İşte eleman arayan şirketler

Bilişim, perakende, finans sektörleri yıla iddialı başlarken otomotiv ve ilaç daha temkinli yaklaşıyor. Ekonomik krizin etkisinin hafiflediği şu günlerde şirketler, eleman alımı için düğmeye bastı.

Bilişim, perakende, finans sektörleri yıla iddialı başlarken otomotiv ve ilaç daha temkinli yaklaşıyor. Ekonomik krizin yavaş yavaş etkisinin hafiflediği şu günlerde şirketler, eleman alımı için yeniden düğmeye bastı.

Öyle ki bazı şirketler eleman alım ilanlarının başlığına “kriz bitti” ibaresini koymaktan çekinmiyor. Başta bilişim, finans, enerji, çağrı merkezi, telekomünikasyon, perakende ve sigortacılık olmak üzere pek çok sektör, 2010 yılı istihdam planlarını hazırladı.

Türkiye’de Foxconn’la birlikte PC yatırımına hazırlanan ve 2010 sonuna kadar 2 bin kişiye ek istihdam sağlamayı planlayan HP; Zorlu Center projesinin tamamlanma sürecinde tam üç bin kişi istihdam edecek Zorlu Holding; çalışan sayısını 2009 sonuna kadar 3 bin 338’den 4 bin 300’e çıkartmayı hedefleyen Esas Holding umut verici örneklerden sadece birkaçı.

2010 sonuna kadar 12 bin kişiye iş yaratacak olan Migros ve yaklaşık bin kişilik alım yapması beklenen Teknosa ise perakende sektörünün istihdam alanında parlayan yıldızlarından. Tekstildeki faaliyetlerini azaltan Sönmez Holding ise bu yıl enerji, çimento ve turizmde yapacağı 215 milyon dolarlık yeni yatırımlarla adından söz ettirecek.

Sönmez Holding yeni yatırımlarıyla bin kişiyi daha istihdam edeceğini açıkladı. 2009 sonuna kadar özellikle yeni başlayacak projelerde -mevcut kadrolara ek olarak- en az 2 bin 500 yeni eleman alacak Ağaoğlu ve bu yılki alımların yüzde 40’ını beyaz yakalıların oluşturacağı Yıldız Holding de krize inat alım yapan şirketler arasında. Anadolu’da istihdam başlıyor Anadolu’daki istihdam faaliyetleri de bu yıl hız kesmeyecek.

2010 yılı sonuna kadar şube sayısını 200’e çıkarmayı hedefleyen Domino`s Pizza, yeni şubelerin büyük kısmını Anadolu’da açacak. Dolayısıyla Anadolu’da da yeni istihdam fırsatları yaratılacak. Bu yıl Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki yatırımlarıyla dikkat çeken Turkcell ise 2009 sonuna kadar Global Bilgi Çağrı Merkezi’nde bin kişiye iş imkanı vermeyi planlıyor.

Bu olumlu tabloya rağmen durgunluk içine giren sektörler de yok değil. Krizden en çok etkilenen otomotiv ve ilaç sektörleri, 2010 yılında daha temkinli bir büyüme izleyecek. Geçen yıl büyük çapta eleman çıkarılan otomotiv sektörü, krize rağmen devam ettirilen bazı stratejik yatırımlarının gerektirdiği kadar uzman alacak. Bu sektörlerde devam eden projeler için gerekenler dışında bir istihdam hareketi beklenmiyor.

HANGİ ŞİRKET NE KADAR ELEMAN ALACAK?

Anadolu Sigorta: 2009 sonuna kadar bünyesine yaklaşık 20 kişi daha alacak olan şirketin 2010 yılı istihdam planları, aralık ayı içinde netleşecek. Teknik müdürlükler, yazılım geliştirme müdürlüğü ve bölge müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere uzman yardımcısı, yazılım uzman yardımcısı, hasar denetim memuru ve maksimum sigorta uzmanı olarak çalışacak kişileri istihdam etmeyi planlayan Anadolu Sigorta’nın Teftiş Kurulu Başkanlığı’nca yürütülen müfettiş yardımcısı alımları ise devam ediyor.

Anadolu Hayat Emeklilik: 2009’un son çeyreğinde farklı pozisyonlarda toplam 25 kişiyi işe almayı planlayan Anadolu Hayat Emeklilik, 2010 yılı içinde ise yaklaşık 50 kişilik istihdam yaratacak. Pazarlama ve satış pozisyonlarına başvuracak adaylarda “Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Belgesi” olanları tercih eden Anadolu Hayat Emeklilik, özgeçmişleri www.anadoluhayat.com.tr adresinden kabul ediyor.

Alcatel – Lucent: 2009’un sonuna kadar 20, 2010 yılında ise yaklaşık 70 kişilik istihdam yapmayı öngören şirket, yurtdışı projelerinde de görev alacak kişiler arıyor. Yazılım, test, sistem entegrasyonu ve teknik destek gibi mühendislik pozisyonları için alım yapılmasını planlayan Alcatel, lokal faaliyetler içinse satış, proje yönetimi ve iş geliştirme bölümleri için eleman alımına gidecek.

Ayakkabı Dünyası: 2009 – 2010 döneminde mağaza sayısını artıracak olan şirket, açacağı her mağaza için ortalama 15 – 20 yeni personel istihdam edecek. Mağaza yöneticisi, mağaza müdür yardımcısı, reyon yöneticisi, satış danışmanı, kasiyer, müşteri hizmetleri elemanı, ön muhasebe, depo ve temizlik görevlisi alımı yapacak olan Ayakkabı Dünyası başvuruları cv@ayakkabidunyasi.com.tr

Ülker iş başvurusu:
Ülker Şirketler Topluluğu, son dönemde yaptığı yatırımlarda ön plana çıkan Türkiye’nin en büyük gruplarından biri. Toplam 25 bin kişiye istihdam sağlayan Ülker, özellikle yeni mezunların en çok başvuru yaptığı şirketler arasında yer alıyor. Ülker iş başvurusu işçi ve personel alımı nasıl yapılıyor, özgeçmişler nasıl değerlendiriliyor?

BSH Ev Aletleri: Kültürlerarası anlayışa sahip, iletişim kurabilme yeteneği gelişmiş, müşteri odaklı, öğrenmeye ve değişime açık, teknoloji ve yenilikleri takip eden kişilerle çalışmayı tercih eden BSH Ev Aletleri, başvuruları www.bsh.com.tr/kariyer linkinden kabul edecek.

Callpex Çağrı Merkezi: Minimum 300 kişilik yeni personel alımı gerçekleştirecek olan Callpex, ağırlıklı olarak müşteri temsilcisi alımı yapacak. Takım lideri, operasyon sorumlusu ve hizmet yöneticisi pozisyonları için de eleman arayışına giren şirket, başvuruları  ik@callpex.com e-mail adresi üzerinden kabul edecek.

Ceva Lojistik: Yeni başlayan operasyonlarda yetiştirilmek üzere eleman alımına gidecek şirket; depolama, dağıtım ve inbound lojistik süreçlerinde çalışacak ekip arkadaşları arıyor. Ayrıca iş geliştirme, müşteri ilişkileri bölümleri için de alım yapmayı planlayan Ceva, başvuruları hrturkey@cevalogistics.com

De Facto: 57 mağazası olan De Facto yılsonuna kadar 70, 2010 sonu itibariyle de 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Eylül itibariyle bin 53 çalışanı olan şirket 2010’un ocak ayında bu sayıyı bin 226, 2010 sonunda ise iki bin 12’ye çıkarmayı hedefliyor. Yani şirkette 2010 sonuna kadar toplam 959 kişilik bir istihdam yaratılmış olacak. Mağaza sayısı arttıkça merkezdeki depo sorumlusu, tasarım asistanı, merchandiser, bilgi işlem ve insan kaynakları gibi pozisyonlar için de alım yapılması planlanıyor.

Demsa: Bu kış sezonunda İstanbul Abdi İpekçi ve Ankara Kent Park AVM de açılacak Brandroom mağazaları için 75 kişilik alım yapmayı hedefleyen şirket, açılması planlanan mağazalarla yaklaşık 150 kişiye daha iş imkânı sunacak. Ağırlıklı olarak satış kadroları için eleman arayışına çıkan Demsa, başvuruları web sitesi  www.demsagroup.com üzerinden kabul ediyor.

Doğtaş Mobilya: 2009 sonuna kadar yaklaşık 12 kişilik alım yapmayı planlayan Doğtaş Mobilya, 2010 yılında ise 24 kişiyi istihdam edecek. Panel üretim müdürlüğü, döşeme üretim müdürlüğü, kalite müdürlüğü ve insan kaynakları müdürlükleri için personel arayışına giden şirket, makine operatörleri ve kalite kontrol mühendisleri arıyor. Doğtaş başvuruları,  ik@dogtas.com.tr veya kurumsal internet sitesi www.dogtas.com.tr üzerinden kabul ediyor.

Finansbank: Şirket öncelikli olarak genel müdürlük ve şubelerde ihtiyaç duyduğu personel ihtiyacını gidermek üzere çalışıyor. 2010 yılı bütçe/planlama çalışmalarına devam eden Finansbank, müşteri odaklı çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın, ticari bilince sahip ve problem çözme yeteneği gelişmiş takım arkadaşları arıyor. Bankadaki açık pozisyonlar,  www.finansbank.com.tr adresinden duyurulacak.

GROU.PS: Silikon Vadisi’nde kurulan, bireylerin, sivil toplum kuruluşlarının ve küçük işletmelerin çevrimiçi (online) platformlar oluşturmalarını sağlayan Türk sermayeli GROU.PS, PHP(network) uzmanları arıyor. İyi derecede İngilizce bilgisi arayan şirket, başvuruları http://grou.ps/needs_you adresinden topluyor.

İş Bankası: 2009 – 2010 döneminde kadro ihtiyaçları doğrultusunda eleman alımı yapacak olan İş Bankası, ağırlıklı olarak müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memur pozisyonlarını dolduracak. 30 yaşını aşmamış ve üniversitelerin -her pozisyon için farklılık gösteren- dört yıllık bölümlerinden mezun olmuş adaylarla çalışmak isteyen banka, başvuruları  ik.isbank.com.tr adresinden kabul ediyor.

Magic Life: 2009 – 2010 yılı için bin 300 kişilik alım yapacak olan Magic Life, ağırlıklı olarak operasyon bölümlerine yeni eleman eklemeyi planlıyor. Adaylarda yabancı dil bilgisine önem veren şirket, başvuruları  www.magiclifeacademy.com ya da mlhr@magiclife.com

Metis: Önümüzdeki bir ay içinde, çağrı merkezi için 120 müşteri temsilcisi alacak Metis, teknik destek uzmanı ve tele-satış temsilcileri de istihdam edecek. Adaylarda bilgisayar kullanma ve İngilizce bilgisi arayan şirkete başvurularınızı ik@metis-tr.com adresi üzerinden yapabilirsiniz. Otokar: 2009’un son çeyreğinde ve 2010’da yaklaşık 50 kişiyi istihdam etmeyi planlayan Otokar, tank ve zırhlı araçlar, Ar-Ge, ürün geliştirme, satış ve pazarlama bölümleri için yönetici ve mühendis alımı yapacak. Şirket, işe alacağı adaylarda iyi derecede İngilizce bilgisi arıyor. Başvuruları,  ik@otokar.com.tr adresinden kabul eden şirket ayrıca  www.kockariyer.com

Praktiker: 2009 – 2010 döneminde büyüme ve gelişme stratejileri doğrultusunda eleman alımı yapmaya devam edecek. Ağırlıklı olarak satış birimleri için eleman alacağını açıklayan şirket, başvuruları www.praktiker.com.tr üzerinden kabul edecek.

P&G: Bu yıl içinde 40 ila 60 kişilik alım yapacak olan P&G, iş başvurularını  www.pg.com.tr sitesinden kabul ediyor. Farklı departmanlar için alım yapacak olan P&G, en çok da müdür yardımcısı pozisyonunda eleman arıyor.

Ran Lojistik: 50 kişilik eleman alımı yapmayı planlayan Ran Lojistik, satış ve pazarlama departmanını büyütmeyi hedefliyor. Operasyon bölümüne de 30 kişi alacak olan şirket, başvuruları  ik@ran.com.tr mail adresinden kabul edecek.

SAS Türkiye: 2009 -2010 döneminde satış ve danışmanlık kadrolarını güçlendirmeyi planlayan şirket, analitik, istatistik alanlarında uzmanlaşmış danışman ve satışçıları ekibine katacak. CV’nizi  sastr@tur.sas.com adresine yollayabilirsiniz.

Sezon Pirinç: Önümüzdeki dönemde altı kişiyi işe almayı planlayan Sezon Pirinç, yeni kuracağı enerji tesisi için üretim, makine ve elektrik mühendisi istihdam etmeyi planlıyor. Makine ve elektrik mühendisi alımı yapacak olan şirket, yabancı dil bilgisi ve minimum beş yıllık sektör tecrübesi arıyor.

Speak: 2010 yılında ortalama 200 kişilik alım yapacak olan çağrı merkezi, ağırlıklı olarak saha satış yöneticisi, tele-satış yöneticisi ve satış takım lideri pozisyonları için yeni istihdam yaratacak. İlgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim ve deneyim kriterlerine büyük önem veren Speak özellikle satış alanında lise veya meslek yüksekokulu mezunlarıyla üniversiteyi yeni bitirmiş adaylara öncelik verecek. Başvuruları  www.speak.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

SunExpress: 2009 – 2010 döneminde işe alımlara devam eden SunExpress, iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirdiği İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya ekiplerine toplam 350 civarında yeni eleman eklemeyi planlıyor. İşe alacağı kişiler için öncelikle üniversite mezunu olma ve iyi derecede İngilizce bilme şartı koyan şirket ayrıca, havacılık tecrübesine sahip ve ikinci bir yabancı dili konuşabilen kişileri tercih ediyor.

T-Bank : 2010 sonuna kadar şube sayısını 40’a çıkarmayı planlayan T-Bank, bu hedefe paralel olarak eleman alımına gidecek. Yenilerinin yanı sıra mevcut şubeler için de alım yapmayı programına alan banka, genel müdürlükte oluşacak ihtiyaçlara göre de istihdam yaratacağını açıkladı. Banka, ağırlıklı olarak pazarlama ve satış ekipleriyle operasyon bölümleri için istihdam yapacak. T -Bank’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar,  www.tbank.com.tr‘den bilgi alabilir.

Teknosa: Bu yılsonuna kadar 400, 2010 yılında ise yaklaşık bin kişilik alım hedefleyen Teknosa, ağırlıklı olarak satış danışmanı, kasiyer, operasyon elemanı ve tekno asistan gibi pozisyonlarda istihdam edecek eleman arıyor. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, www.teknosa.com/insan_kaynaklari adresinden ilgili ilanlara başvurularını yapabilir.

TurkNet: Bu yılın sonuna kadar 20 kişiyi istihdam etmeyi planlayan TurkNet, yeni eleman alımlarını network uzmanları, satış öncesi destek mühendisleri, ürün yöneticileri ve satış elemanları gibi pozisyonlarda gerçekleştirecek. Başvuru için: ik.turk.net

TNT Ekspres: Önümüzdeki dönemde 125 kişiyi işe almayı planlayan TNT Ekspres, ağırlıklı olarak mavi yakalı personel arıyor. Operasyon departmanında gümrük ve depo bölümlerinin yanı sıra müşteri hizmetleri, idari işler, finans ve satış departmanları için de şirketin büyümesiyle doğru orantılı olarak alımlar yapmayı planlayan TNT, CV’leri insan.kaynaklari@tnt.com adresinden kabul edecek.

Turkuazoo: Ziyaretçi kabulü, bilet kesimi, kasa, ziyaretçi rehberi ve animatörlük pozisyonları için 15 kişilik part time eleman alımı yapacak şirket, lise mezunu olan ve yüksek iletişim becerisine sahip kişileri bekliyor. Başvurular turkuazoohr@turkuazoo.com adresinden kabul edilecek.

Türkiye Halk Bankası: Uzman yardımcısı, servis ve banko görevlisi unvanları için alım yapmayı planlayan Halk Bankası, ilk etapta bin 250 kişiye istihdam sağlayacak. Uzman yardımcılığı ve servis görevlisi unvanları için 1980 ve sonrasında doğmuş, dört yıllık üniversite mezunu olan adayları işe alacağını açıklayan banka, banko görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylarda ise en az lise mezunu olma şartı arıyor.

Vatan Bilgisayar: Şu anda 807 kişi istihdam eden Vatan Bilgisayar, çalışan sayısını bin 175’e çıkarmayı hedefliyor. Yeni mağazalar için yılsonuna kadar yaklaşık 150, diğer bölümler için de 50 kişi istihdam edecek olan şirket, ağırlıklı olarak satış pozisyonlarına minimum lise mezunu çalışanlar alacak.

VDF: Toplam çalışan sayısının yüzde altısı oranında istihdam artışı hedefleyen VDF, işe yeni başlayan adayları özellikle tüketici finansmanı, operasyon ve kredi takip ile sigorta bölümünde değerlendirecek. Başvuruları  www.vdf.com.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi: 2009 – 2010 dönemi için banka ve iştiraklerde toplam bin kişiyi işe almayı planlayan Yapı Kredi, yeni mezunları istihdam ederek yetiştiriyor. Kariyerinde bankacılığı hedeflemiş, öğrenmeye ve gelişime açık, dinamik, geleceğin yöneticileri olabilecek nitelikte adaylarla çalışmayı tercih eden Yapı Kredi, deneyimsiz eleman alımlarında üniversite mezunu ve yabancı dil bilgisine sahip kişileri arıyor. Adaylar başvurularını www.yapikredi.com.tr adresinden yapabilir.

 • istanbulda alçıcı ve boyacı arayan firmalar
 • yurt müdürü arayankuruluşlar
 • yurt dışında idari işler -güvenlik müdürü ve kamp amiri arayan firmalar varmı
 • TEMSİLCİ ARAYAN KURULUŞLAR
 • işarayanşirketler
 • eleman arayan şirketler
 • ELEMAN ARAYAN KURUMSAL ŞİRKETLER
 • yurt ıcı kaynakcı arayan fırmalar
 • bakude limra isi
 • depo ve yükleme elemanı arayan sektörler

İşte eleman arayan şirketler yazısına yapılan yorumlar
 1. halim diyor ki:

  slm ben ankarada oturuyorum 15yıldır inşaat sektöründeyim fayans,seramik,alçı,boya,mermer,karo,vs mesleğimde tecrübeliyim,
  yurt içi yurt dışı çıkabilirim, iyi şoforlüğüm var ehliyetim var,
  acil iş arıyorum

 2. Nazmi YAŞİN diyor ki:

  merhaba.. Ben Nazmi YAŞİN Ist.and. Yakasında ikamet etmekteğim.yaklaşık 25 yıldır aynı yerde oturuyorum. Daha iyi sosyal hakları,çalışanına sunan bir firmada bölge satış müfettişliğinde iş aramaktayım. Yeterli eğitim ve tecrübemle beraber sürücü belgem ve aktif olarak hala ist trafiğinde araç kullanmaktayım. Ilgililerin dikkatine saygılarımla. . .

 3. mustafa sağlık diyor ki:

  dişçi asstanıyım garsonluk yapıyorum aynı zamanda tıbbi sekreterim iş arıyorum

 4. cemil özkayalı diyor ki:

  selam 12 05 1981 aydın doğumluyum yurt dışında çalışma engelim yoktur ingilizcem ve garsonluğum iyidir kuaförlük yaptım belgelerimle ispat edebilirim ayrıca yakın koruma olarak askerliğimi yaptım elimden her iş gelir temizlik ve yemek yapmak gibi şuanda iş arıyorum ilgilenenlerin dikkatine

 5. adem topuz diyor ki:

  ben adem seramik ustasıym 01.01.1966 k.maraş doğumluyum yurt dışında alışmak istiyorum. 15 yıldır bu işle uğraşmaktayım. isterseniz ekibim var işimde tecrübeliyım. tel:05374743880 yurt içide olabilir…

 6. Fatih Çelik diyor ki:

  1973 osmaniye doğumluyum 10 senelik iş tejjübem var türkiyede doğal gaz ana hattında boru mantajı yaptım yurt dışında 3sene şeromotova havaalanı projesinde boru kaynakçısı olarak çalıştım iş arıyorum tel 0 543 232 9221

 7. hasan özdoğan diyor ki:

  01 01 1979 trabzon doğumlu merhaba ben mikser ve damperli araba kullandım çalıştığım yerler nir inşaat gama gayes bechtel enka pimtek yurt dışından yeni geldim arnavutluk bünyenizde çalışmak isterim 05353284708

 8. izzet taşcı diyor ki:

  22 yılık tercübemle sızınle calişmak ısterım 1990 da libyada caliştım mesleyım kalıp duvar+izalasyon ustasıyım ekıp var uygun görürsenız sızınle calışırım selamlar.
  05462058659

 9. Bülent bekler diyor ki:

  merhaba ben 1970 istanbul/bakiırköy doğumluyum elek. malzm. top. satış işiyle 20 yıllık tecrübe sahibiyim yenibosna semtinde oturuyorum. satış pazarlama mahza müdürlüğü yapabilecek kapasitedeyim ilgilenen firimalarının tarafıma cevap vermesini dilerim tel. 05356497363 tsşekkurler

 10. fuat gürdal diyor ki:

  merhaba ben 1966 trabzon doğumluyum 15 yıllık beton santralı operatoruyum yurt dışı ve yurt icinde calıştım rusca bilirim sizinle çalışmak isterim 05382550832

 11. sabri Arslan diyor ki:

  merhaba ben 1963 artvin arhavi doğumluyum libyada ağır vasıta şöförü olarak çalıştım arap eğliyetim mevcut eğer uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim

 12. yusuf diyor ki:

  ıs barıyorum operatorum csp,loder kebce,portıf,kato,hıyab,kullanmadıgım ıs makınası yoktur ılgınenenlerın tıkkatıne yurt ıcı tısı farketmez,05358611871 nolu telefondan ulasırsınız yusuf

 13. metin diyor ki:

  12 senedir fotokobi kagıt firmasında depo sorumlusu olarak çalıştım şu anda işimden kriz nedeniyle ayrıldım acil çalışmaya ihtiyacım var cep tel 0539 889 78 21

 14. ahmet diyor ki:

  slm adm ahmet yaş27 meslegim kaynakcı şirketinizin yurt dışında olan şantiyelerinde çalışmak istiyorum belgelerim var tel05433534241

 15. MUSTAFA diyor ki:

  slm adım mustafa yaşım 43 yurtiçi hafriyat şantiyelerinde 10 yıldır muhasaebe sorumlusu ve şirket dış ilişkilerinden sorumlu olarak çalıştım GAMA yurtdışı idari personel ve kamp amiri yrd yaptım acil işe ihtiyacım var yurtiçi ve yurtdışı olabilir.

 16. MUSTAFA diyor ki:

  slm adım mustafa yaşım 43 yurtiçi hafriyat şantiyelerinde 10 yıldır muhasaebe sorumlusu ve şirket dış ilişkilerinden sorumlu olarak çalıştım GAMA yurtdışı idari personel ve kamp amiri yrd yaptım acil işe ihtiyacım var yurtiçi ve yurtdışı olabilir.0535 480 71 67

 17. OSMAN CELIKEL diyor ki:

  adım osman celıkel 1988 dogumluyum askerden yenı geldım malum bu ışsızlıkte torpılın olmadan kımse kapısını acmıyo ne yapalım turkıyenın şartları??? ben de ış arıyorum…b sınıfı ehlıyetım var bılgısayar seltıfıkam ve elekıtık ustasıyım..4 yıllık tecrubem var gerekırse yurt dışı da olabılır bekarım sorun olmaz ne tur ış olursa gerekırse cırak olarakda calısırım

 18. Halis YILDIZ diyor ki:

  Adım Halis Yıldız 1965 doğumluyum.Eskişehir Anadolu Üniversitesi A.Ö.F 4 Yıllık İş idaresi bölümü mezunuyum,İleri seviyede bilgi sayar ve iyi derecede rusca biliyorum.20 yıl iş tercübem vardir. Yurt içi ve yurt dışında çaliştim.İdari İşler konusunda profosyonel tercübelerim vardır.Muhasebe,Personel,Kamp, Üretim ve Sevkiyat departmanlarında Şef ve Amir olarak çalıştım.Eliyetim vardir. Kendi vasıflarıma uygun işlerde iş aramaktayım.
  Sevgiler ve Saygılarımla
  Halis YILDIZ

 19. hakan diyor ki:

  yuksekokul iktisat mezunuyum,ankarada bircok bakanlikta emekli sandigina bagli memur kadrosunda idari ve yonetici olarak gorev yaptim;daha sonra 5 yil belediye baskanligi yaptim daha sonra emekli oldum. yurt ici veya yurt disinda herhangi bir muessesede gorev yapmak istiyorum. ilgi ve alakanizdan simdiden tesekkur ederim; saygilarimla.

 20. hasan şimşek diyor ki:

  adım hasan soyadım şimşek 1969 doğumluyum beyoğlundayımm kendime arayacak iş bulamıyorumm ve ben burada inş iş bulur ve çalışırımm ve ben acil combom la iş aramaktayımm.

 21. adem dursunoğlu diyor ki:

  iş makine operatörüyüm iş arıyorum yurt içi yurt dışı deneyimim var e g sınıfı belgem var kullandığım makineler exlavatör loder jcb tel 0452 423 55 75 05357413531

 22. mehmet emin özdemir diyor ki:

  selam a-z ye malzeme avrupadan alinir satilir almanya 0049177 4983987

 23. yusuf daşgın diyor ki:

  merhaba. adım yusuf yaşım 24…lise mezunuyum.. kayseride yaşıyorum doğalgaz ve sıhhı tesisat ustasıyım… sizinle çalışmak istiyorum yurt içi veya yurt dışı farketmez..

 24. İHSAN diyor ki:

  ADIM IHSAN ÖZTÜRK
  İNŞAAT KALIP VE DEMİR USTASIYIM BULUNDUGUM İLDE İŞ OLANAGI AZ OLDUGUNDAN ŞEHİR DIŞI VE YURT DISINDA CALIŞA BILIRIM İLGİLENENLERİN BILGIGISINE SUNULUR

 25. yusuf yeşiloglu diyor ki:

  1966 corum dogumluyum 27 sene asfalt yol yapım işinde tercubeye sahıbım wırtgen ve finişer opr artı üst formeni olarak yurt ici yurt dışı fark etmez ilgili kişilerin bılgısıne 0554 867 43 19

 26. murat diyor ki:

  adım murat 1987 dogumluyum gaz altı elektirik kynakçısıyım kalfalık belgem mevcuttur yurt dışı ve yurt içi çalışırım gsm 05455329800

 27. MURAT diyor ki:

  SLM BEN 12 YILLIK BETON SANTRALİ OPERATÖRÜYÜM AFGANİSTAN RUSYA VE KUZEY IRAKTA ÇALIŞTIM TERCİHİM YURT DIŞI HER TÜRLÜ BETON SANTRALİNİ KULLANIRIM İLGİLENEN ARKADAŞLARA İRTİBAT 0542 445 34 33-0506 495 38 17 MURAT BAŞKALE ANKARA-SİNCAN TEŞEKKÜRLER SAYGILARR

 28. MURAT diyor ki:

  BETON SANTRALİ OPERATÖRÜYÜM 12 YILLIK UZMANIM YURT DIŞI İŞ ARIYORUMM İLGİLENENLER MURAT BAŞKALE 0542 445 34 33

 29. barış diyor ki:

  slm ben elektrik ark kaynagı ve gaz altı kaynakçısıyım mekanik ısıtma ustasıyım yurt dışı çalışmamsa sakınca yoktur irtibat telim 05445123814 saygılarımla barış İNCİ

 30. muhittin VATANDAŞ diyor ki:

  merhaba ben yurt dışı işlerinde montajcı olarak çalışmak istiyorum .elbistan termikte değirmen montajcısı botaş btc ceyhan -b- tankı şamandra montajcısı ve fas -samir – TEKFEN -Petrol rafinerisinde test ekibinde çalıştım 5 ayönce Türkiye,ye geldim .mümkünse yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla .tel.05465284026

 31. cabbar diyor ki:

  tercübeli ağır vasıta şoförüyüm.yurtiçi ve yurtdışı heryerde çalışabilirim.

 32. osman pınarbaşı diyor ki:

  KALFALIK VE FORMENLİK : Osman pınarbaşı işi arıyorum daha önce yurt dışında formenlik ve kalfalık işi yaptım çalıştıgım yerler türkmenistan rusya orta derece rusca ve türkmence biliyorum 40 yaşındayım 1985 den beri kaba inşaat üzeri işlerle ugraşıyorum yurt dışı tercübem var her türlü ofis içi ve dışı işlerde çalışabilirimm

  CEP:0532 631 71 54
  CEP:0542 690 38 15

  ERZURUM

 33. şahin diyor ki:

  beton laboratuvar elemaniyım 3senedir oyak betonun serka inş çalıştımtercübeliyim ve hemen hemen her projede görevde bulundum yurt dışı yurt içi fark etmez neresi olursa olsun heryere giderim 0545 539 38 13

 34. şükrü civelek diyor ki:

  slm ben sivastan şükrü civelek 1973 sivas dogumlu olup duvar vede kalıp ustasıyım yurt dışına götürecek parasına saglam bir şirket aramaktayım tşklr tel 05383565252
  05418307405

 35. murat işbilir diyor ki:

  beton santrali imalatcısıyım italyan marka twing şaft karıştırıcı ustasıyım kaynak forklift oparatörüyüm iş arıyorum yurt içi yurt dışı fark etmez acil

 36. murat diyor ki:

  SLM BEN MOBİL VİNÇ VE HİYAP OPRETÖRUYÜM YURT DIŞI DENEYİMİVAR ÇALIŞTIĞIM ÜLKELER RUSYA LİBİYA DUBAYİ CEZAYİR KAZAKİSTAN C SINIFI ELİYET VE G SINIFI BELESİ SAYİBİM YURT DIŞIN ÇALMAK İSTİYORUM TEŞEKÜRLER

 37. murat diyor ki:

  SLM BEN MOBİL VİNÇ VE HİYAP OPRETÖRUYÜM YURT DIŞI DENEYİMİVAR ÇALIŞTIĞIM ÜLKELER RUSYA LİBİYA DUBAYİ CEZAYİR KAZAKİSTAN C SINIFI ELİYET VE G SINIFI BELESİ SAYİBİM YURT DIŞIN ÇALMAK İSTİYORUM TEŞEKÜRLER
  0536 518 84 84 – 0531 791 00 559

 38. ismail çınkır diyor ki:

  slm ben ismail ekskavatör operatörüyüm 2003 ten beri makina kullanıyorum makina ile yapmadığım iş kalmadı takimat tünel şev dekabaş alt yapı hafriyat işlerinde çalışıtım bende kendimi büyük firmalarda görmek istiyorum amac boğulacaksan büyük denizde boğulmak ve sürekli işte çalışmak istiyorum ilgilenenlere duyurulur

 39. murat usta diyor ki:

  ben elektirik tasironuyum rusya kazanda faliyet gostermekteyiz firmamizin ismi ooo zirve tataristanda bircok is bitirdik kaliteli elemanlarla calisiyoruz yaptigimiz isler yapacaklarimizin garentisidir ve her bitirdigiz isin is veren tarafindan is bitirme belgesi verilmistir. yeni isverenlerle calismak istiyoruz bizim icin ulke farketmez.

 40. AHMET BULUT diyor ki:

  slm ben ahmet pres operatörüyüm işten ayrıldım iş arıyorum istanbul and.yakasındayım TEŞEKKÜRLER.. 05348992348

 41. lütfi diyor ki:

  askerde yeni geldin iş ariyorun işaata soğuk demir ustasıyın yurtışıda ullur

 42. samet deniz diyor ki:

  merhaba ben adımı belirtmiş oldugum gibi samet deniz metal çatı üzerine kalfalık deneyimim bulunmaktadır düşüncelrim bu kadar talebinizi bekliyorum saygılar ulaşılacak numara0541 904 04 47

 43. UĞUR KARAKUŞ diyor ki:

  4 YILDIR EPOKSI VE IZALASYON ISINDE CALIŞIORUM YURT ICI VE YURT DISINDA IŞ ARIYORUM 0536 618 72 74 0507 663 03 79

 44. HASAN CICEK diyor ki:

  slm 20 yilik insat demirci tesoronuyum yurt disi yurt ici faliyetlerim olmustur bize vereceginiz gorevi faturali faturasiz mazmeli mlzemesiz insaat demir islerinize talibim yaptiklarimiz yapacaklarimizin teminatidir CINAR demir olarak bir telefon kadar yakiniz tr tel 05325142401 irak tel 009647507393346 saygilarimla

 45. cem kaymak diyor ki:

  yaklaşık 600 kişilik ve yine çoğunluğu 400 kişi genç olmak üzere demir kalıp beton fayans .kalebodur duvar ustarım mevcuttur proje bilgimiz mevcuttur ve gurubumun hepsi ustadır ekip olarak iş arıyoruz yurt içi ve yurt dışı deneyimimiz vardır irtibat tel 05556643961 veya cem.kaymak@hotmail.com tekliflere açığım

 46. mehmet usta diyor ki:

  beton delme kesme epoksi ankraj işinde 5 sene çalıştım yurdışında çalışmak istiyorum.05354703029

 47. kadri diyor ki:

  gaz altı ve elektirik kaynakçısıym inşiatta kalıptan anlarım yurt dışında çalışmak istiyorum ihtiycı olan arasın tel 05314067285

 48. murat keser diyor ki:

  yurtdışında mermer şömine limra söve prekast sütün elemanı olarakiş arıyorum.05389342926

 49. ahmet hilmi diyor ki:

  30 yıl kamu hastanelerinde yöneticilik yaptım pozisyonuma uygun bilgi ve tecrübemi paylaşacak iş arıyorum

 50. ahmet hilmi diyor ki:

  30 yıl kamu hastanelerinde yönetici olarak görev yaptım pozisyonuma uygun bilgi ve tecrübemi paylaşacak iş arıyorum

 51. mehmet atlı diyor ki:

  10 yıldır şatiye elektrikci olarak çalışıyorum şimdi boştayım

 52. mahmut cansız diyor ki:

  merhaba ben mahmut cansız 10 yıldır ınsaat ısıyle ugrasıyorum sımdıde hıyap soforu olarak yurtdısında calısıyorum turkıye de aılemın yanında kalarak bır ıs sahıbı olmak ıstıyorum eger ılgılenırsenız cok mutlu olurum saygılarımla

 53. Birol erdem diyor ki:

  1961 istanbul dogumluyum 35 yillik elektrikciyim son 16 yildir ukranyada ikamet ediyorum ukranyadaki santiyaaaaaaaaaaaaelerinizde elektrikci olarak veya diger departmanlarda gorev yapmak istiyorum ruscam iyidir tel:ukr disindan:00380933723572-ukr ici:0933723572 saygilar Birol erdem erdem2011@yandex.ua

 54. Birol erdem diyor ki:

  ukranyadaki santiyelerinizde calismak istiyorum 16 yildir ukranyada ikamet ediyorum Saygilar erdem2011@yandex.ua Birol erdem

 55. Birol erdem diyor ki:

  ukranyada santiyesi olan veya santiyesi acilacak firmalarda elektrikci olarak calismak istiyorum 16 yildir ukranyada ikamet ediyorum ruscam iyi oldugundan baska gorevlerdede calisabilirim saygilar erdem2011@yandex.ua tel:ukr disindan:00380933723572-uka ici:0933723572 Birol erdem

 56. Dumanjan diyor ki:

  Merhabalar!
  Kazakistanda is kurmak isteyenlere her turlu yardim( piyasa arstirmasi,sirket kurma,lisans alma)
  kazakistanda bolge mudurulugunu yapmistim. BU konuda yeterli bilgi ve tecrubeye sahibim. Tesekkurler
  s.a.Dumanjan
  cep:+7 705 555 8471

 57. uğur KARAKUŞ diyor ki:

  slm 1979 ıst dogumlugum 5 sene zemın kaplama(epoksı,polıuretan)ızolasyon su yalıtımı ısınde calıstım suan ıssızım yurt ıcı ve yurt dısında ıs arıyorum SAYGILAR 0536 618 72 74 0507 663 03 79

 58. adem diyor ki:

  slm ben adem lise mezunuyum 18 yaşındayım iş arıyorum bilgisayardan anlıyorum 05452477524

 59. Himmet altıntaş diyor ki:

  Ben himmet altıntaş gazaltı ve elektirik kaynakçısıyım şantıyede deyil fabrıkada yada atölyede devam lı olarak çalış mak istiyorum.boru kaynagıda yapıyorum ilgilenen lerin beni aramalarını rica edrim.0554 589 57 00

 60. erdal gün diyor ki:

  ben erdal gün hatay reyhanlı beşaslan köyünde ikamet etmekteyim sizle calışmaktan gurur ve onur duyarım ben yurt dışında rusya sibiryada calıştım yamata inşaat aşe de calıştım görevim beton santıral yardımcısı yagcıydım sizden tarafımca bilgilendirilmeyi arz edrim 05079209887

 61. emin diyor ki:

  yurtdisinda calistim
  ingilizce ve almanca biliyorum
  turizm ve otelcilik alaninda is ariyorum
  0543 812 70 64

 62. umran oktay diyor ki:

  mrb istanbulda oturuyorum deneyimli alçıpan ekibim var tüm asma tavan kalemlerinde referansımız vardır
  0542 408 1003; 0538 643 1940

 63. umran oktay diyor ki:

  asma tavan metal taş yünü lamel klipin alçı sıva saten boya kartonpiyer montalama cam tuğla seramik süs şöminesi tüm dekorasyon işleriniz itina ile yapılır
  0542 408 10 03

 64. hami diyor ki:

  hami keçe 22 yaşındayım askerden yeni geldim dalgıçlık egitimi aldım belgem ve kart var acil iş ariyorum 536 212 42 90

 65. HALİL Kerey diyor ki:

  merhaba ben halil kerey wırtgen w150 oparatörüyüm yaşım genç ama işimin iyisiyim 20 yaşındayım bekarım askerlik sorunum yok sizlerle çalışmaktan gurur ve anur duyarım teşekkür ederim. Tel : 0534 794 06 38

 66. Abdurrahman Taşçı diyor ki:

  Meerhaba ben abdurrahman taşçı sürekli taş duvar işi yapıyorum ekibim var tel 05455595148bana ulaşabilirsiniz saygılar

 67. habip diyor ki:

  selam ben izalasyon ustasıyım fe arac bakım cısıyım işaramaktayım zisin calışmak istiyorüm tel 05454514819

 68. aydın kaya diyor ki:

  iş makinaları OTO ELEKTİRİKÇİSİYİM
  çalıştığım yerler=
  İST ümraniye saisi
  adabağ AŞ
  burakcanAŞ
  türkmenistan polimeks AŞ
  kırgızistan aygün AŞ
  ırak OHİTAN AŞ
  İST arda madencilik
  azerbaycan bakü DİA HOLDİNK

  saygılarımla
  tel=0534 364 86 17

 69. kiyazbek diyor ki:

  tercumanlik isi ariyrum once Urban ve Enka gibi insaat firmalarinda tercuman olarak calismistim, bana uygun insaat alaninda tercumanlik yapabilecek veya personel islerinde calisabilecek bir is bulunursa cok sevinrdim.

 70. yusuf okay diyor ki:

  1974 antakya hatay dogumluyum ana dılım arapca daha once b.t.k as lıbyada satın alma ve tercumanlık yapıyordum ıc savas nedenıyle donmek zorunda kaldım su anda katarda mobılya formenı olarak devam etmekteyım daha once calıstıgım ulkeler 5 yıl ksa 5 lıbya 6 ay katar 05312005894 05387835082 saygılarımla e sınıfı vastam vardır

 71. suleyman sacar diyor ki:

  1977 antakya hatay dogumluyum antakya meslek okulu mezunuyum mobılya ve her turlu agac teknısyenıyım calıstım ulkeler sudı arabıstanda 8 yıl 2 dubay 2 yıl katar olmak uzere bıldıgım yabancı dıl olarak arapca not agır vasıta e sınıfı ehlıyetım var 05394333638 05367254135 syaygılarımla

 72. halil diyor ki:

  selamlar ben halil elektrik tesisat ustasıyım yurt dışı tecrubem var arapça çok iyi biliyorum adanada ikamet ediyorum sizinle çalışmak isterim tercihim yurt dışı ulke farketmez saygılar tel 05414500454

 73. mehmet diyor ki:

  slm ben mehmet hangı iş olursa calışırım süreklı isterim nerde olursa saygılar 05387175613

 74. mehmet diyor ki:

  slm ben mehmet hangı iş olursa calışırım süreklı isterim nerde olursa saygılar

  05387175613

 75. burak diyor ki:

  ben burak yas 23 tesisat we boru kaynakcı ustasıyım yurt içi yurt dışı farketmez nerde nasıl olursa çalışırım tel:0372 266 56 40

 76. mustafa diyor ki:

  slm ben mustafa 22 senedir inşaat malzemeleri ve inşaat boya ve endüstriyel boya üzerine istanbul 2 taraftada müşteri porfeyim var vede trakya bölgesinde aynı şekilde müşteri portfeyim var 20 senelik ehliyetim var bu iş üzerine pazarlama işi arıyorum 05326277860

 77. ramazan diyor ki:

  mrb ben ramazan uysal 28 yasındaym 10 yıldır mobılya dekorasyonlugunda callsıyorum ,sıcılım temız yurt dısında calısmak ıstıyorum bı cok ulkelerde bulndum bakude gurcustanda batumda ama turıstlık amaclı bulundum su an calısmak amaclı ıstıyorum ılgılenırsenız tsk ederm.

 78. mustafa albas diyor ki:

  selam adım mustafa trabzonluyum yas 30 16 yasından berı kaynak ısındeyım ukrayna ve rusyada calsıdm su tesısadı boru kaynakcısyım sertıfıkam var mıllı egdımden rusya ukarayna ve batumda kaynak ısı arıyorum ılgılenen fırmalarla konusulup anlasılır telefonum 05369788134 trabzon

 79. zekai diyor ki:

  slm ben zekai tamirciyim kamyon ve iş makinası üzerine şantiye deneyim var no 0531 833 09 38

 80. duran diyor ki:

  mrb ben alcı boya formeniyim 26 kişilik ekibim var rusya lipya ırak afrika ve türkiyede bir cok yerde işlerimizi başarılı bir şekile tamamladık cep no 0542 454 55 57