Şirketler 2011′de ne kadar eleman alacak?

Türkiye’nin dev şirketleri 2011′de ne kadar eleman alacak?

20 Şubat 2011

Nuhoğlu İnşaat eleman arıyor

Nuhoğlu İnşaat, üst düzey yönetici olarak görevlendireceği, yurtdışı seyahat engeli olmayan, çok iyi İngilizce bilen inşaat mühendisi, hastane projesinde görev alacak, Autocad programına hakim, saha tecrübeli, yurtdışı seyahat engeli olmayan, tercihen İngilizce bilen Mimar, ihale keşif, metraj, analiz, maliyet konularında tecrübeli, tercihen İngilizce bilen inşaat mühendisi, tecrübeli makine mühendisi alacak. info@nuhogluinsaat.com.tr

13 Şubat 2010

Şahinler Yapı inşaat işleri için eleman arıyor

Şahinler Yapı; İnce inşaat işleri konusunda uzman, Şantiyelerin teknik ofis ve uygulama işlerini yürütebilecek, Şehiriçi ve şehirdışı seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, İnşaat mühendisi, Mimar ve Tekniker alınacak.

02 Şubat 2010

Pikaron İnşaat eleman arıyor

Pikaron İnşaat, Süleymaniye şantiyesinde görevlendirmek üzere; üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen inşaat mühendisliği bölümünden mezun, inşaat sektöründe genel malzeme bilgisine sahip, tedarikçi seçimi ve değerlendirmesi konusunda muhakeme yapabilecek, çok iyi seviyede İngilizce bilen, en az 3 yıl satın alma deneyimli, planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Windows Office programlarına hakim satın alma mühendisi alacak.

02 Şubat 2010

İçtaş İnşaat eleman arıyor

İçtaş İnşaat, Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan baraj ve hidroelektrik santral (HES) projeleri için merkez ve şantiyelerde görev yapacak çalışma arkadaşları arıyor. Firma proje müdürü, teknik ofis müdürü, elektromekanik müdürü, iş güvenliği ve çevre müdürü, geoteknik uzman, tünel şefi, şantiye şefi, tasarım yöneticisi, elektrik mühendisi ve teknik ofis mühendisi alacak. Başvuru için : ik@ictas.com.tr

02 Şubat 2010

NOVA İnşaat eleman arıyor

NOVA İnşaat; Proje müdürleri, Betonarme işler şefleri, İnce işler şefleri, Saha mühendisleri, Elektirk mühendisleri, Hidrokon hyap oper.

30 Ocak 2010

Mra İnşaat eleman arıyor

Mra İnşaat A.Ş, Libya tobruk alt yapı inşaatı şantiyesinde teknik büro müdürü (inşaat mühendisi), Teknik büro müdürü arıyor. Adaylar en az 10 yıl deneyimli olmalı. Proje dili ise İngilizce. mra@mra.com.tr

30 Ocak 2010

Yazgan Tasarım Mimarlık İnşaat eleman arıyor

Yazgan Tasarım Mimarlık İnşaat, yurtiçi ve yurtdışı projeleri için Ankara’da proje sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere; Proje sorumlusu olarak görev alabilecek, Uygulama projelerinde en az 5 yıl deneyimli, ileri derecede AUTOCAD programı kutlanabilen, iyi derecede ingilizce bilen, Mimar arıyor.

30 Ocak 2010

İşte eleman arayan şirketler

Bilişim, perakende, finans sektörleri yıla iddialı başlarken otomotiv ve ilaç daha temkinli yaklaşıyor. Ekonomik krizin etkisinin hafiflediği şu günlerde şirketler, eleman alımı için düğmeye bastı.

05 Aralık 2009

TML İnşaat, Libya şantilerine eleman alacak

TML İnşaat, Libya’daki çeşitli şantiyelerde görevlendirmek üzere, 200 tona kadar paletli vinç kullanabilen, taş grabiyle liman ve benzeri işlerde çalışmış, vinç operatörlüğünde en az 10 yıl tecrübeli, gerekli sertifika ve ehliyetlere sahip vinç operatörleri alacak.

25 Mayıs 2009
İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -