Çiğ köfte bayiliği veren firmalar

20 Mart 2014

Girişim fırsatlarından biri olan çiğ köfte , birçok girişimcisinin dikkatini çekiyor. Herkesin yapmaya cesaret edemediği ama bir o kadarda yemekten vazgeçemediği çiğ köfte bayilik ve franchise sistemi ile Türkiye çevresine yayılırken girişimciler içinde bir kaynak olmaya başladı.

 • Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

- Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi bayiliği için şartlar şöyle;
En yakın bayi ile açmayı düşündüğünüz yer arasında en az 1500 metre mesafe olması gerekmektedir.
Bayilere açılış yapılacaktır, açılış masrafları firmamıza aittir.
2000 tane el ilanı, 2000 tane kartvizit tarafımızdan verilecektir.
Lavaş, baskılı kağıt ve baskılı poşet tarafımızdan; hiç bir ek ücret istemeden sağlanacaktır.
Bayilik bedeli olarak 10,000.00 YTL alınmaktadır.

www.meshuradiyamancigkoftecisi.com

Sanatçı İbrahim Tatlıses, çiğ köfte şubeler zincirini genişletiyor. 1 ayda 170 bayilik veren Tatlıses bu rakamı ilk etapta 400 adete yükseltecek.

 • Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Kısa bir süre önce çiğköfte zincirine yeni bir halka ekleyen Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta, İstanbul Bostancı’da açtığı yeni yeri ile şube sayısını 14’e çıkarttı. Firma; Bursa, Ankara, Antalya gibi şehirler öncelikli olmak üzere Anadolu’da franchise vermeyi hedefliyor. 20.000 dolar franchise bedeli talep eden çiğköfteci, mağazanın 20 metrekare veya daha fazla büyüklükte olmasını istiyor. Mağazanın merkezi noktalarda olmasına dikkat eden firma 15.000 YTL teminat senedi alıyor. Mağazanın dekorasyon ve inşaat maliyeti de 15.000-20.000 YTL arasında tutuyor. Girişimcinin ortalama yatırım maliyeti 50.000-60.000 YTL arasında değişiyor. Girişimcinin yaptığı yatırımın karşılığını yaklaşık bir sene içinde alabileceğini söyleyen firma yetkilileri, yüzde 80-90 oranında karlılıkla çalışıldığını söylüyor. Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta, orta vadede yurtdışında Türklerin yaşadığı bölgelerde büyümeyi planlıyor.
Tel: (212) 221 12 48

 • Pan Etsiz Çiğ Köfte

Çalışma prensibine sahip, dürüst, girişimci bir ruh , başarma tutkusuna , yönetme yeteneğine sahip ve yeniliklere açıksanız sizde bu halkanın bir parçası olabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında Pan Etsiz Çiğ Köfte ‘nin işletmecilerinden beklediği özellikler şunlardır.

Pan Etsiz Çiğ Köfte olarak açılışta bayilerimize;

Yeni açılmış bayilerimize 50 kg bedelsiz etsiz çiğ köfte verilir.
Yeni açılışta 2000 adet katlamalı kartvizit ve 2000 adet el ilanı bedelsizi olarak firmaya verilir.

Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin bayilik şartları aşağıdaki gibidir.

Bayilik noktası cadde üzerinde veya yakınında araç ve yaya trafiğine uygun olmaksı,
Satış noktasının en az 15 metrekare ve üstü olması,
Bayilik isteyen firma 5.000 YTL isim hakkı bedeli verebilmesi,
Bayinin ekonomik olarak zor şartlarda en az bir yıl dayanabilecek güçte olması,
Bayi Pan Etsiz Çiğ Köfte’nin ürettiği etsiz çiğ köfte, İçli Köfte, hasır kadayıfı ve profitrol dışında bir ürün satmaması,
Bayi iç dizaynı ve bütün aksesuarları firmanın belirlediği standartlarda olması,
Açılıştaki balon, müzik ve palyaço gibi bütün açılış faaliyetleri bayiye ait olması,
www.pancigkofte.com

 • Cesa Çiğ köfte

Cesa Çiğ köfte bayiliği için franchise giriş bedeli olarak 10 bin TL talep edilirken, bayilere iki gün profesyoneller tarafından eğitim veriliyor. Bayilikte aylık 10 bin TL kâr hedefleniyor.

Bir zamanlar restoranlarda yöresel lezzet olarak sunulan çiğ köfte, günümüzde tüketici tarafından da oldukça ilgi gören bir iş modeline dönüştü. Son yıllarda yerli fast-food zincirleri arasında giderek yıldızı parlayan çiğköfte alanında bugün 140 şirketin faaliyet gösterdiği ifade ediliyor. Sektöre 2007 yılında giren Cesa Çiğköfte de Cem Sarıkaya tarafından kurulan ve hızla büyüyen bir marka. Geçen yıl franchising çalışmalarına başlayan Cesa Çiğköfte, bugün Edirne’den Konya’ya, Zonguldak’tan Ankara’ya, Afyon’dan Tekirdağ’a kadar yaygın bir franchising ağına sahip.
www.cesacigkofte.com.tr

 • Çiğ Köfteci Metin Usta

Dinamik ve girisimci bir ruhla ,hijyen sartlarini esas alan bir kadroya sahip olmak, Kosulsuz müsteri memnuniyeti ile ve basarma arzusu içinde olmak, Satis noktasi büyüklügün 20 ila 50 metrekare arasinda olmasini saglamak, Satis noktasinin araç ve yaya trafiginin yogun oldugu, islek cadde üzerinde veya yakininda yer seçmek,  Yeni açilacak satis noktsainin diger ÇİĞ KÖFTECİ METİN USTA satis noktasina uygun mesafede olmasi gibi şartlar aranıyor.
www.cigkoftecimetinusta.com

 • Güven Çiğ Köfte

2005 yılından beri Gültepede faaliyet gösteren firmamız Sektöre 10 yılını vermiş uzman kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. 1000 yıldan fazla geçmişe sahip olan çiğ köfteyi; T.C.Sağlık Bakanlığının öngördüğü hijyen şartlarına göre titiz bir şekilde imal edip, adındaki GÜVEN sembolünü siz müşterilerine benimsetmek gayesi taşıyan firma olmanın çabası içindeyiz.

Her Türlü Nişan, Davet, Düğün, Toplantılar için,ayrıca  Alışveriş Merkezi, Otel,Restaurantlara,Lokantalara toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Bayiilikler Verilmektedir.
www.guvencigkofte.net

 • Edessa Çiğ Köfte

Edessa Çiğ Köfte bayiliği için temel şartları aşağıdaki gibidir;
Bayilik düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiği yoğun,merkezi yer olması.
Bayilik düşünülen bölgede Edessa Çiğ Köfte şubesi var ise yeni açılacak bayi ile arasında en az 2 km mesafe olması,
Bayilik istenilen iş yerinin en az 20 m2 olması ve içinde su tesisatının olması.
Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması.
Bayilik Türkiye geneline verilmektedir.

Edessa Çiğ Köfte olarak bayilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp minimum %100 kar oranı sağlamaka.
www.edessa-cigkofte.com

 • Arsamiea Adıyaman Çig Köfte

Hazra gıda, 2000 yılında alanında deneyimli iki ortak tarafından kurulmuştur.2006 Yılında üçüncü ortağın katılımıyla Esentepe`deki 1000m2 kapalı alanlı şu anda hizmete devam ettiği binaya taşınmasıyla oluşumunu tamamlamış ve hizmetine hız vermiştir.

Çig köfteye olan ilgi, firma tarafından fırsata dönüştürülerek ARSAMİEA markası ile “etsiz çig köfte” üretimine başlamıştır.

Franchise yöntemi ile restoran zincirleri oluşturarak kısa sürede beğenilen ve tercih edilen bir marka ile müşterilerinin damak zevkine uygun ürünler üretmiştir.

Bugün ARSAMİEA  markasıyla 35 şubeye ulaşan restoran zincirlerine beş çeşit kendi imalatı ürünle hizmet üretmektedir.

Franchise (Bayilik) ile alakalı bilgilere telefon numaralarına aşağıdaki linke tıklayarak web sitemizden ulaşabilirsiniz.
www.adiyamancigkofte.com

Arsamiea Çiğköfte Bayilik Veriyor

Hazra Gıda, 1990 yılında Arsemiea markası’nın kurulmasıyla ve Türkiye’nin en büyük çiğ köfte zincirlerinden biri olan Arsamiea Türkiyede bu sektörün lider kuruluşlarından biridir. Türkiyedeki lezzet sevenlerle Hazra gıda turizm pazarlama ve İmalat San. Tic. LTD. ŞTİ. şuanki çiğ köfte halkalarını çoğaltarak lezzetinin adresi olmuştur.

Misyon

Ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üzerinde bir kalite ve hijyen anlayışı ile hareket ederek insanlarımıza yöresel lezzetlerimizi sevdirmek. Bu misyonumuzu hayata geçirebilmek amacıyla mükemmel bir organizasyon ve sistem inşa etmek.Ayrıca en mükemmel tedarikçileri seçerek en üst performansta bitmek bilmeyen bir enerjiyle misyon ve vizyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmak.

Vizyon

Sahibi olduğumuz ARSAMİEA markasını gıda üretim ve şatışı alanlarında yöresel lezzetlerin en iyi şekilde üretilip sunumlarının gerçekleştirildiği restoran zinciri haline getirerek Türkiye`deki fastfood sektörünün en büyük pazar payına sahip kuruluşu olmak ve tüm dünyaya kendi markamızla ürettiğimiz ürünlerimizi tattırarak sevdirmektir.

Tel : (212) 476 50 40Yorumlar (119)
 1. T.Nejat ALTIN
  09 Şubat 2010 - 10:59

  Merhaba Arkadaşlar,
  Ben Muğla’da Altın Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. sahibi ve müdürü T.Nejat ALTIN
  Muğla’da halen üretime devam etmekte olan SU-Çİ Marka çiğköfte üretim tesislerinin sahibiyim. Şartları yerine getirmek koşuluyla ülke içinde her bölgeye ücretsiz çiğköfte bayilikleri verilecektir. Üretimde kullanılan hammaddenin tamamı Antep, Urfa, Kilis bölgelerinde yerinde temin edilmekte, üretim bandında sorumlu yönetici kontrolünde üretim yapılmaktadır. Ayrıca ürün el değmeden makinelerde, hijyenik ortam ve koşullarda, Tarım Köy işleri izin ve belgeleri(Gıda sicili, gıda üretim izni…) alınmış, TPE’den marka tescilli, TOBB’den barkodlu… sonuç olarak tüm yasal izin ve belgeleri ile üretilmektedir. Görüşmek için lütfen arayınız.
  GSM: 0 554 343 21 86 e-mail: nejataltin@hotmail.com

 2. isa
  15 Haziran 2010 - 20:07

  ben lavaş ekmeği bayiliği veriyorum ilgilenen olursa 0538 397 29 30 numaralı telefondan ulaşabilir bayilik ücreti almıyoruz

 3. Gürkan Hancı
  18 Haziran 2010 - 22:15

  çiğköftemiss ücretsiz bayilik veriyor. 2010 yılı sonuna kadar. form doldurulması yeterli. A’dan Z’ye bayinin tüm ihtiyaçları tek elden karşılanıyor. Günlük ürün sevkiyatı ve ürün çeşitliliği mevcut. Web sitesini incelemenizi öneririm.
  http://www.cigkoftemiss.com

 4. Hasan Ağma
  29 Temmuz 2010 - 09:40

  Hasan AĞMA diyor ki:
  29 Temmuz 2010,
  Merhaba Arkadaşlar,
  Ben İstanbul’da Gülümoğlu Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Satış Sorumlusuyum.
  İstanbul’da halen üretime devam etmekte olan Ramazanusta Marka çiğköfte üretim tesislerininde satıştan sorumluyum. Uygun şartların oluşması koşuluyla ülke içinde her bölgeye toptan çiğköfte dağıtımı yapmak arzusundayız. Şuan Büyük birçok AVM ve Marketlere satışımız sürmektedir. Üretimde kullanılan hammaddenin çoğunluğu Güney Doğu Anadolu bölgesinden doğrudan temin edilmekte, üretim bandında sorumlu yönetici kontrolünde üretim yapılmaktadır. Tarım Köy İşleri izin ve belgeleri alınmış, TPE’den marka tescilli, TOBB’dan barkodlu olarak ürün el değmeden makinelerde, hijyenik ortam ve koşullarda, tüm yasal izin ve belgeleri ile üretilmektedir. İletişim kurmak için lütfen arayınız.
  GSM: 0 532 414 42 43 e-mail: hasanagma@mynet.com

 5. Samsat çiğköftecisi
  16 Eylül 2010 - 17:05

  Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi olarak Mor fikirlere vermiş olduğumuz reklamımız Bu gün tam 2 Ay oldu Öncelikle Mor fikirler kadrosuna teşekkür etmek istiyorum 2 aylık süreçte Isparta 2 şube, İstanbul Zeytin burnu 1 şube,
  Denizli 1 şube, Ankara 1 şube olarak verilmiştir..
  Mor fikirleri ziyaret eden herkeze Çok teşekkür ederiz

  İnşallah diğer yatırımcılarda İstedikleri gibi Şubeler ile anlaşmışlardır
  Samsat Çiğköftecisi olarak hizemetlerimiz devam etmektedir.
  Sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın disiplinli temiz ve hijyen kurumsal firmamıza bekleriz
  Arayın biz gelelim Müşteri, temsilcelerimizle…Türkiyenin neresinde olursanız olun sizin yanınızdayız

  Ceviz içi,Badem içi , ile yapılan çiğ köftemiz herkez tarafından çok sevildi
  Sizleride Ailemize bekliyoruz

  Kurumsal firma ile çalışma farkına sizleride bekliyoruz
  çiğ köftemiz Fiyatında değişiklik yapılmamıştır çiğköftemiz 4.500 tl den kota farkı olmadan ister 1 kilo ister 100 kilo alın kesinlikle kota mız yoktur

  Açılışlarda 70 kilo tarafımızdan sizlere ücretsiz verilecektir
  Ürünlerimiz : Islak hamburger Mısır,Samsat bulguru köfte,Midye dolma,İçli köfte Halka tatlı, Erzurum Kadayıf dolması, Haşlama İçli köfte , Gaziantep Kahke tatlı tuzlu şubelerimize dağıtılmaktadır
  çok yakında Yeni ürünlerimiz üzerinde çalışılmakta devamlı yeniliği takip eden firmamıza sizleri bekliyoruz

  Bize ulaşabileceğiniz 24 saat telefon numaraları
  0542,250,73,42
  0212,644,19,03

 6. Giray Yıldız
  23 Ekim 2010 - 00:25

  çiğköftemiss’in ücretsiz bayiliğini almak için ne yapmamız gerekiyor?

 7. engin kılıç
  14 Aralık 2010 - 16:47

  ben ankara keçiörende bir çiğköfte dükkanı açmak istiyorum en uygun ve ideali hengisi

 8. bekir
  16 Aralık 2010 - 16:42

  yalovanın çınarcık ilçesinde sezonluk dükkanımda ek olarak . sadece çiğköfte içliköfte vb ürünler satmak istiyorum.
  ilgilenelerin maillerini bekliyorum. Bekir Fidan / bekirfidan70@hotmail.com

 9. faruk
  22 Aralık 2010 - 08:31

  Selam,İstanbulda Mercan yokuşunda işlek cadde üzerinde dükkanım var.burayı çiğköfteci yapsak,getirisi götürüsü ne olur.fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum…

 10. ökkeş uncuoğlu
  22 Aralık 2010 - 16:55

  Biz Gaziantep te günde 1 ton çiğköfte yapıyoruz İstanbul haremden günlük adresinize sabah en geç 0:9 da teslim ediyoruz ister 1 kilo ister 100 kilo firmamızın tse ve Gıda Bakanlığından onayı vardır arayın getirelim.
  irtibat üsküdar: 0537 333 14 24
  0216 422 94 87
  ökkeş UNCUOĞLU

 11. MEHMET KARTAL
  23 Aralık 2010 - 20:03

  ÇİY KÖFTECİ DÜKKANI AÇMAK İSTİYORUM EN İŞLEK CADDEDE 12M KARE DÜKKANIM VAR KİRASI 1500TL ACABA ÇİYKÖFTEYLE ÇIKARABİLİRMİYİM KİRASINI

 12. MEHMET KARTAL
  23 Aralık 2010 - 20:10

  çiyköfteci dukkanı açmak istiyorumen işlek caddede 12m kare dükkanım varkirası 1500tl acaba çiyköfteyle çıkarabilirmiyim kirasını05334941745

 13. muharrem
  24 Aralık 2010 - 22:40

  merhaba ben çiğköfteci muharrem usta kalitesiz ve çamur gibi çiğköftelere inat çeyrek asırlık formülümü satıyorum.kendi markanızı oluşturabilirsiniz.www.cigkoftecimuharremusta.com

 14. muharrem
  24 Aralık 2010 - 22:46

  bayilik ve formül almak isteyenler.kendi markasını oluşturmak isteyenler bizi arayın.04223234424.gsm05364301961

 15. ökkeş uncuoğlu
  25 Aralık 2010 - 15:31

  KİLO:6 TL

  Biz Gaziantep te günde 1 ton çiğköfte yapıyoruz İstanbul haremden günlük adresinize sabah en geç 0:9 da teslim ediyoruz ister 1 kilo ister 100 kilo firmamızın tse ve Gıda Bakanlığından onayı vardır arayın getirelim.
  irtibat üsküdar: 0537 333 14 24
  0216 422 94 87
  ökkeş UNCUOĞLU

 16. Murat ALTINTAŞ
  05 Ocak 2011 - 00:44

  İzmir’in Gaziemir ilçesinde Menderes Mahallesinde bulunan dükkana çiğköfte bayiiliği almak istiyorum.En yakınımdaki çiğköftecilerin mesafesi 3 km’ye yakın irtibata geçmek isteyenler 0534 456 30 87

 17. HLM ÇİĞKÖFTECİ
  10 Ocak 2011 - 02:26

  HLM Çiğköftecisi Türkiye genelinde bayilikler vermeye başladı.

 18. kadir
  14 Ocak 2011 - 23:14

  5326823551 bayilik almak istiyorum samsuna görüşüp şartlar uygun olursa dşünüyorum..

 19. atakan
  18 Ocak 2011 - 20:38

  merhaba sayın bayilik vermek isteyen firma sahipleri benim anlamadıgım konu neden bayilerınızden açiliş ücretı alıyorsunuz bende bu işi yapmak istıyorum ama byılık ucretı istedıgınızden soguyorum hem sızın urunlerınızı satacam sız oturdugunuz yerde para kazanacaksınız hemde dukkanı açmak için sıze para odeyecegım bence bana saçma gelıyor neden dukkanı işletmecı tutduktan sonra butun iç dızaynı yapmıyorsunuz bayınız sıze sadece aldıgın urunun parasını odese olmuyormu bu şekılde bir fırma varsa ben herşeye hazırım dukkanımda hazır TEŞEKKÜRLER 0507 751 60 42

 20. tayfun
  23 Ocak 2011 - 23:25

  merhaba tüm bayiler ben mevcut işimden ayrılıp çiğ köfte sektörüne girmek istiyorum aylık karı nasıl olur bilgilendirseniz sevinirim

 21. hlm çiğköftecisi
  29 Ocak 2011 - 17:15

  BİZ İZMİR DE FAALİYET GÖSTEREN ÇİĞ KÖFTE KONUSUNDA UZUN YILLARDIR HİZMET VEREN BİR FİRMAYIZ HER ÜRÜNÜMÜZÜN ÜRETİM İZİN BELGESİ AYRI AYRI BULUNMAKTADIR. TOPTAN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN 0 232 078 08 50 NOLU TELEFONU VEYA 0 531 499 46 51 NOLU NUMARAYI ARAMALARI RİCA OLUNUR

 22. T.Nejat ALTIN
  06 Mart 2011 - 12:48

  Merhaba Arkadaşlar,
  Ben Muğla’da Baktat ve Su-Çi Çiğköfte markalarının üretici firma sahibi T.Nejat ALTIN .
  Muğla’da halen üretime devam etmekte olan Baktat ve Su-Çi Marka çiğköfte üretim tesislerinin sahibiyim. Şartları yerine getirmek koşuluyla ülke içinde her bölgeye ücretsiz çiğköfte bayilikleri verilecektir. Üretimde kullanılan hammaddenin tamamı Antep, Urfa, Kilis, Mersin bölgelerinde yerinde temin edilmekte, üretim bandında sorumlu yönetici kontrolünde üretim yapılmaktadır. Ayrıca ürün el değmeden makinelerde, hijyenik ortam ve koşullarda, Tarım Köy işleri izin ve belgeleri(Gıda sicili, gıda üretim izni…) alınmış, TPE’den marka tescilli, TOBB’den barkodlu… sonuç olarak tüm yasal izin ve belgeleri ile üretilmekte, aynı zamanda Avrupa’ya ihraç edilmektedir. Görüşmek için lütfen arayınız.
  GSM: 0 554 343 21 86 e-mail: nejataltin@hotmail.com
  Saygılarımızla…

 23. Okan TANSEL
  07 Mart 2011 - 17:55

  BATTALZADE BAYİLİKLERİ VERİMEKTEDİR.
  İletişim : 05543186868
  Karşıyaka / İZMİR BAyii

 24. selahattin sayar
  08 Mart 2011 - 18:03

  selam arkadaşlar bende ci köfte yeri acmak istiyorum amasyalıyım ama nası yapmam lazım tel05384046015

 25. cemre
  10 Mart 2011 - 23:04

  merhaba ben acilen istanbulda işlek bir caddede çiğ köfte dükkanı açacağım ama dükkan bulamIYORUM LÜTFEN BANA yardımcı olurmusunuz tşk

 26. feridun
  11 Mart 2011 - 03:59

  Arkadaşlar,herköşe başında İzmir de mantar gibi çiğköfteci üredi.Hepsinin tadıda çamur gibi berbat.Duyduğumuza göre içerisine iştah arttıran kimyasal madde atıyorlarmış.Aynen kolada olduğu gibi.Ama izmir markası olan HLM ÇİĞKÖFTE hariç,onun tadı mükemmel,gerçek bir çiğköfte tavsiye ederim.Adamlar işlerini gerçekten mükemmel yapıyorlar.

 27. ABUZER USTADAN ÇİĞKÖFTECİM ASYA
  23 Mart 2011 - 17:32

  bu sektörün ilklerinden olan firmamız 2004 yılından bu yana faliyettedir.firmamız 2010 senesinde şubeleşip 2011 senesinde kurumsallaşmaya geçmiştir.bayilik bedeli alınmamakla birlikte bayilik isteyen şahıslara yardımcı olmaktayız.piyasanın en uygun fiyatı bizde olup lezzet konusunda 1 incilikte iddalıyız.ayilik için. 0542 2304027 yi arıyabilirsiniz.

 28. faruk ARPACI
  25 Mart 2011 - 00:38

  arkadaşlar ücretsiz çigköfte bayiligi almak istiyorum.şartları en uygunuyla anlaşmak istiyorum.ama kalitesine özen gösteren olursa sevinirim.istanbul-bulgurlu’da olacak yerimiz.şimdiden teşekkür ediyorum.faruk 0554 206 56 66 nolu telefondan ulaşa bilirsiniz.yada bana mail atabilirsiniz

 29. serkan horlu
  27 Mart 2011 - 01:15

  ARKADASLAR ÇİĞ KÖFTE İŞİNE GIRMEK ISTIYORSANIZ SIZE BIR TAVSIYEDE BULUNMAK ISTERIM PAN ÇİĞKÖFTE BENDE TURKIYENIN EN GUZEL ÇİĞ KÖFTESI BENDE PANLA CALISMAYA BASLADIM BIR ANDA HAYATIM DEGISTI EGER ILETISIME GECMEK ISTERSENIZ 0554 899 08 23 İZMİR ALİAGA

 30. musa bulut
  03 Nisan 2011 - 16:15

  ben istanbul samandırada oturuyorum bende çiköfte işine gircem ama sermayem yok dükan kolay ama dolap açılış halan masrahlara yeterli para yok ama senetle olabilirmi acaba ilgilenenleri aramasını ricasdiyorum 05445655588

 31. serkan horlu
  06 Nisan 2011 - 14:30

  musa bey benım le iletişime gecersenız her konuda elımden geldı kadarıyla yardımcı olmak ısterım 0554 899 08 23

 32. Nuri DURAN
  09 Nisan 2011 - 19:11

  ÇİĞKÖFTE EVİ çok yakında Türkiye geneli bayilikler verecektir. Çiğköfte de iddalıyız . . .

 33. berat senlik
  23 Nisan 2011 - 15:42

  tüm illere bayilikler üçretsiz olarak verilmektedir kargo bizden sizden uygun fiaatlara kaliteli standartlara uygun olarak üretilmektedir
  cigköfte acısosu lavas ekmegıde kendı tarafımızdan ürütilmektedir
  farkımız damak tadımız dedik işin ehli olarak cigköfte yi kusursuz yapmaktayız
  kısa sürede müsteri potansiyelinizi arttırabılırsınız
  iletişim 05447998405

  • fatma türkyılmaz
   04 Mayıs 2012 - 19:44

   ben afyon merkeze dükyan açmayı düşünüyorum fakat sermayem yok dükyan var şimdilik bilgi edinebilirmiyim

 34. Arı Bulgur
  29 Nisan 2011 - 18:06

  Çiğ Köfte İçin Esmer Bulgur;

  Sayın Yetkili,

  ARI BULGUR üretim merkezi Gaziantep ‘te bulunan Türkiye’nin önde gelen bulgur üreticisidir. 1963 yılında Ali Alkurt ‘un temellerini attığı firma, o günden bugüne tüketicileri için her zaman en kaliteli, en lezzetli ürünleri sunmak için çalışmış ve bunu kendine misyon edinmiştir.

  Esmer Buğdayın faydasından yola çıkarak ürün çeşidini arttıran ARI BULGUR;
  Esmer Pilavlık Bulgur
  Esmer Midyat Bulgur
  Esmer Köftelik Bulgur
  Esmer Özel Köftelik İnce Bulgur
  Esmer Köy Tipi Bulgur
  üretimi yapmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen ARI BULGUR sürekli olarak müşteri memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir.

  Biz kalitemize güveniyoruz. Size de güven sağlamak için ücretsiz numune gönderiyoruz. Bize hemen iletişim bilgilerinden ulaşın !!!

  ———————————-
  ARI BULGUR
  Tel./Fax : 0342 250 15 33
  Cep : 0532 215 35 86
  Email: destek@aribulgur.com
  Web: http://www.aribulgur.com
  Düzetepe Mahallesi Özemirbey Caddesi Dutluk Karapınar Mevkii Şahinbey / GAZİANTEP

 35. mehmet yuksel
  01 Mayıs 2011 - 17:05

  ben tarsusta cig kofte paketleme makinası yapmaktayım kasenın icindekı okşijenı bosaltıp azot gazı verır gıdanın raf omrunu uzatur 03246146929 05069074985 http://www.vakumpres.net fiyatım 10.000

 36. gökhan bahar
  01 Mayıs 2011 - 17:49

  ben de çiğ köfte dükkanı açmak istiyorum ankarada yaşıyorum teminat parası veremem ama teminat senedi vere bilirim ilgilenne bayiler araya bilir dükkan bulmak kolay ilgililere şimdiden teşekkürler 050742835736

 37. diyar cigköfte üçretsiz bayilikler verecektir
  02 Mayıs 2011 - 20:48

  diyar cigköfte üçretsiz bayilikler verecektir sınırlı sayıda
  bölge bayimiz olabilirsiniz kendi bayi agınızı olusturarakda kazanabilme imkanınız olacaktır arayın görüselim

  05447998405

  • fatma türkyılmaz
   04 Mayıs 2012 - 19:45

   afyon merkeze açmayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz

 38. hatice
  03 Mayıs 2011 - 16:24

  slm ben kayseriden hatice.caddeye yakın bi yerde sokakların birleşiminde dükkanımız var çok cüzi bi miktar veya babannem razı olursa kira ödemeden çiğ köfte bayiliği vermek isteyen kurum varsa ben burdayım.kendime güveniyorum.irtibat tel:05399792339

 39. HAKAN KARDUMAN
  20 Mayıs 2011 - 13:53

  ÇİĞKÖFTECİ AHMET AYBAK TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR. KRİZİ FIRSATA ÇEVİRİN. LEZZETİN TEK ADRESİ.
  ***İÇİNDE SAĞLIK VAR
  ÇİĞKÖFTE SEKTÖRÜNDE YILLARIN TECRÜBESİ VE BİRİKİMİ İLE SEKTÖRDE LİDER KURULUŞUZ.
  ***BAYİMİZ OLAN KAZANIYOR
  KALİTE VE MARKA REKLAMINA VERDİĞİMİZ ÖNEM VE DEĞERDEN DOLAYI,BAYİMİZ OLUN KAZANÇLI ÇIKIN
  ***BAYİLİK ÇALIŞMALARI
  BAYİLİK ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR. SİZDE BAYİMİZ OLUN KAZANÇLI ÇIKIN
  BAYİLİK BAŞVURULARI İÇİN :0507 6555500
  FRANCHİSE GİRİŞ BEDELİ ALMIYORUZ
  CÜRODAN PAY ALMIYORUZ
  BAYİMİZ OLMANIN TAM ZAMANI….

 40. EROL YALÇIN
  26 Mayıs 2011 - 18:59

  Ben Denizli’de çipa çiğköfte olarak, bayilikler veriyorum. bizim için bayilik vermek ticari kazanç dışında, verilecek olan bayiliklerde istikrarın olması ve çalışma arkadaşımızın başarılı olup, tabelamızın inmemesi konusunda her iki taraf içinde elimizden geldiği kadar arge yapıp, sağlam zemin üzerinde ilerlemektir…Allah herkese hayırlı tarafından nasipler versin. diğer bayilik veren arkadaşlarımızada başarılar dilerim.bizimle ilgili öğrenmek istediklerinizi http://www.cigkofte.com. info@cipa.com.tr.www.cipa.com.tr cipasaklibahçe@hotmail.com.dan ulaşabilirsiniz.tlf.02582666900..2132424.

 41. isa
  01 Haziran 2011 - 21:30

  Ben lavaş ekmeği üretimi yapıyorum.lavaşlarımız kaliteli ve uygun fiyatla satılmaktadır.ayrıca dünyanın her yerine yollayabiliriz.ilgilinen olursa 0535 331 02 99 nolu telefonla bize ulaşmaları rica olunur.

 42. serkan horlu
  10 Haziran 2011 - 02:22

  bayilik ücreti 2.000 ytl dir bunun yanında 100 kg ciğ köfte 100 adet icli köfte 100 ad dolma kadayıf yani kısacası bayilik parası yok denılecek durumda bence en dogru secim PAN ÇİĞKÖFTE 0232 616 74 78 arayın görüşelim

  • erdal
   17 Mart 2012 - 10:22

   yurtdisina da bayilik veriyormusunuz. boyle bir imkaniniz varsa goruselim

 43. Uğur
  07 Temmuz 2011 - 12:40

  YESA ÇİĞKÖFTE….
  İstanbul Kumburgaz da 5 katlı yeni üretim tesisimizde en modern teknolojiyle sağlıklı çiğköfteyi sizlere sunuyoruz… 2004 den beri sadece yurtdışına üretim yapan YESA ÇİĞKÖFTE artık yurt içinde bayilikler de veriyor. İstikrarlı ve kazançlı bir bayilik için şart sunmuyor, destek oluyoruz… http://www.yesacigkofte.com info@yesacigkofte.com

 44. şahin
  09 Temmuz 2011 - 11:53

  merhabalar ben cesa çiğköfte yetkilisiyim, sizden ricam şirketimizle ilgili olan bilgilerimizi güncellememiz için bizimle irtibata geçmeniz. teşekkürler

 45. fahri
  11 Temmuz 2011 - 23:52

  çiğ kofte işi çok yaygınlaşti son zamanlar ama biz karadenizde yaşiyoruz çiğ köfte bir gelenektir herkez yemesini bilmez nasıl balık yemek bir marifetse kültürse çig köftede bence öyle yani batıda ve karadeniz bolgesinde bu işi yapanlar pek çok kazanamıyor çünkü kültür el vermiyor benim gözlemim bu yani arkadaşlar ister darılın ister kırilın ama olay boyle bende düşündüm taşındim sonra kendimden pay cıkardim çevreyi izledim olmaz dedim herseyden önce damak tadı gerekiyor…

 46. ferit
  20 Ağustos 2011 - 19:46

  benim kimsenin reklamını yapacak halim yok kendıne guvenen marka var ise en az 5 yıl sözlesme yaparak çiğ köfte alacağım aylık 500-1000 kg aralığında.sadece çiğ köfte alacagım.reklam yapmam dükkan acmam lavas acı ekşi midye içli köfte vs hiç birini almayacagım sadece çiğ köfte alacağım.ilgilenenler lütfen cvp yazsın.sevgilerimle

 47. uğur
  22 Ağustos 2011 - 01:40

  bütün yazılanları okudum her firma kendine göre birşeyler yazmış padişah ve yesa çiğ köfte arasında kararsız kaldım bu iki firmanın bayileri bana bayilikte çektikleri sıkıntıları yazarlarsa sevinirim hizmet ve lojistik ürün temini ve hijyen konusunds cevabınız için şimdiden teşekkürler

 48. ferit
  16 Eylül 2011 - 02:06

  edip çınar bey..iş yoğunlugundan dolayı sürekli şehir değiştirmem gerekıyor sizin bana göndereceğiniz ikramlık köfteye benım ulasma ıhtımalım dusuk.o yuzden var ise eğer ankara,karabük veya antalya da bulunan bayiliklerinizden herhangı bırının adresını verırsenız çiğ köftenın görüntüsünü,rengini,lezzetteni kontrol etme amacıyla bayiliğinize gitmek isterim.ilginize ayrıca tsk eder sevgılerımı sunarım..

 49. seyhan ardıç
  22 Ekim 2011 - 09:25

  arkadaşlar , burada reklam yapmaya çalışan hiçbir çiğköftenin bayiliğini almayın bence. demek ki kalite yok buralardan bayilik vermek için uğraşıyolar. kaliteli firmalar bunu yapmaz. örnek ; burdan komagene , tatlıses , meş. adıyaman bayilik veriyo mu? özelikle suşi midir nedir girdiğim her çiğköfte formunda birilerine bayilik vermeye çalışıyor

 50. kerim aydın
  30 Ekim 2011 - 23:31

  Herkese selam,Seyhan ARDIÇ çok güzel deyinmişsin bu olaya haklısında nerdeyse tüm yorumları cevapları okudum,bişi yazmayacaktım ama sen doğru söyledin .Bu işle ilgilenen biri olarak dükkanınızı ya kendiniz yapıcaksınız yada firma nın dekorasyoncusuna,bayilik istemeyen bir sürü kaliteli markalar var,yukarıda birini okudum adam birde kefaret senedi istiyor yuhh be kardeşim.Arkadaşlar dükkanınızın temiz ve kaliteli görünmesi gerek insanlar önce dekora güzelliğe gelir çiğköte nizde iyise o insan tekrar gelir.Şu an sağlam 2 firmayla görüşüyorum inşallah hayırlısı,herkese başarılı ve bereketli kazançlar dilerim.İşe girmekten korkmayın en fazla 10.000 tlniz gider,birde gelmeye başlarsa …

 51. ahmet terzioğlu
  12 Kasım 2011 - 23:20

  bursa mustafakemalpaşa ilçesinde ana cadde üzerinde 3 tane lisenin geçiş güzargahında çok mevki yerde ön cephesi 6 metre 2 katlı 200 metrekare işsahası olan lokantamda çiğköfte korner açmak istiyorum ama bayilik için ne para vermek nede para almak istiyorum paramı vereyim malımı alayım mantığı diyorum ilgilenen olursa 0 224 612 22 33 den arayabilir

 52. Uğur Sayın
  14 Kasım 2011 - 21:39

  ÇİĞ KÖFTE KEYFİ Türkiye Genelinde Bayilikler verecektir. Adıyamandan gelen keyif.
  0 549 3551200

  • ömer avcı
   04 Ağustos 2013 - 04:08

   bayilik şartlarınız ve destekleriniz nelerdir

 53. arif
  20 Kasım 2011 - 02:09

  öncelikle herkese merhaba bütün bayilere sesleniyorum istanbul kartal yada maltepede kokareç çiğ kötfe tantuni dükkanı açacam benden baylik ücreti almayacak bana sürekli kaliteli bir lezzet ve temiz işçilik yapacak bayi arıyorum çünkü çevremin beni tercih etmesi için bunlar gerekli ilgilenen firmalar olursa 0505-650-00-66 numaradan benle irtibata geçerse sevinirim yorumlara ve mesajlara bakamıyorum

 54. necati kandemir
  23 Kasım 2011 - 17:32

  çankırı çorum yozgat yada kırıkkalede çiğ köfteci açmak istiyorum ve kafama uygun bi firma bulamadım ne kadar sermaye ile açabilirim nasıl işletirim bilen sölesin lütfen 05076592671

 55. berat senlik
  08 Aralık 2011 - 22:54

  kar marjı % 150 net olan bu işte sizde payınızı alın
  kalitesiyle damak tadıyla pıyasanın tek iade garantılı bozulmayan ürünü
  kısa süreligine bayilik üçreti alınmayacaktır
  diyar cigköfte kargo sevkıyatını karsılayarak bayilerinin kar marjını korumaktadır
  kalitesiyle pıyasanın altında satıs yapmaktadır
  uretım iznı ıso belgeli
  detaylı bilgi için arayınız

  berat senlik 05447998405

 56. taştekin
  10 Aralık 2011 - 17:20

  15 yıldır kipadayız istiyen herkese her yere kgr 3.50 tlden en kaliteli çiğköfteyi gönderiyoruz kargo size ait kanmayın deneyimimizden faydalanın tel 05326620930

 57. ibrahim kesici
  27 Aralık 2011 - 19:45

  ben üç yıldır acık olan üç katlı işyerımde ınternet ve cafe işletıyorum 200 metre mesafede üniversıte var ve aynı zamanda 2012de bulunduğum mevkıde bırde fakülte yanı toplamda 2bın ila 3 bın öğreci olacak suan ıtıbarıyla bın cıvarı öğrencı var ve bende çiğ köfte için mekanın musaıt ve bende diğer arkadaşların yazdıkları gıbı bayılık üücretı gıbı vermek nıyetınde değilim malı getırsın parasını almasından yanayım peşin peşin ilgılenen fırmaların benımle ırtıbata gecmesını beklıyorum 05544771660 cep 02565111096 iş

 58. Eyüp ÇITAK
  28 Aralık 2011 - 19:36

  merhaba arkadaşlar ben yaklaşık bir senedir kayseride PADİŞAH ÇİĞ KÖFTE’nin bayiliğini yapıyorum çok memnunum ve %100 karmarjıyla çalışıyorum sürüm ve kalite süper günlük 20 kg.satıyorum çünkü et lezzetinde cevizli çiğ köfte açılışta 30 kg.ve her ayın 15 nde 10 kg.promosyon çiğ köfte alıyorum.Bayilik parasıda vermedim konuşmanıza bağlı imalat tesisleri SİVAS ta ama her yere gönderiyorlar herkese tavsiye edrim.selamlar.

  • YALÇIN KAYA
   14 Kasım 2012 - 23:46

   SLM İYİ AKŞAMLAR HOCAM BİZDE BÖLE BİR İŞE GİRİŞİCEZ AMA YÜZÜMÜZÜN AKIYLA ÇIKMAK İSTİYORUZ BU YÜZDEN KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİKK SADCEE KULAKTAN DUYMA VE YAZILANLARI OKUYORUZ BİZDE DÜKKAN TUTUP İŞ KURMAK İSTİYORUZ ALLAHIN İZNİYLE AMA BAYİLİK İSTİYOLAR ODA ELİMİZİ KOLUMUZU BAĞLIYOR SİZDE YORUMUNUZDA BAYİLİK VERMEDİĞİNİ SÖLEMİŞİSİNİZZ AYNI ŞEYİİ BİZDE YAPSAK GECERLİ OLURMU HOCAM YADA NSL GÖRÜŞEBİLRİİZ BU KONU İLE İLGİLİ YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUZ VE CEVABINIZI BEKLİYORUZ BOL KAZNACLAR DİLERİZ

 59. Ufuk Tarakci
  01 Ocak 2012 - 20:08

  Merhaba,
  Adana’da çiğ köfte bayiliği yapmak istiyorum. çiğköftemiss’in şubesini açmak istiyorum. http://www.cigkoftemiss.com adresinden firmanın ücretsiz bayilik verdiğini gördüm ama bunun için şartlar neler? Her isteyene bayilik var mı? Mail atarsanız memnun olurum. (Yerim Adana’da seyhan’da, kira vermicem, dedemin dükkanı, 45 m2 giriş, 15 m2 asma tavan, lise karşısında, ana caddede, yoğun bir yaya hareketi var)

 60. RIDVAN
  09 Ocak 2012 - 19:50

  herkeze hayirli isler arkadaslar

  ben makedonya-uskup kosova arnavutluk bosna ve avrupa birlihi ulkeleri olan belkcika almanya isvicre bu ulkelerde ciddi bir cevreye ve burakrasiye sahibim dunya markasi olma hedefi olan bir kurumsal firmaya dail olarak bu ulkelerde asama kaydetmek ve dunyaca bilinen ve taninan cig kofte yi o ulkelere de goturerek arti buralarda freycayzink vermek iyi calismalar saygilar

 61. RIDVAN
  09 Ocak 2012 - 20:00

  herkeze hayirli isler arkadaslar

  ben makedonya-uskup kosova arnavutluk bosna ve avrupa birlihi ulkeleri olan belkcika almanya isvicre bu ulkelerde ciddi bir cevreye ve burakrasiye sahibim dunya markasi olma hedefi olan bir kurumsal firmaya dail olarak bu ulkelerde asama kaydetmek ve dunyaca bilinen ve taninan cig kofte yi o ulkelere de goturerek arti buralarda freycayzink vermek tel no 0553 283 28 44 iyi calismalar saygilar

 62. adem
  14 Ocak 2012 - 22:35

  ucretsız bayılık veren kayserili tadımca die bi firma kendine ait 8 bayısı 5 tane sadece kayseri de biliniyor muhteşem tadi var gerçekten ben baylık aldım ama devrettim yurtdışı işim oldugu için düşünenler bence es geçmesin tadımca çigköfte kayseri

 63. Padisahcigkofte
  15 Ocak 2012 - 20:07

  PADİŞAH ÇİĞ KÖFT
  biz bu işi 2000 yılından beri yapıyoruz.ürünümüz etsiz ama et lezzetindedir,çünkü biz cevizli çiğ köfte yapıyoruz çeşitli illere bayilikler veriyoruz ve bayilik ücreti almıyoruz üstelik iş öğretmenin yanısıra çeşitli promosyonlar veriyoruz.ancak iş yerinizin 20 mt.kareden az olmaması ve hareketli cadde üstü bir yerde olması gerekmektedir.ayrıca bizim belirlediğimiz dekor ve standartlara uyulması gerektiği gibi iş yerinin sadece çiğ köfteci olması gerekmektedir.ürünümüzün reklama ihtiyacı yoktur çünkü albenisi kendi reklamını yapmaktadır.kargo ücreti bize aittir.

 64. tat çiğ köfte
  28 Ocak 2012 - 02:38

  türkiye ğenelinde işletmeciler ve restorasyonlara toptan çiğ köte baylik almak isteyenlere cazip koşullarda yardımcı olurum.aramadan karar vermeyin 5412597506

  • Nehnet
   28 Ocak 2013 - 21:08

   sayın yetkili tel ile görüşelim 0535 822 81 32

 65. 03 Şubat 2012 - 16:17

  Diyar cigköfte bayilikler vermeye devam ediyor
  sizde kendi işinizin sahibi olun
  tek yapmanız gereken bir mekan kıralamak ve bizi aramak

  urfalı ferhat usta tarafından imal edilen isotlu etsiz cigköfte
  kalitesiyle damak tadıyla benzeri yoktur
  yüksek kazanc getirisi olan bu sektörde diyar cigköfte farkıyla tanısın

  detaylı bilgi için 05447998405

 66. DERT SİZDE DERMAN BİZDE-BİCAN-ertuğrul
  10 Şubat 2012 - 20:55

  Ben istanbulda çok özel doğal ve kimyasal katkısız tatmin garantili vücudu güçlendiren hangi organın ne eksiği varsa onu tamamlayan zayıf hücreleri güçlendiren enerji veren halsizlik ve yorgunluğu ortadan kaldıran çok özel bitkisel bal polen arısütü ve pekmezlerle karıştırıp güç ve sağlıklı enerji karışımı hazırlıyorum kesinlikle zararlı hiç bir yan etkisi yoktur 70 yıldır dededen babama ondan bana bir aile yeteneğimizdir sıkıntınız ve rahatsızlığınız ne olursa olsun bilgi ve danışmak için her zaman arayabilirsiniz her konuda anlayış esastır. ayrıca kendi bölgenizde bizim temsilcimiz olabilirsiniz. 0530-8789779

  • fatma türkyılmaz
   04 Mayıs 2012 - 19:49

   afyonda yapmak istiyorum çiğköfteciliği yardımcı olurmusunuz

   • Nehnet
    28 Ocak 2013 - 21:07

    SN : fATMA hN TEL İLE GÖRÜŞELİM 0535 822 81 32

 67. EROL YALÇIN
  15 Şubat 2012 - 23:04

  @Arı Bulgur
  numune gönderirmisiniz? ÇİPA ÇİĞKÖFTE adresinden ulaşabilirsiniz

 68. Turgay-İstanbul
  21 Şubat 2012 - 14:15

  Merhaba herkese… İstanbul da yaşıyorum, Hayalimde hep bir çiğköfte dükkanı olmuştur, bu iş çıktığından beri(bayilik sistemi) ne var ki ne sermayesizlikten dolayı sürekli erteliyorum.. Açık konuşayım, tamam kardeşim ben seni destekleyeceğim diyen olursa bu işe gireceğim… sermayem yok, geçici bir işte çalışıyorum ve kazandığım anca yaşamama yetiyor. Bana ücretsiz bayilik verecek ve bir süre benden bedel istemeyecek(yani destekleyecek), kar yapmaya başladığımda ufak ufak borcumu ödeme imkanı sunacak birileri varsa bekliyorum.. 5075289460

 69. naim
  21 Şubat 2012 - 22:20

  mrh arkadaşlar başarıpatent turkiye genelinde kalite yönetim sistemi kuruyoruz çiğköfte sektörunde İSO 9001 İSO 22000 HACCP belgelendirme marka tesçili sizdeğerli muşterilerimize hizmet vermekteyiz.. iletişim http://www.basaripatent.com 0212 425 2 444 0532 626 67 30

 70. orhan veli kanık cd no 38 kavacık
  15 Mart 2012 - 15:28

  ben bilal akıncı etsiz çiğköftenin mucidi yani türkiyede ilk çiğköfte işini başlatan şuanda lagash firmasıyla hizmet vermekteyz iletişim 05544640707 02164253232

 71. arif demirci
  30 Mart 2012 - 17:19

  merhaba girişimciler ve çiğ köfte bayileri. ben istanbulda çiğ köfte işi yapmak istiyorum. bana bu konuda yardımcı olmak isteyen bayilerin yardımını bekliyorum. bayilik şartlarını e-mail adresime gönderirseniz sevinirim. arifdemirci81@hotmail.com

 72. padişah çiğ köfte
  31 Mart 2012 - 21:31

  bayilik bedeli istemiyoruz. açılış günü için 30 kg ücretsiz çığ köfte veriyoruz. 2 adet iş önlüğü, iş yeriniz için 1000 adet kartvizit yaptırıyoruz. masraflar bize ait olmak üzere 3 gün boyunca tezgahta eğitim veriyoruz. ürünümüz cevizli çiğ köfte olup 7 gün dayanma gücü vardır. kdv dahil kg fiyatı 7 liradır. gönderme ücreti bize aittir. padişah çiğ köfte… http://www.padisahcigkofte.com irtibat için 0532 658 35 10

 73. halil
  09 Mayıs 2012 - 13:17

  ücretsiz bayilik verilir ….isim hakkı talep etmiyoruz…arayın …görüşelim..05346334371

 74. mehmet
  16 Mayıs 2012 - 08:08

  yurtdisina bayilik veren cigkofte bayiliklerinin bayilik sartlarini bilmek isterim.. en uygun sartlar ve kalite hizmetini veren firmayla calismak istiyorum..(bayilik bedeli istemeyen sirketlerin aramasi tercihimdir.) tel:+031614217562.. email:gskirsehir40@hotmail.com

 75. ali
  18 Mayıs 2012 - 16:19

  yurtdisind bayilik veren cigkofte bayilik sartlarini bende bilmek istiyorum bulundugum ulke azerbaycan baku balayse_@windowslive.com geridonusumleri bekliyoruz

 76. urfadiyarı cigköfte
  03 Haziran 2012 - 23:44

  urfadıyarı bayilikler vermeye devam ediyor
  kendi işinizin sahibi olun
  urfalı ferhat ustadan bagımlılık yapan cigköfte

  % 150 KAR MARJI OLAN SERMAYESİ AZ İŞLEK BİR CADDEDE YAPILACAK BİR İŞ ENAZ 20M2 DÜKKAN İLE KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ PERSONELİ AZ PRATİK KOLAY BİRİŞTİR
  DİYAR CİGKÖFTE FİRMASI
  HAS YÖRESİNE UYGUN DAMAK TADI KALİTESİ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAGLANARAK KISA SÜREDE MÜŞTERİ KİTLENİZİ ARTIRABİLİRSİNİZ
  DİYAR CİGKÖFTE KALİTESİYLE KULLANDIGI CİGKÖFTE MALZEMELERİNİ KORUYARAK EN İYİ SEKİLDE ÜRETMEKTEDİR
  SİZDE DİYAR CİGKÖFTE İLE CALISARAK KAR MARJI YÜKSEK BU İŞTurEfa ıPAYINIZI ALABİLİRSİNİZ
  İRTİBAT TEL 05447998405 BERAT SENLİK

 77. cahit
  06 Haziran 2012 - 16:57

  meşhur adıyaman ömer aybak gerısı yalan ben hepsınıde yaptım hepsıde yalan dolan arkadaşlar paranıza yazık olur

  • ulvi
   13 Haziran 2012 - 16:39

   bende keçiören ankarada çiğköfte dükkanı acmak ıstıyorum…esertepede. şu an arastrma asamasndayım…

 78. evren
  21 Haziran 2012 - 17:59

  Manisada cadde üzerinde hızlı servis verebileceğim ufak bir dükkanda çiğ köftecilik yapmak istiyorum.. ücretsiz bayilik ve önlük vs. şeyleri gönderecek olan firmalarla görüşmek istiyorum..

  irtibat telefon: 05548443544

 79. Özkan
  07 Temmuz 2012 - 00:11

  en çok tercih ettiğiniz ve önerebileceğiniz en lezzetli çiğ köfte markası hangisi?

 80. yücellll
  07 Temmuz 2012 - 00:36

  yurt dışında almanyada çiğ köfte işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz gerekirse tüm almanya sorumluluğu bile alınabilir

  • Celal
   16 Ocak 2013 - 12:38

   Bizimle kontaga girersen yardimci oluruz 0031624100748

 81. Sefa
  08 Temmuz 2012 - 20:57

  Çiğ köftenin adresi bence padişahtır herkes bi yorum yapıyor ama kayseri esenyurt dükkanlarından yedim tadı damagımda kaldı bence padişah diyorum herkese .

 82. Erol YALÇIN
  20 Temmuz 2012 - 22:40

  çıpa çiğköfte sitemizi inceleyin anahtar teslim bayiliğinizi alın

 83. ersin
  27 Temmuz 2012 - 10:37

  özellikle denizli çevresinde bedelsiz bayilikler veriyoruz.irtibat için bulgurix ege çiğköfte arayın.www.bulgurix.com

 84. hidayet
  22 Ağustos 2012 - 17:30

  merhaba ben Konya karapınarda oturuyorum ben buraya çjgköfte bayii açmayı düşünüyorum ve ayrıca karapınarda çig köfte bayisi hiç yok sizce kazancım nasıl olur cevap larınızı beklixorum

 85. furkan
  24 Ağustos 2012 - 21:36

  arkadaşlar ankarada pan çiğ köfte açmak istiyorum nasıl açabilirim daha önce açan varsa yardımcı olursa sevinirim yorumlarınızı bekliyorum….furkan uludağa

 86. sinan
  30 Ağustos 2012 - 12:08

  selam arkadaşlar çorumun bayat ilçesinde çiğ köfte dükkanı açmak istiyorum bu ilçede hiç çiğ köfteci yok bana bedava olarak bayiilik vermek isteyen arkadaşların aşagıda ki numaradan ulaşmalarını rica ederim teşekkürler..
  0541 211 13 99

 87. Sinem Kayacan
  22 Ekim 2012 - 15:39

  çiğ köfte ile pek alakam yok. sadece yemeyi seviyorum. ben de çiğ köfteci açmak istiyorum ama çok sermayem yok. yardımcı olur musunuz?

  • Nehnet
   28 Ocak 2013 - 21:11

   tel ile görüşelim 05358228132

 88. ÇİĞDEM
  12 Kasım 2012 - 00:05

  BENDE ACMAK İSTIYORUM BUNUN HAKKINDA ARASTIRMA YAOIYORUM SARTLARI BILMIYORUM

 89. arif öz
  27 Kasım 2012 - 19:53

  pan çiğköfte hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar…

 90. FERİDUN NALÇAKAN
  03 Aralık 2012 - 00:27

  Sayın Girişimci..
  Mürteilerinizi ve gelirinizi artırıcak ciddi bir teklifimiz var..
  Toplumumuzun bildiği HİMALAYA kristal i ( tuz )’u..nun kullanımıyla ; ticarette yaşanmamış bir iş anlayışıyla birlikte çalışmak istiyoruz.
  Size dönücek ciddi avantajlar..
  1- Halkımızın zaten bildiği ve itibar ettiği HİMALAYA KRİSTAL ( tuz )’uyla ürünlerinizi tatlandırmanız sağlık ve kaliteyi arayan ciddi bir kitleyi de ürünlerinize güven oluşturarak çekmenizi sağlayacaktır..

  2- İşinizlede örtüşen ve halkımızın kullandığı HİMALAYA KRİSTALİ’ini kasanızın yanında ciddi kar marj’ıyla satabilmeniz.. hem bedavaya kullanmanızı hemde kullandığınız ürünü sergileyerek güven kazanmanızı sağlıyacaktır..

  3- Üçüncüsü ve gerçek gelir getireni..
  Kendi meslekdaşlarınıza..bakkallara,marketlere,aktarlar a,lokantalar a,pastanelere ve şahıslara.. sizin gibi bunu iş ve kullanım için verdiğinizde ,kullandıkları sürece ömür boyu onların gelirlerine dokunmadan ciddi paralar gelicek nasılmı..
  Rami gibi küçük toptancıdan ürünlerinizi alırsınız .. oradakiler büyük toptancıdan ve büyük toptancıda üretenden alır..Bunlar..kira vergi nakliye işçi giderleri ve hak ettikleri karlarını ürünlerin üstüne koyarak size satarlar..
  Siz ve kullanım hakkını verdiğiniz kişiler doğrudan üreticiden siparişinizi verip ayağınıza kadar getirildiğinden açıkta kalan aracıların harcamalarını ve karlarını şirket cebine atmıyor sizlere dağıtıyor hepsi bu. ( Network işi değil..)
  AYRICA BU KADAR DA DEĞİL..
  1- ŞİRKET TAMAMEN ÜCRETSİZ .. işi ve ürünleri verdiğiniz tüm kişi ve kuruluşların alımlarını onlıne görebileceğiniz kazancınızı 24 saat takip edebileceğiniz bir internet sitesi( muhasebe sayfası ) veriyor..
  2- Daha güzeli siparişini verip satan harcayan tüm kullanıcılar ın sizinle işi olmuyacak nakliye ,para, vergi muhasebe işlemleri vb her şeyi şirket kendisi yapıyor..
  2- İş yerinizi kapatsanız da ,satsanız da bu gelirler sürekli sizin..
  A KALİTE HİMALAYA KRİSTALİNİN UZMANLAR TARAFINDAN NE İŞE YARADIĞINI AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYARAK VİDEOLARDA GÖREBİLİRSİNİZ..
  Nasıl basit bir şekilde bu iş ve gelirlere ulaşıcağınızı anlatmak için randevu rica ediyoruz..
  Distribitör Feridun Nalçakan
  iletişim.. feridun_nalcakan@hotmail.com..

  Doç Dr NURİ HAKSEVER.. HİMALAYA TUZU HAKKINDA..

  http://www.dailymotion.com/video/xlspee_himalaya-tuzu-himalaya-tuzunun-faydalary-himalaya-tuzu-nasyl-kullanylyr-www-himalayatuzu-org_news

  Kalp hastası kadın a doktorunun sorusu..

  http://www.youtube.com/watch?v=wQ3DKYI9zT8&feature=relmfu

  MUTFAKTA ASLINDA NE YİYİYORUZ..

  http://www.youtube.com/watch?v=7IwK6KCNX00&feature=related

  HİMELEYA KRİSTALİYLE İLGİLİ..

  http://www.dailymotion.com/video/xispqk_himalaya-kristali_tech

 91. mümime
  06 Ocak 2013 - 14:05

  hayırlı günler ben van ercişte çiğköfte bayiliği açmak istiyorum bin beşyüz tl sermayem var bana destek olabilecek ücretsiz bayilik verebiliecek firmalar veya yatırımcılar arıyorum ilgilenenler 5388995603 numaradan bana ulaşırlarsa sevinirim

 92. Salih KIYAS
  18 Ocak 2013 - 22:47

  Padişah çiğ köfteden bayilik almak istiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşabilirmi lütfen…

  • Eyüp ÇALIŞKAN
   21 Ocak 2013 - 19:20

   Ben padişah çiğ köftenin kayseri bayisiym. çalışma sistemlerinden ürün kalitelerinden promosyonlarından çok memnunum bu sayade iş kapasitem %100 arttı. dolayısıyla sizlerede tavsiye ederim.

 93. Mustafa TÜRKEŞ
  18 Ocak 2013 - 22:55

  Bayilik Ücreti Almayan isim hakkı istemeyen kargo ücreti almayan firmalar ulaşşın lütfen malımı alıyım paramı vereyim istiyorum yardımcı olursanız sevinirim……

 94. Mehmet Ali sel
  19 Ocak 2013 - 19:26

  istanbul Maltepe’de çiğköfte dükkanı açacağım. Bayilik ücreti vs ücret ödemem. Sadece ürün bedeli ile uzun yıllar çalışmak isterim. Kalitesini ispatlamış firmalar şartlarını bildirsinler ilgileneceğim.

  • Faruk – Padişah Çiğ Köfte
   30 Ocak 2013 - 11:48

   Meşhur padişah çiğ köfte isim hakkı , franchise ücreti vb. saçma ücretler istemiyor !!!
   ayrıca açılış gününde

   40 kg. bedava çiğ köfte

   2000 ad bedava broşür

   1000 ad bedava kart vizit

   1000 ad bedava acı sos kabı

   1000 ad bedava özel çatal

   1000 ad bedava özel eldiven

   2 ad bedava iş önlüğü

   2 kg bedava nar ekşili sos

   3 gün bedava iş yerinizde iş eğitimi

   Tv, radyo ve internette bedava reklam

   KAMPANYALARIMIZDAN SİZDE FAYDALANIN

   İSİM HAKKI YOK !!!
   BAYİLİK (FRANCHİSE) ÜCRETİ YOKK !!!

   MÜŞTERİ ,BAYİİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİYE GÜVEN VAR !!!

   ARAMAKTA ACELE EDİN

   0532 658 35 10

   0554 555 29 66

   PADİŞAH ÇİĞ KÖFTE

 95. Kaan Kaman
  09 Mart 2013 - 20:14

  Ankara Hoşdere Caddesi No:98 de çiğ köfteci dükkanım var şu an faal olarak çalışan.. Diğer işlerin yoğunluğundan dolayı dükkanla ilgilenemiyorum bu yüzden devretmek istiyorum. İlgilenenler için dükkan herşeyi ile çalışır durumda… İki okulun arasında ve öğrenci potansiyeli vardır… Alacak olan kişi için 0506 208 65 66

 96. 10 Mart 2013 - 19:13

  tarım ve gıda bakanlığından ” örnek gıda işletmesi” belgesi alan ilk ve tek çiğköfte bayiliği veren firmayız
  0536 512 4281

 97. osman
  21 Mart 2013 - 12:31

  etsiz çiğköftenin en güzeli nakkacigkofte adamlar çok iyi yapıyor bu işi ve hatta şuan ücretsiz bayilik de veriyorlar…

 98. Hüseyin BAKIR
  22 Mart 2013 - 03:55

  Meşhur Adıyaman Samsat Çiğköftecisi Bayi ve Bölge Sorumlusuyum. Bir yılı aşkın süredir bu sektördeyim hem iş ciddiyeti ve işleyiş olarak firmamdan hem de kaliteli ürün ve lezzet üstünlüğü sayesinde müşteri tepkisinden ve potansiyelinden mennumum. Gayet iyi bir çiğköfte yiyicisiyim ama hiçbirinde bu tadı bulamadım. şu an tabela parası istenmiyor ve sadece ve sadece 5000tl ye içinde çay bardağına kaşığına varana kadar herşeyiyle bayi veriyor.Bu sektörü düşünenler bizim firmamızla görüşmeden karar vermesin pişman olur. Sorunlarınız için 0 543 621 82 20 Hüseyin BAKIR

 99. Hakan Yılmaz
  02 Nisan 2013 - 17:46

  Arkadaşlar Bayilik Dedimmi il akla gelen tarihi adıyaman çiğ köftecisi ben tavsiye ederim. Şartları Çok iyi ve tadıda on numara sitesini veriyim bence bir arayın tarihiadiyamancigkoftecisi.com

 100. hacıalioğlu çiğ köfte
  17 Haziran 2013 - 12:42

  5.0000 TL DEĞERİNDEKİ AÇILIŞ TANITIM ORGANİZASYON BİZE AİT SİZE DÜŞEN İLGİ ALAKA VE HİJYENİK HİZMET İLETİŞİM :0530 526 80 44
  -SOĞUTUCULU ÇİĞKÖFTE DOLABI (150CM).
  -MÜSTERİ KARŞILAMA VE HİZMET KONSOLU (150CM).
  -İÇ MEKAN DEKOTO VE KONTROPLAK ÜZERİ DİJİTAL BASKILI UYGULAMALAR.
  -DIŞMEKAN DİJİTAL BASKI VE TANITIM AFİŞLERİ.
  -3MT ALİMİNYUM KASA IŞIKLI TABELA.
  -ÇİĞKÖFTECİ LED TABELA.
  -AÇILIŞA ÖZEL BEDELSİZ 250KG ÇİĞKÖFTE.
  -MASA VE SANDALYELER (6 MASA 18 SANDALYE).
  -GÖBEK,İCEBERG( 30 AD..)
  -LAVAŞ ( 250 AD. )
  -AYRAN DOLABI (KAPALI SOĞUTUCULU DOLAP).
  -FIRIN (DİLERSENİZ OCAK).
  -ÇİĞKÖFTE TEPSİSİ (1AD.)
  -HİZMET TAHTASI (1AD.)
  -BIÇAK(1ad.)
  -HASSAS TERAZİ (1ad.)
  -önlük(2ad.)
  -tişört(2ad.)
  -streç ve kutusu(1ad.) 30/1500MT (1YIL GÖTÜRÜR).
  -KARTVİZİT(1000ad.)
  -EL BRÖŞÜRÜ ( 3000ad. )
  -MAGNET KART(2000ad.)
  -3 AY BOYUNCA SATIŞ KOTANIZA GÖRE HER HAFTA SONU TEŞFİK İKRAM.
  -3 BOY KÖPÜK TABAK.
  -BASKILI 2 BOY POSET.
  -BASKILI DÜRÜM NAYLONU.
  -BASKILI MASA KAĞIDI.
  -BASKILI ISLAK MENDİL.
  -LİMON SUYU (BASKILI 2 AD.)
  -NAR EKŞİLİ SOS(BASKILI 2AD.)
  -PLSTİK SOS KABI(50CC 3AD.)
  -PLASTIK ELDİVEN(3AD.)
  -BASKILI BALON (100 AD. )
  -BÖLGENİZDE ANLAŞMIŞ OLDUĞUMUZ KURUMSAL ZİNCİRLERE VAKUMLU HİZMET VE EK GELİR İMKANI.
  -İŞ EYİTİMİ
  -AÇILIŞA ÖZEL PERSONEL DESTEĞİ.
  -BÖLGE SORUMLUKLARI (BÖLGE BAYİİMİZ OLMAYAN İL VE İLÇELER İÇİN GEÇERLİDİR).
  -ALT ÇİĞKÖFTE BAYİİLİK VEREBİLME HAKKI.

 101. hamam
  18 Ağustos 2013 - 16:18

  بسم الله الرحمن الرحيم

  GAZI SIRKETI

  hamam alkasimi
  aboesam1972@hotmail.com
  İş arama
  İstanbul – Ayub
  …………
  GAZI SIRKETI
  SURIYE YEMEKLERI
  LOKANTASI
  http://www.youtube.com/watch?v=fDtuOvLPsRc&feature=c4-overview&list=UUHxgf63e6RsfRoz7DRrjwRg
  …………..
  Gazi Mutfağı yönetimi Ortadoğu Şam ülkeleri (Suriye, Lübnan) bölgesinde 75 seneden beri engin tecrübesiyle lokanta hizmetleri alanında çalışan, yemek sanatının nesiller boyu mirasçısı olan bir mutfağa sahiptir.
  Geleneksel tecrübesinin yanı sıra dondurulmuş gıda alanında da büyük bir aşama kaydetmiş bu sayede ev hanımlarına misafirlerini ağırlamaları için envai çeşit sofra hazırlama imkânı sunmuştur.
  Hepimizin bildiği gibi son zamanlarda Suriye-Humus ‘un başına gelen felaketlerden dolayı bu seçkin Arap yemeklerini İstanbul a taşıyarak buradaki kardeşlerimizin Şam yemeklerinin yanı sıra Haliç (Körfez) ülkelerinin yemekleriyle de tanışmasını arzu ediyoruz. Gazi Mutfağı İstanbul yemeklerine yakın, uygun lezzet ve tatlara da haizdir.
  Gazi Mutfağı yönetimi bu yemekleri Türkiye’deki kardeşlerine sunmak için aşağıdaki seçenekler doğrultusunda iş gücünü ortaya
  koyabilecek vesileler aramaktadır.
  1.bize mekan ve araç gereç (ekipman) ayarlayabilecek iş ortağı arıyoruz. istanbul ‘un çeşitli yerlerinde şube açmak için yönetimi bize ait olmak üzere bu projeyi üstlenebilecek ortaklara ihtiyacımız var.
  2.bu tür farklı lezzetlere açık, ilgi duyan bir bölgede yemek hizmeti verebilmek için makul ücretli bir lokanta mekanı arıyoruz.
  3.seçkin alışveriş merkezlerinde lokanta açılıp satışlar oradan da yapılabilir.
  4.büyük şirketlerle anlaşmaya varılıp çalışanların yemek ihtiyaçları karşılanabilir.
  5.hazır yemek üretimi için ortaklaşa bir şirket kurabiliriz.
  size takdim ettiğimiz bu broşürü okuduğunuz için teşekkür ederiz. bizimle iş birliği yapmak isterseniz karşılık olarak bir cevap yazmanızı rica ederiz. şunu da bilmenizi isteriz ki bizimle yapacağınız bu iş birliğinin bir parçası suriye deki sivil, göç ettirilen kardeşlerimiz yararına ayrılacak.
  not: karşılık olarak cevap yazmanızı, e-mail ya da facebook aracılığıyla bize cevabınızı ulastirmanizi rica ederiz.arapca konusabilenler telefonla bize ulasabilirler.
  iş birliğiniz için teşekkür ederiz.
  05345803671 :telefon numarasi_Email:aboesam1972@hotmail.com
  http://www.youtube.com/watch?v=fDtuOvLPsRc&feature=c4-overview&list=UUHxgf63e6RsfRoz7DRrjwRg:
  lokanta yönetimi ( abu usam )
  içliköfte

   

 102. müslüm
  19 Ağustos 2013 - 13:07

  benim bildigim çigköfte hangi memleketteki çig köfteci tuturmuşsa ondam bayilik alın çünkü artık ordaki insanlar o tada alışmışlardır tavsiyem 3 yıldır buişle meşkulum

 103. mustafa balkıs
  23 Ekim 2013 - 15:12

  bayilik almak istiyorum bana yardımcı olacak arkaşlar arıyorum

  • altuğ türker
   28 Mart 2014 - 10:08

   merhabalar, numaranızı iletirseniz yada bizi ararsanız 0505 545 00 22 bayilik konusunda size yardımcı olmak isteriz.

   iyi günler

 104. ahmet
  20 Kasım 2013 - 21:39

  ankarada aktepede köşebaşı dükkanım var yeri mükemmel teminat istemeyen firmalardan çiğ köfte bayiliği almak istiyorum ilgilenen firmalar lütfen arayın 0554 855 11 18

Göster Kapat 1 Geri Bildirim (Trackbacks)

Yorum yaz

İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -