Ana Sayfa » Patronlar » Ali Ağaoğlu, Rolls Royce Phantom siparişi verdi

Ali Ağaoğlu, Rolls Royce Phantom siparişi verdi

23 Mart 2009

Dünyayı kasıp kavuran ekonomik kriz, iş adamı Ali Ağaoğlu’na vız geliyor. Geçtiğimiz haftalarda Al Jamal’daki doğum gününde bir gecede 30 bin lira harcayan Ağaoğlu, ‘Kralların Otomobili’ denilen Rolls Royce için sipariş verdi.

Ali Ağaoğlu: Yazıldığı gibi 2,5 milyon TL değil, daha fazlası var. Cenevre Fuarı için bir adet üretilen bir otomobildi. Türkiye’ye getirilirken İngiltere kraliçesinden özel izin alındı. Araba yeni geldi ama ben bu siparişi dokuz ay önce vermiştim. O zaman kriz yoktu henüz.

Garajında LAMBORGHINI’de var

Pahalı arabaları,kadınları ve lüksü seven Ağaoğlu, 2008’de tanesi 740 bin Euro’dan kendisine ve oğluna Bentley almıştı. Ağaoğlu’nun garajında 420 bin Euro’luk bir de Lamborghini var. “Güzele bakacaksın, yoksa ne kıymeti var hayatın” diyen Ali Bey, 9 yıldır eşinden ayrı yaşıyor. Ağaoğlu’nun adı bir çok Rus güzel ve Helin Avşar’la anılmıştı.

Rolls Royce Phantom’da 8 CD kapasiteli disk çalar, DVD, 26 kolonlu ses sistemi ile ısıtma ve soğutma sistemli koltuklar, kablosuz telefon ve buzdolabı standart. Bu özelliklerin dışında müşteri isteği üzerine her türlü lüksü ekletmek mümkün.

 • Ali Ağaoğlu, Lamborghini ile gezerken kızlar camdan numaralarını atıyormuş

Ali Ağaoğlu kuşkusuz  Türk emlak sektörünün en vizyoner ismi. Türkiye’de konut kavramının yeniden tanımlanmasına yol açabilecek birçok yeniliğin altında onun imzası var. Gecekondu semtlerine kurduğu lüks sitelerle önemli bir dönüşümün mimarı oldu. Türkiye, her ne kadar onu “MyWorld” projeleriyle tanısa da o daha 1980′li yıllarda Anadolu yakasının en yüksek apartmanlarını inşa ederek çok genç yaşlarda sektöründe marka olmayı başarmıştı…

Aslen Karadeniz kökenli olan Ağaoğlu, bilinenin aksine doğma büyüme İstanbullu. Elit kolejlerde okumuş. Lise son sınıfta babasının isteğiyle eğitimini yarıda bırakarak babasının yanında iş hayatına atılmış. Bir süre babasıyla çalıştıktan sonra kendi deyişiyle “kuşak çatışmasından ötürü” 1977′de yola kendi devam etme kararı almış. Babası dönemin varlıklı müteahhitlerinden olduğu için kendini asla “sonradan görme” olarak nitelendirmiyor. “20′li yaşlarda son model Mercedes’im vardı” diyerek şu an yaşadığı lüks hayatı çok genç yaşlarda yaşamaya başladığını söyleyerek bir bakıma eleştirilere de cevap vermiş oluyor.

Ağaoğlu ile Vaniköy’deki yalısınde yenilecek bir öğle yemeği için sözleştik. Bir süredir eşinden ayrı yaşayan Ağaoğlu, evini zevkine göre döşemiş. Evinde vakit geçirmekten çok hoşlanmasına rağmen bunun için zaman yaratamamaktan şikâyetçi.

Sohbetimiz esnasında evini öyle bir anlattı ki, merak edip yemeğin ardından Ağaoğlu ile yalıda kısa bir tur atma ihtiyacı duydum. Hatta fotoğraf çekilmemesi karşılığında en üst kattaki özel odasını da dolaştırma teklifinde bulundu.
Şunu itiraf etmeliyim ki, Ağaoğlu’nun sözünü ettiği odaya girdiğimde hayatım boyunca gördüğüm en ilginç mekânlardan biriyle karşılaştım. Evdeki genel sadeliğe taban tabana zıt bir oda vardı karşımda. Büyüklüğü ortalama bir daire kadardı. Bütün tavanı kaplayan ayna, su yatağı, odaya hâkim olan mor renk ve bol aksesuar odaya oldukça farklı bir hava getirmişti. “Burası benim dinlendiğim yer” diyor Ağaoğlu odayı anlatırken.

Kuşkusuz Ağaoğlu’nun en önemli özelliği, Karadeniz insanının kıvrak zekâsına sahip olması. Birçok stand-up’çıyla rekabet edecek kadar da esprili bir kişiliğe sahip oluşu. Bu özelliği yaptığımız röportajda da kendini gösterdi. Yaklaşık iki saatlik sohbet boyunca röportaj birçok kez kahkahalarla kesildi. Zaman zaman “Kapat şu teybi bak ne anlatacağım” diyerek onu magazin sayfalarında manşetlere çıkaran olaylardan örnekler verdi.

Eviniz gerçekten çok güzel.
Evet ama pek tadını çıkarttığımı söyleyemem. Çalışanlar benden daha çok yalının keyfini çıkarıyor. Sabah 7′de kalkar kahvaltı ederim. 8′de de evden çıkarım zaten. İş ne zaman biterse o zaman dönerim.

Bu kadar masraf etmişsiniz, evin keyfini nasıl çıkarıyorsunuz?
Orasını karıştırma. Çıkarıyoruz çok şükür (Gülüyor).

Gelen gideniniz çok mudur?
Var bir şeyler işte (Gülüyor).

Anlaşıldı, bu konulara girmeyelim en iyisi. Peki, lüks yaşam sizin için ne ifade ediyor?
Lüksü severim. Çok şükür imkânım da var, alıyorum. 70′li yıllarda bile son model Mercedes’im vardı benim. Babam varlıklıydı. Yani başkaları gibi sonradan görme değilim. Her şeyin en iyisini almaya çalışırım.

Çok para harcar mısınız peki?
Ben para kazanmayı iyi bilirim. Harcamayı pek iyi bilmem. Araba ve giyim kuşam dışında doğru düzgün para harcamam.

Eli açık biri olduğunuzu biliyorum. Çok istekle karşılaşıyor musunuz?
Karşılaşmaz mıyım? Herkes “Anan var mı” diye soruyor, kimse “Baban var mı” diye sormuyor. (Gülüyor) Ne yalan söyleyeyim herkes bir şey istiyor. Ama hepsine cevap vermem de zaten mümkün değil. Ama insanları mümkün olduğunca kırmamaya çalıştığımı söyleyebilirim.

İş dışında neler yaparsınız kafanızı dağıtmak için? Spora merakınız var mı mesela?
Spordan anlamam. Sadece şınav çekerim (Gülüyor).

Ben sizin gençlik yıllarınızda epey spor yaptığınızı duymuştum.
Doğru. Ortaokul ve lise döneminde atletizmle yakından ilgileniyordum. Türkiye çapında derecelerim de oldu. Ama sonra iş hayatına girince vakit ayıramamaya başladım.

Karadenizlisiniz. Denize tutkun olmalısınız. Yüzmüyor musunuz?
Açıkçası pek denize girmiyorum. Suyu daha çok jakuzide görüyorum ben (Gülüyor). Zaten çok iyi yüzme de bilmem ben. Derinlerde pek yüzemem.

Yalının önünde demirlemiş bir tekneniz var ama?
Onu daha çok ulaşım amaçlı kullanıyorum. Gezmek için başka bir teknem var. Yüzmeyi fazla sevmesem de tekneyle gezmek beni rahatlatır.

Evinizde bir bilardo masası gördüm. İyi oynar mısınız?
Bilardoyu iyi oynarım. Yatılı okuduğum için bilardo o dönemde en önemli eğlencelerimizden biriydi. O yüzden evlerimde bilardo masası mutlaka olur. Zaman zaman arkadaşlarımı davet eder maç da yaparım. Doğaya çok meraklıyım. Hayvanlarla ilgilenmek beni dinlendirir.

Kaç tane hayvan besliyorsunuz?
Çok. Sayısını gerçekten bilmiyorum. 30 civarında köpeğim var. Kilyos’taki çiftlik evde duruyorlar. Küçük yaşlardan beri hayvan beslerim. Ceylandan tavuskuşuna, keklikten tavuğa kadar onlarca hayvanım var. Kendi tavuklarımın yumurtalarını yemeye özen gösteriyorum.

Araba merakınız dillere destan. Kaç tane arabanız var?
Tam bilmiyorum. 10′un üzerinde ama. Fakat beni heyecanlandıran arabalarım Bentley ve Lamborghini.

Hangisini daha çok seviyorsunuz?
Valla Bentley’in cabrio’sunu özel siparişle almıştım. Çok rahat ettiğim bir araba. Bütün arabalarım güzel ama Bentley’i kullanmaktan çok keyif alıyorum.

Bu kadar arabalara meraklı biri için ilk arabanın yeri kuşkusuz önemlidir.
1970′li senelerde Amerikan arabaları çok modaydı. Benim de ilk arabam 68 model bir Chevrolet’ydi. Daha sonra Alman arabaları kullanmaya başladım. O zamanlar babamla çalışıyordum. Babamla ayrıldıktan sonra kendi paramla aldığım ilk araba ise 1976 model Osmobil oldu. Dönemin koşullarına göre çok iyi arabalar kullandım gerçekten.

Hızı seviyorsunuz değil mi?
Çok seviyorum. Yavaş araba kullanmaktan hiç zevk almam ben. İstanbul’dan çıktım mı 2-2.5 saatte Ankara’ya gitmem lazım benim.

Maksimum hızınız ne oldu?
335 km’yi gördüm. İnanılmaz bir zevkti. Yüksek hızla virajlara girmek çok keyifli.

Bu kadar hızlı gidiyorsunuz, peki herhangi bir ileri sürüş eğitimi aldınız mı?
Hayır almadım. Genlerden geliyor. Doğuştan ileri sürüş teknikleri ile donatıldım ben (Gülüyor).

Şehir içinde de böyle kullanıyorsanız çok ceza yiyorsunuzdur siz.
Valla yakalarlarsa yazarlar. Polisler genelde göremiyor beni.

Ama sizi Bebek’te sık sık Lamborghini’nizle görüyorlarmış.
(Gülüyor). Valla ne yalan söyleyeyim Lamborghini çok dikkat çeken bir araba. Onunla gezmek çok hoşuma gidiyor. Pencere açık oldu mu kızlar içeri telefon numarası falan da atıyor (Gülüyor).

O zaman siz bütün camları açık bırakıyorsunuzdur Ali Bey.
(Gülüyor). Araba gerçekten çok güzel. (Konuyu değiştiriyor). Ama bir adam da parayla ancak bu kadar işkence çeker kardeşim. O lükse rağmen Lamborghini rahat bir araba değil. Bir de ben koltuklarını değiştirdim, yarış arabası koltuğu taktırdım. Binerken inerken çok zorlanıyorum.

Bu aralar gözünüze kestirdiğiniz bir otomobil var mı?
En son bir Maserati aldım kendime. Rolls-Royce’un coupe versiyonunu da sipariş ettim. Yakında beni Rolls-Royce ile yollarda görmeye başlarsınız.

Bugüne kadar arabalara ne kadar harcadınız?
Hiç hesaplamadım. Ama çok para harcadığımı söyleyebilirim.

İşe helikopterle gidip geliyor
Ali Ağaoğlu, vakit nakittir felsefesinden hareketle hava ve deniz ulaşımını da sıkça kullanıyor. Yaklaşık 20 yıldır helikopter kullanan ve bunu bir ulaşım aracı olarak gören ilk işadamlarından olan Ağaoğlu, uzak noktaların tümüne helikopterle gidip geliyor. Özellikle şehirlerarası yolculuklarını helikopterle gerçekleştiriyor. Ağaoğlu eskiden kiralık helikopter kullanırken bundan beş sene önce kendi helikopterini satın almış. Fakat bunca uçuş tecrübesi olmasına rağmen, helikopter kullanmayı hiç denememiş. Neden diye sorduğumda ise “Düzgün kullanmam ben şimdi, ters falan gitmek isterim. Başıma bela açmayım diye denemedim” yanıtını alıyorum. Ağaoğlu helikopter dışında teknesini de sık kullanıyor. Eğer toplantısı veya görüşmesi deniz kıyısında ise yalısının önünde demirli teknesini kullanmayı tercih ediyor. İki teknesi var. Birini sadece ulaşım için diğerini ise mavi yolculuklar için kullanıyor. En son geçen ay ailesiyle kısa bir “mavi yolculuk” gerçekleştirmiş.Yorumlar (60)
 1. yazık
  26 Nisan 2009 - 11:20

  yazık o parayla en az 30 fakir için oturacak bina yapardın

 2. eylem
  29 Nisan 2009 - 11:13

  agalık doyurmakla olur yardım la olur aganın eli tutulmaz tabi bazı seylerinde olması lazım buda onlardan biri olarak dusunule bilinir.

 3. ibrahim
  05 Mayıs 2009 - 21:57

  helal olsun ali beye Allah daha fazla verip daha güsel arabaya sahip olsun fakir ne kadar zengin olursa olsun gene fakirdir ev yapınca ne olucak en iyisi harcamaktır tebriklerimi sunuyorum

 4. elmas
  18 Mayıs 2009 - 23:56

  parası var ki harcıyo, yani şimdi o para sende bende olsa naparsın ki? en fiyakalısından bi araba elbet cekersın cok normal yani sonuçta bir isim olmuş insanlar tutupta serce mi kullansın :)

 5. YGT
  19 Mayıs 2009 - 07:31

  Yaa siz rahat olun, ali agaoglu arabaya 2.5 trilyon veriyosa 10 trilyonda dagatıyo, kaç bin kişininde onun sayesinde elinin ekmek tuttuğu cabası. Allah daha çok versin, nazardan beledan saklasın, en kısa zmnda AGA 31′i Luca’nın önünde görmek istiyoruz :))

 6. vahvahvah
  19 Mayıs 2009 - 16:31

  ayıp ayıp ayıp, Turkan saylan gibi kutsal insanlar veren bu ülke ne yazıkki bu tarz gogusuz zenginler de üretiyor. utanç verici bir haber utanç verici br röportaj. benim ali beye tavsiyem çydd, eğitim gönüllüleri gibi derneklere akıtsın paralarını, adına okul yaptırsın madem bu kadar parası var ülkesini ihya etsin, eğitime katkıda bulunsun. aksi takdirde bir hiç için yaşamış olur.

 7. Erkan
  19 Mayıs 2009 - 18:42

  3 gün öncesine kadar daha adını bilmezken şimdi insanlar bırakın adını bilmeyi, en önemli savunucusu olmuş çydd nin. eminim ki gerekli yerlere gerektiği kadar yardımını yapan, o nedenle bindirilmiş kıtaların sözleriyle hareket etmeyecek denli bilinçli birisidir.

 8. eko
  03 Haziran 2009 - 10:10

  para onun zevk onun bunun hesabını bız soramayız yukarda allah var… helallide onun günahıda onun herşeyin başı huzur huzur olmadıktan sonra paranın ünün şanın bir degeri yok .

  aga filan boş iş …………….

  hayırlıysa hepimize olsun hayırsızsa olmasın

 9. alper
  10 Haziran 2009 - 13:56

  AĞALIKTA BİR YERE KADAR SONUNDA HEPİMİZ TOPRAĞIN ALTINA GİRECEĞİZ.ALLAH HEPİMİZİN HAKKIND HAYIRLISINI VERSİN…..

 10. ferdi bıyık
  12 Ekim 2009 - 01:01

  cenabı ALLAH böyle insanları başımızdan eksik etmesin.

 11. BUMU AĞA?
  26 Ekim 2009 - 15:02

  böyleleri ağaysa ohohohohohoho resmen herif hava atıyor bunun insanlara yardım ettiğini sanmıyorum bu adamın mirası 500.000.000 tl mustafa koçun 6.000.000.000 tl kararı siz verin12 katı parası var mustafa koçun yada sabancının

 12. BUMU AĞA?
  26 Ekim 2009 - 15:11

  aynı zamanda ağaoğlunun plaka kayıtlarına bakarsanız hepsi gaziosmanpaşaya kayıtlı artı yarısından fazlası hacizli arabasının hemde 4 yere alıyor alıyor şirket kuruyor vergi ödemiyor vergileri en az bunun 10.000.000 tl ödese batar korkudan ödemiyo

 13. bora
  09 Aralık 2009 - 00:27

  1. adam parası var yapıyor sizene 2. googleye yaz sen agaoglu ne kadr cok okul ismi sudur budur cıkıyor gorursun. 3: zeki adam yapar ;)

 14. resul
  16 Aralık 2009 - 14:10

  bu mudur agalık,bizim kültürümüzde ekmegini bile gizli yiyeceksin ki belki başka biri görürde canı çeker diye.adam sırf hava basıyor sagına,soluna param var diye,zaten bizim ülkemizin bir klasigi degilmi okul yaptırıp bi iki yardım kuruluşuna yardım edip vergiden düşmek tutturmuşsunuz bir yol bulmuşsunuz bi iki kanun açıgı ne yapsanız ne alsanız hep bu çark size ve sizin gibi zenginler için dönüyor.bu memlekette ekmek alacak parası olmadan yasayan insanların içinde milyonluk arabalara binmek 18,lik kızlarla. elbet bir gün bu devran döner AGAOGLU arabalarının helıkopterının ve lüks hayatının vergisını alacak biri hesabını görüverir…..!!!

 15. yasin
  23 Şubat 2010 - 19:00

  arkadaş niye adamı çekemiyosunuz varki parası konuşturuyo sizde böyle biri olun sizde yapın yaptıklarını helal sana ağa allah daha çok versin…

 16. alper
  10 Mart 2010 - 17:15

  Akıllı adam.yaşamayı biliyor.diğer zebginlerin çoğu var yemez.bi söyleşisinde okumuştum.” inşaat işi yaptığından genelde şantiyelerde oluyorum ve kendi arabamla gidiyorum haliyle.bana neden bu arabaları buraya sokuyorsunuz gibi tepkiler aldım.e ben buna 1-2 milyon verip istediğim gibi süremiceksem neye yarar ki.çok yol bozuk gitme yok çukur var dikkat et.bunlara inat bozuk yoldada sürüyorum çukur görüncede giriyorum.verdiğim paranın hakkını vermeli.” böyle yaklaşan bi adam işte.helal olsun allah daha çok versin çünkü hakediyo

 17. turgay
  23 Nisan 2010 - 13:55

  şu türkan saylan kendi parasıylamı o okulları yaptırdı.bizim verdiğimiz paraylan yaptırdı.helal olsun ağaoğluna adam çalışmış kafasını kullanmış yapmış.
  ne çekemiyonuz adamı!!!!ama sizin bu yorumlarınız adama ilham verir cahiller…yürü be ali abi kim tutar seni

 18. Bilal
  31 Mayıs 2010 - 18:43

  Saygı Değer Ali Bey Ben Emekli Biriyim Sizden Ricam Üniversitede Okuyan Oğluma Burs Yardımı İstiyorum Değerli Hemşerim Yanlış Anlama Biz Dilenci Falan Değiliz Sadece Mağdur Olduğumuz için Oğlumu Okutmakta zorlanıyorum.Memlekete Ve Millete Faydalı Biri olması İçin sizlerin yardımına ihtiyacımız var.oğlum istanbulda önemli bir üniversitede okuyor.Lütfen Yardımlarınızı bekler şimdiden teşekkür ederim sizin Eğitime Yaptığınız yardımları biliniyor.Taktir Sizin Size Başarılar Diliyorum.

 19. neziha
  31 Mayıs 2010 - 19:19

  Ali bey sizi gösterdiğiniz örnek davranışınızdan dolayı yürekten kutluyorum.Allah size daha çok versin,ki sizde garibanları kollayıp sevindiresiniz.ki yapıyorsunuzda.benimde çocuğum üniversitede okuyor ama onun tahsilini devam ettirmek için ne sıkıntılar çekiyoruzYokluğun nasıl bir şey olduğunu çok iyi bilenlerdeniz:.Elinize;Yüreğinize sağlık.İyiki varsınız .Kim ne derse desin düşkünlerin elinden tutmaya devam edin.Yolunuz açık olsun.

 20. seyfullah aygün
  03 Temmuz 2010 - 11:27

  dün sizi trafikte gördüm o muhteşem arabanızla. selam verdim size sizde selamımı aldınız kibarca..

 21. berk
  02 Ağustos 2010 - 01:38

  acaba şirketlerinde devlete ne kadar vergi veriyor…tam anlamıyla.

 22. ilhan
  20 Ağustos 2010 - 21:39

  kimsenin parası,kimsenin gücü, kimsenin zevleri, elbetteki kiseyi ilgilendirmez ama sayın ağaoğlu acaba kaç tane öğrenciye yardımcı oluyor? kaç garibanla ilgileniyor? Acaba hiç düşünüyormu parası olmadan okumak ne kadar zor? bu sorularıma cvp yazacak kadar vakti var mı? Acaba?

 23. iskender usluca
  24 Ağustos 2010 - 16:34

  ya aga beni evlatlık alırmısın ya birazda biz binelim bentleye ferrariye olmamı?

 24. NAZİR KARDEŞ
  26 Ağustos 2010 - 21:19

  ALİ BEYE HERŞEY YAKIŞIR ALLAH 1 İNİ BİN ETSİN İLHAN KARDEŞ TANIMADAN KACTANE ÖGRENCİ KAC GARİBANI ONUN KADAR DÜŞÜNEN BİR KAC ZEN GİN DAHA OLSA TÜRKİYEDE SORUN KALMAZ BİR CALIŞANI OLARAK DUACISIYIZ O BÜYÜDÜKCE BİZ DURUR DUYUYOZ YÜRÜ ALİ BEY KİM TUTAR SENİ

 25. saruhan
  14 Eylül 2010 - 19:35

  vay ağaoğlu vay böyle insanları neden çekemiyorlar ben anlamıyorum kardeşim adam yapmış etmiş kazanmış bentleye de biner rolsroyce yede biner ferrariyede biner helal olsun bi agam bin helal olsun nerde benzinin biterse bana telefon et gelip depunu doldurim söz bahhh:D

 26. hasan
  25 Eylül 2010 - 17:18

  sizden sadece iş istiyorum herhangi bir şirketinizde

 27. Tolga
  27 Eylül 2010 - 15:46

  (: Adam sanki çıkmış ortalıkda bağırıyor param var diye. Herif gitmiş soru soruyor oda cevaplıyor hanginiz onun kadar zengin olsanız ? onun yaptıklarını yapmak istemezsiniz ki.

 28. temir
  28 Eylül 2010 - 21:14

  neden adamın parası bu kadar milleti dürtüyo o atıp tutanlar aceba ağaoğlu kadar zengin olsalar yerli arabayamı binecekler adamın parası var lüks yaşıyo en doğal hakkı zaten bizim milletimizin çoğunluğu zengine düşmandır bende yok onda niye var diye çekemez allah daha çok versin

 29. murat reis
  01 Ekim 2010 - 18:12

  Başbakan olacak adam sayın Ali Ağaoğlu başarılarının devamını canı gönülden temenni ederim

 30. goku
  20 Ekim 2010 - 14:02

  tabiki kimsenin parası kimseyi ilgilendirmez fakat bu adam gibi bir sürü zengin kişi var koç ailesi veya sabancı ailesi gibi…. bunlardan hiçbirini gördünüzmü şu arabayı aldı şunu yapti diye?? yani istemedikten sonra kimse gorunmez böle gezdikce gorundukce miletin çoookk tepkisini çeker sonradan gorme diye..milletin durumu ortadayken magazinde de dahil bole goruntuler hoş deil bence…

 31. Burak
  24 Ekim 2010 - 22:54

  birisi de yazmış ağanın serveti 500.000 tl, koçun serveti 6 milyon tl die :)) Adamın serveti 500.000 tl olsa 2.5 milyona nasıl rolls royce siparişi versin saçmalamayın yaa onlar resmi rakamlar.

 32. ümit
  28 Ekim 2010 - 11:25

  Allah daha çok versin.adam çalışmış yapmış fakat bu gibi haberleri yayımcı kuruluşlar reyting uğruna yapıp ALİ BEY i zor durumda bırakıyorlar.yani arabalar paralar vs. çok aç insan var kardeşim bu ülkenin yarısı 599 tl çalışıyor yani askari ücretli,allah muhafaza bu haberler gençleri özendirip yanlış işler yapmasına neden olabilir,ALİ BEY lüksü seven bir kişilik belli fakat bu gibi haberleri yapanlar çok ama çok hatalı

 33. vedat
  28 Ekim 2010 - 11:46

  zenginin parası fakirin çenesini yorarmış (harbiden çok doğru)

 34. burak
  28 Ekim 2010 - 18:20

  ali ağaoğlu bu kadar parayı nereden buluyorsun bankamı soyuyorsun napıyorsun

 35. onur ak
  28 Ekim 2010 - 18:31

  ARKADAŞLAR SAYIN ALİ AGOGLU İLE BİRLİKTEMİ YAŞIYOSUNUZDA İNSANLARA YARDIM ETMEDİNİ BİLİYOSUNUZ HER İŞ ADAMI GİBİ BEN İNANIYORUMKİ ALİ AGOGLUDA BU ÜLKEYE ÇOK ŞEYLER VEREN BİR İNSANDIR KESİNLİKLE LÜTFEN YARGISIZ İNFAZ YAPMAYIN İYİKİ VARSINIZ SAYIN ALİ AGOGLU ÖMRÜNÜZ UZUN OLSUN SAMSUNDAN ONUR

 36. tower42
  29 Ekim 2010 - 16:15

  arkadaşların bazılarının zoruna gitmiş ki heralde hayır kurumuna neden bağışlamıyor diye yazmış hatta türkan saylan gibileri yetişiyor demiş bi kere ali ağaoğlu hayır kurumlarına bu arabalara harcadığından fazlasını veriyor senin türkan saylan dediğin de misyoner haberin var mı

 37. doğan
  29 Ekim 2010 - 23:08

  Adamın hava attığı falan yok arabaları çok seviomuş araba tutkunuymuş zaten o servet babasından ona kaldı hepsini o yapmadı kolej mezunu iyi adamdır

 38. doğan
  29 Ekim 2010 - 23:26

  500.000.000 tl değil 2 MİLYAR DOLAR civarında bir servet içersinde

 39. tarık
  01 Kasım 2010 - 14:01

  sayın ali ağaoğlu..AGA plakalı güzel bi arabam var..almayı düşünüyosanız mail adresimdn bana ulaşabilirsiniz..tabi istediğim fiyatı werirsenz..ciddiyim..06 AGA…..saygılar..

 40. aklı selim olalım
  04 Kasım 2010 - 10:04

  çeneniz yorulmuş dinlenin arkadaşlar çok çalışıyosunuz

 41. apocan
  07 Kasım 2010 - 14:10

  ben kayserılı ıs adamı apaocan. can dostum agayı tebrık ederim. allah daha cok versın. dostum.

 42. mersinli tenısci
  07 Kasım 2010 - 14:12

  tebrık ederım aga . daha yenılerını görmek ümdiyle basarılar. ayrıca mersın valısının tebrıkını de ıletmek ısterım. mersıne beklıyoruz senı aga

 43. CUNEYD
  08 Kasım 2010 - 00:40

  sayın ağaoğlu. insallah başbakanlığa soyunursunuz. en azından yemez içmezsiniz herşeyiniz var. oğlunuza gemi lamaya ihtiyacınız yok sizin gibileri gormek isteriz başımızda

 44. 31ci
  08 Kasım 2010 - 13:44

  zenginin malı zügürdün çenesini yorarmış.

 45. gökhan
  18 Kasım 2010 - 01:13

  zenginin malı züğürdün çenesini yorarmışarkadaşlar olay bu adam bu malzeme bu

 46. yasin
  18 Kasım 2010 - 22:29

  ben fayanscıyım ben 2 aydan berı maasımı alamıyorum ılk önce alı bey gelsınde işcilerın maasını versın ondan sonbra 1,5 trılytonluk arbayı alsın basak sehırdekı yerden paramı alamıyorum bu davranıs cok yanlıs ben hemserıme bunu yakıstıramadım cok ayıp ve kınıyorum alı beyı yazık ya :(

 47. hah hah ha…
  21 Kasım 2010 - 20:03

  zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış derlerya ne kadar doğru bir söz :))

 48. rztncy
  27 Kasım 2010 - 14:11

  kimse kimsenin yaşam tarzına karışamaz ama ben sadece işkolik bir insan oluşunu beğeniyorum vede örnek almaya çalışıyorum insan çalışırsa olur be kardeşlerim (armut piş ağzıma düş) kusura kalman olmaz

 49. nuray
  28 Kasım 2010 - 21:45

  o paralar bende olsa …….pakistana bağışlarım siz hergün et yiyorsun onlar hayvanların yünlerini yalıyorlar

 50. veli
  14 Aralık 2010 - 22:31

  adama helal olsun o servetin hakkını veriyor.o dağıttıkça allah ona veriyor.kazaniyorsa tabiki günlünce değerlendirecek. bize danış sa hepsini yardı kurumlarına bağışla deriz.HELAL OLSUN.. YOLUN AÇIK OLSUN.hakkını veriyorsun

 51. YUNUS
  19 Aralık 2010 - 11:50

  adam kazanıyo harcıyo niye okula versin. ikincisi allah verdiği malı kulunun üzerinde görmek ister.

 52. ahmet
  23 Aralık 2010 - 15:50

  uyanın artık kuzulaşmayı bırakın baba parası yemeyin baba olun …. sadece cesaret

 53. Mustafa
  01 Mayıs 2011 - 13:44

  Agaoglu işinize karışmak gibi olmasın (sadecetavsiye)gecen sene milli basketçilerimize birer lüks daire verdin tamam güzel ama neden Trabzona yatırım yapmıyorsun memleketine yatırım yapsan yeni yapılacak stada yardım etsen kötümü olur

 54. gülsüm semiz
  16 Temmuz 2011 - 21:53

  eğer burdan haber alıyorsanız sayın ALİ BEY.bu numaybu aryınki bir garip aıktan açlıktan kurtarın allah size dah fazla versın 0539 546 7980 kadın hasta ve 2 cocuğuğla yaşamaya ve yaşatmaya uyraşan biri bursa dan umarım haberiniz olur

 55. gülsüm çayla
  16 Temmuz 2011 - 21:55

  sayın ali bey izmirede yapsanız yatırımlar bizlerde faydalansak

 56. sonsuz
  24 Eylül 2011 - 20:16

  yahu göze sokacak şekilde zenginlik lüx anlatılır mı?adap vede edep diye bir kavram var.yardım yapıyor yapmıyor Allah ile onun arasında.Allah kulunu verirken de alırken de dener..bırakın yaşasın kafasına göre :)bu dünya adilane dünya değil..şöyle ki farkettiniz mi yahudilerden fakrini hiç duydunuz mu?nerde işadamları armatör vs. neden sizce?bunlar sadece zenginlik dilemişler.isteklerini vermiş Allah ki öte alemde birşey isteyemeyecekler..ve Allah sevdiği kularını zengin etmezmiş..hoş ben sadece evim olsun isterdim ama nasip. Ali amcamız yapacaksa milletine ülkesine yardım evleri uygun fiyatlara versin.:))vade faiz hiç almasın dimi?paramız olsa ikiletmeyiz…

 57. özlem
  27 Eylül 2011 - 01:03

  sli bey llütfen bana ulaşın burayı okuduğunuzu zannetmiyorum ama şansımı denemek istedim benim sizden istediğim belki sizin 1 haftalık ihtiyacınız bana yardım ederseniz benim ve çoçuklarımın hayatını kurtarmış olursunuz ömrümün sonuna kadar duacınız olurum 0 545 5973572

 58. cennet
  21 Aralık 2011 - 23:50

  ben mersin de yaşayan bir vatandaşım 2007 yılıın da babamın hastalıyla birlikte kız kardeşim kayboldu kız kardeşimle konuşurken telefonu kapan dı birdaha haber alınama dı babamın doktorlar acil olarak hastaneye yatırılması gerek oldugunu söylediler babamın bizde hemen hastaneye yatırdık babam akciger kanseriydi annem babamla hastanede kaldı bende benim oglum 14 yaşında şu an kız kardeşimin ogluda 12 yaşın da ne akrabalarımız ne de abilerim bize destek olmadılar herkes bizden kaçtı hiç kimse yardım etmedi tek başıma çocuklarla evde kaldım etrafım da bir dost görmedim paramız varken evimizden çıkmayan insanlar bizi terk ettiler ben ve kız kardeşim eşlerimizden ayrıydık babam hastanede yatınca maaşımızı alamadık elektirige suya içeriye girdik borçlara düştük maaştan kredi çektik şuan borç batandayız yeri geliyor çocukları okula gönderemiyorum çocuklar aç kaldı çekmedigimiz çileler kalmadı artık sabah olsun istemiyorum artık icralardan yoruldum artık çare aramadıgım yer kalma dı sana acıyan asla olmaz yollarda yürürken agladıgım günleri çektigim acılarrı asla unutamam yoruldum hemde çok yoruldum tek dilegim artık borçları mı ödemek evin için de annem çocuklar artık saklanıyoruz elektirikten sucudan kapıyı açamıyoruz bize rabbimin gönderecegi mucize lazım hayat acımasız halen kız kardeşi mi bulamadık annem hergün aglıyor şeker hastası oldu 500 lere çıkıyor çocukların pskolojisi bozuldu allahım bana yardım etsin artık her kapı kapalı para isterim borçları mı kapat mak için evde saklanmadan oturmak için çocukların huzuru için yardım isterim inşallah sesimi duyan iyligi bilen vicdanlı bir insan vardır güzel allahım herkesin işini rast getirsin kimseye acı keder vermesin dostuma düşmanıma acı göstermesin rabbim benim de sesimi duyan biri olur inşallah .6000tl borcum var geceleri artık huzur için de uyumak istiyorum herkes gibi allahım nolur

 59. ben doğan üğlü
  05 Aralık 2012 - 14:56

  ben evli ve bir çocuk babasıyım ben sara ve epilepsi hastasıyım bu nedenle çalışamıyorum ben beş aydır evimin ne kirasını ödeyebildim nede faturalarımı benim hastaneye yatmam lazım ama yatamıyorum eşim ve sekiz aylık kızımla sokakdayız benim çcebim de kızıma birdate bez alacak inanın param bileyok nereye baş vurdum sa kim seden bir yardım görmedim ben de son çere buraya yazmakda buldum soracaksınız berki kim sen yok mu diye var ama onların durumu da ben den kötü inanın kendim ve eşim için bu zamana kadar kimseden yardım istemedim ama kızım için yalvarıyorum çok zor durum dayız havalar git gide soguyor ve kızım şimdiden hastalan dı ve ona ilaç alacak param bile yok cebim de izlerden allah rızası için kendim için yada eşim için deyil kızım için bir yardım bekliyorum yalvarıyorum bize bir yardım edin ahlah rızası için ben de yatıp tedavi olmak istiyorum ve çalışmak kızımı böyütmek istiyorum ama aylem dışardayken ben hastaneye nasıl yatabilirim inanın sadece onların başını dükkanda olsa sokacak bir yer tutmak istiyorum size tekrar yalvarıyorum 0536 309 34 43

 60. doğan
  20 Aralık 2012 - 13:18

  ben doğan üğlü bu yazdık larımı ukuyan varmı çok merak ediyorum

Yorum yaz

İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -