Ana Sayfa » Bayilik veren firmalar » Tavuk Dünyası bayilik veriyor

Tavuk Dünyası bayilik veriyor

15 Temmuz 2012

Gıda sektöründe hızlı büyüme ivmesinden yararlanmak isteyen Tavuk Dünyas bayilik veriyor. 220 bin ile 350 bin TL arasında yatırımla açılabilecek restoranda, yatırımın geri dönüşü iki yıl ile dört yıl arasında değişiyor.

Tavuk Dünyası, 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, bugün dört ilde 15 farklı noktada restoran-cafe hizmetini veren şirketleri bünyasinde bulunduran Özmar A.Ş. tarafından geliştirilmiş bir konsept. Özmar A.Ş. bünyesinde restoran danışmanlık hizmetleri birimi, restoran tedarik birimi ve lojistik hizmetleri birimleri aktif olarak restoran işletmelerine destek veriyor.

İki yıl süren AR-Ge ve markalaşma süreci sonunda altyapı çalışamaları tamamlanan Tavuk Dünyası, kısa süre içinde İstanbul’dan başlayarak Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor.

Dört ayda toplam sekzi şubeye ulaştıklarını söyleyen Tavuk Dünyası Genel Müdürü Taylan Kaya, 2012 yılının sonunda 17 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirtiyor.

14 saat marine ediliyor

10 yıldan fazla yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Kaya, Tavuk Dünyası konseptinin diğer markalardan farklı olduğunu söylüyor ve şöyle devam ediyor:

“Bize özel reçetelerimizle hazırladığımız soslarımızla tavukları 12 ile 14 saat aralığında marine ediliyor. Ürünlerimiz şubelerde farklı bir işleme tabi tutulmadan müşterilerin önünde pişiriliyor. Uzun raf ömrü saplayan katkı maddeleri kullanmıyoruz. Konserve veya şoklanmış ürünler, gıda boyalarına yer vermiyor, doğal ve yaze gıdalarla hazırladıklarımızı yapıyoruz. Tavuk Dünyası restoranı açmak isteyen yatırımcı adaylarında aranılan en büyük kriter, franchise sistemini bilmesi ve özümsemesi, markaya sahip çıkması ve markanın büyümesine kadar özen göstermesi.”

Tavuk Dünyası’ndan bayilik almak için;

Uygun yer:AVM’ler ve işlek caddeler.
İlk Sermaye: 220 bin ile 350 bin TL arasında değişiyor.
Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.
Başvuru için: 0 533 697 59 94 ya da info@tavukdunyasi.com

Burcu Tuvay / Ekonomistİlk yorumu yazan siz olun.

Yorum yaz

İş kurmak.net © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi / Sitemap / İletişim -