenin imdadına koşmak zor…

 167. abdullah çanakkale
  19 Ağustos 2011 - 01:45

  zengiinin malı züğürtün çenesini yorar anca :)

 168. berat
  19 Ağustos 2011 - 02:02

  seni tek geçiyorum abi kıskananlarda çatlasın polis recep

 169. soner toktas
  19 Ağustos 2011 - 02:25

  merhaba ali bey ben sizi bu gune kadar hic isminizi duymamistim.ve sizin isminizi ve basarinizi duydum kendimi cok tembel birisi olarak gordum.ben ingilterede yasiyorum.nasil bir ticaret zekasina sahipsiniz sizden gercekten kucukte olsa kisa bir bilgi almak istiyorum.bana ole bir bilgi asilaki hem dunya hemde ahiret icin iyi bir yol cizeyim..tesekkur ederim.numaram (0044)7511 466 508

 170. Semra
  20 Ağustos 2011 - 15:17

  Merhaba ben azeriyim.turkiyede okuyorum.okudugum muhendislik bolumunun masrafi biz yabancilar icin biraz pahali ama ailem karsiliyor ama ben pilot olmak istiyorum ve bunun icin 70000$ lazim ki bunu ailem karsilayamaz.keske biri bulunsada beni okutsa ve ben is bulunca her ay taksitle geri versem.lazim olan her senedide verebilirim.burada bana referans olabilen cok sevdigim hocalarimda var.bu arada ben insaat mimarligini cok iyi biliyorum cunku o bolumu bitirdim ama universitede degil… Eger daha once ali beyi tanisaydim mutlaka universiteyi devam edip bitirip buraya ali beyle calismaya gelirdim.bu konuda cok yetenekli olduguma inaniyorum.ali bey icin cok caliskan olurdum ve ilgilerini cazb ederdim… .

 171. Semra
  20 Ağustos 2011 - 15:19

  Merhaba ben azeriyim.turkiyede okuyorum.okudugum muhendislik bolumunun masrafi biz yabancilar icin biraz pahali ama ailem karsiliyor ama ben pilot olmak istiyorum ve bunun icin 70000$ lazim ki bunu ailem karsilayamaz.keske biri bulunsada beni okutsa ve ben is bulunca her ay taksitle geri versem.lazim olan her senedide verebilirim.burada bana referans olabilen cok sevdigim hocalarimda var.bu arada ben insaat mimarligini cok iyi biliyorum cunku o bolumu bitirdim ama universitede degil… Eger daha once ali beyi tanisaydim mutlaka universiteyi devam edip bitirip buraya ali beyle calismaya gelirdim.bu konuda cok yetenekli olduguma inaniyorum.ali bey icin cok caliskan olurdum ve ilgilerini cazb ederdim… .Saygilarimla

 172. Aslan GÜNENÇ
  20 Ağustos 2011 - 17:32

  Sayın Ali AĞAOĞLU SELAM VE SAYGILARIMI SUNAR İŞLERİNİZDEN BAŞARILAR DİLERİM Batman İli Beşiri İlçesi Türk Kızılayı Şube Başkanı İlçemizde İhtiyac ve muhtac aileler geerek koy bazında gerek ilçe merkezinde şube hizmetlerinde kulanmakm üzere sizin uygun gorduğunuz bir aracın şube başkanlığımıza hıobe veya bağış nıtelliğinde vermeniz temeni eder bu duyarlığınızı ve insancıl yardımlarınızın her zaman olmuştur şimdiden yardım ve destekleriniz için teşekür ederim. Aslan GÜNENÇ Kobın Mah.Diyarbakır cad. No 105 Türk Kızılay Şube Başkanlığı BEŞİRİ/BATMAN 05327330243

 173. DELİ JOCUK
  25 Ağustos 2011 - 23:27

  SELAM ALİ BEY ARKADASLAR HAKLI BİRAZDA İNSAN OGLUYLA İLGİLENSENİZ ALLAH RAZI OLSUN SOMALİYE YARDIM ETDİGİN İCİN ALLAH DAHA COK VERSİN ALLAH YOLUNU ACIK ETSİN

 174. züleyha demirkaya
  30 Ağustos 2011 - 00:31

  SEVGİLİ ALİ AĞAOĞLU,BEN MAKİNA TEKNİK RESSAMIM AÇIKTAN ÇALIŞMAKTAYIM,KENDİM İÇİN BİŞEY İSTEMİYORUM 2 ERKEK KARDEŞİM İÇİN İŞ KONUSUNDA YARDIM İSTİYORUM,İKİSİDE HAKKINI ALAMIYORLAR,BİRİ İZOLASYON USTASI GEMİLERDE BAZEN BİNALARDA ÇALIŞIYOR,DİĞERİ BİLG.ÖN MUHASEBE VE ŞOFÖRLÜK YAPTI,BEN YILLARDIR KAZANDIĞIMI BENDEN YARDIM İSTEYENLERE HARCADIM HEP KİRALARDA YAŞADIM ŞİMDİ ARKADAŞLARDA KALIYORUM,BİR PROJE ANKARADA TASARLIYORUM,SİZDEN BENİ ARAMANIZI BU ÇOK İŞİNİZ ARASINDA LÜKS OLUR,ÖZÜR DİLEYEREK İSTİRHAM EDİYORUM,DİLENMİYORUM YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM,ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 0534 975 25 95

 175. kenan
  31 Ağustos 2011 - 02:12

  tek kelimeyle sizinle calismak isterdim örnek ve esi bulunmayacak kadar deyerli ve yaratici bir insansiniz keske sizin gibi bir dayim olsaydi

 176. emrah kılıç
  31 Ağustos 2011 - 04:16

  arkadaş bizde bi laf vardır çok laf yalansız çok para haramsız olmaz derler ben kimseyi haram yemekle itham etmek istemiyorum fakat iş çalışmakla bitiyorsa bizde deli gibi çalışıyoz ama asgari ücreti bile bize çok görüyolar bunlar bizim patronlarımız bunların çocuklarıda bizim çocuklarımızın patronu olacaklar ben tek bişeye kızıyorum oda bu ülkede zengin çok zengin fakirde çok fakir bunda bi terslik yokmu sizce

 177. ergin yıldız
  31 Ağustos 2011 - 20:29

  SAYIN ALİ BEY BİLDİĞİNİZ GİBİ FİKİRTEPE ŞUAN KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ UYGULANMAKTADIR SİZİ N GİBİ CESUR YÜREKLİ İNSANLARA İHTİYAÇCIMIZ VAR SİZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN ONUR DUYARIZ İYİ BAYRAMLAR

 178. birsen
  02 Eylül 2011 - 13:33

  ali bey ben sizden bir istek te bulunacaktım ama ne söyleyeyim ne yazayım diye düşünüyordum böyle birşeyi ilk defa ben istiyorum herhalde derken yukardaki yorumları okudumda herkez birşeyler istemiş 2 yıl önce evimi tadilat yaptırdım evim tarastan eve çevriıdiği için normal bir daire gibi olmuyor yada bizim amatörlüğümüz anladınız sanırım ben sizden evimi tadilat yapmanızı istiyorum ne demişler kısmetse gelir şam dan yemen den kısmet değilse ne gelir elden.

 179. DADALOĞLU
  06 Eylül 2011 - 15:54

  helal olsun ağaya adam gibi adam gereken heryerde yardımını esirgemiyor.göstermedende eminim bi çok insana yardımı dokunuyordur. ALLAH daha çok versin.DÜZCE’DEN saygılar sevgıler..!

 180. hasan ali karataş
  09 Eylül 2011 - 11:00

  selam ali bey benden yaşça büyüksünüz halkın içinden geldiğiniz herkes tarafından biliniyor size o yüzden ali abi demeyi tercih ediyorum halka yakın bir insansınız allahım bol kazanç bereket verir inş. bazı arkadaşlar yazmış şu bu diye aç susuz var diye adam kafayı kullanmış arkadaş sizde bişeyler yapın simit satın pazarcılık yapın yapamazsınız neden gücünüze gider yapınca ekmek kolay kazanılmıyor sonrada ondan bundan medet ummaya çalışıyorsunuz vermezsede başlıyorsunuz değişik yorumlar yapmaya.ekmeğin ayıbı olmaz nasıl kazanılırsa kazanılsın…

 181. hasan ali karataş
  09 Eylül 2011 - 11:03

  yorumumdan sıkılan bunalan varsada arayabilir arkadaşlar neden böyle söyledin diye 0546 284 43 16

 182. çiğdem
  09 Eylül 2011 - 16:03

  sayın aliağaoğlu sizden bir ricam var mümkünse? bizim bir arsamız var. ikitelli—altınşehirde. bizim gibi birçok kişininde arsası var.sizden ricamız toplu konutlar yapıyorsunuz; bu arsaları alıp bizim gibi mağdurların ev sahibi olmasını sağlarmısınız?şimdiden şükranlarımı :saygılarımı;sunarım.beni ararsanız çok mutlu olurum:)

 183. çiğdem
  09 Eylül 2011 - 16:13

  bende artık bir evsahibi olmak istiyorum .,yıllardır kira köşelerinde milletin pis ve pahalı evlerinde oturmaktan, 3 sene orda 5 sene burda ordan oraya taşınmaktan bıktım.imkanım yok babadan kalma bu arsanın değerlendirilmesini rica ediyorum.durumu olmayanlarında evsa hibi olma hakkı yokmu?????*tlf no 0542 267 42 44 lütfen arayınız:((

 184. ahmet
  09 Eylül 2011 - 19:25

  fesat aç gözlü insanlar adam çalışmış yapmış köpeklerle vakit geçireceğine insanları düşünüyormusun diyonuzda o adamın yanında kaç bin kişinin ev geçindirdiğini biliyonuzmueminim sizde o paranın binde biri olacak karı kızla yersiniz yakışır ali abime en güzel işleri yapıyor tabiki hakkı en güzelini yaşamak

 185. ebru
  11 Eylül 2011 - 11:05

  ya arkasaslar eger hersey hakkıyla kazanılmıs olsaydı alı bey daha korumalı bır sıteye tasınmazdı dımı bu arada evet kolaymı sanıyorsunuz cok zengınsıznız bazı gozler sızın uzerınızde ve ıkı cocuk buyutuyorsunuz.. Dusunsenıze sureklı bır korku bır tedırgenlık var yanı ıboyu bılıyorsunuz yanı ogle kolay degıl zengın olmak helede bızım ulkemızde.. Neyse par para varlıgı bır derk yoklugu yara hedıyem olsun sıze.. Bu arada kazandıgını harca kardesım cunku otekı tarafda kımsenın ısıne yaramıcak o kagıt parcaları hahaha.. Alı bey kazandıgınız gıbı yıyorsunuzda… Aıle hayatınızda mutluluklar dılerım.. Is hayatına gelınce gıttıgı yere kadar yola devam alı abı.. Dunya son zamanlarıını yasıyor nede olsa o ınsaatlarda savaslarda yıkılacak.. 3 dunya savası gelıyor kacıcak bır yerde kalmadı 1 yada 2 dunya savası gıbı degıl dunya karısıyor .. Rahat nefes aldıkca bak keyfıne basarılar

 186. emine elif kaya
  13 Eylül 2011 - 10:47

  slm ben elif ben 9 yaşında ilk öğretim 3. sınıf öğrencisiyim bütün yorumları okudum bazı büyüklerimiz kıskaçlıklarınıda ve yalakalıklarını dile getirmiş ama zaten sizin bu yorumları okuduğunuzu sanmıyorum şayet okuyorsanız lütfen bana meil atın

 187. anatolıa
  13 Eylül 2011 - 12:25

  ali beyin yaptıkları zoruna gidenin borusuna gitsin o adamın saesinden milyonlarca insan para kazanıyor ve fakirlere gizli yardımlar uyapıyor bilmeden boş keseden atmayın tevekallar

 188. merih
  13 Eylül 2011 - 15:15

  size ulasmak ne mümkünn :(

 189. merih
  13 Eylül 2011 - 15:16

  size ulasmak ne mümkün:(

 190. behlül
  13 Eylül 2011 - 19:34

  ta 18 yasındayım ama bankada 76 milyarım var anlımın akıyla calısıp kazandım fakirlik diye bisey yoktur sadece tembellik vardır. ne is olursa olsun yapın yeterki is olsun.

 191. berk
  13 Eylül 2011 - 20:14

  sizi takdir ediyorum gıpta ile görebildiğim yerde izliyorum 2 yıldır maaş almıyorum çok zordayım.
  dükkanım var imkasızlıktan mal yok esnaf kefalete borcumdan dolayı dükkanıda kapatamıyorum.
  70 bin tl yardım edermisiniz. size bin tl aylık geri ödesem elimde tutacağınızı umuyorum rabbim işlerinizi daha bereketli etsin. saygılarımla

 192. muhsin
  14 Eylül 2011 - 01:53

  yaa arkadaşlar adam işlerin yoğunlugundan bahcesinde mangal yakamıyormuş siz hala burdaki yazılanları okuyacağınımı sanıyorsunuz :))

 193. guncay
  14 Eylül 2011 - 19:24

  slm ben guncay burda cok zor bir haytim warr burdaa durmak istemiyorumm bir ise ihtiyacim war 18 yasindayimmmm nolurr bana bir yardim eli uzadinnn sizden bun u istiyorumm inanin tyum duvalarim sizinle olurr 00359892092006 iste benim boyumm araMANIZI BEKLIYORUM SAYGILKARRR

 194. hasret
  14 Eylül 2011 - 19:41

  selam.sayın ali ağaoğlu sizi çok seviyorum ve yakından takip ediyorum.ben kendim giresunluyum.hemşeriyiz.sizin ne kadarsevecen ve cana yakın bir insan olduğunuzu bildiğim için size utanarak bunu söylüyorum.yeni evliyim ve eşimin doğru dürüst işiolmadığı için düğün borçlarımızı ödeyemiyoz.sitresten sıkıntıdan hayattan hiç bir zevkalmıyorum.aklımsürekli borçlarda.sizden eğer yardımcı olmak isterseniz tabi sizin hoşgörünüze kalmış eşime bir iş istiyorum.artık borç sıkıntısı çekmek istemiyorum.stresliolmakistemiyorumama olmuyor.eğer yardımcı olursanız mail adresim var bana dönerseniz sevinirim. yardımkcı olursanızda allah razı olsaun olmasanızda allah razı olsun.kendinize ii bakın.hoşçakalın…

 195. Mustafa Ardahan Baş
  15 Eylül 2011 - 00:37

  adım musatafa ardahan baş. diğer mail adreslerindende sizlere ulaşmaya çalışmıştım. bir hedefim var müzik öğretmeni olmak istiyorum fakar ailemin bütçesi ve maddi durumu yetersiz olduğu için eğitim alamıyorum. bu yıl kendi imkanlarımla kazanmaya çalıştım fakat olmadı. cafede çalışıp hem derslerime yogunlaşmam hemde kurs parasını denkleştirmem hayli zor oldu ve girdiğim sınavda eğitim eksikliğim dolayısyla başarısız oldum. 21 yaşındayım ve geleceğimi kurtarmak istiyorum. vatanıma anneme babama layık bir evlat olmak istiyorum. sizlerden eğitimim için burs talep ediyorum. ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim. rahatsız ettiğim içinde özür dilerim. iyi çalışmalar diliyorum..

  Mustafa Ardahan Baş

 196. gulcan
  15 Eylül 2011 - 11:25

  slm ali bey allah sizden razi olsun sizden bir yardim yapmanizi istiyorum ben evliyim 3 cocum war ama benim esim bir kaza gecirdi ona ameliyat parasi lazim ne olur ozur dileyrek bana yardimci olun esim den hic bir yarid

 197. ADNAN
  15 Eylül 2011 - 12:07

  AGA BOO…UN İRİSİNE DERİZ. GÖRGÜSÜZ SONRADAN GÖRME.EĞİTİM ALMANI TAVSİYE EDERİm

 198. ADNAN
  15 Eylül 2011 - 12:09

  aga boo…un irisine denir. Eğitim şart. görgüsüz sonradan görme. Malınla övünme onun hesabını bakalım nasıl vereceksin.

 199. Metin Kayhan
  15 Eylül 2011 - 19:56

  Öncelikle herkese Sy. Ali bey ben 16 yaşımdayım 11.sınıfta okuyorum elektirik elektronik okuyorum gerçekten sizi çok örnek alıyorum ve sizi çok seviyorum bu yazıyı yazmamın bi amacı yoktu ama sizi sevdiğim için içimdeki duyguları dile getirmek istedim neyse fazla uzatmayım gerçekten çok iyi bir iş adamısınız hayatta başarılar dicem ama siz zaten başarının en üst seviyesindesiniz umarım herkes sizin gibi başarılır olur

 200. adnan hastoprak
  15 Eylül 2011 - 22:03

  zenginin malı,zügürtün cenesini yorarmıs.bence cenenizi bosa yormayın arkadaslar…….

 201. mustafa
  16 Eylül 2011 - 10:13

  ülkemiz de bu kadar müteahit var,,siz bir anda bu kadar nasıl popiler oldunuz acaba?

 202. merve
  16 Eylül 2011 - 20:43

  televizyonlarda hava atmakla olmuyor neçe zenginler ünlüler geberip gitti ne götürtüler mesela sanatçılar benim için onlar birer zavallı şimdi iyiler yaşlandıklarında sokaklarda köpekler gibi sürünüyorlar sana tavsiyem sende mezara götüreceğin kefen boşuna televizyonlarda hava basma senin 3 kuruşluk malın sana sen heralde sonradan görmesin bu belli benim için zenginler birer zavallı.merve.

 203. merve
  16 Eylül 2011 - 20:52

  ya arkadaşlar boşa yazyorsunuz ali ağamıdı ne kıytırıksa sizi duymaz bir programda izledim programa helikopterle geliyor sıraat köprüsündende helikoptermi geçirecek mrk ediyorumunutmayı zenginleri n dini imanı şerefi başta namusu olmaz.siktiredin bunlar bunlar çukur çukur.

 204. ali barbaros fetvacı
  16 Eylül 2011 - 22:43

  sadece zor durumdayım..başka bir şey diyemiyorum…

 205. Emre Fatiha HAN
  17 Eylül 2011 - 11:34

  Ali bey gecekondumu size devretmek istiyorum yıkıp yenisini yapın banada mytower dan daire verin :)))) Çok uyanığım tıpkı diğer yorum yazanlarda olduğu gibi.

  Millet Ali Ağaoğlu burayı takip edecek ve okuyacak kadar boş vakti bir adam olduğunu zannetmiyorum. Adam sıfırdan bu durumlara gelmiş ve siz de hampadan bir şeyler istiyorsunuz, çalışın sizinde olsun :)

  Allahü Teala ihtiyaç sahiplerinede yardım eylesin. İnşallah durumlarınızı düzeltirsiniz yukarıda yazdıklarım hapmacılara ithafendir…

  saygılar,

 206. Salim
  17 Eylül 2011 - 11:52

  zenginin malı fakirin çenesini yorarmış!

 207. Salim
  17 Eylül 2011 - 12:01

  Nazar etmeyin ,fırsatların önüne geçin,çalışın tutumlu olun,hatalarınızdan ders çıkarın,kimseyi kırmayın kıskanmayın,herkes hak ettiği hayatı yaşar,ailesi çalışmış fırsatları değerlendirmiş,kendiside ona verilen fırsatı muhafaza etmiş,hayal edin bir adım atın o adımın peşinden koşun.siz onun yerinde olsaydınız ne olucaktı,bu çekememezlik ne anlayamadım,her alanda böyle türkiyede,bir işde biraz sivrildinmi gıybetler başlar,herkes gibi benimde hayallerim var ,elimden geleni yapıyorum ulaşmak için,herkesin yolu açık olsun!

 208. vahap
  17 Eylül 2011 - 22:53

  sayın ağaoğlu ben malatyadan vahap inal 1987 debn beri malatyanın merkezin de ikamet etmekteyim oturduğumuz mahalle öyle bir komumdaki şu anda tam malatyanın doğudan batıya kuzeyden güneye tam olarak merkezi konumda evlerin yüzde doksanı bahçeli müstakil evler yapılacak evlerin satılmama imkani yok neden malatyada mütahit yokmu derseniz var ama mesep sorunundan ileri gelen cahillik belediyenin sahipsizliği inşaat firmalarını uzaklaştırıyor ki evler harebe gibi yani malatyada bir apartman dairesi fiyatına siz ve ekibinizin engin bilgileri doğrultusunda benimde yardımlarımla burada iyi bir
  iş çıkarabilinir yani açikca söylemek gerekirse para kazanılır
  ben vahap inal 0554 714 49 37
  en içten saygı ve dileklerimle

 209. Ahmet CAN
  17 Eylül 2011 - 22:57

  Sadece Ali Ağaoğlu beyin askerliğini nerede ve ne zaman yaptığını merak ettim.Kendisi(bu yazılanları okumayacağından emin olmakla birlikte)veya bir bilen tarafından açıklanırsa memnun olurum.Para,araba,ev vb.gibi şeylerde(ihtiyacım yok)istemem.

 210. ramadan
  17 Eylül 2011 - 23:33

  valla bravo tebrık ederim…. helalinden kazanıyosanız………..

 211. mehmet dadak
  18 Eylül 2011 - 13:22

  selam ali ağaoglu öncelikle nasılsınız? ben mehmet yukarda belirtiğim gibi ben gaziantep2in nizip ilçesinde doğdum yaşım 23 1987 liyim 6 yıl’dan beri antalyanın side ilçesinde çalışıyorum sizin bir takipçinizim günlük hayatınızı elimden geldigince takip etmeye çalışıyorum ve örnek almaya çalışıyorum. ben çok küçük yaşta hayata atıldım ve uzun zamandır ailemle konuşmuyorum aslında bu konuları anlatmasam yeridir ama ben size birşey soracağım ben işçilik yapıyorum küçük bir birikimim oldu ve onu nasıl degerlendirecegimi bilmiyorum size danışmaya karar verdim umarım bu mailimi okursunuz ve küçükte olsa bir büyüklük yaparsınız ve daha çok merak ettiğim bir konu var babanızın size söylediği ve sizin hayatınızı değiştirdigi sözü unutamıyorum herzaman ve her yerde aklımda şimdi size söylüyorum ve sizin bana bir baba nasiyatı vermenizi bekliyorum metin şöyle (ey oğlum eğer paranı başının üzerine koyarsan altında kalır yükünü kaldıramazsın,eğer paranı ise ayaklarının altına koyarsan herzaman yükselir kazanırsın.) herşey için şimdiden teşekkerler ali bey allah ömür boyu işinizi rast getirsin saygılarımla.

 212. oğuzhan
  18 Eylül 2011 - 14:24

  ben senelerdir kiradaym banada yardımcı olurmusunuz sultanbeylideyim ist nolur yardımcı olun

 213. oğuzhan
  18 Eylül 2011 - 14:25

  beni ararmısınız

 214. salih
  19 Eylül 2011 - 01:05

  sayın AĞAOĞLU kişiliğinize ve yaptıklarınıza saygı duyuyorum fakat o reklamlarda boy göstermeniz hiç hoş bi yaklaşım deyil zira okadar genç insan varki sizin her tv ye çıktığınızda reklam için veya baska nedenlerden dolayı sizi sevmekten çok bence kınıyor. mesela ben o ev reklamlarıza gercekten uyuz olmuş durumdayım. bir evim olması için gece gündüz çalışıyorum ama olmuyor demekki yeteri kadar çalışmıyorum sizin deyiminizle ama öle deyil işde ben nekadar çalışsamda imkanlar ancak karnımı doyurmaktan ibaret ve bir hayalim varki oda bir evim olsun ve sevdiğim insanla o çatının altında bir ömür boyu olabilmek ama olmuyor demekki RABBİM azdaha beni sınıcak. sözüdahada uzatmadan şunu diyim senin gösterdiğin evler bize göre hiç deyil olamazda onun için o reklamlara vereceğin parayı bence boşa verme zaten senden ev alabilecekler seni zaten tanıyan bilen insanlar. o reklam parasıyla ki ben bi reklamcıyım her ay bi çifti mutlu et inan enbüyük reklamı o zaman yaparsın. affınıza sığınarak size bi akıl vermek isterim ”gariban sevindirmenin sevabı hiçbir sevapla ölçülmeyecek kadar büyüktür ALLAH katında.( tabi bunuda en gizli yapanı makbuldür) ginede ALLAH işinizi gücünüzü rast getirsin

 215. derya köroğlu
  19 Eylül 2011 - 19:24

  mrb. ben gazi üniversitesi 1. sınıf master öğrencisiyim. babam emekli ve 3 kardeşim daha okuyor. burs verdiğinizi duydum arkadaşlarımdan.mümkünse bende burs istiyorum. saygılarımla. başarılarınızın devamını dilerim..

 216. burcu
  19 Eylül 2011 - 19:25

  cvp alabiliyormusunuz yazdıklarınıza acaba?

 217. derya köroğlu
  19 Eylül 2011 - 19:25

  mrb. ben gazi üniversitesi 1. sınıf master öğrencisiyim. babam emekli ve 3 kardeşim daha okuyor. burs verdiğinizi duydum arkadaşlarımdan.mümkünse bende burs istiyorum. saygılarımla. başarılarınızın devamını dilerim..5412045126

 218. yasemin adıyaman
  19 Eylül 2011 - 20:14

  merhaba ali bey bn znguldaktn yasemin 2 yıllık grfk tasrım meznym okulmu açktn tmamlmk istyrum ama maddi drumuz yokharc parasn ytrck e gucmnde bir işşm nde parm vr annemn babsndn alğ 250ytl gcnyoruz kirdyzannm hsta calışckdrmdadglbn ise iş aryoumbmdm szdn egtmin çin yrdm istyrm ltfn bna yrdnc olum bni aryın 0538 965 70 50 bu numrm smddensaglun

 219. mahir elcik
  19 Eylül 2011 - 20:52

  ALLAH SENİ VARETSİN ALLAH SANA UZUN ÖMÜR VERSİN ALİ ABİİ…YOLUNDA İLERLEMEYE ÇALISIYOZ…..YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİZ MANEVİ BİLGİ BİRİKİMİNLEE…..05326273580

 220. ALİ.AĞA.O
  19 Eylül 2011 - 22:06

  Bune ya millet dert deryası olmuş…
  AlLAH yardımcınız olsun.
  HAYATINIZDA DAİMA BÜYÜK DÜŞÜNÜN VE HEDEF ÇITANIZ HEP EN YÜKSEKLERDE OLSUN…..
  Gerisi mutlaka gelir diyorummmmm..
  Gerisi bahanelerden öte gitmez.

 221. veliokur68@hotmail.com
  19 Eylül 2011 - 22:56

  ALİBEY YUKARIDA YAZILANLARI OKUDUM BELKİDE SİZ BUNLARI OKUMUYOR SUNUZDUR BİLE AMA İNANIN BEN MEYVE VEREN AĞACI HERZAMAN TAŞLARLAR DİYORUM SENİN NEKADAR ÇALIŞTIGINI TAHMİN EDEBİLİYORUM ÇÜNKÜ HERŞEY AZİMLE ÇALIŞMAYLA OLUR YUKARIDA BAZILARI YANİİ KENDİNİBİLE BİLMEYENLER VAR SİZE ATIPTUTMUŞLAR YOK BİDE AKILVERMELERİ BENİ DELİ EDİYOR.KARDEŞİM SENDE ÇALIŞ OLSUN ADAM ENBÜYÜK BAĞIŞI YAPTI SENNEYAPTIN.BEN ŞUNUBİLİRİM SADECE ÇALIŞMAK VE YAPTIĞIN İŞİ SEVMEK ALİ BEY BUNUYAPIYOR NEDEMİŞLER DURMAKYOK YOLA DEVAM.

 222. muhammed hasan çavdar
  19 Eylül 2011 - 23:01

  ali abiciğim bende maçka ilçesi kiremitli köyündenim. şu anda işim dolayısıyla balıkesirde ikamet ediyorum. abiciğim şu balıkesire de bir el atta bizede hem bir iş imkanı sağla, hemde ev sahibi yap bizleri. şu anda emekliyim, ciddi olarak bir işe ihtiyacım var.emekli ikramiyemi çocuklarımın eğitimlerine ve borçlarıma gitti. bu yüzden diyorum ki buralara da bir gel, gör, incele beni ve benim gibileri iş ve ev sahibi yap.BENİ ARARSAN SEVİNİRİM. LÜTFEN MESAJIMI OLUMLU VEYA OLUMSUZ CEVAPSIZ BIRAKMA ALİ ABİCİĞİM.
  TEL: 0543 2994154
  SAYGILAR

 223. ŞENOL CIVAK
  19 Eylül 2011 - 23:48

  Sizi tebrik ediyorum ve cok basarılısnız ben sadece sunu derim benim baba annemde oflimis ama hiç görmek nasipolmadı vede ofa gitmek nasipolmadı size bütün iş hayatınızda basarılardilerim sizin ile tanısmak isterim esnafım ama suan bir işyapmıyorum allah yolunuzu acıketsin geleceğin BAŞBAKANI DİYORUM SİZE

 224. erdinç koç
  20 Eylül 2011 - 17:24

  Slm ali bey ben ankara polatlıda ziraii ilaç bayisinde çalışmaktayım.işimizin geregi civar köylerde tanıdıgımız çok.kendi çapımda emlak tarla işleri ilede ugraşıyorum.eskişehir yolu kıyısında yatırıma müsait hem ticari hem konut yapımına müsait tarlalar oluyor.eger ilgenecek olursanız bu konumumu degerlendirmek istiyorum.bu konuda hırslıyım hırsımı başarıya dönüştürmek istiyorum.bi yerlerden başlamak istedim.amacım sizin zenginliginizden faydalanmak degil kendime iş imkanı saglamak.5438955565

 225. gürkan
  20 Eylül 2011 - 23:58

  merhaba.ALİ BEY sizinle bir bilği konusunda bu maili atıyorum bizim bir 9 mirasli bir apartanımız var hiç bir mütahitle bu konuda anlaşma yapamıyoruz ki malm sayın başbakanımız ve büyükşehir belediye başkanımızın da bu konuda herkesi teşvik ediyor dediğim gibi hiç mütahit yanaşmıyor bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum ki olacagınıza da yürekten inanıyorum …sayğılar.ALLAH’a EMANET OLUN..gsm:0506 609 89 99

 226. TÜRKER
  21 Eylül 2011 - 00:11

  trabzonlu arkadaşlara sesleniyorum toprağım hemserim falan dıyorsunuzda ali ağaoğlu oflu dikkatinizi çekerim :))) of nereye bağlı ALLAHA :))

 227. mehmet kaya
  21 Eylül 2011 - 22:46

  selamun aleykum,ali abi allahınızı seviyorsanız bana yardım edin,eşimle bunalım içindeyiz,çaresiziz,evimizdeki eşyalar icralık,yalvarırım bize yardım edin,allaha emanet olun,05445495220

 228. ali
  22 Eylül 2011 - 21:59

  ali ye yalvaracaınıza allaha yalvarın .allah versin kardeşim .gülünç olmayın ali kim siz kim .zenginin malı garibanın duası.hadi kaldırın popoları biraz uykusuz geceler.

 229. ayla
  22 Eylül 2011 - 23:14

  sayın ali AĞAOĞLU tesadüfen bu yazıları gördüm bende yazmak istedim sizin kazandğınız kazandıklarınız yaptıklarınız her şey sizin olsunn ve allah sağlık versin daha çok versin ben 40 yaşında bir bayanım bir evlilik yaşadım ve ayrıldım 20 yıl sonra 4 yılık bir ilişkim var ben istanbuldayım arkadaşım istanbul dışında yaşıyor inşaata kalıp ustası maalesef sürekli bir işi olmadığı için evlenemiyoruz benim sizden istediğimm arkadaşıma sürekli yapabileceği bir iş belki okursunuzz size bol şanslarr tüm sevdiklerinizle uzun sağlıklı bir ömür diliyorum

 230. adalet
  23 Eylül 2011 - 14:47

  ali bey saygılar sunarım size öncelikle sizden ricam işsiz bir kardeşim var yıllardır işsiz ve ankarada tgs havalanına müracat ettı fakat çağırmadılar torpili olanlar alındı belkide on kere gitti ama sonu torpil istiyorlar kırıkkalede makina kimya ya müracat etti orada torpil istiyor kardeşim çok bunalıma girdi sizden ricam okursanız ankarada havalanı veya kırıkkale makina kimya ya işe yerleşmesine yardımcı olursanız çok savap alırsınız ali bey lütfen yardım edin çok çaresiziz0535 2333968 inşallah ararsınız bekliyorum.

 231. mahmut ahıskalı
  23 Eylül 2011 - 20:56

  3 mart 1954 yılı doğumlusunuz, baba veanneniz kimdir?…varoluşunuz da..

 232. Mesut ÜNLÜ
  23 Eylül 2011 - 21:56

  Selam Aleyküm.. ali bey.. başarılarınızdan ötürü sizi ve ekibinizdeki herkesi tebrik eder ve başarılarınızın devamını dilerim.. ben 31 yaşında istanbulda oturan ve uzun yıllardır ev sahibi olamamış bir adamım.. ve benim gibi bu dertten müzdarip çok ama çok insanın oldugundan eminim.. kısacası bu türkiyenin kanayan yarası.. sitenize baktım daireleriniz çok pahalı.. 300 bin tl den bahsetmişsiniz.. 300 bin tl bence türkiye şartlarında çok büyük para.. bence bu fiyatı biraz daha indirmeniz lazım.. allah size vermiş sizde biraz garibanı düşünseniz eminim cenabı allahın katında büyük sevaba ulaşacaksınız.. tranbonlular bonkör olur.. inşallah size yakışanı yapar ve birazda garibanları kollarsınız ev bark sahibi yaparsınız.. zararına böyle bi sey yapın diye demiyorum.. en azından kaar marjını biraz düşürerek böyle kutsal.. bol bol dua alacagınız bir faliyete imza atmanızı temenni ediyorum saygılarımla.. Mesut ÜNLÜ

 233. funda gider
  24 Eylül 2011 - 17:28

  selam ali bey.öncelikle size hayranlik duyduğumu belirtmeliyim:bu hayranlik sizin üstün başarınız ve hayata olan bakışınızdan kaynaklaniyor.sizin ihtiyaç sahiplerine yardim ettiğinizi biliyorum ve bunların coğunun öğrenci olduğunuda biliyorum . bende bir üniversite öğrencisi olarak sizden maddi yardim bekliyorum. size güveniyorum. şimdiden yapacağınız yardim için teşekkürler.buna gerçekten ihtiyacım olduğu icin yaziyorum

 234. özlem
  24 Eylül 2011 - 20:52

  sevgili ali bey umut ediyorum ki bu yazıları gerçekten okuyorsunuzdur benim size anlatacak acı bir hikayem yok yanlız çok darda ve sıkıntılı bir anımda rabbim bana sizi gösrerdi tv deki reklamlarınızdan ve internetten sizi tanıyorum bana samimi ve içten geldiniz yaptığız bütün işlerde başarılı olduğunuz kesin sizi bu konuda tebrik ediyorum bana ulaşıp ulaşmamanız önemli değil sizinle gerçekten görüşmek isterrim rabbim sizi evlatlarınıza bağışlasın allahıma emanet olun 0545 597 3571 lütfen bana ulaşın çünkü sizin yardımınıza ihtiyacım var ömür boyu size duacı olurum

 235. yücel bişi
  24 Eylül 2011 - 22:36

  selamuneleykün.. öncelikle milletin okadar derdi warki kendi warki ali bey kendi sorunumu unuttum allah herkese saglık öncelıkle sonrada iş wersin ben tarsusluyum iş bulamıyorum allah insallah bana da yardım eder saygılarımla yücel bişi

 236. vedat çıvak
  26 Eylül 2011 - 11:20

  Ali Ağa Sizn Bence Dünyanın Gelmiş Geçmiş En iyi İşverenlerdensınız T.C hudut larında bü sürü banka Var Ama Hiç Biri %0 Faiz Vermiyo Ben Sizin Yerınızde Olsam MArdın ve ilçeleri Yeni Yeni Gelişiyo Burda Artık Çok Para Kazanma Vakti Siz Bence Burayı ARaştırın Bi Hazır Beton Şantiyesi Yada inşaat Malzemeleri Açsanız Çok Ama Çok KArlı Olursunuz Hata Burda Otel Açsanız Bile Paranıza Para Katarsınız Saygılar MArdınli WEDAT

 237. PRENSES
  27 Eylül 2011 - 03:44

  SELAM ALI BEY BEN OGRENCIYIM VE ZOR DURUMDAYIM BANA BURS BAGLAYABILIRMISIN

 238. metin ağaoğlu
  27 Eylül 2011 - 13:06

  allah şaşırtmasın ali gibi kimseyi 1997 de bir kadının ölümüne neden oldu ali o hız tutkusu sayesinde , bir aileyi yok etti , ve ardına bile bakmadı para ile cezadan da yırttı neden medya bu yardım sever adamına bu durumunu araştırmıyor hiç ?

 239. özlem
  27 Eylül 2011 - 13:42

  sevgili ali agaoğlu bu yazıları okuyormusunuz bilmiyorum ama benim için siz son şanssınız lütfen sizin yardımınıza ihtiyacım var sizin için çok küçük ama benim ve çoçuklarımın hayatı için çok büyük lütfen en kısa zamanda bana ulaşırmısınız bir ailenin tekrar bir aile olabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyacım var beni acil aramanız umuduyla 0545 597 3571

 240. betül
  27 Eylül 2011 - 20:21

  merhaba ali bey durumum çok kötü kızımın dügünü var ama yapamıyorum ne olur allah rızası için bana yardım elinizi uzatırmısın ne olur haber bekliyorum sizden çok zor durumdayım 05466487811

 241. sabri
  27 Eylül 2011 - 22:39

  ali dayı şu sarı lamborghini versene bi gün takilayım he vereceksen pazar gününe denk getirirsen iyi olur bide deposu dolu olursa çok daha güzel olur :) sabri

 242. tuncay
  28 Eylül 2011 - 12:59

  siz neyin kafasını yaşıyorsunuz şunu yazarken bile utandım
  verin numaranızı size ev araba arsa bağ bahçe villa rezidans mülk yat kat jip otel ne isterseniz vericem
  hangi mantıktasınız ey millet!

 243. Esra Anuk
  28 Eylül 2011 - 20:08

  DİKKAT….MERHABALAR BEN CAM KEMİK HASTASI ANNE BABASI VEFAT ETMİŞ ENGELLİYİM…ANNEMİ 15 BABAMİ 2 SENE ÖNCE KAYBETTİM HER YERE BAŞVURDUM BİR KÜÇÜK DAİREYE SSHİP OLMAK İCİN FAKAT GERİ DÖNÜŞ OLMADI ….COK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM …HALEN ÖYLE ALİ BEYE ULAŞIP NUMARAMI VERENDEN ALLAH RAZI OLSUN İNS BUNA COK İHTİYACIM VAR 05423459443

 244. Yunus Karaca
  02 Ekim 2011 - 20:04

  Ben Yunus KARACA Ali Bey Sıze Bır Kac Seyler Anlatmak Istıyorum Ben Drag Yarıscısıyım Ve Hayyatımı Motorsıkletlere Adadım Bır Yerlere Kenan Sofoglu Gıbı Yada Arif Abı Bır Yerlere Gelmek Istıyorum Motorsıklet Ustunde Cok Guzel Bır Tecruben Var Daha 17 Yasındayım Eet Inanıyorum Ben Anlıcanız Nereye Gıtsem Motorum Olmadıgı Icın Gerı Cevrılıyorum Hıc Bısey Gosteremıyorum Ama Bılmıyorlarkı Yenı Bır Kenan Yada ARIF Cıkıcak Ortalıga Baban Kalp Hastası Oldugu Icın DUurumum Yok Hem Okuyp Hem Ev Gecındırmeye Calısıyorum Bı Durum Hakkında Yardımcı Olablırmısınz

 245. seher güleç
  03 Ekim 2011 - 23:58

  Ben seher güleç Tekirdag Şarköy cumhuriyet ilk öğretim okulu ana sınıfı sınıf annesiyim sizden bir ricam olucak sınıfımızın masa sandalye ye ihtiyacı var bilmem bu mesajım size ulaşırmı eyer ulaşırsa lütfen duyarsıs kalmayın bunu bütün çocuklar adına istiyorum bize kimse yardım etmiyo bu mesajdan herkeze yazdım ama şimdiye kadr hiç cevap alamadım ama hep bir gün cevap gelecekmiş gibi bekliyorum ve gene bekleyeceyim saygılarımla lütfen yardım edin

 246. murat
  04 Ekim 2011 - 11:12

  alibey sizi takdir ediyorum örnek alınacak bir iş adamısınız ve sizi örnek alıyorum bir arakadaşımla ortak küçük bir oto galeri açtık az bir sermayeyle hedefimiz sabırla doğru helelli ticaret yapıp 10 yıl içerisinde küçük dükyanımızın sekmentini büyütmek yapıcaz dedik yaptık olucak diyoruz ALLAHIN İZNİYLE olucak size iş hayatınızda başarılar

 247. murat
  04 Ekim 2011 - 11:26

  alibey ticarette ilerlemenin yapılaşmanın kazanmanın sırlarını kitp olarak yazıp halka ve bizim gibi ticarette atılımcı ve girişimci gencelere rehber olma imkanı sunarmısınız kitabınızda bu zirve nasıl ulaştınız nasıl ulaşılmalı iyi bir işdamı nasıl olunur yeni nesile ve kuşaha sirket nasıl kurulur nasıl bırakılır bu kıtabı sizden rica ediyorum başarı sağlık kariyer ve mutluk sizinle olsun İNŞAALLAH

 248. Çiğdem,Fatma Gül,Sabire,Fatma
  05 Ekim 2011 - 19:40

  Biz Kars’a bağlı Küçükyusuf İlköğretim Okulunda öğretmenlik yapıyoruz. Merkeze 1 saat uzaklıkta, ulaşımı zor olan ve birsürü imkansızlıkların olduğu köyde görev yapıyoruz. Bütün bu imkansızlıklara rağmen elimizden geldiğince onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama biz de bir yere kadar yetiyoruz. Köylüden ve devletten destek alamıyoruz. Bunun için son çare olarak sizin gibi yardımseverlere başvurmaya karar verdik. Dersliklerimiz çok kötü ve 4 dersliğe ihtiyacımız var. Bize geri döneceğinize inanıyoruz. Kart’a görev yapıyoruz ama 6 tane karadenizli olarak sizden yardım istiyoruz. Bize geri döneceğinizi umuyoruz.

 249. özlem
  07 Ekim 2011 - 17:21

  ali bey lütfen bana ulaşırmısınızzzzzzzzzz çok acil yardımınıza ihtiyacımmmm varrrrrrr

 250. özlem
  07 Ekim 2011 - 17:22

  ali bey lütfennnn çok zor durumdayımmmmmmmmmm 05455973571

 251. Mustafa Savaş
  07 Ekim 2011 - 19:23

  Sayin Ali bey ben 33 yasindayim umarim dikkatinizi ceker sizi arayip yardim isteyen cok olmali bende onlardanbiriyim benim gemi projem var yapabilmem icin iki milyon dolära ihtiyacim Var bunu sadaka deyil sadece bankadan kredi alabilmem icin sizinle konusmak istiyorum randevu verrirseniz sevinirim.tel.no.05327996900. Ilginize simdiden tesekkur ederim

 252. abdullah gök
  08 Ekim 2011 - 10:02

  slm aleykum ali baba sebebınınzle emrınızde sayısını bılmedeım kadar calısanınız vardır bu ınsalar sızın sebebınızle evlerıne ekmek götürüyolar onun ıcın allah sızlerı basımızdan eksık etmesın hayırlı uzun omur versın saygılarımla

 253. Ferdi Marble
  09 Ekim 2011 - 14:08

  ali agbi hani diyorsun ya malımın kölesi olmadım tanımadıgım adamda gelse alsın kullansın arabalarımı agbi şu sarı civcivi verde biraz takılalım yaa madem kölesi deilsin bırakta bizi 1 saat te olsa bizi mutlu etsin
  535 460 03 81

 254. Melih bln
  10 Ekim 2011 - 11:29

  Ali abi bee bende kumar hastaligi var hergün otomat oynuyorum. Zaman oluyo kazaniyorum cogu zamanda kaybediyorum :) ve daha 30 yasindayim otomatlarida simdiye kadar birakmayi düsünmedim. Yanliz bir sorun varki dün gece cok para atmisim :( 8 bin € sabaha kadar uyuyamadim. Ve tlefonumla gazete falan okurken bu yazilanlarla karsilastim. Ve dedimki ali abi beni sever bana borc verir :d saka saka abi bu okuduklarimdan sonra seni örnek almak istiyorum ve bu saatten sonra otomatlara deil para atmak yanina bile yaklasmam. Hersey gönlünuzce olsun arkadaslar

 255. Ece Suna
  12 Ekim 2011 - 20:52

  DİKKAT….EFENDİM BEN CAM KEMİK HASTASI YÜZDE DOKSAN ENGELLİYİM…ANNE BABAMİ KAYBETTİĞİM İCİN SÜREKLİ BİYERDE KALIYORUM BUDA BENİ COK YORDU …YARDİM EDİN LÜTFEN 05423459443 burada yazamadigim koca bir hayat var tesekkurler

 256. Muhammed Furkan ER
  13 Ekim 2011 - 20:39

  Burada bazı arkadaslarımız amiyane tabirle aptal saptal konuşmuşlar… yok ancak kopegınız yada hayvanları bırakıp ınsanlara donsenız 20 yıl sonrakı halınıze acıyorum … bu kadar sacma birşey olamaz… insanlar kendılerı ve yakınları ıcın yaşar onlar ıcın calısır kazanır ve o kazandıgını ıstedıgı olcude kullanır…tamam tek başına bi varlık deıl ama bir insanın 1 KİŞİYE iş vermesi demek TÜRKİYE ŞARTLARINDA ortalama 5 KİŞİYİ doyurması demek…mantıklı dusunebılen ınsanlar ıcın soyledım…ikinci olarak vergi kaçırıyorsa ki bunu sırketını ılk kurdugu zamanlarda yapar onu yapmayanda büyüyemez ;) suan kurumsallasmıs bır firma oldugu ıcın vergı kacırmıyordur.Ve yatırımını TÜRKİYE’ye yapıp ülkesinde kazanıp ülkesine kazandıran bı ınsan … O yüzden herkes işine baksın

 257. sadettin kaçan
  14 Ekim 2011 - 06:03

  merve hanım size katılmıyorum bende trabzon ofluyum ali bey proğrama halikopterle gidebir adam bu yasta bi gencten erken kalkıp işne gidiyor vede cok hayır sever onu tanımadan yorum yapmak mümkün deyil cok sayıda yardımı var aynı zamanda mütavazi cömert yani anlıcagın adam gibi adam .

 258. nilgün
  15 Ekim 2011 - 14:52

  slm ali ağaoğlu bunları okuyomu merak ediyorum keşke sesimizi duysa

 259. özlem
  23 Ekim 2011 - 02:11

  sevgili ali bey gerçekten artık bunları okumadığınızı düşünüyorum çünkü beni hiç aramadınız sizin yardımınıza çok ihtiyacım var lütfen bana yardım edin 0545 597 3571

 260. fatih
  24 Ekim 2011 - 18:41

  slm arkadaslar ben sakaryadan fatıh herkes bıseyler hayal eder bugun karnınız doydu sukrettınızmı hayır herkes bıseyler ıster hayal kurar benım hayalım hurda bıle olsa kendı arabam olsun ıstemısım dır her zengınden yardım ıstedım ama bos onların bır saraba verdıgı parayla ben bı mercedes alırım ama bos sabancı bıle ne goturdu 5 mtre kefen sukurkı el ayak tutuyor calısan herkese alla daha cok versın parayı bulupda degısmedım dıyenı gosterın bana alı AGAOGLUDAonlardan bırı kazansın yesın onund kımbılır bızım gıbı ne derdı vardır para huzuru getırmez bos laf bunlar saygılar

 261. fatih
  24 Ekim 2011 - 18:44

  AĞAOĞLU BIR GUN BIRILERINE YARDIM EDECEKSE ODA KIMSESIZ ANADAN BABADAN YOKSUN KIMSELERE YARDIM ETSIN ISTERIM EN COK ONLAR BUNLARI HAK EDIYOR

 262. irem
  25 Ekim 2011 - 12:45

  Merhaba Ali bey size mutlaka ulaşmam gerek, Kesinlikle sizden maddiyat talep etmicem ama iş istiyorum:( Yardımcı olursanız sevinirim…0 530 923 0022

 263. cihan akda
  25 Ekim 2011 - 17:34

  Ali bey abi ben cihan 1992 doğumluyum ben maddi yardım istemiyorum sadece şirketinizi nasıl kurdunuz.Bu arada ben açık öğretim lisesinde okuyorum ben buraya bu yazıyı buraya şöhret olmak için yazmıyorum gerçekten çok ilgimi çeken bir sektör ve sizinle sadece 5 veya 10 dakikalığına randevu almak istiyorum ve konuşmak istiyorum

 264. mine çakır
  26 Ekim 2011 - 14:08

  Merhaba Ali bey ben güngören semtinde şişecam bloklarında oturmaktayım Şişecam blokları 11 bloktan oluşmaktadır ve 36 yıllık binalardır. Binalarımızı yenilemek isteyen firmalar bulunmaktadır ama biz site sakinleri olarak güvenilir bir firma ile anlaşmak istiyoruz bu konuda bizlere siz yardımcı olurmusunuz?
  Saygı ve sevgilerimizle

 265. gulşen kumaş tarhan
  27 Ekim 2011 - 11:16

  sayın ali ağaoğlu ben star gayrimekul adı altında emlak işi yapıyorum hedefim büyük ama bu hedefe ulaşabilmem için sizin gibi büyük inşaat firmalarıyla tanışmak istiyorum bizim yerimiz istanbul pendikde tabi sizinle şahsen tanışamasamda inşaat firmanızla irtibata geçmek istiyorum amacım karadenizli hemşerimin inşaat satışlarına yardımcı olup bir nebze yükünüzü hafifletmektir eğer sizde bu teklifime sıcak bakıp benimle irtibata geçmek isterseniz…star gayrimenkul gülşen kumaş tarhan cep 0539 450 27 61…

 266. mahmut
  27 Ekim 2011 - 13:45

  ali bey söylenecek çok şey var ama söyleyecek çok var ama yeri değil ben yıllardır kiradayım bi türlü ev alamıyorum bi ucuza daire satsanızda kurtullsak allah rızası için nom 05438695379

 267. halim koray torosoğlu
  27 Ekim 2011 - 14:02

  ALİ bey ben tokatın erbaa ilçesinde okuyorum ve sizden maddi olarak yardım bekliyorum lütfen bana ulaşırmısın tel:05424452042

 268. mustafa
  30 Ekim 2011 - 10:43

  ne kadar uyanık varsa buraya mesaj paylaşmış :)yok yok siz bunu mehmet ali beyle karıştırdınız sanırım.yardım isteyenler ondan isterdi bu normal ali yardım yok bu arada o insanın bu sayfayı okumak gibi bir luxü hiç yok boşa onun malı için çene yormayın şimdi işinizin başına geçip çalışıp kazanmaya sizde zengini kısmadan fakirden örnek alarak çalışın bakalım yürüyünnnnn….

 269. songül
  30 Ekim 2011 - 22:11

  merhaba ali bey sizin ne hayatınızı yargılamaya hakkım var nede gücünüzü ama şunu biliyorumki rabbim sen istemesini bil ben vereyim demiş sakın yanlış anlaşılmasın ne paranızda nede gücünüzde gözüm yok ama sizden tek istediğim sadece bir telefon eğer sizde benim size karşı duyduğum insani duyguların birine sahipseniz sadece gözlerimi yummadan önce sadece 1dk benimle konuşmanızı istiyorum ama aramasanızda ben hiç olmazsa vicdanen azda olsa rahat olmuş olucam saygılar eğer bana maille ulaşırsanız memnun olurum

 270. kezban
  02 Kasım 2011 - 12:07

  sayın ali ağaoğlu benim sizden tek ricam ben denizlide oturuyorum buradaki ev fiyatları çok yüksek siz büyük bir firma olarak denizlidede evler yapıp bizide ev sahibi yaparsasınız çok memnun olurum benim annemlerin evimiz yok kirada oturuyoruzburadaki evleri hali vakti yerinde kişiler alabiliyor tek kendim için değil alamayanlar içindeistiyorum alahım işinizi gücünüzü rast getirsin allaha emanet olun lütfen okuyun denizlidede sizin evlerinizi görmek istiyoruz lütfen okuyun

 271. sonay
  02 Kasım 2011 - 12:09

  sayın ali ağaoğlu sizinle 2 yıl önce boğaz köprüsünde yanyana arabalarda karşılaştık sarı spor bi arabaydı ogünden bugüne hayatımda çok şey değişti sizden istediğim meme kanseriyim ve sağ göğsüm alındı estetik ameliyatımı karşılamanız ilgilenirseniz çok memnun olurum.
  saygılarımla

 272. sonay
  03 Kasım 2011 - 11:15

  sayın ali ağaoğlu umarım size yazdığımız mesajlar size iletiliyordur dünde yazmıştım estetik ameliyatımın yapılması benim için çok önemli lütfen bu konuda yardım edin.

 273. mahmut
  04 Kasım 2011 - 10:12

  slm alibey ben mahmut 16 yaşındayım ve hayatın ne olduğunu çok ii biliyorum biraz bu insanlara bakın acaba bu insanlar bana ne anlatmak istiyor dedinizmi demediniz ama allah size bu serveti vermiş sizde biraz insanlara yardım etseniz servetinizdenmi eksilecek çok günah acıyorum size sen şimdiye kadar allah için ne yaptın ?

 274. bahtiyar
  14 Kasım 2011 - 15:25

  merhaba ben sizden 500 tl bahçelievlerden bir kiralık daire bulmanızı istiyorum kısa ve öz .anlıyorun diyorsınki bunu sende bulabilirsin ama evler çok kötü istediğim gibi değil. ne yapacağüımı bilmiyorum .ben devlet memuru bir anneyim .şaka gibi demi .oturmuş sana ne yazıyorum neyse. başarılar 05304685809

 275. mehmet
  15 Aralık 2011 - 23:38

  mrb ali bey senı hep taktır edıyorum cok sıcak kanlı ve temız bır insansın bende ayazmada iki dayre almışım sade senın o kalıtene ve gönüne güvendim için aldım sen rahmetlı sabancıya cok benzetiyorum ben beyogluda asmalımecıte esnafım sana herşey yakişiyor senı yaptgın evler cok emek veriyorsun ve umarım inşahla paramız olur senın yaptıgı sitelerde hep ev alacam saygıler allah yolun acık etsın

 276. filiz
  16 Aralık 2011 - 00:59

  sayın ali ağaoğlu malınızda paranızda gözümüz yok allah daha çok versin.sizin için parası olan zengine ev satmak kolay önemli olan bizim gibi ev almayı bile hayal edemeyen,50.000 kredi çeksek üzerini nerden bulacagız dedigimiz 1500 geliri olan insanlara kredi çekme ve ödeme kolaylıgı saglayacagın kontlar yapman hem biz seviniriz hem siz sevaba girersiniz.bu yazdıklarımı okumayacaksınız eminim ama umut dünyası işte(saygılarımla)

 277. özlem
  16 Aralık 2011 - 23:57

  lütfen biri bana ben buraya yazdım ali bey de yardım etti desin ben burayı okuduğunu zannetmiyorum

 278. özlem
  16 Aralık 2011 - 23:59

  kaç defa ulaşmaya çalıştım çok acil yardıma ihtiyacım var ama malrsef dönen hiç olmadı 05455973572

 279. Ahmet Kazım Yeşilırmak
  23 Aralık 2011 - 12:08

  merhaba ali bey size yazmak için çok düşündüm ama mejbur kaldım yazmaya şimdi burada bir takım sıkıntılarımı dile getirip buranın düzenini bozmak istemiyorum sadece bana 24 satinizden 10 dakika ayırısanız allah sizi iki cihandada mesut ve bahtiyar etsin yok zamanım yok ayıramam derseniz allah sizi yine yolunuzda bahtiyar etsin yolunuz açık gönlünüz hoş olsun allah yarve yardımccınız olsun şu mübarek cuma gününün hürmetine beni aramayı size nasip etsin 05437370574

 280. mehmet
  27 Aralık 2011 - 19:07

  sayın ağaoğlu ben bı dıyarbakırlı olarak sızı taktır edıyorum her ne pahsına olursa olsun çalışan kazanır bence sonucta sızın bu gun luks hayatı yasamanız sızın en dogal hakkınız bence ALLAH hıç kimsenin emeklerini bosa cıkarmasın başarılarınız devamını diliyorum bende su anda gayrı menkul ısıyle ugrasıyorum sızı ornek alıyorum kendıme ins.bırgun bende zırvelere cıkıcam ALLAH ın izniyle saygılar

 281. mehmet yalınkılıç
  27 Aralık 2011 - 19:24

  sayın ağaoğlu ben bı dıyarbakırlı olarak sızı taktır edıyorum her ne pahsına olursa olsun çalışan kazanır bence sonucta sızın bu gun luks hayatı yasamanız sızın en dogal hakkınız bence ALLAH hıç kimsenin emeklerini bosa cıkarmasın başarılarınız devamını diliyorum bende su anda gayrı menkul ısıyle ugrasıyorum sızı ornek alıyorum kendıme ins.bırgun bende zırvelere cıkıcam ALLAH ın izniyle saygılar

 282. unv ogrencisi
  29 Aralık 2011 - 13:51

  inşaat sektorundu bu kadar buyudunuz buyurkende bazı aşamalarla karşılaştınız illahiki bu aşamalardan belliki iyi bi notla gecdiniz szn bi programınızı izle

 283. özlem
  29 Aralık 2011 - 23:19

  ali bey lütfen sizen ricam yardımınıza çok ihtiyacım var lütfen sizin çok degersiz şeyler bizim için önemli olabiliyor lütfen bu yıla iyi başlamak istiyorum çok zor ve kötü biryıl geçirdim sizin bana yapacağınız yardım size birgünde harcıyorsunuzdur benim ve çoçuklarım için lütfennnnn bekliyorum
  0 545 597 3571

 284. saynur
  13 Ocak 2012 - 06:41

  ALLAH HEPİNİZE AKIL FİKİR VERSİN KULA KULLUK ETMEYİN BİŞEY İSTİCEKSENİZ ALLAH,TAN İSTEYİN ALİ AĞAOĞLUNUN PARASINDAN BANANE SİZE NE HİÇ BİRİNİZE 1 KURUŞ BİLE VERMİCEK SİZİNKİ (ZÜĞÜRT TESELLİSİ)BİLİYOSUNUZ DİMİ ALLAH,TAN SADECE ALLAH,TAN İSTEYİN …

 285. saynur
  13 Ocak 2012 - 06:47

  UNUTMUŞUM YAZMAYI BENDE BİR AT,KAT BİDEYAT İSTİYORUM TEL:0900 999 999 9999 999 LÜTFEN ÇOK İHTİYACIM VAR :)

 286. servet akkus
  19 Ocak 2012 - 20:56

  sayın Ali ağaoğlu benim hayalım olan pılotluğa girmek istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz 05077854504

 287. sena ağaoğlu
  07 Şubat 2012 - 21:52

  ben ALİ AĞAOĞLUNUN kızıyım sizin mesajlarınızı babamın yerine ben okudum ve babama ileteceğim sizlerin istekleri bizim için önemli ve eğer nasıl konutlar istiyorsanız yazarsanız sevinirim.

  • mahmut
   24 Şubat 2012 - 22:43

   sena hanım eyer okuyorsanız yuvakurmanın nasıl birşey olduğunu biliyorsunuz lütfen yardımcı olun.

  • Elif DAĞ
   12 Mart 2012 - 15:49

   sena hanım biz sizden ev almak için yardım talep etmiştik biliyoruzki yüzünüz kadar yüreginizde çok güzeldir hayallerle yaşıyoruz ve sizden yardım talep ediyoruz istediğimiz miktar belki bizim için çok ama sizin için değildir herhalde lütfen sesimize kulak verin daha önceki yazılarımızda msn adresimiz var bize ordan ulaşırsanız çok mutlu olacağız detaylı şekilde size ordan yazacağım herşeyi buradan kendimizi anlatamıyoruz gerektiği gibi herşey gönlünüzce olsun ALLAHA EMANET OLUN

 288. sibel güven
  07 Şubat 2012 - 23:33

  SAYIN ALİ AAOĞLU BİLİYORUM SİZ BNLARI BELKİDE OKUMUYORSUNUZ AMA BEN ÇOK ZOR DURUMDA OLDUĞUM İÇİN ŞANSIMI DENEMEK İSTEDİM BAŞARILARINIZLA GURUR DUYUYORUZ KİM NE DERSE DESİN SİZ ALIN TERİYLE YÜKSEKLERE ÇIKMIŞ BİRİSİNİZ ALLAH HERZAMAN SİZİ DAİM ETSİN BEN ACİLEN SİZİNLE GRÜŞMEK İSTİYORUM BANA ULAŞABİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM BN SABIRLA BNA ULAŞMANIZI BKLİYECEĞİM

 289. emrah yetiş
  20 Şubat 2012 - 11:29

  sayın sena ağaoğlu. ben 24 yaşındayım ve inşaat teknikeriyim birçok şantiyede çalıştım ancak sizingibi kurumsal bir firmayla çalışmak isterim. kolay gelsin iyi çalışmalar

 290. emir enes
  22 Şubat 2012 - 20:28

  ali ağaoğlu ger cekten cok zeki ben sehit oğretmen nurgul kale okulunda5 sınıf ta okuyorum odevimde cok işime yaradınız sağolun

 291. Ahmet Tarık KÜRK
  23 Şubat 2012 - 17:41

  Sayın AĞAOGLU ben mersindmersinen ahmet tarık kürk mersin in köklü ailelerinden biriyim ailemde sizin gibi insaat sektöründe http://www.kurk.com.tr …..
  ben insaat sektöründen fazla anlamam ama pazarlama ve paradan iyi anlarım .26 yaşında genç bir girişimçiden büyük bir fikir almak isterseniz size telefon numaramı yazıyorum 05072209066

 292. mahmut
  24 Şubat 2012 - 22:36

  senahanım mesajımı aldınızmı bilmiyorum aramanızı bekliyorum arasanız sevinirim lütfen çokzordurumdayım buyuvayı kurmamada yardım cı olun 05445731462.

 293. A.SELAM
  25 Şubat 2012 - 10:14

  MERHABA ALİ BEY BEN %50 ÖZÜRLÜ BİR VATANDAŞIM BANA BİR KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ BENİ BU ÖZÜRLÜ HALİMLE ÇOK SEVİNDİRİRSİNİZ 05363965242

 294. alaattin
  25 Şubat 2012 - 18:53

  MERHABA ALİ AĞAOĞLU NASILSINIZ SİZ ÇOOOOK SEVİYORUZ NOLUSUN LÜTFEN CEVAP WERİN NOLUSUN SENİ SESİ DUYMAK İSTİYORUM

 295. ayse
  26 Şubat 2012 - 11:05

  merhaba ben ayse yunanistandan 4 cocuyum var burda kyafirlerin elindeyim ali bey lutfen aban yardimcii olun ozur dileyerek utanarak sizden yardim istiyorum lutfen aban yardimci olun kirada oturuyorum ama mutluydduk esim hasta olunca ne kira odeyebiliyoruz nede esimin derdine derman bulabiliyoruz koca cocuyum universtede kucukleri lisede okuyor ama su an bitkin vaziyeteyiz esimin derdine derman var ama maddi durumumuz iiy deyil 12500 euro esiminn astane masraflari yunanistanda bu kriz dolayi bir yere bas vuramiyoruz lutfen sizde bir babasiniz bana ve cocuklarima babasini baslayabilrisiniz sizin yardiminizla genede cok utancla ozur dileyerek sizi rahatsiz ettiysem bana bir cevap verirseniz olur yada olmaz sizden haber bekliyecem sayilar ayse

 296. AHMET YÜKSEKDAĞ
  26 Şubat 2012 - 13:43

  sayın ali bey bu mesajı atmamın nedeni daha önce bir kooparatife girdim ismi ULUDAĞ İNŞAAT TI VE inşaat iflasını verdi benim param yandı yani anlıcağınız gibi kazık yedim 5 çocuk babasıyım hepsi okuyor bende kalp pili var bu saaten sonra ev sahibi olurmuyum ALLAH bilir benim sizden isteğim sizin projelerinizden birine üye olmak ama nasıl ödeyebilirim onuda bilmiyom rahatsızlığımdan dolayı emekliyim artı çalışıyom artı İZMİR DE oturuyom ve İSTANBUL DA bir evim olmasını isterim yardımcı olursanız sevinirim yoksa canınız sağ olsun ALLAH a emanet olun evallah

 297. sevcan
  26 Şubat 2012 - 14:35

  lutven beni arayin cok zor durumdyimyardim edinnolr 00359896240859

 298. sevcan
  26 Şubat 2012 - 14:38

  meraba ben sevcan burda cok zor durumdayi muslumanim deyen beni arasin nolur aramanizi bekleycem 00359896340859

 299. sibel
  26 Şubat 2012 - 18:06

  sayın ALİ BEY sizi uzun süredir takip ediyorum ve çok takdir ediyorum keşke sizin gibi insanlar daha çok olsa da TÜRKİYE kalkınsa kısaca hayatımdan söz etmek istiyorum 5 senedir evliyim eşimi de 10sene önce tanıdım 4yaşında bir kızım var ALLAH’ ıma binlerce şükür ama her şey istediğiniz gibi gitmiyor evlendiğimizde düğün borçları sonra kredi kartları borçları ve ard arda gelen icralar ilk zamanlar çalışıyordum tabi çocuğum olunca bırakmak zorunda kaldım eşim ordan alıp oraya verdi azalttı çoğaldı derken önce kayınvalidemlerle sonra kendi ailemle birlikte yaşadık ama kendi ailende olsa ev evüstüne olmuyor sonra sağolsun kayınpederim tanıdığının evini buldu oraya taşındık 4-5 ay oldu çocuğumdan başka yaşama amacım yok 27 yaşındayım içimde fırtınalar kopuyor yer yeni güne hayatımda büyük değişiklikler olacak diye kalkıyorum ama değişen koca bir hiçççç borçlar da var tabi küçülselerde bir umut hayatımda ilk defa böyle birşey yapıyorum yiğenim sayesinde uzun lafın kısası yardım elinizi uzatmanızı istiyorum rica ediyorum es geçmeyin ilk ve son ümit bağladığım tek insansımız ALLAH a emanet olun aramanızı bekliycem 05346378346 BURSA

 300. GÜRCAN SOLAKOĞLU
  26 Şubat 2012 - 22:15

  SAYIN ALİ BEY ; RE-AL KİMYA PAZARLAMA MÜDÜRÜ KİMYA MÜH. GÜRCAN SOLAKOĞLU . ŞİRKETİMİZE ORTAK OLMANIZI VE YERLİ BİR FİRMANIN ELİNDEN TUTMANIZI RİCA EDECEĞİM. ŞİRKET SAHİBİMİZ SAMSUN ‘ LUDUR.
  ŞİRKETİMİZ KİMYA KONUSUNDA ÇOK UZMAN VE TEKSTİL BOYA KİMYASALLARI ÜRETİMDE VE SATIŞINDA İYİ BİR NOKTADADIR. İKİ TANE TÜBİTAK PROJESİ BİTİRDİK VE ONAYLANDI. AYRICA YÜRÜRLÜKTE OLACAK 3 PROJEM DAHA MEVCUTTUR. AYRICA ÜRETİM HATTIMIZI KOSKEP İLE YENİLEDİK.
  BUNLARIN DIŞINDA TÜRKİYE ‘ DE BU GÜNE KADAR SATIŞI YAPILAMAYAN MUCİZE ARITMA MAKİNAMIZDA YENİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ. KOÇ HOLDİNG VE GENERAL ELEKTRİK İLE ANLAŞMALARIMIZ VAR BU ARITMA MAKİNASI HAKKINDA. ARITMA MAKİNAMIZ BOYAHANE ATIKLARINI TEKRARDAN % 95 ORANINDA İŞLETMEYE SU HALİNDE KULLANILABİLİR HALDE VERİLMEKTEDİR. AYRICA DENİZ SUYUNU ARITIR. TUZ GİBİ KİMYASALIDA İŞLETMEYE TEKRARDAN KULLANILABİLİR HALDE GERİ VERMEKTEYİZ. SİZİN GİBİ GÜÇLÜ BİR İNSANIN BU YAPTIKLARIMIZLA İLGİLENECEĞİNİZDEN ÇOK EMİNİM. ARITMA MAKİNAMIZLA İLGİLİ OLARAKDANDA ÇEVRE BAKANLIĞIDA ARKAMIZDALAR. ÇÜNKÜ TÜRKİYE’ DE OLMAYAN BİR MAKİNA VE ÇEVRECİ HERŞEYDEN ÖNCE . BİZLER İŞİMİZDE ÇOK UZMAN BİR KADROYUZ ; AMA SİZLER GİBİ GÜÇLÜ VE ÇEVREYE HAKİM OLMAYA YETKİLİ BİR KİŞİNİN BİZLERİ ANALİZ ETTİKTEN SONRA DÜŞÜNCELERİNİZİ OLUMLU OLACAĞI YÖNÜNDE ÇOK EMİNİM. BU GÜNE KADAR BU ŞİRKETTE PAZARLAMA MÜDÜRÜ OLARAKDAN GÖREV YAPTIM AMA KENDİ İŞİM GİBİ BENİMSEDİM. 2 YIL ÖNCE ARKADAŞIM VE PATRONUM OLAN ORTAKLARDAN REMZİ ÖZER ‘ İ KAYBETTİK VE O GÜNDEN BU GÜNE İŞÇİM VE RE-AL KİMYA AİLESİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPMAKTAYIM.
  SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM.
  RE-AL KİMYA
  PAZARLAMA MÜD.
  GÜRCAN SOLAKOĞLU
  CEP : 0.533.6157329
  E-MAİL : gurcans2004@yahoo.com

 301. Rıdvan çorak
  26 Şubat 2012 - 23:57

  hz.Allah söyle buyurmuştur:
  BEN İLMİ İSTEYENE,ZENGİNLİĞİ İSE İSTEDİĞİME VERİRİM….

  zenginlik iyidir ama,derler ki garip bir oduncu öldüğünde bir ipin hesabını sabaha kadar verememiş.Ali bey zekatını unutmasın..

 302. dilek
  27 Şubat 2012 - 05:42

  merhaba sayın ali bey ben dilek benim bir tanem oglum var eşim oglum ve ben sagır ve dılsızım 13 yıl önce evlendim ıstanbul da yasıyorum ağaoglu nun ev hersek yeni yapmış çok begendım çok hayal ediyorum bizim evim mutfak ta ve bonya lavabo da falan mödelini mımar usta bulamadım ama usta lar guzel yapmamış hiç birşey begenmedim ama tam güçlü yü değil yapmak istemiyorum benimle yardım etmek istiyorum yalvarıyorum ali bey seni bekliyorum bir tane oglum var kulaklı cıhaz çok harcıyorum hiç birşey param kalmadı evim için çok hayal ediyorum vallah buyuk oda salon koltuk ve yemek takım ve arabam yok vallah ali bey bize gelsin bizim evim görür yalvarıyorum beni yardım edin

 303. Elif DAĞ
  27 Şubat 2012 - 10:42

  selamun aleyküm Ali bey ve Sena hanım biz Elazığdan 2 arkadaşız sizden ALLAH rızası için birşey isteyeceğiz RABBİMİN hazinesi o kadar genişki kimine çok kimine az verir sizde RABBİMİN çok verdiği yüce ğönüllü insanlardan birisiniz biz YÜCE ALLAH DAN dualarımızla istiyoruz.sizinde vesile olmanızı CENABI ALLAH DAN diliyoruz. sizden istediğimiz sizin denizinizden bize de bir damla su vermeniz. 2 gün önce televizyonda izledik sizi gözünüz kapalı 500 milyar değerindeki arabanızı üniversiteli gençlerimize hediye ettiniz (Bizim sizden istediğimiz biz güzel bir ev almak için para biriktiriyoruz sizdende bize destek olmanızı bekliyoruz inşaallah RABBİMİN izniyle sizinde yardımlarınızla hayellerimize kavuşmak istiyoruz ALLAH IN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN ALLAH A EMANET OLUN SELAMUN ALEYKÜM HAYIRLI GÜNLER…)

 304. fatma
  27 Şubat 2012 - 17:22

  merhaba ali abi bu yazdıklarımızı gerçekten okuyormusunuz bilmiyorum,ama bende yazmak istedim,size ulaşmak çok zordur çünki allah size en büyük hazineyi vermiş,bu hazineden küçükte olsa bizlere bir parça yardım ederseniz size bizde duaların en güzelini ederiz.küçük bir dairem var nütübetli6 aylık bebebeğim var hasta olucak diye korkuyorum orayı satıp yenisini almak istiyorum ama üste para lazım yok.lütfen yardımınızı bekliyorum allah rızası için.rabbim uzun ömür versin.sizi sevdiklerinize bağışlasın.

 305. FEHİME
  27 Şubat 2012 - 19:16

  MERHABA ALİ BEY, BEN BİR KARADENİZLİ OLARAK SİZİNLE GURUR DUYUYORUM. AKLINIZ VE O AKLI GÜZEL ŞEYLER İÇİN KULLANMANIZ HARİKA. AMA HER YAPTIĞINIZ ŞEYİN EKRANA YANSIMASI HOŞ DEĞİL. NEDEN Mİ? KIZINIZA ALDIĞINIZ 550 BİN DOLARLIK ARABADAN BAHSEDİLİYOR. BİZ ÜNİVERSİTE 3. SINIFTA VE 1. SINIFTAKİ 2 ÇOCUĞUMUZA ÇOK İSTEDİKLERİ HALDE YABANCI DİL KURSUNA BİLE BÜTÇE AYIRAMIYORUZ. EŞİM VE BEN İKİMİZ ÇALIŞTIĞIMIZ HALDE ÇOK ZORLANIYORUZ. TABİKİ HERKESİN YAŞAM SITANDARTI NEYE ELVERİRSE ONU YAŞIYOR. AMA NE OLUR BUNLARI GÖZÖNÜNE ALIN. SELAMLAR.

 306. sultan
  28 Şubat 2012 - 00:29

  sevgili Ağaoğlu…
  Yukarıda ‘kuşlar,ördekler,hayvanlar…’birazda insana değer verin” demişler… Bu hayatta değerlerin bile dengesi var… sizin başarınızın altında da bu yatıyor… Belki de Zamanında çalışmaktan sevmeye bile zaman ayıramadığınız sizin değerlerinize sevdiklerinize şimdi zaman ayırıyorsunuzdur.. Kimbilir… İnsan bazen kendine bile geçkalır.. Siz nelere geç kaldınız diye soran olmaz… İster insan olsun, ister kelebek…çiçek,,,böcek… vs…yeryüzünde herşeye değer verebilmektir insan olmak..

 307. gizli
  28 Şubat 2012 - 00:50

  s.aali bey ben sivastan bir bayan kardeşin üç çocuğum var eşim işsiz sizden sadece çocuklarıma okul harçlığı istiyorum biliyorum bu sizin için çok basit lütfen bana iki dakika ayırın ve mesajımı okuyun riyayı sevmem demişsiniz ona güvenerek yazıyorum lütfen sesimi duyun ölene kadar size dua ederim

 308. Elif DAĞ
  29 Şubat 2012 - 11:10

  senacım güzel kızım ALLAH IN rahmeti ve bereketi üzerinize olsun bir anne olarak sana seslenmeyi uyğun gördük bizi senin daha ,yi anlayacağını düşündük daha öncede yazmıştık size arkadaşımla birlikte şuan da birlikteyiz bunları yazarken sıkılarak yazıyoruz ama çok çaresiziz rabbime dualar ediyoruz baban vesilesi olsun DUALARIMIZ ZATEN HEP SİZİNLE ALLAH BABANI VE BABANIN SOYUNDAN GELENLERİ İKİ CİHANDADA AZİZ EYLESİN İNŞAALLAH (SENACIM) güzel kızım sen hiç 1tl harçlıkla okula gittinmi?bazen yeri geliyor 50 kuruş götürüyorlar inan bitanem gerçekten çok zor durumdayız yıllardır kiralarda oturuyoruz ve evimiz 2 oda 1salon sen bir saniyeliğine kendini bizim ve çocuklarımızın yerine koyda düşün inan sende işin içinden çıkamazsın bitanem şuan biz hayaller kuruyoruz baban bize para göndermiş ve biz evlerimize kavuşmuşuz sen hiç hayal kurdunmu bitanem belki sen maddi yönden kurmamış olabilirsin rabbimde maddi yönden size hiç hayal kurdurmasın şu an gözyaşlarımızla ifade ediyoruz sana dualarımızda sürekli sizler varsınız

 309. dilek çevik
  29 Şubat 2012 - 11:37

  selam ben tekirdağda yaşıyorum 10 yıldır annem diyaliz hastası kirada çok kötü bir evde oturuyor dağa on yıl yaşarmı bilmiyom annemi ölmeden önce mutlu görmek istiyorum sizim kalp gözünüz ün açık olduğunu biliyorum ilk defa sizden birşey istiyorum selamlar

 310. zulfıkar celık
  02 Mart 2012 - 09:59

  slm ben zulfu kaportacıyım kendı ısyerımı kurdum ısler dusuk olmasına ramen mucadele verıyorum ben sızden ızmırde araclarınız veya sırketınız varsa yardımcı olmanızı ıstıyorum arayın konusalım gercekten benı tanıyın 05374939151

 311. zulfıkar celık
  02 Mart 2012 - 10:01

  gercekten alı bey ıs ıhtıyaxcım var kaporta boya elektırık mekanık doseme aracla ılgılı butun onarımları yapmaya hazırım

 312. Elif DAĞ
  02 Mart 2012 - 10:32

  sarmış matem buraları saz benizli ovaları boynu bükük yuvaları sen himaye et yarabbi ne bir yazık diyen bize ne ses veren sesimize huzurunda geldik dize senden inayet yarabbi her çehre bize yabancı BARİ SEN BİR PARÇA ACI süründürme altın tacı sen vikaye et YARABBİ)HAYIRLI CUMALAR

 313. özkanca
  02 Mart 2012 - 15:03

  slm ali bey ben 3 yıllık evliyim bizde tarbzon ofluyuz aynı köylüyüz ali bey sizden yardım istiyorum burada yazamıyorum ama egerkı konuşma sansımız olursa cok sevıncem lütfen ali bey….

 314. BÜLENT ÇİÇEK
  03 Mart 2012 - 16:38

  ALİ BEY MERHABA KURUTEMİZLEMECİYİM KENDİ İŞİMİ KURMAK İÇİN YETERLİ İMKANIM YOK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM BENİM EN BÜYUK HEDEFİM BUYDU LÜTFEN YARDIMCI OLUN TEŞEKKÜRLER 05314573698

 315. suat
  09 Mart 2012 - 01:38

  slm ALİ abi ben suat 23 yaşındayım abimle beraber pcv plastik doğrama atölyesi kurduk işlerimiz kız nedeniyle kötü geçti yardımcı olursanız çok sevinirim allah size ve ailenize sağlık ve uzun ömür versin ararsanız çok sevinirim şimdiden allah razı olsun allah sizde daha çok kazanç sağlasın numaram 0531 867 17 68

 316. Elif DAĞ
  09 Mart 2012 - 09:12

  selamun aleyküm ali abi cumanız mübarek olsun biz sizden allah rızası için yardım talebinde bulunuyoruz daha öncede yazdık size cevap vermediniz ama eminim sesimizi mutlaka duyup karşılık vereceksiniz abi biz gerçekten sizi kandırıp gözünüzü boyamak istemiyoruz öyleki herzaman dualarla rabbimden isteyip sizi aracı kılsın istiyoruz mallarınızın zekatını verseniz bizi isteklerimize kavuşturursunuz PEYGAMBER EFENDİMİZ(S.A.V.)Ebu cehilin kapısına usanmadan bıkmadan gitmiş bizde sana usanmadan bıkmadan yazacağız abi ALLAHA EMANET OLUN Gs_1978-@hotmail.comdan bize ulaşabilirsiniz

 317. ayşe
  09 Mart 2012 - 09:18

  ama yazınca kimse okuyormu çok merak ediyorum okyuuncaaaa dönüş olcakmı acepp ah bir dönsen alii bey

 318. murat üstün
  12 Mart 2012 - 16:45

  s.a ali abi kendim 31 yaşındayım karadenizin incisi samsunda yaşıyorum.kökenimiz trabzon sürmeneliyim abi senden allah rızası için yardım talebinde bulunuyorum.çok zor durumdayım ali abii intiharı bile düşündüm ama çocuğum ve karım için vazgeçtim 1 çocuğum var abi ellerinden öper.yardım edersen canın sağolsun etmesende canın sağolsun allah senin gibi atom karıncayı türkiyenin başından eksik etmesin abi.kal sağlıcak ile ALLAHA EMANET OL abi………..5469764228 samsunkolej-55@hotmail.com DAN ulaşabilrsiniz….

 319. Elif DAĞ
  12 Mart 2012 - 20:42

  selamunaleyküm bu yazdıklarımızı okuduğunuzu söylüyorsunuz ama hiç cevap vermiyorsunuz ALLAH AŞKINA bizi HAYALLERİMİZE KAVUŞTURUN

 320. bekir kartal
  14 Mart 2012 - 18:24

  ali abi bu mesaj belki sana ulaşır belki ulaşmaz ne olur bana yardım et ben samsun.luyum kastamonu,tosya ilçesinde oturuyorum bir arkadaş kefilliği yüzünden zor duruma düştüm inşaatçı olduğum içinde çalışamıyorum şu an evime icra geldi yuvam yıkılacak ne olur allah rızası için yardım et bana işrket yetkilisi arkadaşlar ne olur iletin bu mesajı bir hafta mühletim var ödeme yapmak için yokssa evimdeki eşyalarımı alacaklar saten başka bir şeyimde yok saygılarımla BEKİR KARTAL TELEFONUM …….

 321. İbrahim ZENGİN
  15 Mart 2012 - 03:17

  sELAMÜNALEYKÜM ali abi. ben ankaradan yazıyorum size.size nasıl ulaşacağımı bilmiyorum ama sizin azminize hayranımve sizi örnek alarak aynı meslağe atılmak üzereyim bende sizin gibi ekmeğimi taştan çıkarmak istiyorum. yıllardır aylık maaşlı çalışıyorum.artık kendimi aşmak ve ticarete atılmak istiyorum hiçbir destekçim yok eşimden başka.sadece allaha sırtımı dayayıp bu işe başlayacağım. sizden tek ricam bana bu işi öğreterek destek olmanız. cevap yazarsanız çok memnun olurum.şimdiden allah razı olsun…

 322. Elif DAĞ
  16 Mart 2012 - 10:49

  SELAMUNALEYKÜM HAYIRLI CUMALAR CUMANIZ HAYIRLARA VESILE OLSUN HEM DÜNYANIZDA IYILIKLER GÜZELLIKLER HEM AHRETINIZDE OLSUN BIZ IKI ARKADAŞ OLARAK SIZDEN GÜZEL HABERLER BEKLIYORUZ IŞALLAH BU MUBAREK GÜN HÜRMETINE BIZE YARDIM EDERSINIZ SELAMUNALEYKÜM

 323. Elif DAĞ
  17 Mart 2012 - 20:24

  selamunaleyküm bizimkisi heralde rahmetli nasreddin hocanın göle yoğurt mayalaması gibi ya tutarsa nasreddin hocanınkisi tutmamış ama işallah bizimkisi tutar diye bekliyoruz RABBİM izniyle İNŞALLAH bize yardım edersiniz diye bekliyoruz AMA biz eminizki siz çok CÖMERTSİNİZ UMUTLA BEKLİYORUZ

 324. ESİN
  19 Mart 2012 - 13:27

  slm ali ağa sizin bi konuda yardımınıza ihtiyacaım var mümkünse bana dönerseniz sevinirim eyvalla

 325. elif demir
  19 Mart 2012 - 21:57

  merhabalar aliağoğlu belki okursunuz belki okumazsınız ben balıkesirde oturuyorum 3 senedir iş arıyorum bulamadım bende eşime katkım olsun istiyom lise terkim hastanede acıbademde çalıştım otelde çalıştım eşimin iş nedeniyle balıkesire geldim iş bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla allaha emanet olun.cevap yazarsanız sevinirim.

 326. serhat
  20 Mart 2012 - 17:40

  kefenin cebi yok kendide kazansa komşusu acken dok yatana yaıkalr olsun

 327. kamyoncu eco
  20 Mart 2012 - 20:09

  ben 17 yaşındayım bu güne kadar yapmadığım iş kalmadı her şeyin üstesinden en iyi şekilde gelirim tek hobim hafriyat kamyonu ilerde işallah bende büyük işlere atılmayı düşünüyorum kararlı ve azimliyim kolay kolay hiç bir işin pesini bırakmam yaptığım işlerde son derece güzel olur hiç bir işin zorluğu yoktur bence

 328. kamyoncu eco
  20 Mart 2012 - 20:17

  birde şunları eklemek isterim bazı yorumları okudum iş bulamıyorum diyen yalan söylüyo bence ama herkezin kişilğine saygım var ben lise 3 öğrencisiyim meslek lisesinde okuyorum stajer öğrenci olarak gittim ve kendim tek başıma 2 saate iş buldum ve 3 ay yaz tatilinde çalıştım herkezin eli ağagı var çalışın kardeşim yok borç var yok bilmem ne var boş işler bunlar o borcu yapana kadar nerdeydin haklı değilmiyim

 329. Elif DAĞ
  22 Mart 2012 - 08:51

  SELAMUNALEYKÜM BIZE LÜTFEN ULAŞIN ÇOK ZOR DURUMDAYIZ

 330. Elif DAĞ
  22 Mart 2012 - 08:53

  SELAMUNALEYKÜM BIZE LÜTFEN ULAŞIN ÇOK ZOR DURUMDAYIZ CEVAPLARINIZI EN KISA ZAMANDA BEKLIYORUZ ALLAHA EMANET OLUN

  • musaaaaab
   25 Mart 2012 - 16:04

   hanginize bir cevap geldi bugüne kadar allah aşkına

 331. Erkan Köse
  25 Mart 2012 - 05:25

  Selam, Ali bey. ben almaniyada kaliyorum, yasiyorum. 2006-2009 yilina kadar kendi isimle uras veriyordum ve araba kuaförü olarak calisdim, ve araba modivi isleriyle kendimi bildim bileli urasiyorum. 2009 yilinda isler cok kötü giti ve isyerimi kapatmak sorunda kaldim. 2009 yilindan itibaren Fendt Caravan diye bi fabrikada ev ramokwagonlari üretiyoruz o sirketde akort calisiyorum. ben türkiye de is ariyorum ve sisin araba tutkununuz beni sise hep hayran edi ve beni hep sise doru cekiyor. ben isterdim ki ben arabalariniza temizlik islerine bakim ve böylece hayalim sisin yaninizda olmakla gercek olsun dilerim. benim hayalim türkiye ye cok güzel araba modivi yeri acmak. üstelik haberini aldim türkiye de en büyük ceyra üretim isine de atiliyormuzun, benim bu konu hakinda cok güzel bi fikrim var ve diyrum ki benim fikrim öyle bi sey ki bi tek istanbulun deyil tüm türkiyenin ceyran problemini gidercek derecede. ali bey sevinirim benim bu fikrimi bi dineye bilebilsenis cok sevinirim benim niyetim haziran ayinda türkiyeye gelmek ve bu ceyran isiyle ilgili seye patent yabmak. cok büyük adamsin, insat sektöründe isinde cok basarilisin ali bey ben allah dan dilerim ki da cok basarili ol ve da cok büyü ve ilerle. allaha emanet ol allah ömrünü usatzin. cavap alabilirsem cok sevinirim, alamasamda allaha emanet ol ali bey yolun acik olsun. cep almanya nr…015143115916

 332. Elif DAĞ
  28 Mart 2012 - 15:45

  SELAMUNALEYKÜM SADAKADA 4 GÜZELLIK VARDIR ALAHU TEALA sadaka verenın malına ıhsan eyler 2 o sadaka veren kımseyı halkına sevdırır 3 ALAHU TEALA ONUN VERDIĞI SADAKAYI CEHENNEMLE ARASINDA bır perde yapar 4 ALLAHU TEALA belayı , sıkıntıyı ve ahları ondan def eder ÜMITLE beklıyoruz

 333. melek altunyay
  30 Mart 2012 - 14:31

  sayın aliağaoğlu ben burda bazı vatandaşımızın geçim sıkıntısı olan bir aile yardım eli uzatmanzı bekliyor 2 kız çocuğuna sahip olan bir anne tek başına evini geçindirmeye çalışır 1 kızı okul okur ama anne çocuğunun masraflarnı karşlyamyr evini tek başına geçindiren anne ev kirasını ödüyemyor çocuk anne ben büyünce sana bakarım der annede çocuğun sonuna kadar okumasnı istiyor çalışıp evini geçindirmek istese bırakacak birileri yok neden çünkü çocuğunu bi yere bıraksa para yok hep sıkıntı içinde kızı da başarılı bir öğrencidir sizin buna duyarsız kalmayacağınızı bildiğim için bildiri yapmak istedim yardım elinizi bekliyorz

 334. hakan
  01 Nisan 2012 - 10:17

  sayın ali bey öncelikle selam eder ellerinizden öperiz siz fakirin halinden anlarsınız yıllardan beri sürekli sokaklarda yaşiyoruz kimse bize bir yardımda bulunmuyor bize 10,000 euro lazım göndeririseniz sevinirim.paranızı 2 yıl sonra geri ödeme şartıyla göndeririseniz sevinirim allah sizi hiç bir zaman darda bırakmasın işallah bizi cidiye alırsınız ve bu konuda bize yardım edeceginizi umarım tskrler.halimizden anlayınız açız seviliz sokaklarda yatıyoruz

 335. ercan bicak
  03 Nisan 2012 - 12:41

  ali bey ben bulgaristandayim sizinle gorusmek isterim umarim ararsiniz merhametinize guveniyorum aramasanizda caniniz sa olsun

 336. ercan bicak
  03 Nisan 2012 - 12:43

  ali bey bu arada numram 00359884485320 aramanizi bekliyorum

 337. damla
  05 Nisan 2012 - 11:28

  slm ali bey size çok hayranım sizi bir daha yakından görmek hayattaki en büyük istegimdir

 338. damla
  05 Nisan 2012 - 11:32

  slm ali bey size çok hayranım sizi bir defa yakından görmek hayattaki en büyük istegimdir

 339. yavuz arı
  05 Nisan 2012 - 16:33

  alı aga Allah gönlündekini versin para mara boş ama inş mutlulugun daimdir eminimdirki yetişe bildigin kadarıyla yetişiyosundur hiç şüphem yoktur benim burda eyerki okursan senden bişeyle ristedigim degil aslaa ama tek bişeyini merak ediyorumdur yemin ederim sadece rahatmısın mutlumusun saglıklımısın .???

 340. kasım
  05 Nisan 2012 - 23:31

  sayın ali bey ben sivas yıldızeli banaz küyün den
  yazıyorum 44 yaşınde bedesel engeliyiyim
  köyde yaşıyorum dışarı cıkıp gezemiyorum
  bana köyde geze bilecegim bir araba alırsan
  cok sevinirim şimdede teşekür ederim saygılar
  0537 461 42 92

 341. faruk
  10 Nisan 2012 - 05:57

  boşuna yazıyoruz ben ali agaogluyla tanışmak için canımı veririm ama rüyamda bile göremem genede hayal işte 0535 067 47 34 faruk.

 342. rıza yurdakul
  11 Nisan 2012 - 10:33

  ali bey merhaba ısmım rıza sıvas zaralıyım.96 yılından 99 yılına kadar sıyası b davadan cezaevı surecım oldu cıktıktan sonrada b turlu b ıs bulamadım daha sonra ayakkabı satısı uzerıne kendı ısımı kurdum ama ısler yolunda gıtmedı ve onemlı b batak verdım degısık sektorlerde ıscılık yaptım ama kazancım borc odemekle gectıgınden b turlu toparlanamadım evlı b cocuk babasıyım kırada oturuyorum es dosttan toplama esyalarla kurulu b ev suan ıssızım ve ıs arıyorum yasım kırk ve sektor daha cok genc potansıyele yoneldıgı ıcın ıs bulmakta zorlanıyorum yanı ıse ıhtıyacım var.bu mesajımı okurmusunuz bılmıyorum ama arayıs ıste hayattan tek beklentım oglumun o hep ozlemını cektıgı kendıne aıt odası ve ekonomık olarak sadece rahat yasamak luks yasamak degıl sadece rahat yasamak saygılarımla 05389698358

 343. Meltem Demirtaş
  11 Nisan 2012 - 13:08

  Selamlar..biz ankarada ikamet etmekteyiz..Ben hem H.Üniversitesinde çalışmaktayım, hemde iş çıkışı eşimle kızlayda küçük bir amlak ofisimiz var, eşimin yanındayım..elimize Didim akbük koyunda fransız tatil köyünün yanındaki otel arazisi geldi..biz küçük bir girişimciyiz..ama sizin gibi bir devle bu arazi üzerinde çalışmak istiyoruz..bu araziyi size sunmak istiyoruz..hani derler ya küçük umutlar büyük ufukları getirir..bu arsaya araplar talipmiş ama biz sizin gibi bir devin ve halkının yanında olan bir insanla paylaşmak ve sizinle en kısa zamanda iletişime geçmek istiyoruz..Saygılarımla..
  İletişim için: Düzey_grupp@hotmail.com
  Tel: 0312-4171900-0544 2355656 (Mustafa Demirtaş)

 344. behçet görcüm
  11 Nisan 2012 - 17:50

  slm ali ağaoğlu öcelikle nasısınız benım durumum yuk 2 katlı ev aldım ama innşahat olara aldım yapılaca pasıdedelim çaşmadığımdan del gecim zorlanmış ihtiyacım 15 bine var ama oda bende olmayınca sanasıhındım sain ali ağaoğlu türkiye sende surumlu bende sanasığındın sayılarımlam sasın ali bey tel 05398986462

 345. sevda
  20 Nisan 2012 - 02:25

  ali bey benim eşim inşaat ustası 15 yıldır kara sıva alçı sıva yapıyor kışın iş bulamıyor yazınsa deli gibi çalışıp biriken kira borçlarını ödüyor ne olur firmanızda bir iş verin bende eşimde çocuklarımda bu sefaletten kurtulalım belki bir evimiz olur kira ödiceme çoçuklarımın karnını doyururum ve ömrümce size dua ederim saygılarımla

 346. adam gibi adam
  22 Nisan 2012 - 09:14

  Rahmetli vehbi koç kendi fabrikasında üretilen arabasına binerdi.mütevazı bir şekilde yaşamayı tercih etti.sayısız okullar vakıf yurt gibi toplum ihtiyacı olan eserler ve ekonomimizin önde gelen kuruluşlarını bu ülkeye bıraktı.bugün yüzbinlerce insan onun bıraktığı işrketlerde çalışıyor okullarda okuyor.sen saatlerini, arabalarının markalarını, çamaşırlarını anlatacak kadar görgüsüz olma mütevazı ol yardımsever ol,şımarık olma adam ol…….

 347. mevlüde
  22 Nisan 2012 - 23:33

  bilmemki nerden başlasam nebaşıvar nede sonu anlatsamda okumayacağınız için kendimi hiç yormim sizden yardımda istemem kendimi hiç küçük düşürmiyim sana ihtibar saygı verende paradır artık kimse soya asalete bakmıyor cebe bakıyor oşişkinse saygıdavar asaletde vardır malesef bakışbu bensizi yargılamıyorum genel konuşuyorum parayı veren düdüğü çalar felsevesi bol kazançlar beyim

 348. adnan kahveci
  22 Nisan 2012 - 23:39

  ali ağaoglu beni annem cok hasta ve babam yok annem diyalız hastası ve duruzmuz iyi değil bize yardım et lütfen telefon numarım veriyorum 05387121691.05386479093

 349. Özkan ALTINTAŞ
  26 Nisan 2012 - 13:51

  sayın ali ağabeyim öncelikle allahım hayırlı işler nasip etsin inşaallah. abi ben amasya merkez ezinepazar kasabasında ikamet etmekteyim işim dolayısıyla kasabama geliş gidiş yapmaktayım 35 km 35 km git gel 70 km zor oluyor,sizi gerçekten imrenerek özenerek seviyoruz bir ricamız olcak amasya ili küçük bi şehir ama sizin yaptığınız binaların hiç olmasa bir kaçını amasyalı halkımızın hizmetine sunsanız hem burdada bir emeğiniz olur halkımız gariban, sizin gibi yatırımcı ağabeylere ihtiyacı var nolur bi imkanı varsa amasya yada konut yapmanızı çok istiyoruz saygılarla hayırlı işler dilerim.

 350. Servet
  28 Nisan 2012 - 15:10

  Merhaba ali abi ben servet 3senedır ygs sınavına gırıyorum ama bı turlu eczacılığı tutturamıyorum.Babamı 5 yasında kaybettım. Maddı durumumuz ıyı degıl.Annem bize bakabilmek için gündelik temızlıge gıdıyor.Sızden rıcam bana destek olup benı özel bi üniversitede eczacılık okutmanızdır. Umarım en yakın zamanda telefonunuzu heyecan ve 4 gözle bekliyorum. Iyı gunler telefon numaram 05386471397

 351. Ümit BİLGİN
  28 Nisan 2012 - 15:42

  adam çalışıp kazanarak bu düzeye ulaşmış bizde onun yaptıklarını örnek alarak bizde geleckte belki böle iş admamı oluruz herşeyin başında inanç ve çalışmak wardır

 352. DERSİM TUNCELİ
  30 Nisan 2012 - 15:41

  Merhaba Ali AĞAOĞLU Hayatınızı Okudum nERDEN nEREYE yanlız kafamda bir soru işareti biraktınız. mal varlığınızdan bahs ettiniz,iki oğlunuz bir kızınız var Allah bağışlasın acısını vermesin.Ama bu çocuklarınızın Annesinden hıç bahs etmediniz bende bir anne olarak çok üzüldüm.BU YORUMUMA CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM KENDİNİZE İYİ BAKIN EFENDİM SAYGILARIMLA HOŞÇAKALIN

 353. emine
  30 Nisan 2012 - 16:46

  allah rızası için bana yardım edin yeni evlendim ne evim ne eşyam var anlayacağınız eşimin ailesi bize hiç bir şey almadı bana yardım edin cevap bekliyom yeter artık biri sesimi duysunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 354. gülnur kahriman
  01 Mayıs 2012 - 19:27

  slm ali bey benim sızden bir ricam var eğer ilgilenirseniz benım üç cocuğum var ıkız kızlarım ozurluler okutmak ıstıyorum cocuklarımı ama tek basıma beceremıyorum kızlarımın biri kanser hastası bakamıyorum lutfen yardımcı olursanız sevinırım eger ilgilenırsenız bir anneyi sevindirirsınız ben telde birakiyorum ınsallah rıcamı cevaplarsiniz sımdıden tşkler 05336463208

 355. aylin
  02 Mayıs 2012 - 21:08

  sena abla ben senden sadece elbise dolabı isterim mümkünse teşekkür ederim

 356. mehmet
  04 Mayıs 2012 - 16:25

  ali bey meraba ben 5 çocuklu bir babayım bunlardan dördü okuyor benim işim gücüm yok evimiz kira kirayı ödeyemez hale geldik ilkokul terk olduğum için bana kimse iş vermiyor sen cahilsin diyor halbuki kendsileri okumuş okumamış ayıradrak cahiller ankarada geçinmek çok zor ben sizden ne para nede başka bir şey istriyorum iş verin yeter

 357. Adem ka
  09 Mayıs 2012 - 02:23

  bence Ali beyden deyil aliye verenden isteseniz Ali gibi olabilirsiniz buylece bir tek allahtan medet bekleyin sizin yaptiginiz goz acliktir Allah istemese yaprak bile dusmezmis alibeyde sunu suylemek isterim kitap okumuyorum diyor hz ebubekirin hayatini okumasini tafsye ediyorum kendisinden hic bir seyistemiyorum saygilar

  • yegen
   10 Mayıs 2012 - 13:22

   boş boş konuşmayında sakıp sabancı ve ali ağaoğlu kadar doğal insan varmı takdir edin zenginin malı zügürdün çenesini yorar bazı arkadaşların yazdığı gibi sen olsaydın ne yapardın ne yapsın ev yapıyor kendine yapmasın kiradamı otursun o kadar yoğun çalışmann içinde köpekle zaman geçirip sitres atmasın mı herkesin dünyası başka takdir edin

 358. adem aşık
  09 Mayıs 2012 - 18:06

  eger bu yorumu okursan sayın alı agaoglu benı tanımsısındır yada tanırsın umarım traboznda novotele gelmıstınız ve ben kolbastı ekıbındeydım cok sevdıgım degr verdıgım ından yanınızda oturuyordu ve ardından gosterı sonunda yanınıza geldım ve suan askerım askerden sonra sıznle gorusmek ıstyorum dedım sızde tabı beklıyorım demıstınız ben hıc bırsye ıstemıyorum sadece sozunuzde durun yeter cunku bır ofluya ve bır trabzonluya bu yakısır benım maıl adresım bellı yetrkı sızınle yzu yuze gorusme talebımı kabul edın

 359. adem aşık
  09 Mayıs 2012 - 18:16

  sayın alıaga oglu umarım bu mesajımı okursunuz ben sadaka ve para bul ıstemıyorum ben bana destek olmanızı 2 sene once kırdıgım rekoru yenınden kırmak ıcın sızden destek beklıyorum ve bana senı beklıyorum askerden sonra elbette gorsuz demıstınız sozunuzde durun lutfen yzu yuze goruselım adem793@hotmail.com adreıme cevapnız beklıyorum lutfen

 360. rüştü kara
  10 Mayıs 2012 - 13:59

  sayın ali bey bir evimiz var mudanyada 1647 tarihinde yapılmış satmayı düşünüyoruz mudanyanın ilk evi hala konak olarak geçiyor en eski binası almayı düşünürseniz görüşmek istiyoruz

 361. MUSTAFA
  10 Mayıs 2012 - 18:58

  ALİ BEY MERABA BENİM ADIM MUSTAFA SİZE ULAŞMAK ZOR BİLİYORUM AMA YİNEDE ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM ULAŞMAK ZORUNDAYIM DA BENİMDE HERKEZ GİBİ SIKINTIM VAR EVLİYİM 1 COCUK BABASIYIM İŞİM VAR CALIŞIYORUM BORCA GİRDİM KEFİL OLDUM KABAK BANA PATLADI İNSANLIK YAPTIK OLMADI ŞU AN COK ZOR DURUMDAYIM EŞİMİN HABERİ YOK AMA YARIN BİRGÜN OLACAK ACİZ GELİNCE SİZDEN RİCAM BORC İSTİYORUM GERİ ÖDEMEK ŞARTIYLA 15000 TL İHTİYACIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM SİZDEN MUTLAKA HABER GELECEGİNE İNANIYORUM TL..05335042898 SAYGILARIM ALLAHA EMANET OLUN

 362. Cengiz
  15 Mayıs 2012 - 01:42

  Selam sayın ağaoğlu ölümü yiyin bu msjı okuyun :)
  herhangi bir aracınızı bir günlüğüne kullanabilirmiyim benzinini atarsınız artık lütfen :)))))

 363. nil güner
  16 Mayıs 2012 - 20:48

  sevgili agaoglu abim. ben.van depremzedelerden nil şuanda size yakın zübeyde hanım ögretmen evınde annemle kalıyorum derremde annem ayaklarından yaralandı buraya gelmek zorunda kaldık hergün tekerlekli sandelyeye koyup annemı sızın oralardan geçıyorum inşallah sizi görebilirim umuduyla ama olmadı ne olur bende kızın yerine koyup banada bi ulaş abıcım bu sevıncı bıze tattır senın nekadar yardım sever bırı oldugunu bılıyoruz abım ınan bunu sırf yag olsun dıye demıyorum bızı tanısan sende gorürsün ha abim tıyatrondada başarılısın ha yakışır abımıze saygılarımla 05335137621

 364. celal taskin
  21 Mayıs 2012 - 14:27

  selam ali bey saat tutkunuz varmis antika gümüs cok eski bir saatim var satmak istiyorum ilgi duyarsaniz memnun olurum

 365. ali
  24 Mayıs 2012 - 09:51

  Sayin Ali agaoglu,benim ismim ali turgut kendim su anda almanyada yasamaktayim marmarisliyim cok güzel bir projem var sizide yakinda ilgilendiren görüsebilirsek cok sevinirim.saygilarimla basarilarinizin devamini dilerim

 366. ayşe
  27 Mayıs 2012 - 18:57

  ali bey ögrenciyim ve çok zor geçiniyorum bana part tıme bir iş verirmisiniz

 367. ali yiğit
  31 Mayıs 2012 - 15:36

  Sayın Ali ağaoğlu,benim zonguldak ili devrek ilçesinde ormanla çevrili,yayla havasına sahip,yedi göllere 7-8 km. , denize ise 30-35 km. mesafede, villa,toplu konut yapımına çok uygun 150 dönüm arazim var ve etrafında bulunan 3 köy ile de içiçe denebilecek kadar çok yakın ve kasaba merkezine 2-3 km. ilçe merkezine ise 23 km. mesafede çok güzel, çok şirin , şehrin kermekeşinden,stresinden kaçıp sığınılacak bir liman gibi sakin ve tertemiz orman ve yayla havasıyla sağlık ve şifa kaynağı rüya gibi,masal gibi bir yerden bahsediyorum.villa ve toplu konut ve yayla turizm otel yapımına çok uygun.eğer ilgilenirseniz tel:0546 605 49 67 – 0541 330 54 97.saygılarımla, yiğit ali.

 368. fakir :(
  01 Haziran 2012 - 17:08

  Ali Baba varsa; biraz harclik versene :)

 369. tony yusuf
  05 Haziran 2012 - 02:16

  ALI AGAOGLU SEN KIMSINIZ BENI RAHATSIZ ETMEYINIZ VITAMINSIZLIK YAPMAYINIZI

 370. necla
  07 Haziran 2012 - 23:23

  bu hükümet tarafından mağdur kaldım.işime dönemedim.Çünkü kazandığım halde işime döndürülmüyorum ve yargıya müdahale edliyor.zihinsel kardeşim ve hasta anneme bakmaktayım lütfen bana yardımcı olun işe ihtiyacım var. umarım sizde bu hükümet gibi duyarsız kalmazsınız..zor durumdayım…saygılar,

 371. resul ince
  10 Haziran 2012 - 00:25

  efendim iyi akşamlar size sayglar sunar ellerinizden öperim size bir dersimi paylaşmak istiyorum efendim belki biraz mantıksız olucak ama başka çarem yok belki okursunuzgene söylüyeyimsizi rahatsız etmek istemem ettiysemde çok özür dilerim efendim allah aşkına efendim belki faydanız olur ben çalışan biriyim2 lira maaş alıyom benim fakıflar bankasına 14 binlira borcum var şuan zirat bankasından alıyom maaşımı vakıflar bankasına 1000 tl ödüyorum elden kızıma dügün yapcam diye zirat bankasından 12 bin tele aldım 530 lira oraya ödüyorum 400 de kira ödüyorum
  zirat bankasına 5 taksitim kaldıinanın evime ekmek alamıyorum efendimben zirat bankasına gittimbenim vakıflarolan 14 binlirabormu kapatı verin diyeben burdan maaş alıyorum dedimonlar banasenin vakıflar bankasında açık görünüyorsun biz sana kıredi veremeyiz dedilernolur efendim bu konuda bana yardımcı olun efendimallah rızası için bu konuda bana efendim başınızı agrıttıysam özür diler ellerinizden öperim nolur efendim ilgileni verin ömür boyu size dua ederim iiiiiiiii akşamlar tel 05350257988 resul ince sizden para istemiyorum bu konuda bana yardımcı olun efendim

 372. mehmet
  11 Haziran 2012 - 19:54

  slm ali abi ben ş.urfadan mehmet sizleri çok seviyoruz sizde bizim elimizden tutsanız çok seviniriz bizler burda yardıma muhtaç insanlarız egitime bile maddi sıkıntılardan dolayı ara vermek zorunda kaldık bir yardım etseniz inan çok seviniriz saygılar…

 373. mehmet
  11 Haziran 2012 - 19:55

  numaramda 05415428799

 374. sercan
  13 Haziran 2012 - 14:39

  merhaba ali ağa oğlu..ben sercan karataş..ist ikitellide oturmaktayım…talihsizlik peşimi bırakmadım..hem nişanlımdan ayrıldım..hemde trafik kazası geçirdim ..ön 4 dişim yok..ve burnumun üstünde deri zedelendi leke kaldı…utanmıyorum ama ..allahtan gelen bi şey..beterin beteri vardır diye düşünüyorum..ama hani düzelsem fenada olmaz..dişlerim olsa yüzüm düzelse çok güzel olurr…ve kimseden hayır yok…parası olanın olmayanı görmediği bi dünyadayız…ben inanıyomki çok zengin olsanız bile içinizde hala iilik vardır kalmıştır diye düşünüyorum…ben bayan kuaförüyüm ..mesleğimide çok seviyorum..ama şartlar el vermiyo ve kendime yer açamıyorum…ben sizden dilenmiyorum..sadece allah rızası için borç istiyorum..isteyeceğim para miktarı ..sizin için komik gelebilir ama benim için hayatımın dönemecidir..bakın ben delikanlı biriyim..tekrar söylüyorum borç istiyorum….lütfen mesajımı dikkate alın…bi laf vardır..KOMŞUSU AÇKEN KENDİSİ TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR…..işte öyle…belki çok düz kponuştum ama yapımdan kaynaklanıyor…ben hayatımı kurmak istiyorum hayallerime kavuşmak istiyorum..hayallerimi gerçekleştirirseniz allah razı olsun derim…isteyeceğim rakam 200 milyar ……….200 milyar sizin için bi şey değil..benim için hayallerim…lütfen bu meajı okuduğunuzda olumlu yada olumsuz bi cevapla bana dönerseniz çok memnun olurum…allaha emanet olun…allahın duaları üzerinizden eksik olmasın…numaram..0537 040 84 53 …bekliyorum aramanızııı

 375. reyhanlı kız teik ve meslek lisesi öğrencileri
  14 Haziran 2012 - 16:40

  biz hatay /reyhanlı kız teknik ve meslek lisesi öğrencileriyiz;okulumuzun kuruluş tarihi 1969 dur.43 yıldan beri hala okulumuzun mevcut binası bulunmamaktadır.900 öğrenci mevcudumuz vardır.Çok zor şartlar altında bir ilkokul binasında eğitimimiz sürdürmekteyiz.okulu arsası vardır.ancak hala yapılamamıştır. hayırsever bir kız babası olarak 900 kalbin sesine kulak vererek bu okulu bize acilen yapmanızı talep etmekteyiz.saygılarımızla ellerinizden öperiz.

 376. zafer
  15 Haziran 2012 - 16:26

  slm sevgili ali bey ve arkadaşlar çalışın şükür edin sizinde olsun yok param yok yok işte part time iş arıyorum iş bulma kurumu var birde söyle düşünün kendinizi alibeyin yerine koyun bakalım yada lotoda buyuk ıkramıye kazana tek kişi oldugunuzu ancak laflarla bagıs yardım yaparız yalanmı…

 377. engin engin
  15 Haziran 2012 - 19:28

  sayın ağaoğlu detaylarını sonra görüşürüz……………………..
  bilimsel ve teknolojik projelere desteğiniz olurmu.

  alkollü araç kullanmayı engelleyen bir proje geliştirdim

  bu projeyi yapabilmem için maddi desteğe ihtiyacım var

  saygılar

 378. cihander
  19 Haziran 2012 - 10:53

  dilenci dolu burası bu ne yaa allahdan zengin degilim biraderler calışın sızınde olsun dıcem ama acız dılenen ınsanlar ne anlar ama alı aga oglu sana kızıyorum artıst cıkmıs tv karsısında ben alı agaoglu bende gabakların cıhander garıbanı ev saıhıbı yapcam dıyor en ucuz daıresı 300 mılyar bende 300 mılyar olsa omrum kurtulur daıre ye 60 mılyar malıyetle yapılıyor esenyurt gıbı bırr yerde bıle evler 100 mılyar olmus sende yapta 80 olsun alalım zarar etme uyanık reklamcı sımdı bı seydaaha dıcem de kendıme yakıstıramıyorum

 379. tufan
  20 Haziran 2012 - 17:14

  selamun aleykum alı abı gercekten sana ıhtıyacım var hemde cok benımle itibata gecersenız sevınırım saygılarımla 0543 800 30 80 tufan ilhan

 380. erdal
  05 Temmuz 2012 - 10:53

  saygılar ali abi ne yardım ne iş istiyorum öbür dünyada bir ipin bile hesabı sorulurken sen bu kadar malın mülkün nasıl hesabını vereceksin allah yardımcın olsun erdal

 381. fatih kamis
  12 Temmuz 2012 - 11:13

  Selam ali bey,bilmiyorum bu kadar insani dinliyormusunuz yada okuyormusunuz…?bildigim bir sey var oda meil adresi bile olmayan bir ben.koskoca bir dunyada yer bulamayip 12 000 km den size yaziyorum.2008 kirizinde herseyimi kaybedip rusyanin en dogusuna birsekilde geldim.ve eve donecek bilet param dahi yok.!ama parayada ihtiyacim yok.!ihtiyacim olan tek sey kucuk bir sans.yukardaki tum yorumlari okudum,eltbetteki bircogu hakli bircoguda sacma talepler.belkide zamaninizincok kucuk bir ani ,para pul vermeden yardiminiz olabilirmi?kolumda alti bilezik var ve allaha kati bir sekilde inanmama ragmen bir is bulamadim,inancimida kaybetmedim.ama artik aclik derecesinde yasamak beni cok yordu ve ne yapacagimi bilmeden buraya sikisip kaldim.rusyada yada turkiyede ise ihtiyacim var.yardiminiza ve merhametinize ihtiyacim var.tesekkur ederim hoscakalin.+79145995674 meil adresi arkadasimin.

 382. mustafa
  13 Temmuz 2012 - 22:55

  seni bulucagann olumm senı bulucagam :)))

 383. Ali Güler
  18 Temmuz 2012 - 14:14

  Ali abi bende para b..o..k gibi… ihtiyacin varsa ben sana verim. Ulen okadar kücülüp aciz bir kuldan bukadar yardim, para ve is beklemek ahmaklikdir. adam kimseye yardim etmedgigi icin zaten zengin olmus sana niye is versin, as versin asalak insan. sarabi,rakiyi icmesen parani hayirli islerde kullansan simarik oglunu daha simartmasan sana saygi duyardim, ama duymuyorum ali efendi… gururlanma ali! senden büyük allah var. ali topu sana attim ister tut, ali tut, ister gol yemeye devam et!!!!

 384. berkant
  20 Temmuz 2012 - 14:31

  ağaoğlu ali deyim ben asaletin ordan gelme sizden isteğim özürlü bir kız kardeşim var onun adına araç alıcam fakat imkanım el vermiyor fabrika işçisiyim ezile büzüle yazıyorum bunu ama siz beni anlarsınız umarım allah razı olsun şimdiden

 385. engin engin
  21 Temmuz 2012 - 18:42

  Dear Sir/Madam,
  My name is Engin Agac and I am from Turkey. I learned that many companies have developed a device that prevents drunk driving. The devices look like significant but I still believe that this is not a final solution for the problem. I have prepared a project about this subject. I believe that the project that I prepared provides 100% solution.
  The important points of my project are shown below:
  THE DEVICE PREVENTING DRUNK DRIVING
  1) The drunk driver can never start the car as he cannot pass the alcohol test.
  2) The device can detect the difference when the non-drunk driver changes place with a drunk driver.
  3) If the driver starts the car and begins drinking alcoholic beverages the device detects this.
  4) The driver is kept under control automatically and during every stop and run.
  5) The driver should take and pass the alcohol test every day.
  6) If the driver should be changed then the new driver should pass the alcohol test.,
  7) If any other person except the driver drinks alcoholic beverages, this will not stop the car or will not prevent the driver from starting the engine.
  8) In case the driver “must” start the car even though he is drunk, he should define himself as “drunk” to the device. The device will not question if the driver is drunk or not in this situation. By this way the device sets a maximum speed limit and the flashers are turned on. If the driver tries to exceed the speed limit the car stops and the lights continue flashing.
  Detailed Explanations for some articles above:
  Article 2) If the non-drunk driver changes place with a drunk driver then the device will detect this. For example Robert is drunk and Matthias is sober. In this situation only Matthias can start the car and Robert cannot pass the test. If Robert wants to drive while the engine is running, the device will detect that it was Matthias who started the car and will not let Robert to drive. The device will recognize that Robert has changed place and came to the driver seat. In this situation it asks the test to be taken by the new driver. If he cannot pass the test, then the car will be stopped after the warnings.
  Article 3) Example: Robert is not drunk until he starts the car but he starts drinking while driving. At this point the device will detect the smell and ask the driver to take the test again. If the driver is drunk, then the car will stop after the warnings.
  Article 4) The driver who started the engine is always under control as he should take the test at every stop and run. The device checks the driver change at every stop and run, while the car is started. If one driver passes the test and start the car, and if he wants to change the seat to someone else after a while, the device checks if someone else has come to the driver seat. This control will be done at every stop and run. But if it is requested, this can be applied at certain time periods through the settings of the device.
  Article 5) In this project the driver must take the alcohol test every day.
  But if we develop the software we can achieve something like this:
  1) If a driver never drinks alcohol and a driver change will never be done, the driver may take the test only once a year, once in ten years or he may not take the test during his whole lifetime. This driver needs to take the test only once. But this article makes it necessary for the driver to take the test if someone else but the driver drinks alcohol in the vehicle.
  2) Let’s think of a family consisting of father, mother, two sons and one daughter. One of the sons drink alcohol frequently but the other drinks only on new years. Father, mother and the daughter never drink alcohol and this family owns a car. How does the device works in this case? Should the alcohol test be taken every day? No, it is not. The device can recognize the members of the family. This means that the device cen keep in its memory who is a drinker and who is a non-drinker. The device can also detect that the person who did not drink alcohol for a long time is now drunk and it notifies the driver that the test should be taken. Thanks to the software that has been developed, father-mother and the daughter should take the test only once and they do not need to take the test again during their lifetime. While the father, mother or the daughter drives the car, someone else in the vehicle should not drink alcoholic beverages. Otherwise they need to take the alcohol test. This situation does not prevent the car from running or does not stop the running car.
  Article 6) A driver change can only be done when the engine is stopped. The new driver should pass the test before starting the car. The driver change cannot be applied after the engine is started.
  Article 7) Let’s say there are 4 people in the car (One driver and three passengers). The driver is sober and did not drink any alcoholic beverages. Even though the passengers are drinking, the alcohol smell will not prevent the car from starting nor the engine will not be stopped.
  - For the car to be stopped:
  * As the alcohol smell is detected, the driver is asked to take the test.
  ** The driver must take this test. Otherwise the car speed will be decreased and it will be stopped after the warnings.
  *** If the driver is drunk as he takes the test, the car speed will be decreased and it will be stopped after the warnings again.
  **** The device always warns the driver before stopping the car. If the driver denies the warnings then the car will be stopped.
  The software scheme of this device is already prepared. Alcoholmeter and smell sensors are the components of this device. But the important point is that a software to achieve these functions. As the scheme is already done, the software needs to be written by your company.
  THE DEVICE PREVENTING TO DRIVE WITHOUT DRIVING LICENSE
  To prevent driving without driving license can be achieved only if the driver licenses are renewed so that it can interact with the device that is to be installed in the car.
  1) A person without the driving license can never start the car.
  2) A person without the driving license can never drive a car in motion.
  3) If the driver wants to change place with another driver without a license, this will be detected by the device and the car will be stopped if the warning is ignored.
  4) The driver will be kept under control every second and he can never drive the car without the license.
  5) The driver should take the driving license test once a day.
  6) One driver can never use someone else’s license.
  7) If a driver change is needed, then the new driver should take the test.
  8) At every getting on and off a control is not applied. The test is only applied in case of a driver change.
  As you know I am not a mechanical technician or engineer and I cannot explain the details of my project by using scientific terms. But I can describe all details of my project.
  Although alcoholmeter and smell sensors will be used in this project, not only these two devices will be functioning. The most important characteristic that differs my project from the others is that this device will be software assisted. I mean each article describing the features of the project will be assisted by a software.
  My aim is to offer you the patent of this project to your company. If you are interested you can also contact me online, by phone or come to Istanbul and I can explain this project to you personally.
  Detailed explanation and software schemes for both projects are available.
  I will be expecting your soonest reply if you are interested in my projects.

  Secondly, my project has software plan but because of moneyless,I can not do it.That I take patent in the Turkey,don’t protect my project outside of Turkey.Many respected firms work about the project in America and Europe.For instance Besides, some car firms work about the project,too.Their works are the same…In spite of the serious works,alcoholic driving can not handigap.If alcohol metre equipment determine driver that take alcohol, can handigap with different connection forms moving of car.
  The Connection Forms of Alcohol Metre Equipment :
  1- locking motor of car thanks to inmebilezer system.If driver has alcohol, alcohol metre equipment directly locks motor of car thanks to inmebilezer system.
  2- locking short circuit of car.If driver has alcohol, alcohol metre equipment in connection with short circuit handigap moving of car.
  3- locking from car’s key.If driver has alcohol, alcohol metre equipment in connection with key handigap moving of car.

  This works can nat completely handigap alcoholic driving.I believe that I did software plan will % 100 handigap alcoholic driving.Driver will be under control and according to the software plan; a driver is certainly under control during 7 day and 24 hours.On the other hand,that an other person enter alcohol test instead of driver, is certainly impossible.
  In addition,I can handigap driving without driving license to use the same software plan and to add different term complementaries
  Characteristics of the Software Plan :

  1- If a driver want to move his car, he has to pass from alcohol test.That’s to say, drink driver can not pass from alcohol test and he can not move his car.
  2- If non-drink driver want to drive instead of drink driver, the equipment that I did,becomes aware of the difference.
  3- If a driver passes from alcohol test and he drinks alcohol after he move his car, the equipment becomes aware of that and it stopped car within two seconds.
  4- When car every moves and stops,driver always is controlled by the equipment.
  5- That driver passes from alcohol test once a day, is enough at the project.
  6- If driver changes, new driver has to pass prom alcohol test.
  7- If other peoles take alcohol without driver take it, the equipment don’t handigap moving of car or don’t stop.
  8- If driver is forced drive to alcohol,firstly, he has to introduce to the equipment that he took alcohol.

  And then the equipment don’t want alcohol test and it determines speed limit for driver. ( for instance : 30 km ).A drink driver certainly can not pass speed limit.If he passes speed limit, his car stops.
  That firms have land, air and sea transportation, use kinds of the equipmentfor both their life-property and people’s safety.Especially tourism and travel firms in Europe consider important their customer safety.And also some logistic firms that consider important their customer’s property, want necessarily the equipment.
  Consequently, car firms advise the equipment their customer’s personel cars,too and using of the equipment go up every the other day.
  ıf you assists me about that I take international patent, drink driving will come to an end.We can talk on telephone.I don’t speak English but I have the translator.If you have some question about the subject, you can ask me without software plan.
  Thanks a lot.
  Mr. Engin AĞAÇ
  0507 692 21 70

 386. mehmet
  23 Temmuz 2012 - 10:07

  size ulaşip konuşmak istiyorum sadece 05074634470 05333945253

  • nuriey
   12 Ağustos 2012 - 17:33

   slmmm benim yas 26 benim amacim ciddi olarak ve durus olarak is konusun da bana yardim ci olursan cok sevinirim bu benim tel 00359897632427 kl 56 boy170

 387. dinçer ERDOĞAN
  25 Temmuz 2012 - 16:35

  saın Ali ağaoğlu sizin yardım severliyinizi duydum ve sizin baba adam olduğunuzu biliyorun sizden ricam ben bilecik bozuyuk,te oturuyorum evliyim asgari ücretliyim ve kiracıyım buradan bir ev sahibi olmak istiyorum fakat imkanım yok bana bu yuardımda bulunursanız size dua eder minnetdar kalırım saygılarımla.

 388. dinçer ERDOĞAN
  26 Temmuz 2012 - 00:15

  mereba abi telefofon numaramı yazmayı unutmuşum bu mesajımı dikkate alırsanız çok sevinirim tekrar saygılkarımla

 389. dinçer ERDOĞAN
  26 Temmuz 2012 - 06:07

  544 326 23 85 telefon numaram

 390. bosver nasil olsa dikkate almazsin
  04 Ağustos 2012 - 20:00

  sizinle raki balik yemeye varimmmmmm

 391. urfalı kafir düşmanı
  07 Ağustos 2012 - 10:25

  arkadaşlar herkesin yorumuna baktım,ve bir çoguna üzüldüm.gerçekten herşey yüce allahtan istenir.şu zinakar ölümü azabı unutmuş artisten deyil..sende öleceksin ali aga.saatin tlfnun vede tom fort olan donunun hesabını elbet verirsin..aliden birşey istemeyen urfalııııı……

 392. kadir
  07 Ağustos 2012 - 23:46

  ali ağaoğluna dua edelim, allah rızkını artırsın, işlerini rast getirsin, risalei nurlarla tanışmasını nasip etsin, türkiyenin değil, dünyanın en zengini olması için haydi..

 393. dinçer
  08 Ağustos 2012 - 22:26

  merhaba ali bey gecen gün karadenizdeki doğa harikası evinizi seyrettim bir tv pragramında hayran kaldım ve kendikendime bu ev gibi benimde onda biri olurmu diye sordum inşallah olur mesajlarımızı diikkate alıyormusunuz okuyormusunuz bilmiyorum ama size bir ev için yardımı için tekrar yazıyorum saygılarımla 544 326 2385

 394. fatih işişler
  09 Ağustos 2012 - 14:31

  sayın ali abi nasılsınız inşallah iyisindir benim biraz sıkıntım var bana allah rızası için yardım edermisin 7yıldır işlerim düzgün gitmiyor birde kredi kartı borçlarım var bir işte de düzgün çalışamıyorum 10 yıldır sigortam da ödenmiyor hep kaçak yaşıyorum artık utanıyorum bana bi abilik yapmanı borçlarımdan kurtarmanı istiyorum samimiyetimden cesaretimden dolayı beni bağışlayın beni bu numaradan her zaman bulabilirsiniz 0542 3581514 saygılarımla fatih

 395. fatih işişler
  09 Ağustos 2012 - 14:50

  sayın aliağa oğlu ben i bankaların elinden kurtar ben sana borçlanayım sana borcumu öderim müslüman müslümanın yükünü hafifletir tekrar saygılarımla fatih 0542 3581514

 396. deniz onat
  10 Ağustos 2012 - 22:52

  merhaba sayın alı bey ben 22 yasında bır unverste uğrencısıyım hatayda okuyorum bırıncı senem bıttı unversteye hazırlanırken hem çalısıyordum hemde derslerıme calısıyordum ba bamın tek ısteği benım okumam dı şimdi kazandim biriktirmiş oldugum 2.500 teleyle okula geldım burs basvurusu yaptım ugrenım kıredısı cıktı aylık 260 tl alıyorum ama param bıttı ailemin maddı durumu benı okutmaya gucu yok şu anda 2.500 tl borclandım arkadaslarıma şimdi sizden bu mubarek ayda allah rızası icin 5.000 tl borç istiyorum unverstem 2 i yıllık allah nasıb ederse seneye mezun olcam eğer okusam ve çalışıp sız yardımınızı unutmayıp borcumu udeyecem saygılarımla deniz onat tl.0546 2589864

 397. sadettin
  12 Ağustos 2012 - 15:16

  allah yardımcın olsun ali abi bi oflu olarak seninle gugur duyoruz basarıların bizi mutlu edıyor e nede olsa oflusun en önemliside adam gibi adamsın basarılar abi

 398. nuriey
  12 Ağustos 2012 - 17:27

  slm ben nurie benim yas 26 amacim ciddi ve durs calismak istiyorum litven bana yardim ci olursan cok sevinirim bu benim no 00359897632427 ciddi sen ara

 399. nuriey
  12 Ağustos 2012 - 17:40

  slmmmm benim yas 26 kl 56 boy 170 ben nurie benim amacim lutfen ciddi olarak is konusun da yardim ci olun bu benim tel 00359897632427

 400. türkan
  21 Ağustos 2012 - 23:36

  sayın ağaoğlu , biliyorum sizden yardım isteyenler çoktur. ben bursanın mustafa kemalpaşa ilçesinde öğretmen olarak çalışmaktayım. eşimden ayrıyım. 16 yaşında bir oğlum var. kredi çektim ödeyemedim. sizden borç istiyorum. faizsiz ve biraz uzun vadeli borç verirseniz sevinirim. telefon numaram : 05363504191
  ilgileneceğinizi umuyorum ve teşekkür ediyorum. size iyi günler

 401. Murat
  22 Ağustos 2012 - 03:36

  Ne ilginç insansınız ve bi insandan medet diliyorsunuz. Peki siz nesiniz ?

 402. hasan eren
  04 Eylül 2012 - 12:12

  şu insanlara bakın ya yaratan rabbisini bırakıp allah katında aciz olan insandan yardım istiyor. allah size akıl versin ki aklığınız ile para kazanın.

 403. özkan ece
  12 Eylül 2012 - 01:36

  sayın is istiyorum alibey ben sehit cocugum bana yardım etmenizi istiyorum sadece is vermenizi evime ekmek götürmesini istiyorum beni yalnız bırakmayacagına inanıyorum istanbul dayım senedir is arıyorum sizden is istiyorum

 404. BÜNYAMİN BAKIR
  15 Eylül 2012 - 17:14

  SLMUN ALEYKUM YARADAN DEMİŞKİ İLMİ OKUYANA CENNETİ İBADET EDENE ZENGİNLİGİ İSTEDİGİME VERİRİM BU ZENGİNLİGİ EKMEK OLARAK MİLLETE DÖNDÜREN SİZLERİ KUTLARIM İNŞŞLH ÜLKEMİZDE SİZLER GİBİ 10 KİŞİ DAHA OLUR ADANADAN TIRCI BÜNYAMİN BAKIR HALİME BAKIP ŞÜKREDİYORUM BETERİN BETERİ VAR ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SAYGILAR

 405. mustafa özkan
  21 Eylül 2012 - 00:44

  sayın ağaoğlu ben bursalıyımsizin otelinizde 1yıl çalıştım benim 14 ekimde düğünüm var sizi davet etsem kabul edermisin belki dikkate elmazsinız ama yinede teşekkür ederim iş hayatınızda başarılar dilerim

 406. Gariban
  23 Eylül 2012 - 18:45

  Vay be adama bak ayıp denen birsey var donuna kadar bilmem hangi markaymis tlfn 24 bin dolarmış jaguar araba kullanırmış ey yüce allahım böyle şımarık kendini beğenmişlere veriyorsunda bizim gibi lerede lastikli don giydiriyorsun ee kimine Yelek kimine kelek vay dünya ANANIDA al git Azra Ece ülgen

  • oktay
   16 Ekim 2012 - 12:25

   bilmeden ısyan ettin sanırım kardeş yazını ıyı oku ve anla

 407. suat uzunal
  25 Eylül 2012 - 13:28

  sayın ali bey sizinle tanışmak istiyorum ben suat uzunal trabzon of ilcesindenim ben türkiye karate fedarasyonun milli anterönörlerindenim ve ben ayrıcekten inşaatcıyım sizleri takdir ediyorum bir hemşerim olarak bana bir randeuvu verirseniz sevinirim saygılar ve hürmetler suat uzunal iletişim numaram 05306006170

 408. NEVİN DEMİREL
  29 Eylül 2012 - 23:46

  SAYIN ALI AGOGLU BEN GIRESUNLUYUM eşimden 8 yıldır ayrıyım 2 kızım var ve birisi engelli birde babam var oda verem hastası ve onlara bakmaya çalışıyorum ama gücüm yetmiyoki tek başıma tek isdeyim bir oda olsun ama benim evim olsun sizden isdeyim sadece bir ev sizin için ufak birşey ama benim için ulaşamayacayım bir şey bimseye muhtaç olmayı isdemediyim için sizden yardım bekliyorum allah rızası için lütfen yardımınızı esir gemeyin umarım bu yazdıgımı bir nevzide olsa ciddiye alırsınız muhtemelen çok desdek bekleyenler vardır sizden bu iyilikleriniz allah katında size geri döneceyine eminim allaha emanet olun saygılar ararsanız çok sevinirim 05319584529

 409. serra sultan sayar
  13 Ekim 2012 - 08:41

  sayın ali ağaoğlu ben serra sultan sayar 9 yaşındayım ve 10 a gireceğim 4 sınıfa gidiyorum ve başarılı bir öğrenciyim. sizden eğitim hayatım için burs istiyorum kolejlerde okuya bilirim diye düşündüm ve size bildirdim .eğer beni okutursanız size ömür boyu bir teşekkür borcum olacak.telefonumuz 02326168593 babamınki 05332628462 ararsanız sevinirim sizi seviyorum

 410. Huseyin sahin
  13 Ekim 2012 - 09:53

  Merhaba ali bey ben eskisehirden yaziyorum.bende ticaretle ugrasiyorum yasim 30 yaklasik 18 yildir calisiyorum sizden feyiz aliyorum.ricam sizle tanismak isterim.saygilarimla

 411. G.M.N HOLDİNG
  15 Ekim 2012 - 21:59

  allah (cc) her insanı eşit yarattı adam bu yaşlara kadar çalıştı ne kadar haram nekadar helal bilmiyorum ama her insan çalışırsa bu seviyelere gelebileceğini düşünüyorum ben ali ağa oğlu kadar olmasamda durmum iyi sizden şunu istiyom hiç bi zaman kendinizi yalvartıracak kelimeler etmeyin hiç bişey için değmez para gelir geçer önemli olana kendinize iyi bakmanız varsa gerçekten bi sıkıntısı bana ben allah bana kuvvet verdikçe yardım ederim saygılarımla

  • emel
   22 Ekim 2012 - 17:44

   peki size nasıl ulaşabiliriz.. görüşmek istersek.

  • emre
   11 Aralık 2012 - 00:36

   Sayın G.M.N HOLDNG 35-40 yıllık ticari anlayışımız güvenilir,dürüst,saygı ve sevgi çerçevesinde ticaret yapmaktır.Ancak bulunduğumuz atmosfer (çevre) insanımız hiçbir zaman dürüst insanları kendi bünyesinde barındırmamış tam aksini kendi bünyedinde barındırmıştır.Bizde hem piyasaların ekonomik dengesizliğinden ve bulunduğumuz atmosferden etkilenerek maddi bir sıkıntıya girmiş bulunuyorum.sizlere yalan yanlış yada herhangi bir film yada yalan söylemiyorum bu bir kurgu falan değil gerçekten mağdurum eğer yakında yardım alamazsam aile düzenim ve ticari hayatım berbat olacak. her türlü referans ve güven sağlarım yeterki yarama merhem olun lütfen.mutlaka yardımlarınızı bekliyorum zor durumdayım.Sizlerden hatta sizin gibi güçlü firmalardan yardımlarınızı rica ediyorum allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum. sizlere teşekkürlerimi bir borç bilir sizlere saygı ve sevgilerimi sunarım gsm:0535 788 64 01 rumuz : emre

 412. ismail
  19 Ekim 2012 - 16:40

  istemeler bitmiyor, canınızı kim verdi acaba???

 413. mert
  20 Ekim 2012 - 14:47

  SN Ali Ağaoğlu sizi yürekten kutlarım bir trabzonlu olarak sizden gurur duyuyorum size başarılarınızın devamını diliyorum saygılarımla

 414. cihat
  22 Ekim 2012 - 01:12

  Gerçekten Ali ağaoğlu olarak burada bulunduğunuza ve yazdığınıza emin misiniz ?

 415. vedat parla
  31 Ekim 2012 - 17:16

  adam kendine çalışıyor allah dahada versin insanlara yararı var zararı yok başarılarının devamını dilerim

 416. Ümmü89
  05 Kasım 2012 - 22:59

  ZENGİNLİGIN GÜN GELİR BİTER..
  ÖBÜR DÜNYA DAHA ÖNEMLİ .. ORASINI HİÇ DÜŞÜNDÜNN MÜ_?
  GÖZÜMUZ YOK PARANDA .. İNSAALLAH O VARLIĞIN ZEKATINI DA VERİYORSUNDUR…

 417. yakup
  10 Kasım 2012 - 13:06

  adamda insanlık olsa tirilyonluk garaj yerine mezarına yatırım yapardı medet umdugunuz insana bak yazıklar olsun sizin zihniyetinize he sunuda unutmayın gösteriş meaklısı olan bir insan bu dünyadada ahirettede asla hiç bir işe yaramayan mahluklardır

 418. cem
  17 Kasım 2012 - 05:09

  böyle kompleksli sonradan görmelerin sonu hep aynı film türkiyede dibi bulurlar bunlar gerçekden zeki olsalardı böbürlenmek yerine insanlar için bir şeyler yapardı zattı muhterem bizlere lüx araçlarını seyrettirdi tv kanallarında demiştim sonu hayırlı değil dedim oldu :) :) ))

 419. oktay
  21 Kasım 2012 - 09:43

  Allah bize de zenginlik versin.. amin

 420. Gerçekler
  29 Kasım 2012 - 14:28

  Kendisini tanımam ama ülkeye faydalı olacağı bir yeteneği varsa faydalı olacaksa devlet kendisini desteklemiş olabilir.devlet ülkeye faydalı olacak herkesi destekler ve destekliyorda önemli devletin verdiği desteğin dozaşıdır.örneğin hayvancılığı çok destekledi hayvan yetiştiricileri güçlenince meslek değiştirdiler.az desteklerse aynı şey tekrar eder ,ama destek şart.medya profili çok kötü ben oflu olsam bu adamın oflu olmasından utanırdım.hayra vesile olan yapanın sevabınıda alır.bu adam kötü örnek olarak kendisine özenenlerin günahlarınıda topluyor.

 421. Hayati
  10 Ocak 2013 - 13:58

  adam asil AKP IS HÜKÜMET OLDUKTAN SONRA PATLAMA YAPIP SERVETINE SERVET KATTI: BURDA KIMSE COCUK KANDIRMASIN: YOKSULLUK; ACLIK; SEFALET CEKEN MILYONLARCA INSA TÜRKIYEDE YASIYORKEN; ADAM PARAYI NEREYE KOYACAGINI BILEMIYOR. eger senin ve senin gibileri sahip oldugunuz servet icin kiskaniyor isem ALLAH BELAMI VERSIN. benim isyanim ve elestirim senin o 500 bin dolarmidir euromudur ödeyip aldigin demir yigini ki gözümde öyle. onun parasiyla kac bin yoksul ihtiyac sahibi sevinir. he siz zenginler göze sirin görünmek icinde derneklere suraya burayada sembolik olarak biratda reklam olsun diyede bagislarda bulunursunuz. neticede buda zenginligin verdigi bir mecburiyettir.

 422. hasan demiral
  24 Ocak 2013 - 14:49

  Slm,ben almanyadan Hasan Demiral…
  25.05.1970 giresun / Duroglu,pinarcukurlu dogumluyum…
  1976 dan beri almanyada yasamaktaym..
  ilk ve ortaokulu almanyada okudum…almancam türkceden daha iyi diyebilirim…süresiz oturum hakkinada 1987den beri sahibim…almanyada kulevincöperetörü olarak kendi isim var…bu isi türkiyede yapmak istiyorum..bu konuda sizin bilginize ihtiyacim oldugunu düsünüyorum…bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim…saygilar

 423. ESMAHAN hakyemez
  31 Ocak 2013 - 00:07

  selam Ali bey
  Sızden gurur duyum nedenı de turkıyeyı yukseldı sızın gıbı ınsalar yapıyor
  Ben Fransa’da dogma büyüme ve bu son 10 sene ıcınde baya degıstı yenı sıteler çok güzel ama sadece ıstanbul da yapmayın bızım karadenıze de yapın
  Insallah almaya nıyetım var belkı sızde alırım
  Allah’a emanet

 424. adsil günay
  07 Şubat 2013 - 17:43

  adam aslında bir coğumuzun olmak istediğini olmuş öyle yada böyle helal olsun derim ben mertce paravar kadın var araba var ben şöyle düşünürüm bu adamın şirketlerinden kac kişi geciniyor ailesine bakıyor …arkadaşlar türkiyenin böyle iş adamlarına ihtiytacı var ,,bence boş eleştiriler yapıyosunuz yok hırsız yok capkın yok arabaları vs.herkez okadar zengin olsa biz neler yaparız kimbilir..herkez menfat olunca yer dğiştiriyoır burası türkiye yolın acık olsun ağa yakışır herşey sana…

 425. sibel
  16 Şubat 2013 - 21:15

  sayın ali bey ben 50 yaşında iki tane oğlu olan eşi emekli bir anneyim büyük oğlum askerden bir sene oldu geleli kendisi turizm okulundan mezun sizinle görüşmek için çok çabaladı ama başaramadı en sonunda ben annesi olarak size buradan yazmayı uygun buldum kendisi aslında özel şöför olarak çalışmak istiyor veya şirketlerinizde bu konumda işe başlayabilirmi sizden ricam bu gençlerimize en güzel çalışma yaşlarında yardımcı olurmusunuz sevgilerimle en güzel günler sizinle olsun

 426. mevlüt sezer
  04 Mart 2013 - 22:22

  SELAMIN ALEYKÜM ALİAĞAOĞLU SİZDEN BİR RİCAM OLACAK EFENDİM BEN TEMİZLİK İŞÇİSİYİM SİZDEN ALLAH İÇİN BANA BİRAZ PARA YARDIMI YAPARSANIZ SEVİNİRİM ÇÜNKÜ AİLEM İÇİN SAYGILARIMLA. ALLAHA EMANET OLUN.

 427. ergün ismail
  07 Mart 2013 - 13:44

  bursaya yeni taşındık babam böbrek hastası.hikayemiz çok büyük ama her günümüze şükür ediyoruz.sağlık en büyük varlık.

 428. Tarik Yildirim
  08 Mart 2013 - 03:26

  Helal olsun size ali bey size basarilar dilerim sizinle bir turk olarak gurur duyorum

 429. vedat
  11 Mart 2013 - 06:32

  HAYATA TUTUNMAK İÇİN UZANAN BİR EL NE OLUR
  bir babanın haykırışı yalvarışı söze nasıl başlayacağımı bilemiyorum belki bu durumlarla çok karşılaşıyorusunuzdur anlatayım dünya tatlısı bir kızım var tüp bebk yöntemiyle dünyaya geldi borç harç bu işe başladık sonra eşimin hamileliği hem hastenelerde geçti biz tabiki borçlanmaya başladık ve borçu borçla kapatmaya başladık malum iflas ettik battık kızımı çok seviyorum onunla çok vakit geçirmek onunla birşeyler yaşamak 43 yaşındayım kızım 5 yaşında artık bende tükendim ölmek çok istedim ama allahın verdiği canı veren alır kızıma daha doyamadın onada haksızlık etmek istemem onun şuçu yok belki şu an param yok ama sonuçda bana yardım edrseniz bu borç benim namus borcum olacak bunu emanet olarak almış olcağım inanın imzalamam gerekirse antlaşma yaparız beni ve kızımı kurtarın allah rızası için şu an borçum 30000tl civarı emaneten bugün sende yarın bende bir babaya kızıyla zaman geçirecek bir hayat bağışlayın BENİ KIZIMA BAĞIŞLAYIN lütfen ecrin adı kızımın bunu bana borç olarak veriniz şerefim onuum namusum kızımın üstüne yemin ederim beni kurtarın 0544 6258379

 430. Aksaray Yeter
  16 Mart 2013 - 20:38

  Sayın Ali Abim, ben Aksaray ilinde yaşıyorum, eşimden ayrıldım, geçimimi sağlamakta çok zorlanııyorum, iki çocuğum var, ikikside okuyor, okul ihtiyaçlarını bile karşılamakta güçlük çekmekteyim, benim sizden tek isteğim var oda şuan Ankara ilinde okuyan kızımın yurt parasını ödeyemiyorum, o yuzden kızıma burs verme imanınız olursa çok sevinirim. Eğer burs Verme imkanınız olursa bana 05427652834 nolu telefonumdan ararsanız sevinirim.

 431. HALIT KAYACI
  17 Mart 2013 - 14:03

  Merhaba Ali aga bey ben kerkuklu Kıraç imalatı fabrıkasının sahibinin oğlu çok önemli bir ytrmla ilgilı konyı sızınle paylaşımak rica ve ısterm saygılarım
  HALİT KAYACİ. 0532 160 60 61

 432. seçkin
  23 Mart 2013 - 16:56

  Merhaba Ali Bey, türkiye malesef sizin gibi kazandığı parayı bünyesi kaldırmayıp altında ezilen insanların dünyası,donunuza kadar tom ford da giyseniz, cep telefonunuz 100 bin dolar da olsa maalesef bunlar sizi adam yapmaz, mütevazilik zengine çok yakışır, sizde de görmek isteriz

 433. Elvan Yıldız
  14 Nisan 2013 - 19:59

  Yahu ALLAH aşkına beyler sakin olun bukadarda abartmayın adamın buraya bakıp sizleri görmesinimi bekleyeceksiniz aklınızı başınıza alın kendi ayaklarınızın üzerinde 2. ağa oğlu , paşa oğlu olmaya calışın bu insanlarda bileginin hakkı ile kazanıyor belki hepimizden kopuktu ataları kim bilebilirki onlarda dilenmeyi secselerdi bugünki Ali ağa oğlu olamazlardı lütfen ALLAH aşkına kendinize gelin….

 434. selim keya
  21 Nisan 2013 - 23:51

  bir çin ata sözü derki natataşi nagazaki yani oflu olsaydın of çekmezdin

 435. selim keya
  21 Nisan 2013 - 23:54

  ya ağam bende başarılı bir insanım amma sermayem yok of of oflu değilem ama adıyamanlıyam delikanlıyam ağam seni at yarışlarına beklerim yarış atın olmalı bu zevkten marum kalma

 436. selim keya
  22 Nisan 2013 - 00:00

  eskiden ali ata bakıyordu ali şimdi altılı oynuyor oya okula koş vardı oya şimdi barlara koşuyor ömer mısır yerdi ömer şimdi travesti olmuş ne yediği belli değil ipek ipi tutardı ipek şimdi neyi tuttuğunu bilmiyor ışık ılık süt iç vardı ışık şimdi soğuk bira içiyor emel eve gel vardı emel buara eve uğramıyor nerde o doksalar tertemiz yıllar of of ağam bu masonik düzene dur dicek kişi benim destek lazım

 437. levent gok
  01 Haziran 2013 - 18:22

  Ali baba bna bi kiyak yapta pesinatm yok. Ufak 90 metre bi dayire verde ayda bn lira odeyim ali babam bn masorum masajn bndn. Hadi baba 05356656424

 438. mehmet taşçı
  04 Haziran 2013 - 10:02

  sizden ev almam için yardım istiyorm selamlar mehmet taşçi

 439. magdur anne
  16 Temmuz 2013 - 02:04

  agaoglu,uzaktan yakindan akrabalariniz sizi örnek alip,kizlarin ailelerin canini yakiyorlar,hemde akcay olduklari halde agaoglu diyorlar kendilerine,orda bi cocuk burda bi cocuk,magdurlardanda birisi biziz,sizleri ve sizler gibilerini alllaha havale ediyorum allah gelsin hakkinizdan,paraniz var diye herkezin namusu size ait deyil.kandirdiginiz kizlarin ahi sizin kabusunuz olsun insallah,mahserde hesap günü görüsmek üzere……..

 440. erkan çelik
  15 Ağustos 2013 - 22:52

  bilmezmisiniz rızkı veren allahtır neden telaş edersiniz bırakın başkalarını kendi yerinizi hazırlayın çünkü ahirette herkes kendi hesabını kendi verecek

 441. Ali riza yuksel
  19 Aralık 2013 - 16:36

  Ne insanlar gördüm elbisesi yok, ne elbiseler gördüm icinde insan yok. Selamlar.

 442. ibrahim halil solmaz
  21 Aralık 2013 - 00:11

  Rasulullah s.a.v. Efendimiz, ölmüş bir koyunun yanından geçer­ken sahabilere: “Gördüğünüz şu koyun ölüsünün, sahibi nezdindeki kıymeti nedir?” diye sordu. Cevap verdiler: “Hiçbir kıymeti olmadığı için buraya atılmıştır.”
  Bu cevap üzerine Efendimiz şöyle buyurdu.“Varlığım kudret elinde olan Allah’a yemin ederim ki, dünyanın Allah katındaki kıymeti, ölü bir koyunun sahibi yanındaki kıymetinden daha çok değildir. Eğer dünyanın Allah katında sivrisinek kanadı kadar kıymeti olsaydı, kâfirlere bir yudum su bile içirmezdi. ”yeryüzünde hiçbir varlık yok ki rızkı Allah’a ait olmasın Allah’tan başkasından istenilmez Allah’a yalvarıp isteyin

 443. Meltem
  23 Aralık 2013 - 20:40

  gurursuz reziller! utanin lan! çalışın sizinde olsun! kimseye para gökten inmiyor! ali ağaoğlu çalışmaktan osurmaya vakit bulamazken sizin dilenci- romanlarınızı mı okuyacak!! biraz haysiyet lütfen!

 444. ibrahim ozcelik
  22 Mart 2014 - 22:15

  Ali bey sizinle görüşmek veya telefonla konuşmak istiyorum nasıl ulaşabilirim.

 445. Erencan
  07 Nisan 2014 - 18:52

  Yazık kı ne yazık hepınız bana ulassın yardım etsn zıhnıyetndsnz bu kadar mı dusulur utanır la adam bunları yazarkn adam tabı size cvp vrmez bkleyın durun oda baba parasıyla glmıs benım durumumda kımsesıZ büyüse bıyere glde takdır edılse nyse Ali abi tut su yussuzlerın elınden

 446. rıdvan yaşar
  23 Nisan 2014 - 10:42

  slm ali bey benim 70. bin kart borcum var icralık oldum yardımınız olursa çük sevinirim 05322218890

Yorum yaz

İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -