Ana Sayfa » Patronlar » İşte Ali Ağaoğlu’nun evi

İşte Ali Ağaoğlu’nun evi

08 Aralık 2010

Lükse düşkünlüğü ve 20′ye yakın lüks arabasıyla da adından söz ettiren Ali Ağaoğlu’nun evinde buluştuk. Bu görkemli evi siz de görün istedik.

Ali Ağaoğlu, İstanbul’da ve şehir dışında yaptığı konut projeleriyle artık marka haline gelmiş bir isim. Ataşehir’de bulunan evine doğru yola çıktığımızda “Acaba nasıl bir insanla karşılaşacağım” diye soru işaretleri vardı kafamda ama Ali Ağaoğlu, basında ve televizyon ekranlarında göründüğünün aynı, yani hep güleryüzlü ve içten. Çekim yaptığımız süre boyunca bizi esprileriyle kahkahaya boğan, hatta kimi şakalarıyla da korkutan Ali Bey, röportajımızda da dediği gibi gerçekten içindeki çocuğun büyümesine izin vermemiş, Günde 16-18 saat çalışacak kadar işine aşkla bağlı ama bir yandan da çocuklarını asla ihmal etmeyen çok iyi bir baba. Üstelik çapkınlık iddialarına da son derece karşı ve ilişkilerinde de istikrarlı.

Ali Ağaoğlu'nun evi

Ali Ağaoğlu’nun evi

Zaten Petek Ertüre ile uzun süredir devam eden ilişkisi de bu sözünü kanıtlıyor. Lükse düşkünlüğü ve 20′ye yakın lüks arabasıyla da adından söz ettiren Ali Ağaoğlu ile Ataşehir’deki 2500 metrekarelik evinde buluştuk. Bu görkemli evi siz de görün istedik.

Ali Ağaoğlu

Ali Ağaoğlu

Bu evinizi ne zaman yaptırdınız?

Yaklaşık iki sene oldu sanırım.

Şu anda kaç tane eviniz var?

Bana kapı çok! Burası kızım, oğlum ve annesinin yaşadığı ev. Ben de her zaman çocuklarımın yanında olmaktan mutluluk duyarım ve burada sık kalırım o yüzden. Eşimle 12 senedir ayrıyım ama her zaman çocuklarımın yanındayım.

Ali Ağaoğlu'nun evi

Gördüğüm kadarıyla oldukça büyük bir ev burası. Biraz evinizi anlatır mısınız bize?

Bu ev 2500 metrekare. Kaç odalı olduğunu da vallahi hiç hatırlamıyorum. Herhalde 12-15 kadar oda var.

Ali Ağaoğlu'nun evi

Ali Ağaoğlu’nun evi

Burası çocuklarımın kaldığı ev, dolayısıyla benim için ayrı bir önemi var. Onlar her zaman benim başımın tacıdır. Aynı zamanda Vaniköy’de bir yalım var. Orası da çok keyif aldığım bir evdir. Altunizade’de bir ahşap köşküm var, orada da 5 yaşındaki oğlum yaşıyor. Onun yanına da sık sık giderim.

Hayatınız bütün bu evler arasında gidip gelmekle geçiyor o zaman.

Evet, biraz öyle oluyor aslında. Ben kaçta yatarsam yatayım saat 07.00′da kalkarım ve 08.00′da işimin başında olurum, yani hayatımın 4′te 3′ü işimde geçiyor.

Tam anlamıyla bir işkoliksiniz sanırım…

Evet, kesinlikle öyleyim. Hayatım çocuklarım ve işim arasında geçiyor. Araya zaman zaman başka şeyler de sıkıştırıyoruz.

Hiç “Yeteri kadar çalıştım, artık hayatın tadını çıkarayım” demiyor musunuz?

Benim yaşım daha 22, 1954 doğumluyum ve hesaplayınca 22 yapıyor! Bu yüzden de emekliliği konuşmak için daha çok erken.

Uzun bir süredir 22 yaşında olduğunuzu söylüyorsunuz. Hiç büyümüyor musunuz?

"Ali Ağaoğlu"

Ali Ağaoğlu

Her zaman verdiğim sözlerin arkasında dururum. Bugüne kadar hep 22 yaşında olduğumu söyledim ve bu sözümün de arkasındayım. Kendimi 22 yaşında hissediyorum ve öyle görüyorum ama aslında gönlüm 18 yaşında.

Bu durumda oğlunuzdan küçüksünüz değil mi?

Oğlum 24 yaşında, ondan küçüğüm artık. (gülüyor)

Peki, evde olduğunuz zaman neler yapmaktan hoşlanıyorsunuz?

Aslında çok fazla evde vakit geçiremiyorum. Az önce de söylediğim gibi; mesaim sabah 08.00′da başlıyor ve akşam da 21.00 ya da 22.00′a kadar sürebiliyor, yani işim ne gerektiriyorsa, o saate kadar işte kalabilirim. Eve geldiğim zaman da, özellikle çocuklarımla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Evde oturup, televizyon izlemeye çok zamanım olmaz ama yine de zaman zaman koltuğa uzanıp, TV izlemekten de hoşlanırım. Ayrıca ev yemeklerini inanılmaz severim fakat maalesef çoğunlukla dışarıda yemek yemek zorunda kalıyorum. Evde ev yemeği yemeyi çok severim ve özellikle de isterim. Annem kara lahana dolması yapar ve gönderir bana. Ona bayılırım.

Bu evin dekorasyonunu yaparken bir iç mimarla mı çalıştınız, sizin müdahaleleriniz de oldu mu?

Ali Ağaoğlu'nun evi

Ali Ağaoğlu’nun evi

Şirketimizde dekorasyon bölümümüz var ve buradaki iç mimarlarımızla çalıştık. Tabi ki onlar da benim zevkimin nasıl olduğunu biliyor ve benden onay alıyorlar. Dönem dönem de müdahele ettim fakat özellikle bu evde kızımın ve annesinin benden daha çok sözü geçmiştir.

Çocuklarınızın eğitiminden de bahsedelim biraz. Neler yapıyorlar şu anda?

Oğlum Alican eğitimini Londra’da devam ettiriyor. Lise eğitimini İsviçre’de aldı ve üniversite için de Londra’ya gitti. Bu sene de inşallah mezun oluyor. Alican, mezun olur olmaz benim işimi devam ettirecek. Londra’nın finans merkezinde iki tane kule inşaatımız var ve Alican da bu işin sorumluluğuna geçti. Onun iş tecrübesini yurtdışında edinmesini istedim. Biz, Ağaoğlu’nu Türkiye’de iyi bir marka konumuna getirdik ve Alican da markamızı uluslararası boyuta taşıyacak. Becerisi ve öngörüsü çok gelişmiş. Bu konuda ona gerçekten de çok güveniyorum. Bizim bu noktaya getirdiğimiz işi, çocuklarım çok daha ilerilere taşıyacaklar. Kızım Sena ise şu anda lise eğitimini tamamlamak üzere. O henüz küçük, 17 yaşında. Fırsat ve zaman buldukça onları işin içine şimdiden sokmaya çalışıyorum. İş toplantılarına sokuyorum ve dinlemelerini istiyorum. Onlar da zaten toplantılara zaman zaman katılıyorlar, çok ilgiler işe karşı. Hayatta bitmeyen servet, iş yapma yeteneğidir. Çocuklarınıza ne bırakırsanız bırakın, bitmeyen servet yoktur. Eğer onlara sürekli iş yapabilme, çalışabilme şevkini kazandırabiliyorsam, bu en büyük servettir. Ben de her baba gibi doğal olarak çocuklarımın işimi daha ilerilere taşımasını arzu ediyorum çünkü bizim işimizden binlerce insan ekmek yiyor.

Ali Ağaoğlu’nun çocukları olarak aslında çok geniş imkanlara sahip bir şekilde dünyaya geldiler. Bu imkanların içinde şımarmamaları için onlara nasıl bir eğitim verdiniz?

Ali Ağaoğlu’nun evi

Her zaman onlara şunu söylemişimdir: “Yaptığınız bir harekette ‘babam duyarsa kızar’ diye değil, ‘babam duyarsa, üzülür’ diye düşünerek hareket edin”. Neticede çocuklarıma kızabilirim, sinirlenebilirim. Karadenizliyim, benim sinirim çabuk geçer ama üzüntü kolay kolay geçmez. Bugüne kadar da çocuklarım beni en ufak bir şekilde bile üzmemişlerdir. Özellikle Alican, yaşı gereği de kendi sorumluluklarını bilen, çevresinde lider konumunda olan ve sözünü dinleten bir genç olmuştur. Hiçbir zaman şımarıklık yapmamıştır. Aynı şekilde kızım ve küçük oğlum da öyledir. Bugüne kadar her zaman Ali Ağaoğlu’nun çocukları olma sorumluluğunu taşıdılar ve bundan sonra da taşıyacaklarına inanıyorum.

Sizin için hep ‘sonradan görme’ denildi ama siz aslında aileden zengindiniz, değil mi?

Babam 1946 yılında İstanbul’a gelmiş ve çok başarılı olmuş bir işadamıdır. İyi bir tüccar, iyi bir sanayici ve iyi bir müteahhitti. Lise zamanımda da benim altımda en son model BMW, Mercedes arabalar oldu. Her zaman kolejlerde okudum. 1977 senesinde babamla kuşak çatışması nedeniyle ayrıldım ve kendi işimi kurdum ama özellikle çocukluğum, hep belli bir seviyenin üzerinde geçti.

Ali Ağaoğlu'nun evi

Ali Ağaoğlu’nun evi

İşinizi babanızdan destek almadan mı kurdunuz?

Hayır, hiçbir destek almadım. Babam 1975 senesinde bir kalp rahatsızlığı geçirmişti. Ben o zaman Kabataş Erkek Lisesi’nde son sınıfta okuyordum. Beni alıp, işin başına geçirdi. İki sene boyunca işi ben idare ettim. O arada babam iyileşti. Ben babama göre daha ataktım ve işi genişletmek istiyordum. Babam daha tutucuydu ve risk almak istemiyordu. Dolayısıyla da aramızda kuşak çatışması başladı. 1977 senesinde babamla görüştüm ve iki senede yaptıklarımı, işi nasıl büyüttüğümü anlattım. Bütün hesapları, şirketleri teslim ettim, cebimdeki 25 kuruşu ve arabalarımın anahtarlarını da bıraktım, ceketimi alıp, babamın yanından ayrıldım. O yaşta büyük bir riskti aslında benim için. 23 yaşındaydım, en kral noktadaydım ve iyi bir işadamıydım. Çevremde inanılmaz bir saygınlığım vardı ama hepsini bıraktım.

Ali Ağaoğlu

Bu işin sırrı kesinlikle çok çalışmaktır. Benim en büyük şansım şu: Babam beni neredeyse çocukluğumdan beri işin içinde büyüttü. Benim ilkokul çağım bile inşaatların içinde geçti. Kendime güveniyordum, işi biliyordum ve babamdan dolayı bir çevrem vardı. Aslına bakarsanız, o çevreye güveniyordum ama o çevreyi babam kullanmamı engelledi. Bunu tabi ki bana kötülük olsun diye yapmadı, onun yanına tekrar dönmemi istiyordu. Ben de çevremin babamdan dolayı olduğunu hesaplayamamıştım. Kredi almak için bankalara gidiyordum ama öğreniyordum ki, babam önceden bana bir kuruş vermemeleri için sıkı tembihlemiş. Bütün bunları bir şekilde aştım ve kendi işimi kurdum.

Başarımın sırrı da dürüst olmak ve çok sıkı çalışmaktır. Zorluklar beni hiçbir zaman yıldıramaz ve yolumdan döndüremez. Yeni nesilde en büyük eksikliğin bu olduğuna inanıyorum. Önlerine en ufak bir engel çıktığı zaman hemen pes ediyorlar. Benim önüme bir engel çıktığı zaman, o duvarı nasıl yıkacağımı hesaplarım. Bu, herhalde Karadenizli olmamdan da kaynaklanıyor. Biliyorsunuz, Karadeniz’in doğası da, denizi de hırçındır. Dolayısıyla Karadeniz insanı mücadeleyi çok sever. Ben de zorluklardan yılmam, aksine üzerine giderim.

Ali Ağaoğlu’nun evi

Babanızla şu anda aranız nasıl?

Babam 82 yaşında. Aramız şu anda çok iyi ve çok sık görüşürüz. Zaten o zaman da ayrılığımızın tek sebebi kuşak çatışmasıydı. Hiçbir zaman aramızda kötü bir şey geçmemiştir.

Siz çok çalışıyorsunuz ama hayatın size sunduğu lükslerden de faydalanmayı çok seviyorsunuz. Özellikle de arabalara düşkünlüğünüzle tanınıyorsunuz. Kaç tane arabanız var?

Bildiğiniz üzere ben 12 seneden beri eşimden ayrıyım ve ayrı yaşıyoruz. Günde 16-18 saat çalışıyorum. Hiçbir zaman uzun süreli tatillerim olmaz, en fazla bir ya da iki gün tatil yaparım. Üç gün üst üste tatil yaptığımı kolay kolay hatırlamam. Benim için tatil, sevdiğin bir şeyi yapmaktır. Ben de işimi severek yapıyorum. Çok yoğun çalışıyorum ve zaman zaman mola verip, kendimi ödüllendiriyorum. Çocukluğumdan beri hep güzel arabalar kullandım. İyi ve güzel araba kullanmayı seviyorum. En önemlisi, araba kullanmayı seviyorum. Herhalde 20′ye yakın arabam var. Özellikle de arabalarımı kendim kullanırım. Sadece park sorunu olan yerde şoförümü alırım. O da sadece park içindir ve şoför genellikle arka koltukta oturur. Benim arabalarım artık araba sınıfına bile girmiyor, bence onlar ‘harika makineler’ klasmanına giriyor. Açıkçası o arabalarla kendimi ödüllendiriyorum. Zaten daha 22 yaşındayım!

Bu kadar yoğun bir çalışma temposuna rağmen hayattan, hayatın tadını çıkarmaktan çok zevk alan bir insansınız aslında…

Ben gezmeyi, yemeyi, içmeyi çok seviyorum. Hayattan zevk almaya bakıyorum. Çok olmasa da kendime vakit ayırıp, zevk aldığım şeyleri yapmaya çalışıyorum.

Uzun zamandır Petek Hanım ile birliktesiniz. Size ‘çapkın’ denilse de, hayli uzun süren bir ilişkiniz oldu, değil mi?

Ali Ağaoğlu’nun evi

Ben özel hayatımda her zaman istikrardan yanayım. Günlük ilişkilerden hoşlanmam ve uzun ilişkileri severim. Zaten uzun bir süredir de Petek Hanım ile beraberim. Aslında basının yazdığı gibi, çok sevgili değiştiren bir erkek değilim. Sonuçta bekar, yakışıklı, genç, espritüel ve güçlü bir erkeğim. Kadınların aradığı bütün özelliklere sahibim.

Daha önce “Karadenizlilerde çapkınlık geni vardır” demiştiniz. Şimdi bu söyleminizden sonra sizde bu genin olmadığını mı anlayacağız? Siz çapkın değil misiniz?

Tabi ki kız arkadaşlarımın olması gayet normal fakat günübirlik ilişkiler yaşayan bir insan değilim. Hayatımda her zaman çeşitli kadınlar olmuştur. Bence bir erkeğin hayatında iki tane önemli şey vardır; işi ve eşi. Ben, bu ikisinin arasında işimi her zaman ön plana çıkarmışımdır. Ben cumartesi-pazar günleri bile sevgilimle şantiye geziyorum. Tabi ki kendisine daha çok zaman ayırmamı istiyor ama beni bu şekilde kabul ediyor.

SABAHYorumlar (213)
 1. NILIFER
  15 Aralık 2010 - 01:20

  CENETTEN BIR KÖŞE SAĞLIKLA ĞÜLE ĞÜLE OTURUN ALI BEY TANRI ĞÜVENDIRSIN TANRI BIZEDE VERSN

 2. serdar
  15 Aralık 2010 - 02:22

  ali abi yapdıhın işlerden gurur duyuyorum karedenizli olduhun icin odahada beni gurur ediyor banada yardımcı olsanda bende seningibi bir işadamı olsam yani matdideyil bir iş ve akıl icin saygılar abib allah seni işlerinde salık mutluluk kuvet versin

 3. çılgın
  15 Aralık 2010 - 19:37

  ali ağaoğlu nun evi çok güzel bağıldım

 4. veysel
  16 Aralık 2010 - 18:01

  walla ali abi evin spr ama bnmde böle bi ewim olsaydı hç fena olmazdıı:)))

 5. özlem
  16 Aralık 2010 - 23:03

  ben özlem yakışır 35 yaşındayım 18 yıllık evliyim ve hayatım bir tek odadın içinde geçti sizze allah bu dünyada herşeyin güzelini vermiş allah daha fazla versin sizin nekadar hayırsever olduğunuzu biliyoruz görüyoruz bana bi yardım eli uzatırmısınız

  • RAMAZAN GUNGOR
   17 Haziran 2012 - 22:35

   tek odalı evdemısın gercekten

 6. sedat
  18 Aralık 2010 - 01:11

  harbiden babacan bi adamsın ali abi ağa oğlu otel bursa uludağda çalışmıştım ki ne zaman gelseniz hatır sormanız sadece dışa havalı görüntünüz çalışanlarnızla arkadaş gibi olmanız süper bi yaklaşım gerçi bende işi bıraktım ama sizin gibi kendi işimi kurmak için kısmet görücez ilerleyen zaman da hayat bize ne süprizler getirecek herşey gönlünüzce olsun

 7. süleyman
  18 Aralık 2010 - 19:01

  selam ali bey size iki adet mektup yazdım. ama cevabını alamadım.ali bey sizden çok acil yardımda bulunmanızı rica ediyorum. çok zor durumda olmasam inanın buraya yazmazdım
  bana yapacağınız yardımı ödemek şartıyla
  .asla hibe istemiyorum
  ali abi son umudum buraya yazmak.allahını seversen beni şuan ki zordurumdan kurtarırmısın.telimi yazıyorum. ne olursun ararmısın. 05548234301 zahmet eder ararsan çok sevinirim.cevabını bekliyorum.saygılarımla.

 8. muammer
  19 Aralık 2010 - 13:43

  selamun aleyküm ali abi senin büyüklüğünü senin yardım sever biri olduğunu herkes biliyor. Bende bu yüzden sizden yardım istiyorum kısaca kendimi anlatayım abi. Küçükken bir trafik kazası geçirdim. Bana arabayla vuran kişi kaçtı ve bulamadık . Tabi kaçan kişiyi bulamayınca hakta talep edemedim. Ticaret meslek lisesi muhasebe büro memuru mezunuyum. Lise yi bu durumda okudum üniversiteyi kazandım ve okumak için gittim . Fakat bu özür durumum ve ailemin maddi durumu bana bazı konularda engel koydu. Okulu okuyamadım yarıda bıraktım. Evliyim, Şimdi ise Özür durumum %66 abi senin şirketlerinin birinde bir iş yokmu beni alsan da çalışsam lütfen yardım et numaram 05417488062

 9. sinan can
  23 Aralık 2010 - 09:41

  Birşeyi eğer Allah’ın rızası için yaparsan değer olur yoksa maddiyatdan başka bir şey olmaz, maneviyatınız daim olsun hayırlı yerlerde, hayrılı işlerde hayırlı yatırımlarda, hayırlı kurumlarda görmek ümidiyle

 10. taha
  24 Aralık 2010 - 17:45

  helal olsun çalışmış,kazanmış,keyfini yiyor bence buraya iş umuduyla saçma sapan şeyler yazmayın gidin kendiniz bulun idolümsün ali ağaoğlu :)

 11. murat bozhan
  25 Aralık 2010 - 09:18

  ali abi hayırlı işler benim yazın düğün yapmam gerekiyor ve yapamazsam kızdan ayıracaklar beni biraz yardıma ihtiyacım var 5000 tl civarı numaramı yazıyorum lütfen yardım edin 05426732331

 12. Kenan Alpogan
  25 Aralık 2010 - 19:25

  Bu kadar zengin olmakta istemem..Fazla zenginlik insanı mutsuz eder..Düşünsenize şimdi Ali Ağaoğlu’nu motive edecek hiçbirşey yok şu hayatta..Görünüşe aldanmayın ben pek mutlu biri olduğunu sanmıyorum. Ayrıca asla unutmayın: DÜNYADAKİ HİÇBİRŞEY CENNET İLE KIYASLANAMAZ..ROMA İMPARATORU BİLE OLSANIZ,CENNETTEKİ MUTLULUĞA ERİŞMENİZ MÜMKÜN DEĞİL.

 13. zanzure
  25 Aralık 2010 - 19:25

  ben bu parayla dünyayı alırım dım ali ağ oğlu banada para verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 14. ömer
  26 Aralık 2010 - 20:04

  faaniyim faani olanı istemem. aacizim aaciz olanı istemem.isterim.fakat biryaarı baaki isterim.ruhumu rahmaana teslim eyledim gayrı istemem.bu sözler hakikattır. ev araba ve bnlar gibi dünyanın çeşitli meşgaleleri insanların vakti ömürlerini boşa geçiriyor.halbuki insanın yaratılış nedeni allaha ibadettir.ömür dediğin neki.70 80 senelik veya daha az.ben 25 yaşındayım hiçbirşeyim yok ama allaha şükür allahım var.söylenecek söz çok ama vakit yok benim namazımı kılmam gerek.hadi size hayırlı akşamlar allahüteala yar ve yardımcınız olsun.

 15. ZorunLu
  30 Aralık 2010 - 20:20

  o Kadar para bence oLcak varya aLi abi neLer yapardım aLi abi senin Şahsa özeL bi web site yapayım bana uLaş da Fiyattta anLaşaLım :D

 16. aleyna
  01 Ocak 2011 - 15:04

  yaa bu paramı ben diloş benim evim ali ağaoğlunun evinden birazz küçük..

 17. zeynepce
  01 Ocak 2011 - 23:20

  benim böyle evim olsun bi an çıkmam içinden hetr iddiasına varım versinler böyle bi evi tamamdır bütün hayatımı çevrimdışı moduna alırım içimde kendi kendime takılırım :):):)

 18. emre
  06 Ocak 2011 - 12:11

  ali abi allah sana daha cok versin.sende insanlara iş ver aş ver.bende bi işsiz olarak belki sizin şirketlerde çalşma imkanım olur.işsizlik kötü be abi.seni seviyoz ailecik yardımsever aliabi

 19. selçuk
  09 Ocak 2011 - 00:33

  YARADANIMDAN ne mal ne mülk dilemişimdir ALLAH’TAN başka bir kuluna muhtaç etmesin diyorum bir aile sıcaklığı ve sağlık olsun yeter bir insan için NAMUSUYLA HELALLE ÇALIŞAN o ekmekte emekte ne tatlıdır bilen çok az bu dünyada malesef BEN 20 seneden beri kiracıyım halada kiracıyım ANNEM hep bir evim olsun derdi olmadı çok çabaladım babamla hep ardısıra bitmeyen kader aksilikleri olunca olmayınca olmuyor diye HEP GENE HALİMDEN ŞÜKREDERİM.. zaten bu dünyada hepimiz kiracıyız değilmiyiz BEN ALİ BEY için SAĞLIK VE SIHAT HUZUR ve dolu bir ömür DİLERİM YARADANIMDAN…haa bide yorumları okurken hep ALİ BEY’DEN bişey isteme yardım ve sayre şeyler okudum yorum yapan arkadaşlara burdan isteğim ALİ BEY için dua edin çünkü türkiye için bizler için böyle iş adamları lazım daima…TEŞEKKÜRLER.

 20. yusuf ölüoglu
  10 Ocak 2011 - 23:03

  slm sayın ali agaoglu ben şanlıurfadan yazıyorum bazı insanlar zenginligin vermiş oldugu yaşantıyla ölümü unuturlar. halbuki ölümün sadece aldıkları nefes kadar yakında oldugunu unuturlar. her canlı ölümü mutlak yaşıyacaktır. belki bizim sizlere gönderdigimiz msj ları bile yardımcılarınız okuyordur. öbür dünyada en güzel sonsuz yaşantıyı burda fakir olupta fakat gönlü imanla sevdayla allah korkusuyla yaşayanlar en güzelini orda yaşayacaktır burda diskolarda partilerde enlüks evlerde ve bizim gibilerinin düşlerinde bile görmedigi arabalarla v.s yaşayanlarda gercegi az cok görecekler inşallah cevrenizde bir ekmeye muhtac insanlarıda görüyorsunuzdur..

 21. elif
  11 Ocak 2011 - 00:58

  eeeeeeeeeeee ali abi benimde olsa param bende yarım aman zenginin parası zğürtün çenesini yorarmış ama ev süper bu dünyada olmaz ama öteki dünyada sarayım olur inşallah kib çalışmışın bulmusun

 22. gökhan
  17 Ocak 2011 - 21:04

  slm nasılsın aliabi sende bu para oldukca sırtın yere gelmez.parana pra katan bir sirket helal olsun sana .hayatta basarilar.bandirmaldan slm

 23. FERDİ BIYIK
  26 Ocak 2011 - 20:07

  YAKIŞŞIRRRR TOPRAĞIMA YÜRÜ BEE ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN:D

 24. FERDİ BIYIK
  26 Ocak 2011 - 20:11

  Ali abi bu sürmeneli kardeşinin sana anlatcakları çok önemli istersen şirkete gelebilirim sevgiler saygılar.

 25. mehmet
  26 Ocak 2011 - 21:00

  sen de para var iman yok tamamm dünya senin olsun imanın olmadıktan sonra ne yarar sen ölünce yanında arabalarını götürcen mi evlerini

 26. kübra
  27 Ocak 2011 - 21:49

  YAPILAN YORUMLARI OKUDUM DA HEPSİİ ÇOK SAÇMA BENCE ÖMER VE SELÇUK ABİNİN YORUMU HARİÇ HERKES İŞ İSTİO FALAN DİLENİR GİBİ YARDIM ETTİĞİNİ HİÇ SANMIYORUM ÖZELLİKLEDE BURDAN YAZINCA İNSANLAR SADECE GÜLÜYOR BUNA İNANIN…:)) BU KADAR MALIN OLSUN OLMASIN ÖBÜR DÜNYAYA GÖTÜREMEDİKTEN SONRAA ASIL OLAN ÖBÜR DÜNYAYA HAZIRLANMAKTIR..AYRICA MEHMET SEN NERDEN BİLİYORSUN Kİ ALİ AĞAOĞLUNDA İMAN OLMADIĞINI …ACABA SEN İMAN EDİYOR MUSUN ONU SORGULA ÖNCE KİMSEYİ DEĞRLENDİRME HERKES KENDİNE YAPAR…

 27. mustafa salik
  29 Ocak 2011 - 19:22

  ali bey bu kdar varlıgınız war allah dahada fazlasını wersın ama huzurunuz yerınızdemı çok merak edıyorum… birde fakır olan ailelerımıze yardım yapıyormusunuz merak edıyorum lutfen benı yanlıs anlamayın…

 28. ZAFER
  30 Ocak 2011 - 02:43

  HAYAT NE GARİP KİMİNİN EVİNDE TELEVİZYONU YOK BIRAKIN ONU BELKİ ELEKTİRİĞİ YOK ONUN İSE BİR EVİN DUVARI BÜYÜKLÜĞÜNDE TELEVİZYONU VAR.. HAYAT HİÇDE SANDIĞINIZ KADAR ADİL DEĞİL..
  yalan olur birgün yalan yaşadığın aşkın sevdan yaradandır baki kalan hayat ne garip oooff hayat çok garip..(cem karaca)

 29. esra tapari
  30 Ocak 2011 - 10:46

  ali abi inşallah senin sahip olduğun ev kadar olmasada bir eve bende sahip olurum inşallah allah güzel oturmak nasip eder inşallah….

 30. brs cck
  01 Şubat 2011 - 15:05

  herşeyin fazlası zarar.

 31. ümit
  02 Şubat 2011 - 13:15

  gerçekten cok guzel bir eviniz var.ama su araba konusunu bir ara oturup konuşalım bana lazim bir iki gunlugune hatunla buluzucam biraz havamız olsun ali abimin kıyağı derim bak.neyse hadi aeo görusürük.(herşey samimiyetten dolayı)

 32. songül
  06 Şubat 2011 - 18:35

  ALİ ABİ BEN ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞMAKTAYIM 4 KERE TOKİYE YAZILDIM ÇIKMADI BÜTÜN UMUDUM SİZSİNİZ ömür boyu ev hasretiyle ulaşamayacagım için çok üzgünüm sizden karadenizli olarak hibe degil geri dönüşümlü oturmak için ev istiyorum allah razı olsun

 33. murat
  07 Şubat 2011 - 00:01

  selam bende baslamak ıstıyorum ermenıstanda ılk ıs tecrıbemı yasadım ıyı oldu bana zorlukları ogrettı sımdı sırket kurucam ama nereden baslayacagomı bılmıyorum yardımcı olurmusnuz

 34. ece
  09 Şubat 2011 - 21:18

  uhaaa yani evin bu kadarıda olmaz bu ne be agızım resmen açık kaldı süper keşke amcam olasa

 35. elif
  09 Şubat 2011 - 21:21

  ya bu parayı nereden buluo haramdır bence çünkü fazla para hemen gelir gider helal para damla damla gelir damla fazla para zarar verir anlayan anlar
  damla gider

 36. adem
  10 Şubat 2011 - 02:36

  ne işniz var adamın parasıyla puluyla adam kazanmış ya siz ona bakın helal kazanılmış sa bu para kim istemez ali beyin yerinde olmayı bırakın bu halkçılık ayaklarını beyler

 37. alper
  11 Şubat 2011 - 17:34

  ali abi çok zor durumda kaldım kredi kartını ödiyemedim acele 2.000 liraya ihtiyacım var tek umudum sensin nolur bana yardımcı ol yuvam yıkılıcak yoksa tl..05312672119

 38. Gizem
  13 Şubat 2011 - 14:57

  ya salak salak şeyler yazmayın adam sanki bu siteye bakıcakda sizin yorumlarınızı okuyup telefonunuzdan sizi arayıp para göndercek kim böylebi şeyi yapar ki yok evlencem yok kredi kartımın borcu son umudum sensin falan ezik ezik şeyler yazmayın ya

 39. memet zeki akmercan
  13 Şubat 2011 - 17:48

  sayın ali ağaoğlu ben 36 yaşında işsiz biriyim 3 cocuk okutmaktayım arabayla okula gitmek zurundalar hayırseverliğinizden dolayı yazdım dilenmıyorum sesimizi duyarsanız bizi mutlu edersiniz allah yardımcın olsun kazancın bol olsun

 40. Murat
  14 Şubat 2011 - 15:46

  Gizem doğru söylüyor bence adam dilenenlere yardım etmiyor tanıyorum dienler eksik tanımışlar..

 41. Tülay
  14 Şubat 2011 - 17:35

  Ya arkadaşlar hepiniz adamın zenginliğine takmışınız.evin dekorasyonuna bir bakın lütfen yatak odasına bayıldımmmmmm özellikle o şovalyeler orda ne halt işliyor azrail gibi başını bekliyor adamın
  para var ama zevk sıfırrr

 42. temel agaoglu
  18 Şubat 2011 - 12:50

  allah senden razı olsun bu dunyada yapdıgın yardımlarla cennet yolunu actin

 43. Hatice Hicran Aydemir
  18 Şubat 2011 - 12:54

  Slm alykm ali abi ben safranboluluyum safranbolu evleri cok hosuma gidiyo istanbulada bir safranbolu sitesi yapsanız bizde içinde otursak okursanız eger degerlendirmenizi rica ederim….

 44. Hatice Hicran Aydemir
  18 Şubat 2011 - 13:03

  istemeyin adam babasından bile istememiş kendiniz yapın ben yaptım deyin basarı sadece cok calısmaktadır ve işini sevmek kolaydan olsun diyosunuz
  ALLAH’dan isteyin verdigi kulundan degil büyük olan yalwarılması gerekılen ALLAHTIR…

 45. Ali
  19 Şubat 2011 - 09:45

  Nedir bu milletin ALİ AĞAOĞLU’ndan sürekli para istemeleri. Adam çalışmış, kazanmış ve afiyetle de tadını çıkarıyor. ALLAH BAŞARILARINI DAİM ETSİN ALİ AĞAOĞLU, GURUR DUYUYORUZ SİZİNLE, BAŞARILARINIZIN DEVAM ETMESİ TEMENNİSİYLE.

 46. yilmaz koca
  23 Şubat 2011 - 21:58

  ali bey iyi aksamlar yazilarinizi hep okudum benim idolmsunuz ben yirmi yil fransada orman isinde calisdim baba meslegi iyi vekotu allaha hamdolsun sukur alibey cok caliskanim yaptigim ise toz kondurmam alibey ticareti cok seviyorum ama hic anlamiyorm matdiyata ihtiyacim yok beni yetistirmek icin eliden gelen imkanlardan yararlanabilirmiyim yardimci olursanda sag ol yardimci olmasanda sevgilerimle

 47. ahmet yurtaş
  24 Şubat 2011 - 16:52

  para bol ev bol iş bol herşey bol

 48. fatih
  27 Şubat 2011 - 06:55

  alın parada sizin olsun pullda ben gönül zenginiyim hepinizden daha cok zenginim allha şükür

 49. Ali AĞAOĞLU
  05 Mart 2011 - 14:19

  Allah hepinizden razı olsun.İnanmak başarmanın yarısıdır.Rahmetli Sakıp ağabeyimin de dediği gibi;çalışmak çalışmak çalışmak.
  Dualarınızı benden esirgemeyin.

 50. hasan taşan
  07 Mart 2011 - 00:30

  para ile imanın kimde olduğu belli olmaz.. sizlere nasrettin hocayı hatırlatayım.

  Nasreddin Hoca’ya sormuşlar: “Kimsin?”
  “Hiç” demiş Hoca, “hiç kimseyim.”
  Dudak bükülüp önemsenmediğini görünce,
  sormuş Hoca: “Sen kimsin?”
  “Mutasarrıf”ım demiş adam kabara kabara.
  “Sonra ne olacaksın?” diye sormuş Nasreddin Hoca.
  “Herhalde vali olurum” diye cevaplamış adam…
  “Daha sonra?..” diye üstelemiş Hoca.
  “Vezir” demiş adam.
  “Daha daha sonra ne olacaksın?”
  “Bir ihtimal sadrazam olabilirim.”
  “Peki ondan sonra?”
  Artık makam kalmadığı için adam boynunu büküp “Hiiiç.” Demiş
  “Daha niye kabarıyorsun be adam, demiş Hoca..
  ben şimdiden, senin yıllar sonra gelebileceğin makamdayım:

 51. bilge
  09 Mart 2011 - 13:06

  ALLAH KİMSEYİ GÖRDÜĞÜNDEN GERİ BIRAKMASIN.

 52. eda
  09 Mart 2011 - 16:45

  gerçekten çok güzel bir eviniz var. allah nasip ederse ben de sizin kadar başarılı bir mimar olmak istiyorum…

 53. rıdvan küpşi
  10 Mart 2011 - 01:19

  ali agaolu ben agaolu eltes güneşinde depomarkette calışıyorum seni cok seviyoruz saygılar abi

 54. huriye
  10 Mart 2011 - 16:15

  ali baba sizi çok seviyorum şuyalan dünyada bir evim olsun istiyorum yaşım 45 beşbir baqyanım onsekiz yaşında evsahibim beni pavyona satı ailem kocam sahip çıkmadıçocuklarımı tek başıma büyütüm kızım evli olum mulada ben ist şu dünyada kimse sahip çıkmadı kusura bakma sizederdimi anatıyomküçük bir evim olsun istiyom peşinatsız yediyüz taksitle bana bir ev siziçok seviyorum salıkla kalın bana dönerseniz çok mutlu olurum

 55. berkay
  10 Mart 2011 - 19:31

  10 bilemedin 12 yıl sonraya dayanabilecek mi ? tutacak mı o ayaklar ..

 56. SONER
  12 Mart 2011 - 20:22

  bize arablarını neden gösteriosunki ali abi..kıskandırmak içinmi.. onun içinse evet kıskanıyoruz..bravo sana.ben bi megane alamıorm,senin araban 12 milyon tl…. sen istihdam yarat,vergini öde senden başka hiçbişey istemiyoruz ali abicik.. sağlık sıhhat diliyorum sana bol bol..0507 224 33 88 ara benide bi ara konuşalım..abi bide pen pvc çelik kapı işiyle uğraşıyorum.. senin inşaatlerede bi teklif vereyim ya.. söz ikram yapacam sana..YAPTIM OLACAK !!

 57. Hasan
  13 Mart 2011 - 15:56

  ali abi bizim tüpümüz bitti abi. öğrenciyiz bize bi tüp yardımı yapar mısın abi? teşekkürler

 58. HAKAN
  14 Mart 2011 - 22:34

  Arkadaslar bir seyler istiyecekseniz kullardan degil,bizleri yoktan yaratan Rabbimizden isteyin.Gerci buraya cep telefonlarinizin numaralarini dahi yazmayi göze aldiginiza göre durumunuzun kötü oldugu belli Allah yardimciniz olsun Ali abi sunu unutma veren el alan elden daima iyidir.En derin sevgilerimle.

 59. esra
  21 Mart 2011 - 19:27

  ev süper :)

 60. aydın can
  23 Mart 2011 - 20:06

  sayın ali ağaoğlu dünyada bile cenneti yaşıyorsun burdaki yaşam cennetin gölgesi bile olamaz ama bu kardeşinin halini bir sorsan senin bindiğin bir araba değeri beni 2 senedir kanser gibi kemiriyor gece gündüz kayboldu gülmeyi unuttum sende hep gündüz bende hep gece gel biraz ışık ol biz alaca aydınlığada r4azıyız saygılarımla

 61. serkan özçelik
  24 Mart 2011 - 17:19

  ali abi ben diyarbakırdan serkan senin diyarbakırdada yatırım yapmanı isitoyruz. diyarbakıra geldinde beni ara karşılym seni senin luk arabaların var benimde torosum var oda gidiyor oda gidiyor. far eden bir şey yok sen eyer bunu okuyorsan beni ara 0534 705 53 46

 62. ceren
  29 Mart 2011 - 01:25

  ALİ AĞAOĞLU İNŞAATLARI AKILLARA ZARAR VERECEK KADAR GÜZEL MUHTEŞEM BRAVO SANAAAAAAAAAA

 63. HÜSEYİN
  29 Mart 2011 - 23:02

  Ali Bey Herkes Ev Sahibi Olacak Diyorsunuz 700 TL Maaş Alan Sosyal Sigortasız 37 Yaşında 2 Çocuklu Bir Vatandaşım.Sizin En Düşük Daireniz 500TL.Hayalimde Bile Sizden Daire Alamam.Gerçekleri Ben Görüyorum.Keşke Sizde GÖRSENİZ……

 64. istambul
  31 Mart 2011 - 09:30

  ali bey hayalimsizin evlmerinizden biride oturmak

 65. yigit coruhlu
  02 Nisan 2011 - 01:31

  selamun aleykum alı bey ben yigit coruhlu abım ben tezkereyı aldım bana askerıyede yaptıgın yardımlardan dolayı allah senden bınlerce kez razı olsun abı ınsanlah dılerımkı allahdan herzaman her daim basarılarının devamını dılerım efendım 0507 774 15 61 numaram aynı ali abi bana gönderdıgınız paraların haddi hesabı yok bırkez daha allah razı olsun allaha emenet olun alı bey

 66. erol
  03 Nisan 2011 - 17:26

  ali abi 33 yaşında 2 çocuk babasıyım. Üniversite mevzunuyum.1 yıldır işsizim çalmadığım kapı kalmadı sizi gerçekten sevdiğim için sizle görüşmek istiyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür ederim

 67. mehtap
  03 Nisan 2011 - 17:51

  benımde bır arsam var onu degerlendırmek ıstıyorum bana yardım edermısınız cok pahalı bır arsa degıl ama bana yetmesını dılıyorum

 68. turan ordulu
  09 Nisan 2011 - 18:57

  adam gibi adamsın ali baba
  sizinle tanişmak isterim ben ordulu turan

 69. bilal
  14 Nisan 2011 - 13:25

  güzel ve iyi insanlar dahada iyilerine layıktır

 70. özlem kaya
  15 Nisan 2011 - 20:35

  sewgili ali abicim bize yapmış olduğun bu iyliği hiç unutmayacağım allah sizden razı olsun inanırmısınız sewincimden ağlıyorum.bu gece hic uyuyamacığım size dua edeceğim allah küçük çocukların duasını kabul eder.

 71. filiz kocamemiş
  20 Nisan 2011 - 17:34

  sayın ali bey biz avrupa yakasında oturan vatandaşlarız oturduğumuz binalar 40 seneyi aşkın ayakta zor durmaktadır belediyemiz ve toki senelerdir vaatverip hiç birşey yapmamaktadır son ümit olarak sizi görmekteyiz bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyoruz . güngören belediyesine bağlı toskoparan mah saygılarımızla

 72. leyla kırac
  22 Nisan 2011 - 10:17

  sayın ali agaoglu sızden bız gungoren ılcesı tozkoparn mah sakınlerı olarak
  bır rıcamız var oturdumuz bınalar 45 yıllıkdır beledıye ve tokı bu konuyla cok yakından ılgılenıyor fakat halen bızlere bır sonuc bıldırmedıler bızım sızden rıcamız bu konunun uzmanı olarak mahallemızle bı ılgılemnızı en azından projelerıne bakmanızı sızden rıca edıyoruz

 73. beyza
  22 Nisan 2011 - 18:14

  ev dehşet bayıLdımmm

 74. evren
  24 Nisan 2011 - 11:26

  Değerli arkadaşlar mutlu bir yuvanız varsa, sağlıklı bir bedene sahipseniz, dünyanın en zengini sizsiniz.Ben bunu bilirim.

 75. Futti
  24 Nisan 2011 - 17:17

  O kadar paranın hesabını bir gün vereceksin herkez malından sorulacak.

 76. erkan öztürk
  24 Nisan 2011 - 18:37

  ali ali bana ne senin parandan. allah daha çok versin. çok söz yalansız çok mal haramsız olmaz. atasözüdür bu atasözü ali ağaoğlu.

 77. serkan caferler
  27 Nisan 2011 - 19:13

  çok paran varsa unutma mutlaka düşmanında vardır.insanın oğlu bile gitsede malı bana kalsın diye düşünüyor bu dünyada.Allah huzur versin rızıkta versin namerde muhtaç bırakmasın yeter.

 78. Aslı
  28 Nisan 2011 - 00:33

  Para her kapıyı açar ama; kilitleyemez:) Paranızı hala sayabiliyorsanız, gerçekten zengin değilsiniz demektir!!! İnsanlar önce para kazanmak için sağlıklarını, sonra da sağlıklarını kazanmak için paralarını verirler!! Para yiyecek alır ama; iştah alamaz.
  Para yatak alır ama; uyku alamaz.
  Para bir ev alabilir ama; yuva alamaz.
  Para lüks şeyler alabilir ama; kültür alamaz.
  Para eğlence alır ama; mutluluk alamaz!!!!!!!!!!!Zenginler para; fakirler çocuk yapar.:)))!! Paradan daha önemli şeyler vardır. Ancak onları satın almak için de para gerekiyor. YATARAK OLMUYO BU KADAR VARLIK SABAH 8 AKŞAM 10 ÇALIŞIYOR BU ADAM …HAZIRA KONUP DİLENCİ RUHLU OLMAYIN AZMEDİN DUA EDİN SİZİN DE OLUR….

 79. yıldız
  28 Nisan 2011 - 01:04

  Burda bunca dil dökeceğinize gidip piyango oynasanız bence şansınız daha yüksek olur:) ehü ehü ehü

 80. ofli
  28 Nisan 2011 - 07:17

  yorumlara bakınca şaşırmamak elde değil,ahmet bey sizden 20 milyar dolar rica etcektim bi zahmet bu parayla tüm dünyaya horon oynamayı öğretecem acil olarak bana ulaşın :))

 81. yıldız
  29 Nisan 2011 - 01:42

  Yorumumu mecazi yaptım diyelim.Düzelteyım de günah üstüme kalmasın.Piyango günahmış siz en iyisi piyango da oynamayın.Eğer kaderinizde zengin olmak yoksa siz ne kadar çalışıp çabalasanızda Allah vermeyince zengin olamayacaksın ız.Kaderde seçim yapma gibi durumlar da olabilir.Sağdan gidersen zengin olacaksın, soldan gidersen duvara toslayacaksın veya A,B,C,D,x,y seçeneği gibi.Belki de her insanın bir yerlerde kendini bekleyen şifrelerle korunmuş bir zenginlik paketi var ve sadece yapmak gereken sizi pakete götürecek şifreleri doğru çözmek.Çabalamadan sonucu göremezsiniz.Bence çabalamaya değer.

 82. şamil boztepe
  18 Mayıs 2011 - 21:34

  Ben bir parantez açtım hayatıma. İçine ne yazdığımı hiç sormayın Ali Amca. Yazdıklarım benim,yaptıklarım sizindir. Ben bir ünlem koydum hayatıma. Neresine diye sormayın. Şaştıklarım benim, kabul ettiklerim sizindir. Ben bir virgül koydum hayatıma. Durduğum yer benim, gittiğim yer sizindir. Ben bir tırnak koydum hayatıma. İçindeki benim dışındaki sizindir Ali Amca…

  Ne kadar farklı olursa olsun; Sana ait olmayana TENEZZÜL etme, Ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla VAZGEÇME..

  İşte Ali Amca herşey böyle hayalden ibaret bağzı insanlar için.. Bende hayalleri olan ve bu doğrultuda giden bir gencim. Belki bağzen hayal kurarken bencil olsamda genede seçim bağzı konularda seçim hakkımız olmadığı için elden başka birşey gelmiyor..
  25 yaşındayım. Akdeniz Ünv. sinde TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ bölümünde öğrenciyim.. Hayatınızı, elde ettiğiniz başarıları, bilhassa arabalara ve hıza olan merakınızı yakından takip ediyorum. Sizde kendime yakın bulduğum şey de bu. Fakat benim sadece bir scooterım var ve hayallerimdeki o şaşalı motora erişemedim. İmkanlar.. Bana yardım eder misiniz? bana bir motor hediye eder misiniz diyebilecek kadar cüretkar olan bu gence, elinizi uzatabilecek misiniz? Bu yaşımda binemediğim hissedemediğim o motoru bana “ÇALIŞ AL BANA KİMSE BUNLARI ALMADI” diyecekseniz; bu yazdıklarımı kaile bile almadan silin atın unutun. Çalışır alırım ama bir 15 sene sonra kenara koyduklarımla, hevesim kaçmış bir şekilde alırım.. sizden bana olumlu bir dönüş bekliyorum kırmayın beni ellerinizden öpüyorum. ŞAMİL..

 83. elif
  20 Mayıs 2011 - 17:04

  zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış…

 84. muhammed akdemir
  20 Mayıs 2011 - 22:13

  ALİ BEY HAYATINIZI DAİR BİR ŞEYLER OKUYUNCA ÇALIŞMA AZMİ VE HIRS GELİYOR BANA.YAŞAMIMDA SİZİ ÖRNEK ALACAGIM ::KEŞKE HAYATINAZA DAİR BİR BİYOGARFİ KİTABI OLSAYDI

 85. cemsultan akyüz
  22 Mayıs 2011 - 10:18

  bir hemserin olarak senden utandım .canlı yayında paraları cebinden çıkardıgın o an …zenginlik başka sey adamlık başka şey..!’

 86. şerife
  22 Mayıs 2011 - 21:53

  muhteşem bir ev ben hayatımda kendime ait bir evde asla oturamayacağım evi olanlar güle güle otursunlar herkes layık olan hayatı yaşar demek biz hak etmiyoruz

 87. bilal baba
  03 Haziran 2011 - 18:49

  ali abi başarılarının devamını dilerim
  inşallah ülkemize faydası büyük olur

 88. bilal_baba
  03 Haziran 2011 - 18:59

  dünya bir misafirhane insan ise onda az duracak ve vazifesi çok bir misafirdir ve kısa bir ömürde hayatı ebediyeye lazım olan levazımatı tedarik etmekle mükelleftir necisin nereden geliyorsun nereye gidiyorsun

 89. selim kaptan
  10 Haziran 2011 - 14:51

  merhaba ben rizeden selim internetten iş ilanlarına bakar iken gözüme takılmış olup göz geçirdim kafama takılan bir merak var bu kadar maddi durumun iyi bir ortamda iken bir o kadar daha yükselişe tırmanma çabası içine yol alırken huzurun ve yaşamın nasıl bir seviyede acaba merak konum oldu.kimseye kalmayan bu yalan dünyada bu kadar çaba ne için acaba ali abi senin o eve yaptığın masraflar benim kaç neslime yeter bilemiyorum ALLAH versin gözüm olduğundan değil yanlış anlaşılmasın da içinde doğal bir mutluluğun var mı acaba her şey elinin altında hayattan tat alınabilyormusun etrafında menfaat peşinde yada yalakılık arayışında olan çevre altında nasıl bir konumun var merağımdır para adına yapılanmış bu düzende yaşamın renklimi yada zevklimi kafan rahat mı?rahat ve huzurlu bir uykuya özlem kalıyormusun?kısacası hayatından memnunmusun……bir gün bu mesaja gözün takılırsa bir muhabbet olsun dersen beklerim ALLAH’a emanet olun 05318631378

 90. erkan
  26 Haziran 2011 - 18:39

  sıteyı hayır kurumuna cevırmıssınız. ihtiyacı olanlar calışsın elbet allah daha iyisini bir gün verir rabbımden isteyın buraya yazınca istediklerimiz olsaydı aliagaogluda yazardı kimse kimsenin derdini bılemez yazmayı bırakında iş arayın

 91. oğuz
  03 Temmuz 2011 - 12:19

  allah daha fazlasını size versin ali abi çok iyi bir admasın

 92. mehmet
  06 Temmuz 2011 - 19:07

  slm ali aga başarılarının devamını bekliyorum allah yolunu açık etsin muhtac insanlara bak yeter sana her zaman bol şans bayy

 93. ebru
  09 Temmuz 2011 - 19:40

  sizi gerçekten takdir ediyorum .Bulunduğunuz konum ,mevkii ve her ne olursa olsun hepsini tırnaklarınızla kazıyarak elde etmişsiniz ,huzurlu ve mutlu yaşayın .Saygılarımla Sayın Ali Ağaoğlu

 94. büşra
  13 Temmuz 2011 - 22:51

  tabi adam okumuş çalışmış parasını kazanıp yaptırmış yani

 95. hüseyin
  17 Temmuz 2011 - 17:16

  ali abi başarının devamını dilerim

 96. Hayreddin
  23 Temmuz 2011 - 19:57

  Vay arkadaş bu nedir? Hani Ne Mutlu Türk’üm Diyene ydi? N’apıyorsunuz siz ya kendinize gelin. Bu kadar paragöz olmayın arkadaşım. ALLAH ilmi isteyene, zenginliği isediğine verir. Bu hayat adil veya değil sen öteki tarafta neyinle nasıl sorgulnacaksın onu düşün? Herkesin hesabı kednine göre zor. Oduncunun hikayesini bilirsiniz; Öldüğü zaman nasıl hesaba çekileceğini merak edip bir ölüyle birlikte mezara girer, melekler başlar bunu sorgulamaya, neyse vakit geçtikçe “demek oduncusun, söyle bakalım o baltanın sapını nerden buldun” diye hesap sormaya… Herkesin imtihanı farklıdır, para adamı bozar (istisnalar vardır tabii ki) oun için benim niye yok diye hayıflanmayın… ;) ALLAH’a emanet olunz…

 97. ferhat
  26 Temmuz 2011 - 15:29

  ALLAH O ZENGİNLİKTEN BİZEDE VERSE. AMİN

 98. ali
  27 Temmuz 2011 - 02:35

  allah kalbinize göre vermiş ne yazılmışşa o oluyor allah kime neyi nasip eddiyse elbet birgün yararlanırız bu hayatta denenioruz bazılarımız zengin olarak bazılarımız yoksulluk icin sonucta bu sınav (KEHANETİ KEŞVEDİN::) sayın ali ağaoğlu allah daha çok versin iyiliğiniz hoş görünüz cömertliğiniz yeterlidir. allah gönlünüze göre vermiş türkiyenin gururusunuz hic şüpeniz olmasın saygılarımla….

 99. kery
  27 Temmuz 2011 - 15:27

  ali ağaoğlundaki şansa bak adamın evi müthiş kızı var oğlu var ve bir sürü arabası var

 100. kery
  27 Temmuz 2011 - 15:30

  ama para herşey demek değil benim öyle evim olsa yani zor hep ayakkabıyl gir çık rahat giysilerle oturamazsın ama ben halimden memnunum

 101. Ertu
  01 Ağustos 2011 - 01:30

  Pardon yaa, Ali Bey’in mesaj panosu mu burası?? Yardım isteyenler,dilenenler, kıskançlığından çatlayanlar,telefon numarası bırakıp saçmalayanlar…

  Çalışmış,kazanmış,harcıyor size ne? Burada atıp tutanlar sanki o servet kendilerinin olsa farklı şekilde harcayacaklardı..

  Ali Bey’in servetinin binde birine sahip olsanız parayı bankaya yatırıp ömrünüzün geri kalanını o paranın faizini yiyerek çalışmadan geçirirdiniz.

  Ali Ağaoğlu binlerce kişiye istihdam sağlamış,ülkesine yatırım yapmış,bir çok yere de hayır yapıyordur zaten, nedir bu haset?

  Ben Ali Ağaoğlu’nun yaptığı spor klübüne gidiyorum, sık sık geliyor, selamlaşıyoruz, en alt kademe personelle bile konuşuyor sorunlarını dinliyor. çok mütevazi bir insan.. öyle hiç te tahmin ettiğiniz gibi mutsuz değil, son derece aktif,neşeli hayattan zevk almasını bilen biri. bugün yine havuza geldi. klübün düzenlediği partilere de kısa süreliğine olsa da mutlaka uğrar.

  Yıllarca tatil bilmeden çalışmış,Allah ta yardım etmiş kazanmış. babasından ayrılmış,kendi başına daha başarılı olmuş,yukarıdakiler gibi ezik ezik dilendiğini sanmıyorum. bunca yaptıklarından sonra halen sabah 8:00 de işbaşı yapıp 16 saat çalışabilen bir insana ancak saygı duyulur.

  nazar etme ne olur, çalış, Allah isterse senin de olur.

 102. hayrettin
  03 Ağustos 2011 - 22:53

  slm abi allah sana daha cok versin işşallah abi sende 200 tl istiyorum abi bu para senin için belki bir cerez parasıdır ama bana bayramda cok lazım abi wermeyi döşünürsen sana verecek daha bir telefon numaram yok sana fesimi bırakıyorum abi werirsen cok mutlu edersin beni..hayrettin satılmış..fotorafın öztünde yılmaz güneyin resmi war

 103. tarık mıcık
  04 Ağustos 2011 - 14:57

  bnce bu adam çok siktiriboktan biriir . çok sallıyor aslında bu adam teyzemin dedesini n oğlunun çocuğudur bnm paramı hep bu yedi amına dıkdığım

 104. doruk
  14 Ağustos 2011 - 21:33

  slm ali ağa öncelikle allah cc ailenle huzurlu bir şekilde oturmayı nasıp etsin yer yıl akrabalarını tatile yoluyormuşsun bizide yollarmıın teşekkür edederim ali ağa.

 105. sezin
  18 Ağustos 2011 - 17:11

  karadenizli olmak başka bişii…ALLAH daha çok versin

 106. sezins
  18 Ağustos 2011 - 17:15

  karadenizli olmak başka bişii…

 107. engin
  21 Ağustos 2011 - 04:43

  mrb ali bey benim size bir sorum olucak maşallah eviniz güzel varlık içindesiniz iyi güzelde evi olmayan yüzlerce insan var biraz ayıp olmuyomu insanlara nispet yapar gibi?benim evim yok 500 kira veriyorum ortalama 1500 lira kazanıyorum.tek odalı bir ev alabilmem için ayda 300 artırsam 20 senede ev sahibi olurum belki.ama ben mutluyum YA SİZ?

 108. musti
  23 Ağustos 2011 - 05:14

  paranı ota bka harcıcana git ülkendeki yoksullara yardım et

 109. merve duran
  23 Ağustos 2011 - 17:23

  bu kadar buyuk ev o kadar cok araba allah daha cok versin ama sonucta dunya mali iste gecen magazinde dinledim kendilerini alacagim arabanin fiyatina bakmam dio vay be sevdigim cocukla maddi yonden dugunumuzu yapamazken ali amca oyle dio dunya cok buyuk bi haksizlik zaten amaan mal mulk gelip gecici onemli olan huzur huzur huzur

 110. ali serttaş
  24 Ağustos 2011 - 13:57

  Bu bence acı,hırs,azmin,sabırın,hedef kollamak,Uzun vadeli geleceğe yatırım yapmak vede tabiki şansın bir neticesidir bunu okurursanız eğer şahsım adına sizi tebrik ederim inşallah vatana ve millete hayırlı işler yapmanızı arzu ederim.

 111. sevda
  24 Ağustos 2011 - 15:14

  amaaan benim evimin bire bir aynısını yaptırmış kıskanççççç

 112. naif çakır
  31 Ağustos 2011 - 23:09

  ALİ AĞAOĞLU bey çoooooooooooook yardım sever bari bezede yardım etse de bizimde yüzümüz gülse Ali abi bizim de ihtiyacımız var_? ne olur

 113. adsız
  01 Eylül 2011 - 16:43

  ali ağaoğlu para istemem yardım istemem sadece dua et imanına sarıl ben eminimki sen imansız birii deilsin ayrıca arkadaşlar unutmayın Somali’ye en büyük yardımı ALİ AĞAOĞLU YAPTI!ayrıca utanın yardım isteyene kadar küçükte olsa sadaka verin allah size 1000 kat olarak döndürür ali bey iyi günler

 114. apo şahinkaya
  04 Eylül 2011 - 12:54

  herşey iyi güzelde peki ali ağaoğlu ölürse bunlar kime kalacak..?

 115. neco
  04 Eylül 2011 - 15:07

  CENABI ALLAH İMAN KURANDAN AYIRMASIN DÜNYA BİR OYUNDAN İBARETTİR RABBİM KİMİNE FAZLA KİMİNE AZ WERR ARKADAŞLAR… BUNDAN DOLAYI HERKES KENDİSİNİ SUNULAN NASİBİNE ŞÜKRETMELİ AYRIYETEN ALİ ABİYE ÇALŞMALRINDA BAŞARILAR DİLERİM….SAYGILARIMLA

 116. gökhan
  06 Eylül 2011 - 14:25

  ali abi manisadan yazıyorum.18 aylık dünyalar tatlısı bi bebeğim var ve adı doruk ellerinizden öper.mmaisada bi butil işletiyorum ama yaklaşık 9 ay önce işlerim bozuldu ve halen toparlamaya çalışıyorum evime icra geldi ve eşyalarım gitti.çok kötü günler geçiriyorum eşimle zorunluluktan dolayı ayrıldık ama birbirimizi halen seviyoruz.hayattan tek istediğim yuvamı tekrar biraraya getirmek.oğluma annem bakıyor bende annemlerin yanıda kalıyorum şimdilik.şuan itibariyle toplam 63 binlira borcum var.esnaf kefaletten kredi kullandım ve halen ödüyorum.bunları size niyemi yazıyorum inanım çok çaresizim mucizelere ihtiyacım var ve zamana.halen işimin başındayım ama nakit paraya ihtiyacım var.siz çok güçlü birisiniz sizden ricam hiç tanımadığınız bir babaya ve onun hiçbirşeyden haberi olmayan oğluna hayatta bir fırsat vermek istermisiniz size hayatımın sonuna dek duacı olurum sakın karşılıksız istediğimi sanmayın bana bi kredi verme şansınız var mı?sizin için belki çok anlamsız bir miktar ama benim bütün hayatım onun içinde lütfen bana yardımcı olun lütfen.gökhan ve doruk arslan

 117. mehmet
  06 Eylül 2011 - 22:24

  ali agbi ben gresunluyum ist da oturuyorum bıraz borcum varoduyemıyorum gıdtıkce faiz bınıyor sadeceasgarısını oduyorum ailemde zor durumda kıracıyız yardım edersenız cok sevınırım havalımanına grmeye calıstım almadılar nere gtsem kapnıyor yollar 1 hafta icinde odemem vr odyemezsem icra gelck evımıze numaramı yazım ararsanız 05452489276 aramnızı beklıyorum agbı

 118. adem
  10 Eylül 2011 - 05:06

  bende diyorumki para çoook şeydir ama herşey değildir :( hiç heveslenmeyin eminim ağa oğluda sabancıda koç da sizler kadar mutlu değildir) buna inanın. adem ÇAĞA

 119. dama
  10 Eylül 2011 - 17:47

  resmen yorumların yarısından fazlası menfaat yalakası yarısıda kıskançlık krizi geçirmiş :D komedisiniz arkadaşlar valla …

 120. elis
  13 Eylül 2011 - 17:05

  allah herkezin gonlune gore verdigie inaniyorum , eminim ki sende iyi bir kalpe sahipsin , ben yunanistandan elis, keske firsatim olsaydi sizinle tanismktan seref duyardim , eger ilginizi ceker ve tanismak isterseniz tel-00306983803925, saygilarimla……………..

 121. sivil_06
  14 Eylül 2011 - 18:21

  Ali abi eşşeğin olurum eşşeğin al beni yanına :)

 122. sanane
  14 Eylül 2011 - 22:44

  evi çok kötü bizim evimiz daha güzel

 123. mustafa
  15 Eylül 2011 - 19:43

  sayın ali abi allah verdikce vermiş ama siede bu çok yakışmış allah daha çok versin bu dünyada şunumda olsun dediğin oldumu zannediyorum olmamıştır bende her gün internetten size bakmakla hayel dahi edilmiyor sadece ev başaka bi işde gözüm yok banada bi yrd. elini uzattsa çok dua ederim :

 124. met
  15 Eylül 2011 - 23:03

  allah sahibine bağıslasım 34 aga 60

 125. Ali
  16 Eylül 2011 - 09:21

  zeki olmak güzel
  mücadele etmek güzel
  azimli olmak güzel
  çalışkan olmakta çok güzel
  ben tüm bunlara sahibim ( AMA )
  İmkanım yoksa ne yapayım
  (imkan verilmesini istiyorum )
  ELİMDE İNANILMAZ BİR PROJE VAR
  Ama dediğim gibi imkanım yok!!!

 126. esra
  19 Eylül 2011 - 22:53

  memlekette o kadar aç insan ölürken…. yorumsuz……

 127. SERKAN
  20 Eylül 2011 - 02:20

  MALDA YALAN MÜLKTE YALAN GELDE BİRAZ SEN OYALAN…. BURDA OLMASADA CENNETTE EVİMİZ SARAYIMIZ OLUR İNŞALLAH BU DÜNYA GELİP GEÇİCİ ALLAH SONUMUZU HAYREYLESİNN

 128. mehmet
  24 Eylül 2011 - 09:21

  ben yok paranın degerı vardır cennetın mekanı bence bu tarafa degıl obur tarafa hazırlık yapmak daha ıyıdır sımdıkı varlık gecıcı ama ordakı kalıcı sız sız bugun yarın namaz kılalım derken dün sizin cenaze namazınızı kılarlar.sitop.selamün aleyküm.ali beyyyyy selamlarrrrrr konyaya da beklerizzzz…

 129. mustafa
  24 Eylül 2011 - 22:41

  ev gerçekten süper

 130. Yunus
  29 Eylül 2011 - 16:10

  * İş hayatı bisiklete binmek gibidir Ya sürekli pedal çevirirsiniz ya da düşersiniz
  sen süreli pedal çevirdin ve emeginin karşılıgını fazlasıyla aldıgını herkes biliyor. tebrik ederim agaoglu iş hayatında başarıların devamını dilerim !not: abi 130 tl param var bana bir daire satarmısın

 131. kübra
  29 Eylül 2011 - 17:28

  Allah daha fazla verir inşallah ailenizle beraber yemek nasip etsin banada yardımcı olsanızda bi iş bulsam burda

 132. emin
  04 Ekim 2011 - 08:49

  ali abi ben senden daha zenginim ama şürket yünetemiyum ortak olakmı senle
  cok zengin oluruz senle

 133. Cevdet Ahmet
  10 Ekim 2011 - 00:44

  Ali bey,saygılar.Mesajlara bir göz attım,kimi evden,kimi paradan yazmış.Ben;hayata tutunmaya çabalayan bir insandan bahsedeceğim.Konuya duyarlılık gösterebilirseniz,bir hayat kurtaracaksınız,bundan emin olun.O insanın geçen hayatını öğrenince;uykularınız kaçacak,ben daha önce bu insanı niye bulamadım diye.Teşekkürler,Saygı ve Selamlar.

 134. emrah
  12 Ekim 2011 - 13:06

  inanın ilk defa gırdım sıtenıze o kadar sansını deneyen varkı emınım sız bunları kaıla almıyosunuz dur belkı bu yazdıgımıda gormıceksınız ama ben buraya yazı yazanlara seslenıyom allah herkese bı kafa vermıs herkesın kafasını kullanmasını yetenekte vermıstır sadece bıraz gayret esıt deıldır onuda sızlerın yakalaması lazım herkes kendıne ıyı baksın saglık en onemlısı

 135. funda
  13 Ekim 2011 - 22:29

  sizinle tanışmak istiyorum…ve kızınızlda.

 136. ebrar
  14 Ekim 2011 - 22:41

  alı abı bend eıyı çızmler bakarım lakın bende mımar olacağıma ınanıyorum eyer bı sıtede cevabımı okudsanız çok memnun olurum.

 137. aziz ulutaş
  21 Ekim 2011 - 17:01

  paraya para demiyon valla zengin arabaların süper

 138. batu
  30 Ekim 2011 - 10:13

  ben herşeyde fotoraflarını görüyom biraz çekilin evlerinize bakalım

 139. erhan
  05 Kasım 2011 - 21:14

  yapmış oldugunuz güzel evlerden allah bizede almayı nasip etsin ev sahibi nasıl olabilirim lütfen yardımcı olabilirmisin başarıların devamını dilerim

 140. erhan
  05 Kasım 2011 - 21:19

  belki imkansız bir şeyinpeşindeyim ama herşeyden çok evim olmasını istiyorum allah yardımcım olsun

 141. FatsaLı
  07 Kasım 2011 - 02:53

  Kalbi Temiz OLanın GeleceĞi temiz OLur..(ALLAH) daha Cok Versin……..

 142. hediye
  12 Kasım 2011 - 00:48

  merhaba aliagaoglu ben sansız.kısaca kendimi anlatayım.doğmadan önce babamı kaybettim.hep kendi ayaklarımın üzerinde durdum.7yıldır evliyim.nekadar çabaladımsada sahip olduklarımı kaybettim ev araba. ve birsürü borç geriye kalan.diyeceksinki herkes aynı şeyleri istiyor.ben sadece kira öder gibi evsahibi olmak istiyorum çocuklarım için bana bir babalık yaparmısınız.lütfen.5369235903

 143. elif
  18 Kasım 2011 - 01:49

  MERHABALAR ALİ BEY benim bir komşum tanıdıgım var bu ailenin hiç kimsesi yok bu aileye yardımcı olmanızı rica etsem yardım edermisiniz bu ailenin hiç bir maddi geliri yok sadece kaymakamlıkdan üç ayda 100 tl alıyor başka bir maddi geliri yok çok zaman aç kalıyorlar kızono okutmak istedi okutamadı bu aileye bir kardeşlik edersen yardımcı olursan iyi olur çaresiz kimsesiz bir aile eşi yok lütfen email yazarsanız ailenin açık atresini vereyim yardımcı olun sizinde evladınız var onu göz önüne getirirsen sevinirim saygılar

 144. HARUN
  25 Kasım 2011 - 18:44

  ali abi ben 17 yaşındayım en büyük hayalim seningibi zengin ve karizmatik olmak. ilerde hayalim ali abi senle tanışmak isterim. çankırı. allah’ın selameti üzerinde olsun abi.

 145. Yusuf
  28 Kasım 2011 - 13:47

  Ali abi ben pariste kaliyom insahhat isiyle urasiyom inan ki abi senin ve ısını hastasiyim bana yardim edermisiniz inanin ki çok ihtiyacim Ali abi Allah rizasi icin size numarami birakiyom lutven 0760061310

 146. şükrü
  12 Aralık 2011 - 12:54

  ya ali abi ben eskişehirden yazıyom allahım çok güzel servet vermiş sizlere ya çalışıyorum inşaatlarda kendim işyapıyorum demir işleri ama birtürlü ufaktan yapsata başlıyamıyorum ah şimdi bende olsa 150 milyar çok güzel işim olacak ya ama nerdee no 05424011807 no

 147. İLAYDANUR
  16 Aralık 2011 - 23:17

  SLM ZENGİNİN MALI ZÜGÜRTÜN ÇENESİNİ YORARMIŞ ÇALIŞMIŞ KAZANMI MAL SAHİBİ OLMUŞ ALİ BEY ARKADAŞLAR BU KADAR ZENGİN OLMAYI İSTEMEYİN ÖBÜR DÜNYADA ZENGİNLİGİNDE HESABI VERİLECEK HELALINI HAYIRLISINI İSTEYİN BENCE KİMSEYE MUHTAÇ OLMAYACAK KADAR OLSUN AZLA YETİNMEYİ BİLİN BENDE KİRADAYIM KİRAMI BİLE ZAR ZOR ÖDÜYORUZ OTURDUGUM EVDE KÖMÜRLÜK GİBİ AMA ALLAHA HER ZAMAN SÜKREDERİM KISMETIMDE VARSA ZATEN GELİR BURADAN ALI BEY SİZE YARDIM EDECEK DİYE BOŞ HAYALLERE KAPILMAYIN ZENGİN ZENGİNİ TANIR TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ AC KALANA BIR EKMEK VERMEZLER AMA BİR KADIN İÇİN DÜNYALARINI VERİRLER SAYGILARIMLA

 148. serkankucukakyuz
  18 Aralık 2011 - 22:37

  Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış Of Cumhuriyeti ‘nden selamlar

 149. mehmet erkılıç
  19 Aralık 2011 - 20:50

  babadan kalanla herkes hava atıyor kendi kazansın yapabilirmi bukadar serveti kolaymı

 150. halit
  25 Aralık 2011 - 16:36

  merhaba ali ağbi ben 28 yaşında evli 2çocuk babasıyım 20000 tl borcum var intaharın eşiğindeyim başka söyliyecek bişey bulamıyorum lütfen yardım edin bana .

 151. ahmet gülec
  05 Ocak 2012 - 17:39

  Annesikanser öenmilvar ali yardım lütfen ahmet İşitme olur

 152. ÖZLEM
  12 Ocak 2012 - 22:03

  ALİ BEY YUKARDAKİ YAZINI OKUDUM KIZ ARKADASLARIM BENİ BÖYLE KABUL EDİYOR DIYE ISTER BANA KIZIN ISTERSENIZ KIZMAYIN AMA GERCEK ŞU Kİ O KIZLAR SEN COK YAKISIKLI OLDUGUN İÇİNMİ SENİ SEVİYORLAR SENDE BUNU GAYET İYİ BİLİYORSUN 25 YASINDAKI KIZIN SEN YASINI ALMIS BIR ADAMASIN SENINLE NEYI PAYLASABILIRKI YAKISIKLI BIR ERKEK DEGILSIN BUNU BİL SENI DEGİL SADECE SENİN PARANI SEVIYORLAR FAKIR OLSAYDIN DÖNÜP YÜNE BİLE BAKMAZLARDI ISTER KIZ BANA ISTER KIZMA AMA GERCEK BU BUNU SENDE GAYET İYİ BİLİYORSUN SEN YEMIN EDEYIRORUM ÖNUME BÜTÜN SERVETINI DÖKSEN YUZUNE BILE BAKMAM SENIN BIRAK PARANI YEMEYİ ONA BİLE MİNNET ETMEM BEN ÇÜNKİ BANA O PARA HARAM OLMUŞ OLUYOR SAYGILARIMLA.

  • emrah
   18 Ekim 2012 - 21:23

   gerçekten sizi takdir ediyorum özlem hanım paranın satın alamayacağı şeylerde vardır…

 153. emrah kaya
  15 Şubat 2012 - 21:20

  valla akadaslar hıc bırınız bes para etmezsınız ayıp be herkez menfaat ugruna yalakalık yapıyosunuz okadar parası var ali abinin ama unutmayın kı o paralarını aklıyla kazandı o akılla da hıc bırınıze hele sızın gıbılere bes kurusunu vermıcene emınım bende isterım ali abiyle konusmayı ama sanmıyorum bu kadar sacma yazılara cevap vercenı hehal olsun ali abıye ben olsam para pul istemem ögüt isterım bana ögüt versın o yetr

 154. mahmut
  15 Şubat 2012 - 22:02

  ali abi allah dahaçokversin şu anda bende yuva kurmak istiyorum sevdiğim var eyer birkaçgün içinde istemezsem başkasına verecekler çareszim bana yardımcı olursanız sevinirim asgeri ücretle çalışıyorum evimiz kira yardımcı olun lütfen neolur sizden haber bekliycem umarım ararsınız çünkü çokzordurumdayım şimdiden allah razı olsun,

 155. turan
  28 Şubat 2012 - 04:55

  BABADAN KALMIŞ.

 156. elife
  29 Şubat 2012 - 10:42

  selam.elif ben.ali ağaoğlu sizi gerçekten başka hiç bir işadamı gibi göremiyoruz.bize çok sıcak çok cana yakın bir insan olarak görünüyosunuz.benim 2 tane oğlum var.biri 4 yaşında biri 9.durduğum ev çok kötü.büyük oğlum her gün canımı acıtıyo.2 odalı evde kalıyoruz.her yerden yağmur,toz akıyor.başkalarının ,arkadaşlarının evlerini,odalarını görünce güzel ev,oda ,yatak istiyor.siz fakirmisiniz anne.niye bana yatak almıyorsunuz,niye yerde hep beraber yatıyoruz diye iyice kafaya taktı.artık canım yanıyor.bu durumla bi ilgilenirseniz inanınki çok sevinirim.dünyalar benim olur.eviniz 15 odalı falan çok güzel.ben oğlum için sizden bu konuyu el atmanızı rica ediyorum.sizi çok seviyoruz.ömür boyu dualarım sizinle olur ali abi.yardımda bulunmasanız bile bi cevap yazarsanız o bile bizi çok sevindirir.inanınki hiç aklıma böyle birşey gelmezdi.oğlum reklamlarınızı çok seviyor.anne bu amca bana yatak oda alırmı deyince bi şansımı denemek istedim.saygılarımla.

  • kagan agaoglu
   31 Ağustos 2012 - 16:25

   ınanın sızın bu yazdıklarınızı okudum belkı sızın gıbı yuzlercesı yazıyor bıze anlatamam bunu gercek oldugun nasıl anlıcagımızıda bılmıyorum meılım var eger yanıtsız kaldı dıyorsanız bır el atarız ama bunu kesn el atmalıyız

 157. burcu
  04 Mart 2012 - 16:21

  mrh ali bey hemen hemen tüm yazılanları okudum ve moralim çok bozuldu evet bende sizin yardıma muhtaç olan insanlara el uzattığınızı duydum ve kaç aydır bi şekilde size ulaşmayı düşünüyordum bu güne nasipmiş tabi siz bu yazımı görüp okuyacakmısınız bilemem ben 26 yaşındayım bayanım yardım filan için görüşmek istemiyorum ama inan ki sizinle bi konuda istişare yapmak istiyorum yardım eder ve dönerseniz çok sevinirim lütfen ulaşın saygılarımla.

 158. emel
  12 Mart 2012 - 15:06

  Atanamayan bir öğretmenim,beklemekten öyle bıktım öyle bunalımdayımki kendimi işe yaramaz faydasız bir insan olarak görmeye başladım,altı aylık bir bebeğim var ilk bebeğim gözbebeğim benim ve onu büyütüyorum fakat ona yedirmek isteyipte yediremediğim giydirmek isteyip te giydiremediğim durumlarda olduğumda bunalıma giriyorum,benimde aileme faydam olsun bir katkım olsun istiyorum gözümü milli eğitime dikip bekliyorum sadece. hiç bişey yapamıyorum,Ali bey sadece moralimin birazda olsa düzelmesi için kendimi birazda olsa bebeğim için güçlü hissetmemi sağlarmısınız,insanlara imreyerek yaşadım neden bende birazda olsa iyi olmayayım? lütfen birazcıkta olsun bana yardım edin.

 159. Elif DAĞ
  14 Mart 2012 - 09:18

  ali bey hayırlı günler biz size daha öncede yazdık ama cevap alamadık lütfen bize ulaşın gerçekten yardım edilecek çok insan vardır memleketimizde biliyoruz ama ne olursunuz bize dönmenizi istiyoruz ALLAHA EMANET OLUN

 160. SERDAL
  14 Mart 2012 - 20:30

  vay bea…yakısır zevkle dösenmıs bır ev ama oda sayısı aklınızda degılll …sureklı atasehırdekı ınsaatlarınızın yanından gecıyorum …helal olsun …BELKI BIR GUN bELKI DIYORUM AMA BELKI BIR GUN ORALARDA DAIRE ALABILECEK GUCE GELIRIM..EVLENIRIMDE ESIM VE BEBELERIMI OYLE BUYK GENIS AMA EN ONEMLI HAYIRLARA VESILE OLABILECEK BIR AGAOGLU EVI SATIN ALABILIRIM DE YASARIM ORDA …O GÜCE ERİŞİRİM UMARIM ..SAYGILAR MUTLU VE HUZURLU KALMANIZ DILEGIYLE ::))99

 161. ibrahim
  15 Mart 2012 - 16:18

  selam alayküm ali abi abi önceleikle yaptınız bunce işe ragmen allah yolunu acık etsin abi senin sayende binlerce kişi ekmek yiyor abi allah senden razı olsun ali abi allahım inşallah butün işlerini acık eder abi sizin yardım sever oldunuzu tüm dünya biliyor abi abi size bir riçada bulunacam abi 2 tana cocugum var kiradayım ufak bir borcum var abi sizden sadece allah rızası için 3 binlira yardım etmeni istiyorum abi calısır ufak ufak öderim abi inanın cok zor durum dayım ali abiyeri geliyor aksamları eve giddim de cocuk larıma bir cikolata alamıyorum abi oda cok zoruma gidiyor ali abi sizden sagdece borc istiyorum abi deli kanlı sözü borcumu ufak ufak ödücem abi inanın hem ben hem cocuklarım cok sevinir abi sana bunları yazarken inanın abi gözlerim doldu abi allah rızası için elimden tut abi önce allaha sonra sana sıgındım abi numaram bu abi 0543 513 17 41 allahım seni basımızdan eksik etmesin abi ismim ibrahim kırıkkaleliyim abi

  • EmirdaqLı Nadir
   14 Nisan 2012 - 05:27

   Bravo Bı altına yatmadıqın kaldı xd

 162. durmuş mete
  27 Mart 2012 - 19:44

  ali bey ben mobilya dekarasyon işi yapıyorum 20 kişilik bir ekibim var en son edirne tokiyi bitirdim egerki sizin içinde mümkünse sizinde monta işlerinizi yapabilirim

 163. Ozcan
  04 Nisan 2012 - 16:23

  Ya su mesajlara bakin sizler rahatsiz falanmisiniz
  biriside numarasini vermis beni ara yardim et diye
  simdi ali agaoglunun hic isi gucu yoktu bu seteye bakip kime yardim etsem diye dusunuyordu
  delimisiniz divanemisiniz ona yalvaracaginiza allaha yalvarin daha iyi

 164. EmirdaqLı Nadir
  14 Nisan 2012 - 05:22

  Yaw amk Sizler Ne Yalaka insanlarsınız ne karektersiz milletsiniz 1 sAAT OKUDUM TUM YORUMLARI ADAM DOMALIN SIKIYIM DESE EWY CEKECEK KAREKTERE DÜŞMÜŞSÜNÜZ PARASININ TAAA AMK AGA OQLUNUNDA TAAA AMK

 165. buse
  14 Nisan 2012 - 15:48

  ben evi çok beğendim fakat birazda abartmıssınz ama yalan söylemek gibisi olmasın ama süperrrrrrrrrrrrrrrr

 166. zülfiye
  14 Nisan 2012 - 20:52

  ali abi seninle konuşmak istiyorum bende eşimde yetimiz sana yolvarırım kulun kölen olayım beni bir kere ara ne olur evlatlarının hatırı için allah rızası için benim için çok önemli nomu yazıyorum 05415332251 telini sabırsızlıkla beklicem abicim

 167. Ümit BİLGİN
  28 Nisan 2012 - 15:43

  Helal olsun be adama saray gibi evde yaşıyo vayy Bee

 168. Ümit BİLGİN
  28 Nisan 2012 - 15:44

  tv ye baksana oda büyklüğü kadr biyeri kaplıyor

 169. yaşar
  07 Mayıs 2012 - 22:14

  sayın ali ağ oğlu nefesin ne zaman kesileceği belli olmaz seni enson cenaze namazında görmüşdüm çok sıcak kalpli insana yakınsın yanımda geçerken pardon diyip musade istemen çok duygulandırdı beni yaşar 05464201793 sizinle konuşmak isterim kısaca

 170. ergün karakilic
  11 Mayıs 2012 - 01:33

  sevgili ali agaoglu ben almanyadan ergün karakilic mimarim ve sizin projelerinize hayranim sizi hemen hemen takip etmeye calisiyorum islerinizdeki basarinizdan dolayi sizi kutluyorum saygilarimi sunuyorum…. bende türkiyede calismayi düsünüyorum sizinle calismayi cok isterim eger deneyimli mimara ihtiyaciniz var ise mutlaka görüselim hürmetler efendim basarilarinizin devamini diliyorum hayirli aksamlar…..

 171. Güzel MUTLU
  13 Mayıs 2012 - 19:49

  sayın Ali ağaoğlu eviniz şahane güle güle oturun. bir kaç kere yazmıştım size ama beni duyan yada mesajımı okuyan olmadı. bu yaşıma kadar hep kendim hareket etiim ama ben yabanciyim burda evliyim kocam cok iyi birisi kendisi öyle işlerden uzak. yani demek istiyorumki beni yonlendirin bir yardeminiz deysin ben ev istiyorum biz kirada oturuyoruz ama ev cok ufak yani kahve gibi ücü bir arada. bare 1 oda 1 salon olsun cok büyük olmasin ve taksitlı satınalmak istiyoruz. kocam diyorki herkese güvenilmez ama ben size güveniyorum . lütfen ben sizden sadece bir adım istiyorum …şimdiden teşekür ederim

 172. mehmet güven
  17 Mayıs 2012 - 11:27

  SELAMÜNALEYKÜM. ÇOK KIYMETLİ VE SAYGIDEĞER ALİ ABİCİĞİM .EVET ABİ DİYORUM SİZE BENDE BİR KARADENİZLİ OLARAK O SICAKLIĞI VE KARADENİZ TOPRAĞININ KOKUSUNU HİSSEDEREK ABİ DEMEK İSTEDİM ÖNCELİKLE SORUNUMU KISACA ANLATMAK İSTEYORUM SİZLERE BEN MALÜL ENGELLİ BİR MEHMETÇİĞİM ENGELLİ MALÜL MEHMETÇİKLERE FAİZSİZ KONUT KREDİSİ HAKKI VERİYOR DEVLETİMİZ ANCAK BEN TERÖR MALÜLÜ OLMADĞIM İÇİN BEN BENİM GİBİLER BU HAKTAN MAHRUM EDİLİYOR BU ÜLKEDE TERÖRİST DÜŞÜNCELER ÖLDÜĞÜNDE ŞEHİT MAKAMINA KADAR GETİRİLİYOR ANCAK BEN GİBİLER İSE VATANINI CANI GİBİ BİLİR NAMUSU GİBİ GÖRÜR HAKLARINDAN MAHRUM EDİLİRLER. ALİ ABİ BEN TEK GÖZÜ HİÇ GÖRMEYEN MALÜL ENGELLİ MEHMETÇİĞİM MEHMETÇİK VAKFINDAN YILDA İKİ DEFA YARDIM ALIYORUM BUDA YILDA 1100 TL BEN EVLİYIM VE 5 YAŞINDA BİR KIZIM VAR EVİM KİRA DÜZGÜN BİR GELİRIM YOK HATTA BORÇLARIM VAR KIT KANAAT EVİMİ GEÇİNDİRMEKTEDYIM SİZDEN RİCAM BANA BİR VERMENİZ MALINIZ ÇOCUKLARINIZIN VARLIĞINIZIN BİR ZEKATI OLARAK GÖRÜN İSTERIM BUNA İNANIN ÇOK AMA ÇOK İHTİYACIM VAR SİZ YARDIM SEVER BİRİSİNİZ YÜZÜNÜZDEKİ TEBESSÜM HİÇ EKSİLMİYOR RABBİM HİÇTE EKSİLTMESİN İLETİŞİM NUMARAMI VERİYORUM .0542 892 99 89 YARDIMCI OLURSANINZ SİZLERE SONSUZA KADAR DUACINIZ OLACAĞIZ RABBİM İŞLERENİZİ HAYIR VE KOLAY EYLESIN ALLAH.A EMANET OLUNUZ…

 173. aydin bibin
  08 Haziran 2012 - 16:18

  ali bey mrh haba ben eski tanıdıklardan ilk yaptığı iş demir üzerine ömerliğde tavuk çifliği amcam ibram demirci onlan catı işi yapmıştık bizde sizinle orda tanıştık sonra tekirdağ tuğla fabrıkanızın işinde beraberdik o zamanlar 1986 beraber bayağı iş yaptık ama size ulaşmak zor bir türlü görüşemedim sizinle halen devam ediyom demir çiliğe tekrar beraber iş yapmak isterim beni hatirlarsanız bi randevü verin de bir gün ziyarete gelmek isterim sizi amcam ibrahim bibin hatırlarsınız ozaman dükkan pasajin yanında idi demirci dükkanimiz arada ziyaret ederdiniz bizi hatta tekirdağa gidergen bi kaçgez sizin araçı vermiştiniz dallası ali bey yanlış anlamayın yardım falan istemek için aramıyom sizi siz bayağı yoğun dempoda olduğunuz için böyle bir şansımı deniyom başka bir kayem yok ararsanız memnun olurum yoksa canınız sağ olsun

 174. dilek
  11 Haziran 2012 - 02:04

  atalarımız boşa dememiş…

  ‘zenginin malı züğürdün çenesini yorar..’ :))

  allah sağlık versin mal mülk nedir ki?
  keşke oğlum sağlıklı olsaydıda ben çadırda yaşasaydım..:((

 175. halil
  18 Haziran 2012 - 14:46

  evini beğenmedm o kadarda arabam olsun istemem sağlık , huzur ve mutluluk yeter

 176. aysel
  18 Haziran 2012 - 16:12

  slm ali bey sizi sureekli takip ediyorum tum cikan haberlerinizi buyuk bir keifle izliyorum gercekten sizin cok buyuk hairaninizim su dunyada tek bir dileyim var oda sizi gormektir sizi canli gorursem inanin ki bayilirim heyecandan biliyorum siz bu mej okumasinis bile ama alah buyukya belki hani gorur bana cevap yazarsinis eyer mesj gorurde bana jevap verirseis inanin su dunyanin en mutlu insani ben olurum

 177. yeliz
  12 Temmuz 2012 - 11:51

  PARA GÜZEL AMA BİRİNİN SEVGİLİSİ OLUPTA O PARAYI YEMEK TARZIM DEĞİL…

  • kagan agaoglu
   31 Ağustos 2012 - 16:27

   dısardan hayat guzel bırde ıcerısını bılmek lazım

 178. yeliz
  12 Temmuz 2012 - 11:54

  ben Ali ağaoğlunun yerinde olsam benim paramı yiyen kızlardan uzak dururdum…çünkü onların amacı o….aşk sevgi dürüstlük kadar güzel birşey varmı…madem okadar zenginsiniz banada biraz yardım etseniz ne olur..atanmayı bekleyen genç öğretmen adayıyım…yardımınızı annem için değerlendireceğim sağlığı için..lütfen yazımı okuyun ve cvp yazarsanız sevinirim…mailim yelendaa@hotmail.com

 179. volkan
  17 Temmuz 2012 - 11:02

  artik bu adami haberlerde gormekten gercekten bikkinlik geldi ya yok arabalari oyu buyu yeter ya bu memlekette ne zenginler var ne insaat sirketleri var kimse cikipta bir sey demiyor ama her yerde agaoglu ve arabalari peh Enka insaat gama insaat ronasans insaat daha nice nice agaoglundan buyuk insaat firmalarimiz var ben bir kere bile sarik taranin cikipta su arabam var bu arabam var dedigini gormedim biri atasehirin sahibi digeri rusyanin yarisina sahibi tabi bir de asillik var oda dogustan geliyor tabi insaat yapmakla kazanilcak bir sey degil…

 180. mehmet
  23 Temmuz 2012 - 10:29

  ali abi ben mehmet malatya dan size ulaşmak istiyorum 0507 463 44 70 0533 394 52 53

 181. TUĞRUL TOYRAN
  28 Temmuz 2012 - 23:51

  –MENFAAT– umupta bu yazıyı yazmadım.SAYIN ALİ AĞAOĞLU BUUUUU YAZILARIIIIIIII OKUMAZ BENCE VAKTİ OLMAZZ Bİ İHTİMAL OLURYA.29 YAŞINDAYIM YAPMADIGIM İŞ KALMADI.BABAM 49 YAŞINDA KALP KRİZİ GEÇİRDİ VEFAAT ETTİ.ANNEM ONA YANDI BABAMA AŞIKTI KANSEREEE YENİK DÜŞTÜ ODA 49 YAŞINDA.BEN BU HAYATA TUTUNMAYA CALISIYORUM.DÜKKAN ALDIK ABİMLE AZ BORCUMUZ KALDI BİTECEK SAĞLIĞIM OLURSA ÖDEYECEĞİM TRANSİT PİKAPIM VAR ONADA TAKSİT ÖDÜYORUM KREDİ KARTLARIM VAR ONLARIDA ÖDÜYORUM.EVLİYİM 1VE 3 YAŞINDA KIZIM VAR ONLAR ANNEMİ BABAMIN ACISINI BANA UNUTTURUYO BABAM KADİR İNANIR ANNEM TÜRKAN ŞORAYIN KOPYASIYDI……..SAÇMALADIM BEN SADECE HUZUR İSTİYORDUM ODA OLMADI ALLAH HERKESE HUZUR VERSİN DERİZ AMA PARASIZ HUZURDA OLMAZ KABULLENMEK LAZIMM imkanlar neyi sunarsa insanlar onu yaşar,imkanı kullanan zeki beyinler maddiyatı 100 e katlar……

 182. sedat caspear
  29 Temmuz 2012 - 00:41

  ali abi bn senin gibi 100 tane satın alırım k.bakmasan tabi senden zenginleride war bunu unutma

 183. ALİ AĞAOĞLU
  05 Ağustos 2012 - 22:52

  mübarek insanlar ALLAHTAN İSTEYİN ALLAHTAN ONA VEREN ALLAH.BOŞBOŞUNA YAZMAYIN BU YAZDIKLARINIZI

 184. ALİ AĞAOĞLU
  05 Ağustos 2012 - 22:55

  BU YAZDIKLARINIZI ALİ AĞAOĞLU OKUMUYOR BİLE. GÜNDE 18 SAAT ÇALIŞAN ADAM EVDE TV BİLE İZLEMEYEN ADAM GELİP SİZİN YORUMLARINIZIMI OKUYACAK. ZATEN BANA SORMUSTU YORUMLARDA İHTİYAÇ SAHİBİ OLANLAR VARSA BANA SÖYLE DİYE. YA GİDİN İŞİNİZE BAKIN ALLAHA YALVARIN. ALİ AĞAOĞLU DUYMAZ AMA ALLAH DUYAR VE BİLİR. KİME YALVARACAĞINIZI UNUTMAYIN.

 185. ecevit
  12 Ağustos 2012 - 19:51

  MERHABA SAYIN ALİ BEY ABİCİM
  ………………………………………………………………
  BEN ECEVİT PAŞAOĞLU, İSTANBULTAN YAZIYORUM.SİZE.. –SİZ COK YAŞAYIN BU KADAR YANİ O KADAR MALINIZ MÜLKÜNÜZ VAR. COKK COK TEBRİK EDİYORUM.SİZİ..O KADAR MALINIz VAR’Kİ ONUN İCİN. SİZE ALLAH ÖMÜR VERSİN. ALLAH BAŞIMIŞDA EKSİK ETMESİN.
  NEYSE: GELERİM: KONUYA:
  BEN ENGELLİYİM: YARDIMA İHTİYACIM VAR. BENİM BİR ARABAYA İHTİCIM VAR AMA SÜREMİYORUM. İSTE BİR ARABAM OL VE BİRİ ÖĞRETSE BANA İYİ OLUR ÖZÜRRÜ BİR ARABA OLSA.
  YANİ ENGELLİ BİR ARACA İHTİYACIM VAR.
  ONUNLA GİDİP GEZMEK İSTİYORUM. YANİ GEZECEM DOLAŞACAM.
  ———————————————————-
  ONUN İCİN SİZDEN YARDIM İSTİYORUM.
  SİZ DÜNYANIN EN ZENGİN ADAMISINIZ VE Y YAKIŞIKLISINIZ. HASTA BİR ADAM DEĞİLSİNİZ.
  VE ALAH HASTA ETMESİN SİZİ.İSTE BEN SÜREKLİ HASTA OLYORUM. VE’Kİ HASTANEDEYİM SÜREKLİ
  DİYORURUM. HASTA OLMİYAYİM AMA HASTA OLUYORUM. SİZİN GİBİ HASTA OLMAMAM LAZIM. DİNC GİBİ OLMAM LAZIM. VE CHA KA UP OLMAM LAZIM. AMA YETERİNCE PARA BİR SÜRÜ YOK BENDE. LÜTFEN: BANA YARDIM EDİN.
  VE VERECEĞİM NARAMI ARAYIN ZAHMET OLMASSA. BENİ.
  0536 507 98 79 ARAMANIZI BEKLİYORUM.
  HOŞCAKALIN ECEVİT PAŞAOĞLU:
  İSTANBUL BEY LİK DÜZÜNDE OTURUYORUM.

  • memet
   11 Kasım 2012 - 02:58

   HERKEZ PARASININ KÖPEYII

  • memet
   11 Kasım 2012 - 03:02

   ali agaoglu ısmını almışın sende yaverımısın hangınız o servete sayıp olsanızz şaşırmassınız

 186. rıza
  12 Ağustos 2012 - 21:05

  işte insan aldandı …ne kadar aciz kalıyoruz para pul karşısında ne güzel söylemiş resulullah ömer ra ona şöyle değince ya allahın resulu kisralar habeş kralları iran mecusileri saraylarda yaşarken insanlığın en hayırlısı rehberim önderim peygamberim hasırın üzerinde uyuyor bunun üzerine resulullah şöyle der.ya ÖMER istemezmisin dünya onların ahiret bizim olsun .ali bey dikkat edin karun yerin dibinde ama hz süleyman cennettte ikiside dünyalara sahipti

 187. İSMAİL
  24 Ağustos 2012 - 09:48

  wala helal olsun arkdaşlar hep istek yazmışsınız ben istek falan için de yazmıyorum ama sadece baktım herkes bşlr yazmış bende yazmak istedim yazacağımda şudur. ALİ BEYİ TEBRİK ETMEK SADECE BU BÖYLE BABADAN AYRILIPTA BÖYLE YERLERE GELENİ GÖRMEDİĞİM İÇÇİN SÖYLÜYORUM HAYATINIZA SAĞLIK VE SIHATLİ GEÇİRMENİZ DİLEĞİMLE ALİ BEY ALLAH KAZDAN BELADAN KORUSUN….

 188. kagan agaoglu
  31 Ağustos 2012 - 16:30

  arkadaşlar dısardan davulu sesı hos gelır lutven bırde yatmak baska yerden beklemek yerıne neden mucadele etmıyorsun allah el ayak akıl vermıs sızde mucadele edın

 189. Muhammet
  05 Eylül 2012 - 12:34

  Siz cevap vermeye bile tenezzul etmezsiniz:)

 190. özkan
  05 Eylül 2012 - 22:47

  ali baba allah daha bol versin

 191. duygu
  11 Eylül 2012 - 01:41

  ali ağbi benim 1 tane evim var bu evimisatıp borçlarımı ödüyecem çünkü çıkmaza girdik insanın gücü malına yetermiş tekrardan ev almak istiyoruz ama evin yüzde yüzüne kredi almamız lazım ve aylık taksitleri çok yüksek olmaması lazım esimin maaşına göre lütfen bana cıkış yolu olarak yardım edin yol gösterin evsiz kalmak istemiyorum evimi satınca tekrar ev alamamaktan korkuyorum esime borc ödeme konusunda sonuna kadar kefilim lütfen msj dikkate alıp geri dönerseniz cok sevinirim sadece konut kredisi ve uygun taksitlerle istiyorum eger sizden olumlu cevap alırsam size güvenerek evimi satıcam borçlarımı ödeyip yeni bir ev alıp tek bir yere borçlanacam inşallah bana yardımcı olursunuz tek istediğim ev alacak kredi lütfen bana yardımcı olun lütfen

 192. ahmet kukul
  21 Eylül 2012 - 23:54

  merhabalar ben trabzon tonya ilcesin de dogdum ve şu an da tabzon da yaşiyorum orda apardman görevlisi olarak calişiyorum ben bura dan ahmet abiye seslenmek isdiyorum biraz da fakirlerin ve zor durum da olan insanlarin yanin da olsun ben 35 yaşim dayim bu yaşima kadar han ki zen kin adama calişdiysam heb ben den aldi hic vermedi alin derinle kazandigim da bile gözü kaldi bu zözlerime kulak verin lüdfen saygilarim la ahmet kukul 05384314481 sayglarim la tonya lı

 193. esra
  22 Eylül 2012 - 12:49

  ali agaoglu hayat sizlere güzel bide şu yorumlara cvp versen de görelim valla dayanamadım kimseye cvp yazmamış o yüzden yazdım

 194. yusuf sert
  18 Ekim 2012 - 14:19

  ula uşaklar bukadar yazıyosunuz ama birşeyi unutuyosunuz bu adama bukadar serveti kim verdi allah cc verdi bu adamcağız istedi rabbinden odaverdi sizde istesenize rabbinizden ula ne man kafa insanlarsınız yok nomuu yazıyom yok numaramı yazıyom bu adamda salaktı hiç başka işi yoktu sizi arayacak ooolllduu zaten yapıyodur yardımını heryere bu adam
  böyle boş işleri bırakın bakın işinize ulan gıcıklığına bande numaramı yazacam 05363876514 ali abi neeolurara beni ama öyle yok para verecem yok sana iş verecem sana yardım edecem diye falan değil haa adam gibi sana yakışanı yap dertleşmek için ara asıl allah sana yardım etsin büyük parası olanın derdide büyük olur hadi bakalım bukadar gevezlik yeter kal salıcakla rabbim sana uzun ömür versinki sende istihdamlarına ekmek vermeye devam et haaaa bide şunu söyleyim rabbim seni o yanında çalışanlarının dualarıyla ayakta tutuyor onları üzme ki dimdik durasın.yavvvv agam fazladazıplama sağa sola yeter bak keyfine kendine dikkat et artık unutmaa bir kardeş yada evlat tavsiyesi

  ( ölümü yatarken yastığının altında)
  ( kalkıncada karşında bil )
  rabbim bütün ümmeti muhammedi korusun.

 195. onur
  21 Ekim 2012 - 02:09

  ali aga oglumus tamam güzel ama bumlarım hepsi gelip geçiçi bir şeydir
  yarın ölüp gidecek ne para ne araba kalacak sadece beyaz bi bezle kaldıgı yere devam edeecek boşuna yardım çarresi beklemeyin böle sahte şeylere inanmayın
  adam kendi agzıyla dioki 16.17 saat ama siz kadıki bunları cvplıyacak hepiniz sessizce dışarı çıkın not sözüm meclisten dışarı

 196. şevki
  07 Kasım 2012 - 17:08

  slm ağa oglu ben yalovadan şevki bende ticaretle ugrasıyorum sana sadece şunu söylim yukarıda bir bayan arkadaşımız zaten gerekeni yazmış emin ol sen fakir olsan yüzüne bile bakmaz kızlar ben bu dünyada şunu öyrendim paran varsa dostun çok olur paran yoksada kimse yaklaşmaz sana allah göstermesin farz etki iflas ettin kaçkişi yardım edicek sana herkes arkandan gülecek oyüzden sen sen ol her yüzüne güleni dost her yüzüne gülen bayanıda bu benden hoşlanıyor deme saygılar

 197. serkan
  10 Kasım 2012 - 22:02

  ben esnafım krediye ihtiyacım var ali abi sermayem olsa iyi kazanırım olmadığı için kazanamıyorum sevgiyle kalın!

 198. serkan
  10 Kasım 2012 - 22:04

  ali abi telefon numaram 05544620040 20 bin tl çok işimi görecek yapabilirseniz allaha emanet olun.

 199. uğur
  26 Kasım 2012 - 12:53

  zenginin parası züürttün çenesini yorar derler gençler ayagınıza çizme giymeyin belinize keser baglamayın eliniz nasır baglamasın hayatınızı kelimelere baglamıssınız hiç bir icraatınız yok alın teriniz yok burda ali agaoglundan medet umcagınıza elinizi açın allaha dua edinki hala msj yazcak kolunuz bacagınız var şerefli bir ülkede yaşarız elin ayagan tutuyor /başkasının teriyle yüz yıkanmaz? arkadaşlar rabbim sizleri bolluk içinde huzur gemisiyle dolaştırsın çalışın işmi yok gelin sokakta limon satalım

 200. hatice
  08 Aralık 2012 - 17:02

  ali bey öncelikle merhaba nsılsınız saqlıqnıza duacıyız..
  o kadr serwtnz var bi kerede drumu olmayan ewsizler için bi proje yapsanız çok iyi olur… bizede bir ew werirmisnz ltfen :( 2+1 bile yetr yetrki ailem rahat etsn :(

 201. hilal
  11 Aralık 2012 - 15:44

  ali bey merhaba durumu iyi olmayan okadar insan varki benimde 2oğlum var asgari gelirimiz var evimiz kira yetmiyor allahım sana daha çok versin evsizlere proje yaparsanız seviniriz

 202. GÜLTEN ARSLAN
  13 Aralık 2012 - 20:11

  sayın ağaoglu siz belırli imkanlar içinde zoru başardım diyosunuz biz imkansızlıklar içinde zoru başarmaya çalışıyoruz imkamsızlıklar içinde imkan arayoruz. her nekedar ZORU BAŞARSAKTA HAYALIMDEKI ÇİFTLİGİ KURAMIYORUM.ÇALIKTIKÇA ÇALIŞASIM GELİYOR BAŞARI ÇALIŞMAKTAN GEÇMİYOR BENCE OLANAK İSTİYOR.şUANDA TARLADAN GELDİM VE BUNU YAZIYORUM.

 203. GÜLTEN ARSLAN
  13 Aralık 2012 - 20:32

  sayın ağaoglu siz belırli imkanlar içinde zoru başardım diyosunuz biz imkansızlıklar içinde zoru başarmaya çalışıyoruz imkamsızlıklar içinde imkan arayoruz. her nekedar ZORU BAŞARSAKTA HAYALIMDEKI ÇİFTLİGİ KURAMIYORUM.ÇALIKTIKÇA ÇALIŞASIM GELİYOR BAŞARI ÇALIŞMAKTAN GEÇMİYOR BENCE OLANAK İSTİYOR.şUANDA TARLADAN GELDİM VE BUNU YAZIYORUM.

 204. kemal
  07 Mart 2013 - 19:38

  O kadar zenginginsin ama 1 tl istesek bile vermessn allah herkese sağlık versin o zenginliği öbür dünyaya götürecen mi ? acaba

 205. heLaL oLsuN
  02 Haziran 2013 - 01:22

  ;-)

 206. ahmet hakan
  12 Haziran 2013 - 23:52

  ben senden daha çok zenginim allah o zenginligin ve hayatının hesabını soracak ona göre kullan imkanlarını çarçur etme sayın aga oglu bey

Yorum yaz

İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -