Baklava

Baklava dükkanı açmak mı istiyorsunuz?

Baklava dükkanı açmak isteyenler için ufak bir yorum yazmak istedik. İş kurmak isteyenlere baklava alıp satmasını öneriyoruz.

19 Nisan 2014
oto kiralama

Otomobil kiralama bayiliği almak ister misiniz?

Otomobil bayiliği almak ister misiniz? İş kurmak veya hazır kurulmuş bir sisteme dahil olarak para kazanmak mı istiyorsunuz? Otomotiv sektörünün büyüyen iş kollarından biri de Rent a Car yani Otomobil Kiralama sektörü. Otomobil kiralama bayiliği ile iyi paralar kazanmak mümkün.

12 Nisan 2014
bayilik iş birliği

Küçük markalarda bayilik sistemi ile iş fırsatları yaratıyor

İş kurmak, girişim yapmak için riskleri göze alamayanlar garantili gelir getiren işler için büyük markaların çatısı altına girmek istiyor. Büyük markalar, marka değeri olan kururluşlar Franchising sistemi ile çalışıyorlar.

12 Nisan 2014
bayilik sistemi

Türkiye’de bayilik sistemi nasıl uygulanıyor?

Türkiye’de Bayilik Sistemi Nasıl Oluşuyor? Bayilik sistemi Türkiye’de nasıl uygulanıyor? Uygulamada ki doğrular ve yanlışlar neler? Günümüzde Fast-Food, Otomobil Kiralama,Bilgisayar, Perakende Şatış Mağazaları, Eğitim, ve daha pek çok sektörde bu sistem uygulanıyor. Bayilik de bu sistemin daha küçüğü olarak uygulanan bir sistem global olmayan küçük markalarda bayilik sistemi ile iş fırsatları yaratıyor. Get the latest Flash Player to see this player. [Javascript required to view […]

10 Nisan 2014

Motosiklet aksesuarında bayilik fırsatı

Dünyaca ünlü motosiklet sürücü güvenlik donanımları, aksesuarları ve yedek parça markalarının yer aldığı Türkiye’nin ilk ve en büyüle konsept markası Motovento bayilik veriyor. 2014’te altı mağaza açmayı planlayan şirket, İzmir, Ankara, İzmit, Adana, Konya, Gaziantep ve Mersin’i hedefliyor. Türkiye’de motosiklet kullanımı her geçen gün artarken buna bağlı olarak yeni iş kollan da gelişiyor. Bu durum, […]

01 Nisan 2014

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar

Girişim fırsatlarından biri olan çiğ köfte , birçok girişimcisinin dikkatini çekiyor. Herkesin yapmaya cesaret edemediği ama bir o kadarda yemekten vazgeçemediği çiğ köfte bayilik ve franchise sistemi ile Türkiye çevresine yayılırken girişimciler içinde bir kaynak olmaya başladı.

20 Mart 2014

Çiğköftemiss bayilik ile yüzde yüz kâr marjı

Kendi sözleriyle Çiğköftemiss; insanımızın hasret kaldığı kendi lezzetimizi, kaliteli hizmet ve servis ile sunuyor. Öncelikli amaçları ise başarılarını sürekli kılarak, bunu geleceğe taşımak, müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en lezzetli tatları sunmak.

18 Şubat 2014

Pilav Yerim bayilik vererek büyüyor

2011 yılında kurulan AVM GRUP GIDA, 2012 yılında PilavYerim markasını tescillendirmiş ve pilav üretimine ve satışına başlamıştır.

17 Şubat 2014

Küçük sermaye ile yapılacak en iyi iş fikirleri

Gıdadan eğitime kuyumdan kuru temizlemeciye kadar 50 bin TL’nin altında sermaye ile yapılabilecek 10 iş fikri bir araya getirildi.

23 Ocak 2014

MMY Tantuni franchising (bayilik) veriyor.

MMY Tantuni, Türkiye genelinde franchising vererek büyümeyi hedefliyor.

03 Aralık 2013
İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -