Ana Sayfa » Kahve Molası » Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda saat kaçta başlıyor?

Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda saat kaçta başlıyor?

15 Şubat 2014

Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı.  Kurtlar Vadisi Pusu 20 Şubat Perşembe akşamına damga vuracak bir bölüm ile geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu216.bölümün merak edilenleri ve Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanıhakkında detaylar..

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=kIr97pxY-54[/tube]

Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanı internet ortamının en fazla aranan diziler arasında ilk sıradaki yerini aldı. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümün ardından merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm fragmanında en merak edilen konu Polat Alemdar ve Cahit’in yüzleşmesi. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat’ı vuran Cahit bu durum karşısında ne yapacak?  Polat Alemdar ölecek mi? Yoksa bu sahne Cahit’in aklından geçen bir an olarak mı gösterildi?

Kara ve KGT İran’da intikam peşinde. Baron Murat, en yakın arkadaşı sarp tarafından Ruslara teslim edildi. Öldüresiye dövülen Murat son isteği sorulduğunda kendisini Sarp’ın öldürmesini istemişti. Sarp ise en yakın arkadaşını gözünü bile kırpmadan öldürdü. Kara önderliğindeki operasyonda Kara ve KGT ekibi Ruslardan hem Murat’ın intikamını alma peşinde, hem de ellerinde esir tutulan Şamil’i kurtarmanın planlarını yapar. KGT ekibi İran’da intikamını alabilecek mi?

Abdülhey ve Gaye kendilerini bekleyen tehlikenin farkında değildir. Gaye ve Abdülhey çifini gözüne kestiren çiftlikteki piskopat Abdülhey ve Gaye çifti hakkında hiçte iyi şeyler düşünmüyor.  Daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümü 20 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak.İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -