Yurtdışında iş yapan Türk inşaat şirketleri

Yurtdışında iş yapan Türk müteahhitlik firmaları gerçekten önemli işler yapıyorlar. Şimdi değil uzun süredir. Sezai Türkeş Fevzi Akkaya’nın 1960′lı yıllarda Libya’da açtıkları kapıdan çok sayıda Türk müteahhidi dışarıya yöneldi.

15 Ocak 2014

Rönesans İnşaat, Abramoviç’e 52 katlı döner kule yapıyor

Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, Şanıurfa’da “Piazza” AVM yatırımını açılışında, Rusya’daki son işleri ve şirketinin hedeflerini anlattı.

14 Ekim 2013

Türk iş dünyası yatırım atağına geçti

Son 10 yılda ekonomide, Türkiye’de yeni bir döneme girildi. Cumhuriyet tarihinin en büyük özelleştirmelerinin devreye alınması, Türk şirketlerinin yurtdışındaki fırsatları değerlendirmeye başlaması önemli gelişmelerdi.

15 Şubat 2013

Rönesans İnşaat 300 milyon dolarlık ofis yatırımı yapacak

Rönesans Gayrimenkul Yatırım 300 milyon dolarlık A Class ofis binaları yapımı için protokol imzaladı. Çek Cuhuriyeti’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan PSG International ve Çek Export Bank İşbirliği ile toplam yatırım tutarı 300 milyon dolar

21 Şubat 2012

Erman Ilıcak kimdir?

Dünya çapında ödül kazanmış projelerle alışveriş merkezinin müteahhit sıfatıyla yapımını gerçekleştirmiş olan Rönesans İnşaat Firması’nın sahibi Erman Ilıcak kim?

06 Şubat 2012

Erman Ilıcak: Rönesans İnşaat en büyük ticari gayrimenkul şirketi

Erman Ilıcak, Rönesans İnşaat’ın yönetim kurulu başkanı. Saint Petersburg’da kurduğu şirketini Rusya’da bir numaraya çıkardı. Sadece Rusya’da 10 bine yakın çalışanı var.

13 Haziran 2011

Rönesans İnşaat’ın Libya’daki projeleri

Rönesans Holding, Libya pazarına 2008 yılında biraz gecikmeli olarak girdi. Ancak bu dönemde pazar ve sistemin oturmuş olması şirkete de pozitif olarak yansıdı ve Libya şirketin en büyük 2. pazarı haline geldi.

22 Mart 2011

Rönesans Holding dev ingiliz firmasını satın almak için harekete geçti

Rusya’da temelleri atılan ve 18 yıldır Türkiye’nin uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren en büyük üç müteahhitlik şirketlerinden biri konumuna yükselen Rönesans Holding, inorganik büyüme konusunda önemli adımlar atıyor.

11 Şubat 2011

Rönesans İnşaat, Suriye’nin ‘en büyük karma inşaat projesi’ni yapacak

Rönesans İnşaat, Halep’in ‘en büyük karma inşaat projesi‘  Taj Halab’a imza atacak. 180 milyon dolarlık yatırımla, alışveriş merkezi, sinema, eğlence merkezi ile otel ve kongre merkezi yapacak.

18 Ocak 2011

Rönesans, İstanbul Küçükyalı’ya ikinci bir Kozzy AVM yapıyor!

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet yürüten Optimum AVM’lerin yatırımcısı Rönesans Grubu, Ulusoy’un İstanbul Küçükyalı’daki arazisine ikinci bir Kozzy AVM yapıyor.

05 Ocak 2011
İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -